Prodan milijarditi iPhone

poruka: 94
|
čitano: 10.164
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prodan milijarditi iPhone".
12 godina
neaktivan
offline
Prodan milijarditi iPhone
Što tako posebno ima u toj polu zagriženoj jabuci...osim da dobro naplati svoj prestižni logo?
Moj PC  
10 1 hvala 0
11 godina
offline
Prodan milijarditi iPhone

iOS i deluxe osječaj kad ga držiš u rukama

Not funny dude
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.7.2016 10:16 (TKScump).
Moj PC  
4 17 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
TKScump kaže...

iOS i deluxe osječaj kad ga držiš u rukama

 Tko zna sta si ti drzo u rukama

http://www.soundstream.com/
12 godina
offline
Prodan milijarditi iPhone

Zato sto je trenutno najbolji mobitel na trzistu.

Moj PC  
4 23 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
Fragmentacija Androida drzi iPhone na ovoj razini.
 
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prodan milijarditi iPhone

Ni po čemu više nisu najbolji osim po marketingu. Nemam ništa protiv njih ali kada i kupim njihov uređaj to nikad ne bude zadnja serija nego prethodna koja ima kako dobru cijenu a svaki uređaj koji im tek dođe na tržište je strašno precijenjen, uređaji su im super ali cijena katastrofalna.

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
3n3m1 kaže...
Što tako posebno ima u toj polu zagriženoj jabuci...osim da dobro naplati svoj prestižni logo?

 iOS.

Kuda ćeš za mnom ?? I ja sam se izgubio !!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
Serafciger_ kaže...
3n3m1 kaže...
Što tako posebno ima u toj polu zagriženoj jabuci...osim da dobro naplati svoj prestižni logo?

 iOS.

Posexxxx se na to malo c++ koda. Za cijenu jednog iPhonea 7 kupim cijeloj brači i ukučanima svakomu pošteni android.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.7.2016 11:12 (3n3m1).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
PlayMaker10 kaže...

Ni po čemu više nisu najbolji osim po marketingu. Nemam ništa protiv njih ali kada i kupim njihov uređaj to nikad ne bude zadnja serija nego prethodna koja ima kako dobru cijenu a svaki uređaj koji im tek dođe na tržište je strašno precijenjen, uređaji su im super ali cijena katastrofalna.

 

Superlativ ima svoju cijenu.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
Zasto na ovom forumu na bili koji clanak vezano uz apple imamo 500 komentara... super su, odlicni,ios je najbolji i jos 500... skupo,glupo,precjenjeno. Ko voli neka kupi iphone ko je voli neka kupi android. Bilo je toliko dobrih clanaka na koje nitko nije ostavio nijedan post...al zato kada se spomene apple 500 postova u nijednom nista pametno.. pa sad slobodno svi udarite palac dole...
 
12 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone

Isto tako kome se sviđa to što se komentira neka čita, a kome ne sviđa neka produži dalje.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
Volim citati price za djecu.. ne mogu si pomoc😉
 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
Koristim iPhone 6, isto tako koristim i Soy Xperia Aqua M4. Ne znam koliko su usporedivi po karakteristikama sto i nije vazno. Android je jednostavno toliko zakomplicirao podrsavanje i koristenje, a o baratanju memorijom da i ne govoim. 8GB, od toga 4GB dostupno, a raspolozivo 656MB!!! Tri programa su instalirana, a ostalo je predinstalirano. SD kartica ne mijenja memoriju vec je za muziku, slike, filmice.
 
7 3 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
ssoul kaže...
Zasto na ovom forumu na bili koji clanak vezano uz apple imamo 500 komentara... super su, odlicni,ios je najbolji i jos 500... skupo,glupo,precjenjeno. Ko voli neka kupi iphone ko je voli neka kupi android. Bilo je toliko dobrih clanaka na koje nitko nije ostavio nijedan post...al zato kada se spomene apple 500 postova u nijednom nista pametno.. pa sad slobodno svi udarite palac dole...

 Zato se u takvim temama okuplja super ekipa koju boli djon i za androidom i iOS-om ali voli malo prcati ove sto brane mobitel do zadnj ekapi krvi ko da im je rod rodjeni ;) Urenbesno zabavno ;)

zaba kaže...
Koristim iPhone 6, isto tako koristim i Soy Xperia Aqua M4. Ne znam koliko su usporedivi po karakteristikama sto i nije vazno. Android je jednostavno toliko zakomplicirao podrsavanje i koristenje, a o baratanju memorijom da i ne govoim. 8GB, od toga 4GB dostupno, a raspolozivo 656MB!!! Tri programa su instalirana, a ostalo je predinstalirano. SD kartica ne mijenja memoriju vec je za muziku, slike, filmice.

 Vidi se da si korisnik Iphone jer ocigledno nemas pojma cemu ram uopste sluzi. Treba biti prazan? Sta  ce ti onda? A o kompliovanosti necu komentarisati jer moj klinac od 8 godina se savrseno sluzi sa njime. Ako je tebi komplikovano do tebe je ;)

11 godina
neaktivan
offline
Prodan milijarditi iPhone

Tim Cook je naglasio kako Apple nije prilikom izrade iPhoneaimao cilj prodati najviše uređaja, već proizvesti najbolje proizvode koji čine razliku.

 

Stvarno svaka čast. Ne samo da je jedna kompanije prodala milijardu mobitela koji su svaki u svoje vrijeme bili najbolji na tržištu, nego je i uspjela to napraviti u daleko, daleko najvećem broju. Iskreno očekivao sam da će prvi koji će dosegnuti milijardu biti neki jadni plastični telefon. Nešto kao što samsung štampa pa ne uspie prodat pa istopi nazad u plastiku.... Drago m ije vidjeti da ljudi imaju sve veće kriterije u tech svijetu te se okreću superiornijim proizvodima.

 
1 2 hvala 0
11 godina
offline
Prodan milijarditi iPhone

Ajmo srat po iphonenu jer je to sad moderno, a ajmo hvalit samsung koji bokun krivulje na rubovima naplačuje 7keka.

Not funny dude
Moj PC  
9 0 hvala 1
8 godina
odjavljen
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
Predator003 kaže...

Tim Cook je naglasio kako Apple nije prilikom izrade iPhoneaimao cilj prodati najviše uređaja, već proizvesti najbolje proizvode koji čine razliku.

 

Stvarno svaka čast. Ne samo da je jedna kompanije prodala milijardu mobitela koji su svaki u svoje vrijeme bili najbolji na tržištu, nego je i uspjela to napraviti u daleko, daleko najvećem broju. Iskreno očekivao sam da će prvi koji će dosegnuti milijardu biti neki jadni plastični telefon. Nešto kao što samsung štampa pa ne uspie prodat pa istopi nazad u plastiku.... Drago m ije vidjeti da ljudi imaju sve veće kriterije u tech svijetu te se okreću superiornijim proizvodima.

 Potpuno se slazem a to se i vidi po padu prodaje iphonea....

15 godina
offline
Prodan milijarditi iPhone

jesu li u to uračunali i njuškalo i opskurne kineske dućane? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Prodan milijarditi iPhone

Ne bih se složio. Mislim da je pravi razlog pada prodaje iphonea taj što je iphone jedini smartphone danas koji nakon 5 godina korištenja izgleda kao nov te radi kao nov te iz toga razloga veliki broj korisnika preskače nadogradnju na novije modele jer jednostavno nemaju potrebe za time. Također padu prodaje pridonosi i činjenica da je android na istoj razini razvijenosti kao i prije 5 godina te iz zoga razloga apple koči na razvoju iosa jer su već miljama ispred androida i prodavat će ios u ovom stanju sve dok android ne krene naprijed pa apple ubaci u 2. Ne živimo u bajci. I apple mora gledati profit.

 
4 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
zaba kaže...
Koristim iPhone 6, isto tako koristim i Soy Xperia Aqua M4. Ne znam koliko su usporedivi po karakteristikama sto i nije vazno. Android je jednostavno toliko zakomplicirao podrsavanje i koristenje, a o baratanju memorijom da i ne govoim. 8GB, od toga 4GB dostupno, a raspolozivo 656MB!!! Tri programa su instalirana, a ostalo je predinstalirano. SD kartica ne mijenja memoriju vec je za muziku, slike, filmice.

 Pravu si usporedbu našao. Najprodavaniji iPhone kod nas je onaj (a vjerojatno i svugdje) od 16GB, koji nema mogućnost proširenja memorije karticama što znači da si zapeo s oko 11 GB stvarno slobodnog prostora a to je dovoljno za popizdit.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
Predator003 kaže...

Tim Cook je naglasio kako Apple nije prilikom izrade iPhoneaimao cilj prodati najviše uređaja, već proizvesti najbolje proizvode koji čine razliku.

 

Stvarno svaka čast. Ne samo da je jedna kompanije prodala milijardu mobitela koji su svaki u svoje vrijeme bili najbolji na tržištu, nego je i uspjela to napraviti u daleko, daleko najvećem broju. Iskreno očekivao sam da će prvi koji će dosegnuti milijardu biti neki jadni plastični telefon. Nešto kao što samsung štampa pa ne uspie prodat pa istopi nazad u plastiku.... Drago m ije vidjeti da ljudi imaju sve veće kriterije u tech svijetu te se okreću superiornijim proizvodima.

 Prodali su milijardu mobitela u daleko najvećem broju. Ne razumjem, zar milijarda nije milijarda?

11 godina
neaktivan
offline
Prodan milijarditi iPhone

Loše sam se izrazio. Daleko većem broju od konkurencije.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Prodan milijarditi iPhone

Idući mobitel kojeg budem kupovao će biti ili iPhone ili Nexus i to samo zbog službenih nadogradnji koje ću dobivat bar 2-3 godine. Već mi je dosadilo petljanje sa rootom i recoveryem i instaliranjem custom ROM-ova u kojima ili neke stvari jednostavno ne rade, ili kvaliteta nije ista kao na stocku, ko npr kamera na AOSP romovima, curenje baterije zbog nekih bugova i još stvari koje vjerojatno nikad neće bit ispravljene.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Prodan milijarditi iPhone

U svojoj "povijesti" sam imao otprilike desetak kojekakvih mobilnih gadgeta, od toga dva iPhone-a, 3GS i 6 Plus! 

Ovaj potonji imam od 06 prosinca 2014 godine, znači negdje u rangu SGN 4, pa se sada pitam, koliko je još uvijek aktualan "taj" specifično mobilni gadget!?!? 

 

U trenutku kada sam uzeo 6 Plus, čini mi se da je na njemu bio iOS8 i nešto, a dočekat ću i iOS10, gdje je između bilo skorom desetak urednih update-a, a baš bih volio da se javi netko sa Samsungom, da potvrdi koliko je njegov must belowed gadget dobio update-a?!?! 

Osobno, dojma sam da je Apple kao Porsche, a iPhone kao 911, i da je "SVAKI" iPhone jednostavno vrhunski odličan, ma koji model da je u porodici, dočim za Samsung bih mogao kazati da je recimo WV, sa cijelokupnom gamom u voznom parku, gdje bih SGN 4 preveo kao model PHAETON recimo, gdje ima dosta primjeraka koji su će će, ali i još više onih prosječnih!!!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
2 7 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
Predator003 kaže...

Ne bih se složio. Mislim da je pravi razlog pada prodaje iphonea taj što je iphone jedini smartphone danas koji nakon 5 godina korištenja izgleda kao nov te radi kao nov te iz toga razloga veliki broj korisnika preskače nadogradnju na novije modele jer jednostavno nemaju potrebe za time. Također padu prodaje pridonosi i činjenica da je android na istoj razini razvijenosti kao i prije 5 godina te iz zoga razloga apple koči na razvoju iosa jer su već miljama ispred androida i prodavat će ios u ovom stanju sve dok android ne krene naprijed pa apple ubaci u 2. Ne živimo u bajci. I apple mora gledati profit.

 Oooooooooooooooooooooooooo a sad da te pitam u cemu je to toliko napredniji cutao bi kao i obicno.....

Android od prije 5 godina je bio napredniji nego iOS danas. Customizacija, otg, prosiriva memorija, bluetooth, bezicno punjenje, izbor modela po svim mogucim paramtrima, otvorenost sistema, nezavisnost od odredjenog dreka od app na kompu po svemu itd otd.... A sta je ios donio u 5 godina???? jos jedan red ikona? amazing... ekran osjetliv na pritisak? wow a funkcionalnost kao i duzi pritisak na ekran sto android ima skoro od pocetka.... Akcijski centar sto androdi ima od pocetka, notifikacijski centaR? Pogodi androdi ima od pocetka itd itd,,, IOS kaska za androidom vec nekoliko godina po mogucnstima. Sad ide klasika dizajn kvalitet izrade nadogradnje. Dizajn diskutabilno, kvalitet izrade? vec i kinezi stigli i polako perstizu iphone. Nadogradnje? Apple ima nadograditi nekoliko uredjaja pa gresaka more. Ili uspore starije uredjaja pa je nadgradnja kontraproduktivna a ne mozes nazad. NA androidu bilo kad instaliras bilo koju verziju bez ogranicenja.

 

 

Jedino sto je tacno jeste da apple svake godine izda najbrzi iphone ikad. Amazing...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone

Ono što ne valja treba redovito i nadograđivati i održavati...

9 godina
neaktivan
offline
Prodan milijarditi iPhone

svejedno apple i iphone se hejta

a vala i korisnici iophonea koji trabunjaju iphone ovo ono i misle da su neko i nesto jer imaju ajfon

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prodan milijarditi iPhone

Postoje 2 vrste Apple - iPhone "hejtera".

 

1. oni koji si NE mogu priuštiti Apple proizvode i kupiti legalno glazbu, aplikacije i video sadržaje (99.98% ukupnih jetera)

2. teški kompjutorski geekovi i hipsteri koji modaju i programiraju, pa prčkaju Androidom i ostalim kodovima sve u životu, kuću, auto i sve s čime žive, pa im je Apple sustav prezatvoren. ( 0.02% ukupnij hejtera)

Moj PC  
6 8 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
MiH kaže...

Postoje 2 vrste Apple - iPhone "hejtera".

 

1. oni koji si NE mogu priuštiti Apple proizvode i kupiti legalno glazbu, aplikacije i video sadržaje (99.98% ukupnih jetera)

2. teški kompjutorski geekovi i hipsteri koji modaju i programiraju, pa prčkaju Androidom i ostalim kodovima sve u životu, kuću, auto i sve s čime žive, pa im je Apple sustav prezatvoren. ( 0.02% ukupnij hejtera)

 Joj ajd ne lupardaj..... Tvoj ograniceni mozak ne moze shvatiti da neko NE ZELI iphone da mu je neupotrebljiv a zamisli MOZE ga kupiti... TIpicni balkanski mentalit ako nije passat nije auto....

13 godina
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
Torent kaže...
MiH kaže...

Postoje 2 vrste Apple - iPhone "hejtera".

 

1. oni koji si NE mogu priuštiti Apple proizvode i kupiti legalno glazbu, aplikacije i video sadržaje (99.98% ukupnih jetera)

2. teški kompjutorski geekovi i hipsteri koji modaju i programiraju, pa prčkaju Androidom i ostalim kodovima sve u životu, kuću, auto i sve s čime žive, pa im je Apple sustav prezatvoren. ( 0.02% ukupnij hejtera)

 Joj ajd ne lupardaj..... Tvoj ograniceni mozak ne moze shvatiti da neko NE ZELI iphone da mu je neupotrebljiv a zamisli MOZE ga kupiti... TIpicni balkanski mentalit ako nije passat nije auto....

Meni se vidi da ovdje jedino vi kolega imate ograničeni balkanski tipičan mentalitet, obzirom vam je mjerna jedinica WV PASSAT!!!!! 

 

Taj netko, koji želi otvoreni ali pod navodnicima funkcionalan android gadget, svakom njegova volja, meni je bitnija ukupna funkcionalnost, nego "moje" mogućnosti da mogu čačkati, a da i to želim mogu sa Cydiom! 

Jedini android kojeg ja priznajem je LG V10, i ne vjerujem da će ukupno gledajući do 2018 itko učiniti jednako zanimljiv gadget, moje osobno skromno subjektivno razmišljanje, jer dok android OS počne biti kompatibilan sa potrebama GB-a RAM memorije, i u tom segmentu će iPhone do daljnjeg ostati alfa i omega mobilnih gadgeta! 

ATJ Lučko
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice