Procurili renderi Samsungovog Galaxyja A5 (2017)

poruka: 12
|
čitano: 2.900
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Procurili renderi Samsungovog Galaxyja A5 (2017)".
14 godina
neaktivan
offline
Procurili renderi Samsungovog Galaxyja A5 (2017)

Ovo je k'o kad procure renderi iPhonea... Koga briga kad je identičan prošlogodišnjem?

Moj PC  
7 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Procurili renderi Samsungovog Galaxyja A5 (2017)

Dizajnerski neinventivno kao i kod konkurencije.

 

 
0 2 hvala 1
12 godina
offline
Re: Procurili renderi Samsungovog Galaxyja A5 (201
E! Jel su se naradili ti ditajneri.
Sigurno je bio tezak i mukotrpan izazov sve to sklepati u tako kratkom roku.Pa ko bi sve to napravio da mora radit od 0-24h i to svih 365 dana?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Procurili renderi Samsungovog Galaxyja A5 (2017)

A kakav bi vi to revolucionaran dizajn na smartphonovima kojima je 90% prednje strane ekran?

Šta da oni tu ugrade, izmisle, nacrtaju i oblikuju? Daj ajde nek mi netko od vas opiše dizajn.

 

Pa svi telefoni danas sliče ko jaje jajetu, razlika je u detaljima i sitnicama tako da ne znam šta lupetate, a telefon niste ni vidjeli iz svih kuteva i kako leži u ruci.

Najbolje da će Samsung sada od A5 modela odjednom napraviti blackberry s tipkovnicom jbt...

 
9 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Procurili renderi Samsungovog Galaxyja A5 (201

Nek stave e-ink na poleđinu kao yota phone.

Give a man a mask and he will show you his true face
14 godina
offline
Procurili renderi Samsungovog Galaxyja A5 (2017)

Samo jedna opaska na Samsung proizvode je ta da sustavno uništavaju svoje odlične uređaje sa novim nadogradnjama software-a koje sakate trajanje baterije na uređajima (Samsung Galaxy S6 Edge) ili usporavanje Os-a do neupotrebljivosti (Samsung Smart TV 2014. i 2015. godina). Uglavnom sramota do bola, Samsung marka u moju kuću neće skoro, namjerno sakate odlične proizvode sa svojim software-om samo da bi išli kupiti nove generacije koje izlaze dva puta godišnje. Nikad više.

 

Kako bi rekao Stephen King:

"Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me. Fool me three times, shame on both of us."

Moj PC  
0 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Procurili renderi Samsungovog Galaxyja A5 (201
bill_jobs kaže...

A kakav bi vi to revolucionaran dizajn na smartphonovima kojima je 90% prednje strane ekran?

Šta da oni tu ugrade, izmisle, nacrtaju i oblikuju? Daj ajde nek mi netko od vas opiše dizajn.

 

Pa svi telefoni danas sliče ko jaje jajetu, razlika je u detaljima i sitnicama tako da ne znam šta lupetate, a telefon niste ni vidjeli iz svih kuteva i kako leži u ruci.

Najbolje da će Samsung sada od A5 modela odjednom napraviti blackberry s tipkovnicom jbt...

novi model  vs  samsung "novi model"

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2016 21:44 (sporttest).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Procurili renderi Samsungovog Galaxyja A5 (201
sporttest kaže...
bill_jobs kaže...

A kakav bi vi to revolucionaran dizajn na smartphonovima kojima je 90% prednje strane ekran?

Šta da oni tu ugrade, izmisle, nacrtaju i oblikuju? Daj ajde nek mi netko od vas opiše dizajn.

 

Pa svi telefoni danas sliče ko jaje jajetu, razlika je u detaljima i sitnicama tako da ne znam šta lupetate, a telefon niste ni vidjeli iz svih kuteva i kako leži u ruci.

Najbolje da će Samsung sada od A5 modela odjednom napraviti blackberry s tipkovnicom jbt...

novi model  vs  samsung "novi model"

 Kolega baš ste odlučili dati LG G5 fail za primjer? Zbog mnogobrojnih modela teško je raditi značajne razlike na svakom od njih.

Ima njih koji izdaju samo jedan model godišnje pa ne donesu ništa novo.

14 godina
offline
Re: Procurili renderi Samsungovog Galaxyja A5 (201
NSA kaže...
sporttest kaže...
bill_jobs kaže...

A kakav bi vi to revolucionaran dizajn na smartphonovima kojima je 90% prednje strane ekran?

Šta da oni tu ugrade, izmisle, nacrtaju i oblikuju? Daj ajde nek mi netko od vas opiše dizajn.

 

Pa svi telefoni danas sliče ko jaje jajetu, razlika je u detaljima i sitnicama tako da ne znam šta lupetate, a telefon niste ni vidjeli iz svih kuteva i kako leži u ruci.

Najbolje da će Samsung sada od A5 modela odjednom napraviti blackberry s tipkovnicom jbt...

novi model  vs  samsung "novi model"

 Kolega baš ste odlučili dati LG G5 fail za primjer? Zbog mnogobrojnih modela teško je raditi značajne razlike na svakom od njih.

Ima njih koji izdaju samo jedan model godišnje pa ne donesu ništa novo.

I to je obrazloženje Samsung-ove neinovativnosti kod dizajna i bezobrazno skupe cijene proizvoda??????

10 godina
neaktivan
offline
Re: Procurili renderi Samsungovog Galaxyja A5 (201
MasterOfDisaster kaže...
NSA kaže...
sporttest kaže...
bill_jobs kaže...

A kakav bi vi to revolucionaran dizajn na smartphonovima kojima je 90% prednje strane ekran?

Šta da oni tu ugrade, izmisle, nacrtaju i oblikuju? Daj ajde nek mi netko od vas opiše dizajn.

 

Pa svi telefoni danas sliče ko jaje jajetu, razlika je u detaljima i sitnicama tako da ne znam šta lupetate, a telefon niste ni vidjeli iz svih kuteva i kako leži u ruci.

Najbolje da će Samsung sada od A5 modela odjednom napraviti blackberry s tipkovnicom jbt...

novi model  vs  samsung "novi model"

 Kolega baš ste odlučili dati LG G5 fail za primjer? Zbog mnogobrojnih modela teško je raditi značajne razlike na svakom od njih.

Ima njih koji izdaju samo jedan model godišnje pa ne donesu ništa novo.

I to je obrazloženje Samsung-ove neinovativnosti kod dizajna i bezobrazno skupe cijene proizvoda??????

 Pa nisu oni ništa skuplji od drugih renomiranih proizvođača. Barem se danas lako informirati.

14 godina
offline
Re: Procurili renderi Samsungovog Galaxyja A5 (201
NSA kaže...

 Pa nisu oni ništa skuplji od drugih renomiranih proizvođača. Barem se danas lako informirati.

Imaš pravo, danas se je stvarno lako informirati, ako gledamo top uređaje npr. Samsung S7 Edge na Nabavi je skuplji od HTC 10 oko 1000 kn, od Sony Z5 Premium oko 1500 - 2000 kn, itd. Jedino se Samsung i Apple pretjeruju u cijenama od 5000 -10.000 kn cijenama kod top modela, pa Note 7 dok još nije buktio se prodavao od 7000 kn pa do 9.500 kn - pa tko je tu lud. Za te pare kupim gamerski komp ili laptop. O srednjem segmentu neću da ni govorim gdje je svaki Samsung znatno skuplji od bilo koje druge marke u tom segmentu.

Slobodno se informiraj o navedenim cijenama preko Nabave i slobodno dokaži da sam u krivu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2016 11:01 (MasterOfDisaster).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Procurili renderi Samsungovog Galaxyja A5 (201
MasterOfDisaster kaže...
NSA kaže...

 Pa nisu oni ništa skuplji od drugih renomiranih proizvođača. Barem se danas lako informirati.

Imaš pravo, danas se je stvarno lako informirati, ako gledamo top uređaje npr. Samsung S7 Edge na Nabavi je skuplji od HTC 10 oko 1000 kn, od Sony Z5 Premium oko 1500 - 2000 kn, itd. Jedino se Samsung i Apple pretjeruju u cijenama od 5000 -10.000 kn cijenama kod top modela, pa Note 7 dok još nije buktio se prodavao od 7000 kn pa do 9.500 kn - pa tko je tu lud. Za te pare kupim gamerski komp ili laptop. O srednjem segmentu neću da ni govorim gdje je svaki Samsung znatno skuplji od bilo koje druge marke u tom segmentu.

Slobodno se informiraj o navedenim cijenama preko Nabave i slobodno dokaži da sam u krivu.

 Zato ima s7 obični koji ima identičnu cijenu kao HTC 10 (Eto, provjereno na nabavi ;). Slažem se da mogu biti jeftiniji, inovativniji i izdavati češće/brže novi update ali s7 edge jednostavno izgleda bolje, ima bolju kameru i ekran. Ne može toliko ljudi biti u krivu ma koliko se nama to ne sviđalo.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice