Predstavljen GeForce GTX 460

poruka: 200
|
čitano: 40.257
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen GeForce GTX 460".
14 godina
protjeran
offline
Predstavljen GeForce GTX 460

nije loše.....vidjet ćmo cijenu.....al budući da nam sad netreba grijalica vjerojatno će se grafa bolje prodavat po zimi... Cool

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
Moj PC  
2 17 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Predstavljen GeForce GTX 460

Inače ta grijalica podjednako grije i troši koliko i štednjak Radeon HD5830, od kojega je ista Geforce dosta brza...

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljen GeForce GTX 460

Gleda san malo recenzije. Dobre performanse. Negdi u rangu 5830, a nekad je i 5850 za vratom. Potrosnja i zagrijavanje vise nisu problem.

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Predstavljen GeForce GTX 460
kanta kaže...

nije loše.....vidjet ćmo cijenu.....al budući da nam sad netreba grijalica vjerojatno će se grafa bolje prodavat po zimi... Cool

 

 

Lupi i ostade živ !

15 godina
neaktivan
offline
Predstavljen GeForce GTX 460

Super kartica za svoju cjenu, s velikim OC potencijalom. GPU- ide s referentnih 675 MHz na preko 800 MHz bez problema, a mozda i vise...

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Predstavljen GeForce GTX 460
movie kaže...
kanta kaže...

nije loše.....vidjet ćmo cijenu.....al budući da nam sad netreba grijalica vjerojatno će se grafa bolje prodavat po zimi... Cool

 

 

Lupi i ostade živ !

šalio sam se..... Belji se

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
15 godina
neaktivan
offline
Predstavljen GeForce GTX 460

Baš čitam recenzije... ovo je trenutno best buy kartica! Odlične performanse, potrošnja, zagrijavanje, OC potencijal... sve je na mjestu, a da ne govorim o prednosti Physx pred ATi karticama...

webigre.bloger.hr
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Predstavljen GeForce GTX 460
FichoM kaže...

Baš čitam recenzije... ovo je trenutno best buy kartica! Odlične performanse, potrošnja, zagrijavanje, OC potencijal... sve je na mjestu, a da ne govorim o prednosti Physx pred ATi karticama...

Singularity navodno ima PissX. Imam ga i bez nVidija kartice..

CPU ga odrađuje...

Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
16 godina
neaktivan
offline
Predstavljen GeForce GTX 460

Ovo je nova GTX260...

everybody lies
 
6 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Predstavljen GeForce GTX 460
Don Kihoty kaže...
FichoM kaže...

Baš čitam recenzije... ovo je trenutno best buy kartica! Odlične performanse, potrošnja, zagrijavanje, OC potencijal... sve je na mjestu, a da ne govorim o prednosti Physx pred ATi karticama...

Singularity navodno ima PissX. Imam ga i bez nVidija kartice..

CPU ga odrađuje...

  PhysX.

Kad ga budes imao sa Bathmanom, Mafijom 2, Mirors Edge-om, i sl. igrama onda se javi.

Svi fanatici pljuju po Physxu (iako ga nikada nisu probali u zivotu), a pri tome zaboravljaju da je razlika sa ukljucenim Physxom u igrama PUNO VECA nego igranje na ATi-u u DX10.1 modu (iako ima manje DX10.1 igara nego Physx igara), te da je i razlika puno veca nego 8xAA.

Physx je jedan plus/bonus, ali ne to fanatici moraju popljuvati kako nista nevalja.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
13 godina
protjeran
offline
Predstavljen GeForce GTX 460

Zanima me sta znaci ovo da je za normalan rad potrebno napajanje od 450w?? Ako samo kartici treba 450W (no way) onda je to puno, previse, abnormalno.... a ako joj treba 450w u konfiguraciji onda je to dosta manje nego sto se ocekivalo. Cekam ovu karticu vec duze vrijeme jer mi je CUDA neophodna za za neke stvari ali necu zbog nje kupovati novo napajanje.

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Predstavljen GeForce GTX 460
Commodore kaže...

Zanima me sta znaci ovo da je za normalan rad potrebno napajanje od 450w?? Ako samo kartici treba 450W (no way) onda je to puno, previse, abnormalno.... a ako joj treba 450w u konfiguraciji onda je to dosta manje nego sto se ocekivalo. Cekam ovu karticu vec duze vrijeme jer mi je CUDA neophodna za za neke stvari ali necu zbog nje kupovati novo napajanje.

  To je potrosnja cjelog racunala. Sama kartica trosi 150-170W.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
15 godina
online
Predstavljen GeForce GTX 460

Ocane verzije će se dobro nosit i sa jačim grafama.Dobar izbor,a cijena će bit oko 2000 kn.

Ovce moje mirujte u toru eto mene stižem na motoru
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.7.2010 13:53 (dery).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Predstavljen GeForce GTX 460
Weky kaže...

  To je potrosnja cjelog racunala. Sama kartica trosi 150-170W.

koliko trosi 5850?

14 godina
odjavljen
offline
RE: Predstavljen GeForce GTX 460
Commodore kaže...
Weky kaže...

  To je potrosnja cjelog racunala. Sama kartica trosi 150-170W.

koliko trosi 5850?

  151W

5830 koji wat vise

zanemarivo vise trosi GTX460, neosjetno.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
14 godina
odjavljen
offline
Predstavljen GeForce GTX 460

Prema ovom grafu se jako puno dobiva oc-anjem... zanimljivo.

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Predstavljen GeForce GTX 460

Znaci ova kartica mi je najisplativija uz Corei5 procesor...mislim na novi komp sto slazem...Corei5,GTX460,DD3 4gb.... ili mi je bolje uvaliti HD5850??

Play Hrad Play Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljen GeForce GTX 460

5850 je jača od stock gtx460, ali je trenutno i dosta skupa(negdje i 2300kn dođe) a i nju se da lako klokati pa se još malo dignu performanse. Mene gtx460 interesira samo zbog niže cijene, jer mi je previše davati iznad 2000kn za grafu, a još moram i monitor kupiti. Kad bi koštala nekih 1700kn to bi bilo super, uštediš 500kn i sa klokanjem dođe grafa u razini 5850Smijeh

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljen GeForce GTX 460

A samo da vas pitam u vezi nvidijinih drivera jel imaju oni aplication profile za single gpu ko i ati?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljen GeForce GTX 460

Ovo kupujem... vrijeme je da se zamijeni stara 8800-ica...

 
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Predstavljen GeForce GTX 460
Razor_Callahan kaže...

A samo da vas pitam u vezi nvidijinih drivera jel imaju oni aplication profile za single gpu ko i ati?

Nego što, i to puno bolji... Općenito su bolji driveri.

14 godina
neaktivan
offline
Predstavljen GeForce GTX 460

Zanimljiv graf. tj. tablica

Zotac 460      GPU 675mhz MEM 3600 = 35.3 fps  (stock)

EVGA 460        GPU 850mhz MEM  4300 = 37.1 fps 

Nvidia 460       GPU 875mhz MEM 4320 = 43.4 fps 

 

Zanimljivo je to što za GPU + 175mhz, MEM + 700mhz, dobiješ 1.8 fps više, a za dodatnih 25mhz GPU i 20mhz MEM (GPU + 200mhz,  MEM + 720mhz), dobiješ 6.3 fpsa više.

 

Sve je moguće...
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.7.2010 15:00 (johi bro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavljen GeForce GTX 460
Jakovp kaže...
Razor_Callahan kaže...

A samo da vas pitam u vezi nvidijinih drivera jel imaju oni aplication profile za single gpu ko i ati?

Nego što, i to puno bolji... Općenito su bolji driveri.

A di se nalaze? ja sam vidio na njihovoj stranici samo SLI application profile i tamo jasno piše da se mora imat multi gpu dok ati ima profile i za single i za multi gpu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.7.2010 15:03 (Razor_Callahan).
16 godina
protjeran
offline
Predstavljen GeForce GTX 460

Netko govori kako je ovo bestbuy grafa, a grafe nema još kod nas u trgovinama, ali jedno je sigurno po ovim testovima da je napokon NVIDIA dala ATI-u razloga za rezanjem cijena 5770, 5830 i 5850 grafa.

I don't need sex, T-com fucks me every day
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljen GeForce GTX 460

lol,a ja taman danas nabavio 260 gtx golden sample od gainwarda novu za 1000 kuna ,hebemu.ma nema veze i ova je zvijer :)

Sheldon Cooper: Hop, you little plumber! Hop, hop, hop!
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Predstavljen GeForce GTX 460

E ovo bi već volio kupiti od nove serije.

Izgleda da bi mogla biti BB.

Nekako  je dobra :) .

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Predstavljen GeForce GTX 460
Weky kaže...
Don Kihoty kaže...
FichoM kaže...

Baš čitam recenzije... ovo je trenutno best buy kartica! Odlične performanse, potrošnja, zagrijavanje, OC potencijal... sve je na mjestu, a da ne govorim o prednosti Physx pred ATi karticama...

Singularity navodno ima PissX. Imam ga i bez nVidija kartice..

CPU ga odrađuje...

  PhysX.

Kad ga budes imao sa Bathmanom, Mafijom 2, Mirors Edge-om, i sl. igrama onda se javi.

Svi fanatici pljuju po Physxu (iako ga nikada nisu probali u zivotu), a pri tome zaboravljaju da je razlika sa ukljucenim Physxom u igrama PUNO VECA nego igranje na ATi-u u DX10.1 modu (iako ima manje DX10.1 igara nego Physx igara), te da je i razlika puno veca nego 8xAA.

Physx je jedan plus/bonus, ali ne to fanatici moraju popljuvati kako nista nevalja.

PissX sam goristio još sredinom 2008., i hybrid i klasičan.

 

Ništa posebno. Mirrors Edge se može igrati "sa PissXom" i bez nDivijine kartice, uz pomoć par tweekova.

 

CPU će ga odraditi.

 

PissX nije potreban, sve je stvar u driverima. Nvidija nije nadmoćnija. AGEIA je kupljena od nVidije,

to ne znači da će PissX biti vječno dostupan kao nVidia only.

 

Još davno, dok nVidija i AGEIA nije ni smrdile, postojao je Havok engine.

Havok je moćan i sam sebi dovoljan. Današnji CPU-u su dovoljni za sve to.

 

Gdje si ti vidio PissX u Red Factionu? U toj si igri imao više prave fizike nego u Mirrors Edgu i Batmanom skupa.

 

Mogao si fizički promjeniti okolinu, sa rocket louncherom si napraviti zaklon, špilju, ili bunar...

 

Havok...

http://www.havok.com/

http://en.wikipedia.org/wiki/Havok_%28software%29

Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.7.2010 16:02 (Don Kihoty).
15 godina
offline
RE: Predstavljen GeForce GTX 460

Zbog masivnog pararelizma koji PysX (spelling?) zahtjeva, nemoguće ga je na današnjim procesorima (prihvatiljivo) vrititi.

Every hole is a goal!
13 godina
neaktivan
offline
Predstavljen GeForce GTX 460

 

Unboxed Msi GTX 460.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Predstavljen GeForce GTX 460
Don Kihoty kaže...

1)PissX sam goristio još sredinom 2008., i hybrid i klasičan.

 

2)Ništa posebno. Mirrors Edge se može igrati "sa PissXom" i bez nDivijine kartice, uz pomoć par tweekova.

 

3)CPU će ga odraditi.

 

4)PissX nije potreban, sve je stvar u driverima. Nvidija nije nadmoćnija. AGEIA je kupljena od nVidije,

to ne znači da će PissX biti vječno dostupan kao nVidia only.

 

5)Još davno, dok nVidija i AGEIA nije ni smrdile, postojao je Havok engine.

Havok je moćan i sam sebi dovoljan. Današnji CPU-u su dovoljni za sve to.

 

6)Gdje si ti vidio PissX u Red Factionu? U toj si igri imao više prave fizike nego u Mirrors Edgu i Batmanom skupa.

 

Mogao si fizički promjeniti okolinu, sa rocket louncherom si napraviti zaklon, špilju, ili bunar...

 

Havok...

http://www.havok.com/

http://en.wikipedia.org/wiki/Havok_%28software%29

  1) Dotad je izišlo jako puno igara koje koriste Physx i razlika je povelika (Bathman).

2)To je tvoje subjektivno mišljenje. Ja sam mišljenja da je razlika sa Physxom na max u Bathmanu ogromna naspram 8xAA ili DX10.1 u HAWX-u kod atija. Physx je API i "program" koji se napise na tom apiju se nemoze vrtjeti na onome cemu taj api nije definirao.

3)Neće, niti moze.

4)Stvar je u tome kako je API korišten i na koji način - Generalno, Physx koristi GPU umjesto CPU, i tu je ubrzanje u nekim segmentima i do 300 puta. Nemam ti namjeru sada tehnički pojašnjavat jer nećeš razumjet.

5)Havok necu ni komentirati koliko je star i neoptimiziran, bio je OK u vrijeme Half Life 2, danas mu je jedina stvar niska cjena, a svatko tko kupi Havok obično ga modificira prema svojim potrebama i totalno ga unaprjedi, tako da je havok u startu prejadan. Pogledaj neke igre koje koriste običan standardni Havok. Izgledaju tužno.

Nije stvar što je CPU dovoljan za to. Stvar je da istu stvar pogonimo sa GPU i tu ostvarimo ubrzanje.

6) Physx je API. A za API pročitaj definiciju API-a.

Bukva kaže...

Zbog masivnog pararelizma koji PysX (spelling?) zahtjeva, nemoguće ga je na današnjim procesorima (prihvatiljivo) vrititi.

  Upravo to.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice