Predstavljen Galaxy Grand 2

poruka: 8
|
čitano: 2.138
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Galaxy Grand 2".
16 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Galaxy Grand 2

Sada i 5.25" su phableti!?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljen Galaxy Grand 2

No name kinez tih dimenzija sa duplo boljim hardverom kosta oko 300 dolara kaj znaci da bude Samsung ovaj prodaval po 400.

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Galaxy Grand 2

imam osjecaj,da kako rezu staklo to za mobitele,prestali su bacat rubove pa rade sad sve velicine mobitela,hehehe  nema viska vise za bacat sve se mora iskoristiti :)

...... gdje je sve po mom :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Predstavljen Galaxy Grand 2
Kreiraju novi mob i uguraj svo isto smece od bloatware-a u njega zajedno sa 4.3 androidom a ovamo razvlace po 6+ mjeseci da izbace isti update za ostale mobitele sa 95% istim hardverom.
12 godina
offline
Re: Predstavljen Galaxy Grand 2
H4X0R kaže...
Kreiraju novi mob i uguraj svo isto smece od bloatware-a u njega zajedno sa 4.3 androidom a ovamo razvlace po 6+ mjeseci da izbace isti update za ostale mobitele sa 95% istim hardverom.

i u cemu je problem sad tu, vidis da im ta politka uspjeva

 

dok god ljudi budu kupovali telefone od samsunga, bice takvih stvari, time i podrzavaju samsung

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
13 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Galaxy Grand 2

Čini mi se da će zakasnit za božićne rasprodaje.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Galaxy Grand 2

Misli da za phabletima nema  potrebe kada obični mobiteli idu do 5". Volim velike diagonale ali problem je što kod nekih phableta hardwer bude i slabiji od običnog mobitela. Kod ovog nije takva stvar.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Predstavljen Galaxy Grand 2
77ari kaže...

Misli da za phabletima nema  potrebe kada obični mobiteli idu do 5". Volim velike diagonale ali problem je što kod nekih phableta hardwer bude i slabiji od običnog mobitela. Kod ovog nije takva stvar.

nije to problem, ima neko ko zeli velik display dok mu ne treba top hardware

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice