Predstavljen Dell XPS 15z

poruka: 18
|
čitano: 5.540
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Dell XPS 15z".
13 godina
protjeran
offline
Predstavljen Dell XPS 15z

Koji stroj. To je moj sljedeći laptop.

Pavelić odnio ZLATO. Zagorec DRAGULJE. Sanader NOVCE. Narodu ostala samo BIŽUTERIJA
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Dell XPS 15z

8 sati baterija :D

Pa ovo je zvijer :)

Mala moja dajem ti na znanje, sila masi daje ubrzanje. Dvije ploče, jedan izloator, mala moja to je kondenzator :D
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Dell XPS 15z

Trebali su ga nazvati MacBook Dell   {#}

Ne znam zake   je tak tesko napraviti da je cosak laptopa zapravo cosak, a ne oblina ko na MacBook-ovima i na djecjim laptopima  {#}

cosak cosak
cosak cosak
oblina oblina
oblina oblina
oblina (MacBook Air) oblina (MacBook Air)
Pravi programeri programiraju binarno!
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Dell XPS 15z
Pentium100 kaže...

Trebali su ga nazvati MacBook Dell  {#}

Ne znam zake   je tak tesko napraviti da je cosak laptopa zapravo cosak, a ne oblina ko na MacBook-ovima i na djecjim laptopima {#}

Svako unibody kućište, bilo laptopa, moba, okvir PC kućišta itd će uvijek imati kantun više zaobljen nego kada se radi od više komada. Naravno izuzeci potvrđuju pravilo, iako, za sada, nisam još siguran da uopće ima izuzetaka na tom području.

EDIT: a kako je to sada trend, normalno je da svi žele imati nešto slično, pa se čak i non unibody stvari rade u takvim oblicima. mislim da je to jasno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2011 11:14 (miki1981).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Dell XPS 15z
miki1981 kaže...

Svako unibody kućište, bilo laptopa, moba, okvir PC kućišta itd će uvijek imati kantun više zaobljen nego kada se radi od više komada. Naravno izuzeci potvrđuju pravilo, iako, za sada, nisam još siguran da uopće ima izuzetaka na tom području.

EDIT: a kako je to sada trend, normalno je da svi žele imati nešto slično, pa se čak i non unibody stvari rade u takvim oblicima. mislim da je to jasno.

Ma shvacam ja to i zafrkavam se malo a taj racun.

Ali da su meni osobno obli rubovi lijepi - nisu...

Pravi programeri programiraju binarno!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Dell XPS 15z
Pentium100 kaže...
miki1981 kaže...

Svako unibody kućište, bilo laptopa, moba, okvir PC kućišta itd će uvijek imati kantun više zaobljen nego kada se radi od više komada. Naravno izuzeci potvrđuju pravilo, iako, za sada, nisam još siguran da uopće ima izuzetaka na tom području.

EDIT: a kako je to sada trend, normalno je da svi žele imati nešto slično, pa se čak i non unibody stvari rade u takvim oblicima. mislim da je to jasno.

Ma shvacam ja to i zafrkavam se malo a taj racun.

Ali da su meni osobno obli rubovi lijepi - nisu...

Iskreno, ni meni nisu baš lijepi, tj bolji su mi ovi više odrezani itd, ali trend je trend, bio on tehnološki, modni ili bilo koji drugi...

16 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Dell XPS 15z

masina....

jako dobro i tu negdje cijena...

potpis :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Predstavljen Dell XPS 15z

full hd na 15.6'' {#}

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Predstavljen Dell XPS 15z
MatkoBB kaže...

full hd na 15.6'' {#}

Bit ce sitno - valjda :) + 8 sati baterija s takvim dostupnim komponentama... Ne znam bas :)

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
13 godina
offline
Predstavljen Dell XPS 15z

Review: http://www.engadget.com/2011/05/23/dell-xps-15z-review/

 

radije bih da je ekran neke skromnije manje wide rezolucije tipa 1680x1080... ali sve u svemu, jako zanimljiv..

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljen Dell XPS 15z

i gdje kupit takav BAS TAKAV laptop kod nas? ko je naj jeftiniji diler?

al 999$ ziher nebude bazni model kod nas.. več 999 eura plus PDV

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Dell XPS 15z

Eto, "kopija" macbook pro unibody dizajna, zar nije?

Dobre stvari očito treba kopirati. Ovaj Dellov model to potvrđuje.

 

Eto to je u mojim očima jedna od vrijednosti Apple proizvoda.

 
1 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predstavljen Dell XPS 15z
janiq kaže...

Review: http://www.engadget.com/2011/05/23/dell-xps-15z-review/

 

radije bih da je ekran neke skromnije manje wide rezolucije tipa 1680x1080... ali sve u svemu, jako zanimljiv..

Izgleda da nisi dobro pročitao review. Ekran je 1920x1080.

14 godina
offline
Predstavljen Dell XPS 15z

Pravi stroj samo rezolucija od 1920 x 1080 točaka je prevelika za ekran od 15,6 inča.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Predstavljen Dell XPS 15z
Asterix kaže...

Pravi stroj samo rezolucija od 1920 x 1080 točaka je prevelika za ekran od 15,6 inča.

a zasto bi bila? hardverski je snažan, baterija vele da je dugotrajna, cijena dosta visoka i full hd reza je sasvim opravdana.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Dell XPS 15z
zuper kaže...
Asterix kaže...

Pravi stroj samo rezolucija od 1920 x 1080 točaka je prevelika za ekran od 15,6 inča.

a zasto bi bila? hardverski je snažan, baterija vele da je dugotrajna, cijena dosta visoka i full hd reza je sasvim opravdana.

Ma on govori da je to fizički premali ekran za tu rezu, tj da će sve na tom ekranu bit extra sitno, i sa tim se slažem.

Ja ne volim ni kad je 17.3" sa FullHD rezom, sve mi je malo presitno za moj gušt.

17 su meni bile najbolje sa 1400*900 nrp rezama, čak i 1600*1000 je bilo ok. Naravno ovisi o formatu ekrana koji se koristi. Dok 15ke su mi fine 1200*800. Rijetko sam naišao na koju 15ku sa većom rezom a da je bilo ugodno raditi na njoj. Naravno govorim od kad se prešlo na wide formate.

Ali nije ni ovo toliko strašno, gustoća pixela je velika, što je ok, bit će odličan prikaz, a nije neki problem povećati sve ikone, gadgete, izbornike i fontove preko winsa, pa je opet u redu.

13 godina
offline
Re: Predstavljen Dell XPS 15z
Hrco kaže...
janiq kaže...

Review: http://www.engadget.com/2011/05/23/dell-xps-15z-review/

 

radije bih da je ekran neke skromnije manje wide rezolucije tipa 1680x1080... ali sve u svemu, jako zanimljiv..

Izgleda da nisi dobro pročitao review. Ekran je 1920x1080.

?? Izgleda da ti nisi dobro procitao moju jednu recenicu, ja sam rekao da bih radije da je rezolucija neke skromnije (citaj manje) rezolucije. Jer je full hd na 15" previse.

16 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Dell XPS 15z

odličan stroj.  kad se krene prodavat kao vruće kifle možda ih apple bude tužio 

Većinu novca sam prokartao, prokurvao i propio. Ostatak sam potrošio bezveze - George Best
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice