Predstavljen Chairman

poruka: 6
|
čitano: 1.475
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Chairman".
15 godina
offline
Predstavljen Chairman

Konačno jedan od 'fancy' mobitela koji za promjenu lijepo izgleda, pomalo steampunk.

...And then You will die, when Your ideals You deny...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljen Chairman

Telefon ima dizajn, slazem se. Ali ako se malo bolje zagleda u display, isti je ocajno prenatrpan s redundantnim podacima.

Doista, na prvi pogled ima efekt "wow", a onda... hm.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavljen Chairman
ChrisB kaže...

Telefon ima dizajn, slazem se. Ali ako se malo bolje zagleda u display, isti je ocajno prenatrpan s redundantnim podacima.

Doista, na prvi pogled ima efekt "wow", a onda... hm.

 Meni se osobno sviđa, obožavam "prenatrpanost" kod satova. Isto se palim na zupčanike i steampunk.

Ovo je napokon jedan mobitel koji i vrijedi toliko, poludim kada vidim neke ekskluzivne mobitele od 20.000 eura a nemaju ni ekran u boji, a da ne govorimo o kameri, WiFi i sličnome (npr. Vertu).
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
offline
Predstavljen Chairman

meni je ovaj  Kinetic rotor kaj puni bateriju fora nadam se da to radi i da će se ubrzo naći na večini mobitela

fuck yeah || ako nema riješenja nema ni problema II Win or lose, on the booze. II i nogom u guzicu je korak naprijed II when i'll be rich, you'll be my bitch II Bolje biti mrtav pijan nego mrtav hladan!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Predstavljen Chairman
fifiX kaže...

meni je ovaj  Kinetic rotor kaj puni bateriju fora nadam se da to radi i da će se ubrzo naći na večini mobitela

 Izlanuo se ti si duhovit. hahahahahahaha!
kaj si tak naivan? pa tvrtka je to patentirala, a svi ostali su preškrti da plate licencu za korištenje te tehnologije u svojim uređajima. btw. znadeš li ti koliko bi koštali mobiteli s tim??? previše.
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
16 godina
offline
RE: Predstavljen Chairman
Matatata krele od zanata kaže...
fifiX kaže...

meni je ovaj  Kinetic rotor kaj puni bateriju fora nadam se da to radi i da će se ubrzo naći na večini mobitela

 Izlanuo se ti si duhovit. hahahahahahaha!
kaj si tak naivan? pa tvrtka je to patentirala, a svi ostali su preškrti da plate licencu za korištenje te tehnologije u svojim uređajima. btw. znadeš li ti koliko bi koštali mobiteli s tim??? previše.
 istina je kaj kažeš al to bi fakat volio imat na mobu da ga nemoram svako malo punit
fuck yeah || ako nema riješenja nema ni problema II Win or lose, on the booze. II i nogom u guzicu je korak naprijed II when i'll be rich, you'll be my bitch II Bolje biti mrtav pijan nego mrtav hladan!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice