Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

poruka: 199
|
čitano: 16.584
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?".
15 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

Ja bih molio dežurne liječnike Applemanije da nam pomognu. Pred vama je težak i opsežan zadatak micanja tame sa naših očiju i oslobađanja naših duša iz iPakla u kojem smo zarobljeni.

 

Vidite koliko ste važni? U vašim je rukama budućnost ove generacije. Molimo vas, pomozite nam.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?


Mislim da cemo samo viditi 4s, mozda mrvicu redizajniraniji. Nema potrebe za novim modelom na trenutnom trzistu. 
Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2011 1:02 (bistri).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
bistri kaže...


Mislim da cemo samo viditi 4s, mozda mrvicu redizajniraniji. Nema potrebe za novim modelom na trenutnom trzistu. 

  Stvarno, kada malo razmisliš - postoje li stvari koje jedan iPhone 4 ili SGS2 ne mogu? Postoji li kakav bottleneck? Nešto za što bi rekli "Hm... za ovo nam treba još snažniji uređaj." Zaista, developeri nisu još niti iskoristili svu njhovu grafičku i procesorsku moć, a narod već navaljuje da hoće modele s još RAM-a, još procesorskih jezgri.

To nam rade reklame. Sve mora biti najnovije i osjetno jače od prošloga, inače nije dovoljno dobro. Jadni mi.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
16 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

Yepp, + jos je cetvorka downclockana na 800mhz.

 

Ja se kladim na:

iPhone4s definitivno najavljen + velika mogucnost za slabiji iPhone4 8GB

 

 

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2011 2:43 (bistri).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Simbamef kaže...

Meni je ovo sučelje ružno i neorganizirano. Ikone odgovaraju po ružnoći onima iz win XP

Zato neki koriste stock romove s ikonama koje ne podsjećaju na xp :P

 

 

I da ne zaboravim, svi pričaju kako je iphone fluidniji od npr. androida, pa normalno da je, kao prvo to je jedan os za jedan hardware i ima gpu akceleraciju, android uređaja ima ohoho više i svaki drugi hardware, ali to ne bi bio toliki problem da ima gpu akceleraciju i da iskoristi snagu uređaja. a do onda iphone je u prednosti kaj se tiče fluidnosti.

hobi: androidhr.blogspot.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2011 14:48 (nsoul).
14 godina
online
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
nsoul kaže...
Simbamef kaže...

Meni je ovo sučelje ružno i neorganizirano. Ikone odgovaraju po ružnoći onima iz win XP

Zato neki koriste stock romove s ikonama koje ne podsjećaju na xp :P

 

 

ma i ovako je ružno:P

15 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Ezio kaže...
nsoul kaže...
Simbamef kaže...

Meni je ovo sučelje ružno i neorganizirano. Ikone odgovaraju po ružnoći onima iz win XP

Zato neki koriste stock romove s ikonama koje ne podsjećaju na xp :P

 

 

ma i ovako je ružno:P

Pa barem mogu promjenit homescreen za razliku od iphonea :P

hobi: androidhr.blogspot.com
14 godina
online
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
nsoul kaže...

Pa barem mogu promjenit homescreen za razliku od iphonea :P

moze ga se promijeniti i na ajfonu

13 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Normalno da se moze !
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
nsoul kaže...
Simbamef kaže...

Meni je ovo sučelje ružno i neorganizirano. Ikone odgovaraju po ružnoći onima iz win XP

Zato neki koriste stock romove s ikonama koje ne podsjećaju na xp :P

 

 

I da ne zaboravim, svi pričaju kako je iphone fluidniji od npr. androida, pa normalno da je, kao prvo to je jedan os za jedan hardware i ima gpu akceleraciju, android uređaja ima ohoho više i svaki drugi hardware, ali to ne bi bio toliki problem da ima gpu akceleraciju i da iskoristi snagu uređaja. a do onda iphone je u prednosti kaj se tiče fluidnosti.

Kak si slikao ekran?Koristi root ili su to htc s sensatiom ponovno izmislili?To na iphonu ima od day one.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
jpelko2 kaže...
nsoul kaže...
Simbamef kaže...

Meni je ovo sučelje ružno i neorganizirano. Ikone odgovaraju po ružnoći onima iz win XP

Zato neki koriste stock romove s ikonama koje ne podsjećaju na xp :P

 

 

I da ne zaboravim, svi pričaju kako je iphone fluidniji od npr. androida, pa normalno da je, kao prvo to je jedan os za jedan hardware i ima gpu akceleraciju, android uređaja ima ohoho više i svaki drugi hardware, ali to ne bi bio toliki problem da ima gpu akceleraciju i da iskoristi snagu uređaja. a do onda iphone je u prednosti kaj se tiče fluidnosti.

Kak si slikao ekran?Koristi root ili su to htc s sensatiom ponovno izmislili?To na iphonu ima od day one.

Misterij, nema šta.

13 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
jpelko2 kaže...
Kak si slikao ekran?Koristi root ili su to htc s sensatiom ponovno izmislili?To na iphonu ima od day one.

wow jatele može SS-ati od prvog dana :D

može i samsung zamisli :P

Beware of the MamićTrollFejs
13 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

We are the European Union.Lower your shields and surrender.We will add your biological and technological distinctiveness to our own.Your culture will adapt to service us.Resistance is futile.
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Ja cu uvijek braniti iphone i mac jer nikad nisam sa vecim gustom koristio neki mobitel ili laptop.... poslije Boga ja vjerujm u Apple jednostavno sve sta izde je must have, ipad si isto planiram nabaviti jer je bolji od konkurencije i tehnicki.....
 
1 7 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

Pol njih opet pljuje ovo ono. Iskreno boli me briga. Ono što ja očekujem je iPhone 5 kojeg ću i kupiti a 3G ide u zasluženu mirovinu. Ne razumijem onaj dio sve nije do kraja iskorišteno a ljudi već hoće još?? Pa normalno da oće. To se zove napredak i to volim vidjeti. Zašto netko nebi htio novi iPhone koji ljepše izgleda (po onim caseovima zaključujem da će biti bolesno tanak i širok što meni odgovara jer imam veliku ruku i navikao sam tipkati sa rukom i kojoj ga držim) i bolji je? Ekipa se previše uzbuđuje oko tih stvari, android iphone ratovi bla bla to me užasno živcira šta nekog boli briga za drugoga ako ovaj hoće imati nezz siemens c25 ili iphone ili galaxy? Iskreno me zaboli što pola ekipe mrzi iphone. Jedino mišljenje koje ja priznajem je moje a to kaj netko misli je njegov problem...

He who is brave is free.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Dwyane Wade kaže...

Iskreno me zaboli što pola ekipe mrzi iphone. Jedino mišljenje koje ja priznajem je moje a to kaj netko misli je njegov problem...

Šta radiš na ovom svijetu onda?

 

OMG vaša zaluđenost prelazi svake granice, It's just the god damn device.

x264 - High Profile 10 | FLAC | MKV
13 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

A opet.Kad uzmes u obizr da jednom kupis iPhone i miran si barem godinu dana i prakticki ga prodas za istu cijenu za koju si ga kupio.

Probaj to se nekim Andorid uredajem.

iOS je ustabiljen do bola,nadu polazem u Ice Cream Sandwich koji bi trebao imati full-HW akc. tako da ce bit u najmanju ruku savrsen.

 

Ali bas me zanima,kao i bilo koj novi mobitel,pogotovo nexus prime,tako i iphone5.

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Hyperion kaže...
Dwyane Wade kaže...

Iskreno me zaboli što pola ekipe mrzi iphone. Jedino mišljenje koje ja priznajem je moje a to kaj netko misli je njegov problem...

Šta radiš na ovom svijetu onda?

 

OMG vaša zaluđenost prelazi svake granice, It's just the god damn device.

Nije se to odnosilo na iPhone. Mislio sam općenito. Iskreno samo tako možeš proći u životu. Boli me kifla šta mi ti ili bilo tko drugi kaže.

He who is brave is free.
15 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Ezio kaže...
nsoul kaže...

Pa barem mogu promjenit homescreen za razliku od iphonea :P

moze ga se promijeniti i na ajfonu

 

Monopol kaže...
Normalno da se moze !

 

Pa mogli ste stavit koji screenshot, baš me zanima kako izgleda taj promjenjeni homescreen.

jpelko2 kaže...
nsoul kaže...
Simbamef kaže...

Meni je ovo sučelje ružno i neorganizirano. Ikone odgovaraju po ružnoći onima iz win XP

Zato neki koriste stock romove s ikonama koje ne podsjećaju na xp :P

 

 

I da ne zaboravim, svi pričaju kako je iphone fluidniji od npr. androida, pa normalno da je, kao prvo to je jedan os za jedan hardware i ima gpu akceleraciju, android uređaja ima ohoho više i svaki drugi hardware, ali to ne bi bio toliki problem da ima gpu akceleraciju i da iskoristi snagu uređaja. a do onda iphone je u prednosti kaj se tiče fluidnosti.

Kak si slikao ekran?Koristi root ili su to htc s sensatiom ponovno izmislili?To na iphonu ima od day one.

Nikad do sad nisam koristio root niti ne namjeravam. Power+home radi SS. 

A ovo o ponovnom izmišljanju, tu je apple prvi.

hobi: androidhr.blogspot.com
13 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

Evo neke slike.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Monopol kaže...

Evo neke slike.

dobro i kaj je tu promjenjeno?

hobi: androidhr.blogspot.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
nsoul kaže...
Monopol kaže...

Evo neke slike.

dobro i kaj je tu promjenjeno?

Ništa, lol ne znam kaj hočeš osim trolati. {#}

15 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Monopol kaže...
nsoul kaže...
Monopol kaže...

Evo neke slike.

dobro i kaj je tu promjenjeno?

Ništa, lol ne znam kaj hočeš osim trolati. {#}

ne trolam, nego sam gore napisao da se na androidu može promjenit homescreen pa ste navalili kako se može to i na iphoneu, pa dobro, onda pokažite kako. ne trolam, samo me zanima.

hobi: androidhr.blogspot.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
nsoul kaže...

ne trolam, nego sam gore napisao da se na androidu može promjenit homescreen pa ste navalili kako se može to i na iphoneu, pa dobro, onda pokažite kako. ne trolam, samo me zanima.

Onda guglaj ako te zanima spamaš temu bezveze spominjanjem Androida zvanog ruševina. {#}

15 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Monopol kaže...
nsoul kaže...

ne trolam, nego sam gore napisao da se na androidu može promjenit homescreen pa ste navalili kako se može to i na iphoneu, pa dobro, onda pokažite kako. ne trolam, samo me zanima.

Onda guglaj ako te zanima spamaš temu bezveze spominjanjem Androida zvanog ruševina. {#}

hahaha da dobar ti je odgovor, to je isti onaj koji većina vas ima, kad im ponestane argumenata počnu se glupirat .

hobi: androidhr.blogspot.com
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

Ako bude, kako sam čitao izašao polovicom 10. u Americi, koliko mu otprilike treba da dođe u lijepu li nam zemlju Hrvatsku?

 

Trenutno koristim Hero-a sa custom ROM-om, Android 2.3.4. Nisam baš zadovoljan, dosta igara trza, isto tako i aplikacije.

Imam i SE X10i, sa Androidom 2.3.3, ali na njemu se sve vrti odlično, sasvim druga priča.

 

Android mi je odličan OS, predobar je i strašno brzo se razvija. Mislim prijeći na iOS, samo zbog toga što planiram nabaviti, i jer ne mogu dočekati iPhone 5.

Ne toliko zbog toga što je to Apple, ali prijatelj recimo koristi iPhone od Originala. Dosta sam mobitela promjenio, ali njegov mi se iPhone nekako uvijek činio bolji od mojeg mobitela.

 

Jednostavno mi se možda ne da petljat sa ROM-ovima da bi radio fluidno i brzo koliko ja to želim, pa makar mob bio star 2 godine. Eto, to bi bilo moje mišljenje, a hoće li se hejteri s time složiti i hvaliti Android, to je sve na njima.

Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

ma mozes ti promijenit cijeli iOS, od homescreena do izgleda iPoda, ali to nikad nece biti Android. 

 

>>odnosi se na Monopola<<

http://www.youtube.com/beleudovice
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2011 21:52 (dturko).
 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
dturko kaže...

ma mozes ti promijenit cijeli iOS, od homescreena do izgleda iPoda, ali to nikad nece biti Android.

Naravno da neće i svi se radujemo kaj je iOS daleko ispred Androida. {#}

13 godina
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

evo, bas guglam customizirani homescreen za iphone. Moze mi netko reci sto je tu promijenjeno?

http://www.youtube.com/beleudovice
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
nsoul kaže...
Monopol kaže...
nsoul kaže...

ne trolam, nego sam gore napisao da se na androidu može promjenit homescreen pa ste navalili kako se može to i na iphoneu, pa dobro, onda pokažite kako. ne trolam, samo me zanima.

Onda guglaj ako te zanima spamaš temu bezveze spominjanjem Androida zvanog ruševina. {#}

hahaha da dobar ti je odgovor, to je isti onaj koji većina vas ima, kad im ponestane argumenata počnu se glupirat .

Evo ti...čovječe što si naporan...da si samo proguglao pola minute našao bi tisuće slika...inaće ja koristim ovu

(samo da napomenem, kako se one brojke i slova mijenjaju kao dio animacije)

 

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice