Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

poruka: 199
|
čitano: 16.577
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?".
13 godina
protjeran
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
kolko hejtera eeee
Carb0n
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Gori ste od onih anti-biebera, kada bi se gledalo po forumima apple bi vec propao nista ne valja ovo ono, ali gle ti to apple najveca svjetska korporacija... brijem da pola vas si ne moze priustiti iphone i onda ajmo kolektivno govoriti da je smece
 
8 6 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

Ne moram znati ništa o novom iPhoneu osim da ću ga kupiti prvi dan.

 
8 9 hvala 1
15 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Hacker-ri kaže...
tnakir kaže...

Moram pohvaliti Appleov support. Od nekidan mi javlja nekakvu blesavu gresku kad idem skidati aplikaciju sa store-a. Pisao supportu, jos odgovora nisam dobio (4 dana prosla), postavio pitanje na sluzbenom Apple forumu, nitko od osoblja se nije udostojao odgovoriti, vec samo korisnici kao sto sam i ja sam (koji btw hvale Appleov support kao i ja).

 

Na kraju nisam uspio dobiti odgovor nego sam morao restoreati kompletan mobitel.

 

I sto je najljepse od svega, i dalje mi se javlja bug da kada mi je telefon zakljucan i kada me netko zove, ne mogu slideat ono govno da se javim. Ko da je zapelo. To mi se dogodi svaki 3. poziv. E da, ni na to nisam dobio nikakvo rijesenje a trazim ga vec par mjeseci.

 

Zato zivio Apple support. I ja bi tamo radio. Ne micu kuycem a dobivaju placu. 

support ti nece odgovorit na greske koje si dobio putem cydie...

a to o cemu pricas je redovan bug JBanog uredaja...

isto kao i respring kad ti ides zvat nekoga, a u meduvremenu primas poziv...

dakle, dont JB your device and your iphone will be ok

 

Nije JB-an. Ne bavim se ja tim glupostima. Imam dovoljno novaca da budem komodan i kupim aplikaciju ako mi treba.

I am creationist. I believe man created god.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2011 15:31 (tnakir).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
hrvooje kaže...
woodgamesfx kaže...

Hehe , znaći da vidimo i o čudo. Već je dugo vremena prošlo od zadnjeg keynotea, baš me zanima kako će to Tim Cook odraditi .

nije problem. samo mora kupit najkice i crnu majicu uz vrat.

 

Steve Jobs nosi isključivo obuću proizvođača New Balance.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
I ko da je bitno kakav ce biti procesor kad je software bolje napravljen od bilo kojeg drugog moba pa ce opet biti brzi od svih. Sta me briga i za jezgre i za sve kad mi android nije nesto. Ajde wp7 nije los samo slaba podrska u rh i lose ima aplikacija pa nebih jos to kupovao. I cinjenica da apple nista novo nije izmislio, ali je popularizirao skoro sve kod smarthphonea i to je to. Da nije applea sad bi nokia n101 bila top model i fizicke tipke, bez app stora i mnostva drugih stvari
14 godina
online
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
tnakir kaže...

 

Nije JB-an. Ne bavim se ja tim glupostima. Imam dovoljno novaca da budem komodan i kupim aplikaciju ako mi treba.

to sam i ja govorio dok nije izasao onaj jb putem safaria. ne, ne koristim ga za crackane aplikacije. i dalje kupujem. i sa appstorea i sa cydie. jb je koristan zbog stvari poput: lockinfo, bitesms, ifile, xbmc...

15 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Ezio kaže...
tnakir kaže...

 

Nije JB-an. Ne bavim se ja tim glupostima. Imam dovoljno novaca da budem komodan i kupim aplikaciju ako mi treba.

to sam i ja govorio dok nije izasao onaj jb putem safaria. ne, ne koristim ga za crackane aplikacije. i dalje kupujem. i sa appstorea i sa cydie. jb je koristan zbog stvari poput: lockinfo, bitesms, ifile, xbmc...

Kao sto rekoh, iPhone me zadovoljava i bez toga. Manje vise. Neda mi se zayebavat sa raznim Cydiama i inim glupostima.

I am creationist. I believe man created god.
14 godina
online
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
tnakir kaže...

Kao sto rekoh, iPhone me zadovoljava i bez toga. Manje vise. Neda mi se zayebavat sa raznim Cydiama i inim glupostima.

pa kaj onda nonstop kvocas sa ovim hejterima da ajfon ne valja? ma ne znas ti kaj zelis uopce. zaista bi bilo bolje da onom tipu posaljes taj svoj ipad2 dok ga nisi upršutio.

15 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
anas kaže...
Gori ste od onih anti-biebera, kada bi se gledalo po forumima apple bi vec propao nista ne valja ovo ono, ali gle ti to apple najveca svjetska korporacija... brijem da pola vas si ne moze priustiti iphone i onda ajmo kolektivno govoriti da je smece

Da mogu ni nebih ga uzeo, ima boljih mobitela.

 

Apple ovce se daju jako dobro manipulirat, jako dobra dresura Stevčeta.{#}

x264 - High Profile 10 | FLAC | MKV
15 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
anas kaže...
Gori ste od onih anti-biebera, kada bi se gledalo po forumima apple bi vec propao nista ne valja ovo ono, ali gle ti to apple najveca svjetska korporacija... brijem da pola vas si ne moze priustiti iphone i onda ajmo kolektivno govoriti da je smece

Od svih jabučarskih izjava ova vam je najsmješnija ili najjadnija kako god hoćeš. Ako netko hoće nekaj kupit onda to i kupi, a da nemam love nebi srao sigurno po proizvodu koji mi se sviđa.

A nitko nikad nije spomenuo da je iphone smeće jer nije, iphone je odličan uređaj, i za poslovne korisnike, za one kojima je do zabave, igrica, multimedije...

A oni koji su protiv iphonea nisu protiv samog uređaja nego protiv applea samog i njegove politike, a i korisnika koji imaju iphone i ne vide dalje od svog nosa i misle da je stevica bog i da je apple bez grijeha i da je iphone savršen uređaj a mi ostali si ne možemo priuštit to savršenstvo.

to kaj je apple svojim marketingom uspio ono kaj drugi nisu , a to je popularizirati TS smartphone  ne znači da je bio prvi s tim.

Ustvari prvi iphone je bio smeće. Apple je bio inovativan, da, ali to više nije, uzima tuđe ideje , ugrađuje i svoje uređaje i patentira ih , a glupi američki sudovi to dopuštaju jer očito pošto je apple američka firma pa ih boli k*** za druge. Jabučari su se hvalili kako je multitouch na iphoneu savršen i kako su drugi samo kopije , sad kad je appleu odbijen patent za multitouch pričate kako ga nikad niste koristili i da se može i bez njega.

kad se pričalo o padajućem izborniku sa obavijestima kod androida  pričali ste kako je vama lakše bez toga i da je to glupost, e sad kad je apple to iskopirao to je revolucija.

Skopiran je taj izbornik, lock screen, djeljenje  sadržaja... da  ne nabrajam dalje.

I ne nije to loše, dapače dobro su to napravili, ali nestalo im je ideja i sad kopiraju sve i svašta. 

Gledam dvojicu inženjera na poslu s četvorkama kako ne mogu normalno tipkat nego približavaju iphone da vide sitna slova i nespretno tipkaju. Kolegi na poslu je prvo krepala baterija, nosio je na zamjenu, trajao je neko vrijeme i onda se ugasio i mogao ga je samo gledat, nosio ga je na servis i čekao mjesec dana da mu vele da je otišla matična i moraju mjenjat. Dobio je iphone natrag, za par dana mu je pao i pukao je ekran. 

hobi: androidhr.blogspot.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Hyperion kaže...

 

Apple ovce se daju jako dobro manipulirat, jako dobra dresura Stevčeta.{#}

Kako? Pa nije Stevo kriv kaj prodaju kvalitetan uređaj i softver. {#}

14 godina
online
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Monopol kaže...
Hyperion kaže...

 

Apple ovce se daju jako dobro manipulirat, jako dobra dresura Stevčeta.{#}

Kako? Pa nije Stevo kriv kaj prodaju kvalitetan uređaj i softver. {#}

 

pa kriv je stevo. da su svi ko elop, ne bi mi imali ništa kvalitetno za kupiti.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

Vidjecemo sta ce biti kada iPhone 5 bude sluzbeno predstavljen,...ovako samo spamate sa glupostima,sacekajte da dodje i neki review na internetu pa onda bacajte misljenja ,.....mene vise interesuje kakve ce izmjene donjeti iOS5,......samo neka srede gluposti sa bluetoothom i camerom(neka ubace podesavanje camere),snaga iPhona lezi dosta u njegovom iOS koji je veoma dobro uskladjen sa hardverom,sami znamo koliko mobitela jacih hardverski ima na trzisti ali opet znaju se vise rusit od iPhona,...budemo vidjeli 4.10.2011 novu revoluciju iPhona

15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
dogman kaže...

Vidjecemo sta ce biti kada iPhone 5 bude sluzbeno predstavljen,...ovako samo spamate sa glupostima,sacekajte da dodje i neki review na internetu pa onda bacajte misljenja ,.....mene vise interesuje kakve ce izmjene donjeti iOS5,......samo neka srede gluposti sa bluetoothom i camerom(neka ubace podesavanje camere),snaga iPhona lezi dosta u njegovom iOS koji je veoma dobro uskladjen sa hardverom,sami znamo koliko mobitela jacih hardverski ima na trzisti ali opet znaju se vise rusit od iPhona,...budemo vidjeli 4.10.2011 novu revoluciju iPhona

iOS 5 beta je vani već dosta i nije ništa drugo nego iOS 4 s notifikacijama iz Androida i još par stvari iz WP7. Uz to su dodali i neke 'revolucionarne' gluposti tipa iMessages (kao prvi su to napravili, iako nitko nije čuo za gtalk i slične) i neke cloud gluposti.

14 godina
online
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Dkc kaže...

iOS 5 beta je vani već dosta i nije ništa drugo nego iOS 4 s notifikacijama iz Androida i još par stvari iz WP7. Uz to su dodali i neke 'revolucionarne' gluposti tipa iMessages (kao prvi su to napravili, iako nitko nije čuo za gtalk i slične) i neke cloud gluposti.

 

čuj tebi su to gluposti, ali radi se o vrlo korisnim stvarima koje ti još ne razumiješ

13 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

Nekako mi se cini da ce slijedeci tjedan  svaki dan biti  ovakva rasprava/tema vezana za iPhone... A  za par mjeseci vec vidim najkomentiranije teme tipa  "Redovi cekanja za novi iPhone" , "iPhone ponovno rusi sve rekorde prodaje" ,  "Liste cekanja se produljile na 6 mjeseci" i sl.. 

Jedva čekam.. 

@croarsenal
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2011 16:52 (Agent Rico).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Ezio kaže...
Dkc kaže...

iOS 5 beta je vani već dosta i nije ništa drugo nego iOS 4 s notifikacijama iz Androida i još par stvari iz WP7. Uz to su dodali i neke 'revolucionarne' gluposti tipa iMessages (kao prvi su to napravili, iako nitko nije čuo za gtalk i slične) i neke cloud gluposti.

 

čuj tebi su to gluposti, ali radi se o vrlo korisnim stvarima koje ti još ne razumiješ

Znači čovjek napiše da su preuzeli notifikacije iz Androida i gtalk, logika nalaže da ima Android i da to koristi neko vrijeme.

Pa eto ja tu roletu spuštam bar 5 puta dnevno već 10 mjeseci i ne vidim što se tu ima razumjeti?

Dropbox postoji, milijarda Messages aplikacija. WhatsUp recimo (imaju ga frendica na BB-u pa imamo cross-platform messenger).

There's no time to lose, I heard her say Catch your dreams before they slip away
13 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Ezio kaže...

pa kaj onda nonstop kvocas sa ovim hejterima da ajfon ne valja? ma ne znas ti kaj zelis uopce. zaista bi bilo bolje da onom tipu posaljes taj svoj ipad2 dok ga nisi upršutio.

Bogati ti si najveći zaluđeni apple lover na ovom forumu.

 

Jel tebi jasan pojam kritike??? Ako kupiš nešto, bez obzira što je to, to ne znači da odmah trebaš zaboraviti na j*ebenu kritiku i malo zdravog razuma. Ili ju kirurški odstraniti iz glave.

 

To što ima ajfon ne znači automatski da će mu se klanjati i slaviti Jobs-a kao boga (kao što većina vas fanboja radi), nego će kao i svaki normalan čovjek primjetiti pluseve i minuseve kod njega. Samo vi (što me uvijek čudilo, ali mora da je psihološki poremećaj) fanbojevi ste očito oduzeti od kritike prema, zamisli ovo, j*ebenom komadu aluminija i plastike.

 

Što ne valja s vama ljudi? Daj mi objasni taj proces kako si postao toliko zaluđen? Ne shvaćam to. Zaista.

( ˘͡ -˘͡)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Ezio kaže...
Dkc kaže...

iOS 5 beta je vani već dosta i nije ništa drugo nego iOS 4 s notifikacijama iz Androida i još par stvari iz WP7. Uz to su dodali i neke 'revolucionarne' gluposti tipa iMessages (kao prvi su to napravili, iako nitko nije čuo za gtalk i slične) i neke cloud gluposti.

 

čuj tebi su to gluposti, ali radi se o vrlo korisnim stvarima koje ti još ne razumiješ

Valjda razumiješ zašto je iMessages fail u startu i nikad se neće znatnije koristiti ili trebam nacrtati?

 

EDIT:

Zanima me baterija, odnosno potrošnja baterije ako će govoriti o tome jer jedino tu još Apple vodi nad konkurencijom.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2011 17:04 (Dkc).
14 godina
online
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Dkc kaže...

Valjda razumiješ zašto je iMessages fail u startu i nikad se neće znatnije koristiti ili trebam nacrtati?

 

svaki drugi čovjek kojeg znam ima iphone ili ipod ili ipad i normalno da će se koristiti imessages.

ali nisam mislio na to nego na icloud koji ti prozivaš glupošću. da, postoji dropbox, ali icloud svodi bespotrebnu interakciju korisnik-uređaj što se prijenosa podataka tiče ne na minimum nego je više uopće nema. ne znam kako vam to nije jasno. zar treba koristiti nešto mjesec dana pa da se shvati koliko je korisno? meni je dovoljno da vidim opis tog iclouda crno na bijelo pa da sam svjestan koliko ce mi to olaksati prebacivanje podataka sa kompa na mob, backup i ostalo.

bypass, moras se malo primiriti, infarkt bu te strefio.

a da ne govorim o mp3cama u cloudu. ne da mi se uopce objasnjavati kako stvar funkcionira nego si pogledajte malo opis na appleovoj stranici prije nego sto pocnete skakati sa ignorantskim primjedbama tipa " ne zelim da mi se svaki put skida mp3ca sa 3g mreze kad zelim nesto slusati".

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2011 17:10 (Ezio).
15 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Ezio kaže...

svaki drugi čovjek kojeg znam ima iphone ili ipod ili ipad i normalno da će se koristiti imessages.

ali nisam mislio na to nego na icloud koji ti prozivaš glupošću. da, postoji dropbox, ali icloud svodi bespotrebnu interakciju korisnik-uređaj što se prijenosa podataka tiče ne na minimum nego je više uopće nema. ne znam kako vam to nije jasno. zar treba koristiti nešto mjesec dana pa da se shvati koliko je korisno? meni je dovoljno da vidim opis tog iclouda crno na bijelo pa da sam svjestan koliko ce mi to olaksati prebacivanje podataka sa kompa na mob, backup i ostalo.

bypass, moras se malo primiriti, infarkt bu te strefio.

a da ne govorim o mp3cama u cloudu. ne da mi se uopce objasnjavati kako stvar funkcionira nego si pogledajte malo opis na appleovoj stranici prije nego sto pocnete skakati sa ignorantskim primjedbama tipa " ne zelim da mi se svaki put skida mp3ca sa 3g mreze kad zelim nesto slusati".

 

Dobro o čemu ti pričaš? bespotrebna interakcija? znači ti samo pomisliš i sve se prebacuje u oblak?  pa ja sam to isključio na androidu jer neću da mi se sve kaj radim prebacuje u oblak, zašto da mi se svaka slika ili video uploada bezveze? Ono kaj hoću uploadam. 

Olakšavanje prebacivanja podataka s kompa na mob? Pa na desktopu imam dropbox folder , u njega odvučem dokument, mp3, sliku... i imam to na mobitelu.

Nisam do sad ni znao da se može, radio sam kompletni reset uređaja i time izbrisao sve aplikacije  s desirea, nakon nekog vremena čim sam se prijavio mailom na mob, sve aplikacije sam opet imao gore bez da sam prethodno napravio backup.

hobi: androidhr.blogspot.com
16 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
nsoul kaže...
anas kaže...
Gori ste od onih anti-biebera, kada bi se gledalo po forumima apple bi vec propao nista ne valja ovo ono, ali gle ti to apple najveca svjetska korporacija... brijem da pola vas si ne moze priustiti iphone i onda ajmo kolektivno govoriti da je smece

Od svih jabučarskih izjava ova vam je najsmješnija ili najjadnija kako god hoćeš. Ako netko hoće nekaj kupit onda to i kupi, a da nemam love nebi srao sigurno po proizvodu koji mi se sviđa.

 

 A gle, po njegovom literarnom vokabularu jasno je da razgovaraš sa djetetom, pribroji tome još staž na forumu,

pa mislim da sam sve pokrio :)

15 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Dkc kaže...

Valjda razumiješ zašto je iMessages fail u startu i nikad se neće znatnije koristiti ili trebam nacrtati?

Hoces reci da je FacePalm... Ups... FaceTime fail? Kako je Fail!? Pa ja imam iPhone i do sada sam ga koristio 0 puta. Zelis reci da je on fail!?

I am creationist. I believe man created god.
16 godina
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

Applovci - prodajem povoljno satorska krila, vrece za spavanje i ostalu kampersku opremu. Sala mala.

 

Bit ce dobar iPhone novi i prodat ce se u puno komada. Samo... mislim da ovaj Cook nece moci "to" prodati tako revolucionarno kao Jobs.

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
tnakir kaže...
Dkc kaže...

Valjda razumiješ zašto je iMessages fail u startu i nikad se neće znatnije koristiti ili trebam nacrtati?

Hoces reci da je FacePalm... Ups... FaceTime fail? Kako je Fail!? Pa ja imam iPhone i do sada sam ga koristio 0 puta. Zelis reci da je on fail!?

facetime je nesto drugo. ni 3g video pozivi koji su se prije vise godina reklamirali kao apsolutni hit nikad nisu zazivjeli. zasto? reci ti meni sto mislis koji postotak razgovora koje prosječan muškarac dnevno obavlja mobitelom bi htio obaviti putem video poziva? vjerojatno onaj jedan koji sa ljubavnicom vrši prije spavanja dok je zena u kadi.

usluga je tu, koristi je tko zeli i kad zeli. nije nikakav fail za razliku od 3g video poziva koji su fail jer ih nitko ne podrzava.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
tnakir kaže...
Hacker-ri kaže...
tnakir kaže...

Moram pohvaliti Appleov support. Od nekidan mi javlja nekakvu blesavu gresku kad idem skidati aplikaciju sa store-a. Pisao supportu, jos odgovora nisam dobio (4 dana prosla), postavio pitanje na sluzbenom Apple forumu, nitko od osoblja se nije udostojao odgovoriti, vec samo korisnici kao sto sam i ja sam (koji btw hvale Appleov support kao i ja).

 

Na kraju nisam uspio dobiti odgovor nego sam morao restoreati kompletan mobitel.

 

I sto je najljepse od svega, i dalje mi se javlja bug da kada mi je telefon zakljucan i kada me netko zove, ne mogu slideat ono govno da se javim. Ko da je zapelo. To mi se dogodi svaki 3. poziv. E da, ni na to nisam dobio nikakvo rijesenje a trazim ga vec par mjeseci.

 

Zato zivio Apple support. I ja bi tamo radio. Ne micu kuycem a dobivaju placu.

support ti nece odgovorit na greske koje si dobio putem cydie...

a to o cemu pricas je redovan bug JBanog uredaja...

isto kao i respring kad ti ides zvat nekoga, a u meduvremenu primas poziv...

dakle, dont JB your device and your iphone will be ok

 

Nije JB-an. Ne bavim se ja tim glupostima. Imam dovoljno novaca da budem komodan i kupim aplikaciju ako mi treba.

  Cudno da ti se nitko nije javio.Imam odlicna iskustva sa suportom, cak su mi i pare vracali za aplikacije.

We are the European Union.Lower your shields and surrender.We will add your biological and technological distinctiveness to our own.Your culture will adapt to service us.Resistance is futile.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
nsoul kaže...
anas kaže...
Gori ste od onih anti-biebera, kada bi se gledalo po forumima apple bi vec propao nista ne valja ovo ono, ali gle ti to apple najveca svjetska korporacija... brijem da pola vas si ne moze priustiti iphone i onda ajmo kolektivno govoriti da je smece

Od svih jabučarskih izjava ova vam je najsmješnija ili najjadnija kako god hoćeš. Ako netko hoće nekaj kupit onda to i kupi, a da nemam love nebi srao sigurno po proizvodu koji mi se sviđa.

A nitko nikad nije spomenuo da je iphone smeće jer nije, iphone je odličan uređaj, i za poslovne korisnike, za one kojima je do zabave, igrica, multimedije...

A oni koji su protiv iphonea nisu protiv samog uređaja nego protiv applea samog i njegove politike, a i korisnika koji imaju iphone i ne vide dalje od svog nosa i misle da je stevica bog i da je apple bez grijeha i da je iphone savršen uređaj a mi ostali si ne možemo priuštit to savršenstvo.

to kaj je apple svojim marketingom uspio ono kaj drugi nisu , a to je popularizirati TS smartphone  ne znači da je bio prvi s tim.

Ustvari prvi iphone je bio smeće. Apple je bio inovativan, da, ali to više nije, uzima tuđe ideje , ugrađuje i svoje uređaje i patentira ih , a glupi američki sudovi to dopuštaju jer očito pošto je apple američka firma pa ih boli k*** za druge. Jabučari su se hvalili kako je multitouch na iphoneu savršen i kako su drugi samo kopije , sad kad je appleu odbijen patent za multitouch pričate kako ga nikad niste koristili i da se može i bez njega.

kad se pričalo o padajućem izborniku sa obavijestima kod androida  pričali ste kako je vama lakše bez toga i da je to glupost, e sad kad je apple to iskopirao to je revolucija.

Skopiran je taj izbornik, lock screen, djeljenje  sadržaja... da  ne nabrajam dalje.

I ne nije to loše, dapače dobro su to napravili, ali nestalo im je ideja i sad kopiraju sve i svašta. 

Gledam dvojicu inženjera na poslu s četvorkama kako ne mogu normalno tipkat nego približavaju iphone da vide sitna slova i nespretno tipkaju. Kolegi na poslu je prvo krepala baterija, nosio je na zamjenu, trajao je neko vrijeme i onda se ugasio i mogao ga je samo gledat, nosio ga je na servis i čekao mjesec dana da mu vele da je otišla matična i moraju mjenjat. Dobio je iphone natrag, za par dana mu je pao i pukao je ekran. 

Jel te boli kuxac kaj oni rade pa da moraš stalno propovijedat o appleu?Lijep  ignoriraš apple vijesti i to je to uživaj u svojem uređaju a ne u svojem hejtanju.

Sad si dokazao da si hetjer neda mi se čitat sve ali ću nešto komentirat,kao što(stevica je bog apple je savršen)daj mi dokaži jedan moj ili od nekog drugog da je to napisao.

 

15 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
no tengo dinero kaže...

Nije JB-an. Ne bavim se ja tim glupostima. Imam dovoljno novaca da budem komodan i kupim aplikaciju ako mi treba.

  Cudno da ti se nitko nije javio.Imam odlicna iskustva sa suportom, cak su mi i pare vracali za aplikacije.

Nemam pojma. Nije me ni briga. Logitech reply-a u roku od 24h.

I am creationist. I believe man created god.
13 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

Super,sto vise mobitela bude,manja ce biti cijena,konkurencija je zakon.

 

Ne volim nesto iphone,dapace,sad koristim LG Optimus2X i ne micem se s androida,ali nisam nikakav hater no njihovi uredaji su tolko jednostavni da se osjecam glupo kad ih koristim.Dapace,razina uporabe je mala.

Takoder,ubija me 3.5" ekran,meni je to osobno,naprosto premalo.

Konkurencija naprosto nudi sve bolje nego Apple,i to je cinjenica,ne mozes ti jednim mobitelom godisnje konkurirat,kad jedan HTC izbaci po 2-3 HighEnd smartphonea godisnje.

 

A tehnologija napreduje i taj ce se trend ubrzavat.


Nadam se da ce sad izbacit barem 2 modela,pa da malo bolje pokriju trziste.

 

Iako,iscekujem sto ce se izroditi iz iP5,cisto iz znatizelje,imaju guba prezentaciju,no hoce li im i proizvod biti takav,vidjet cemo ;).

Moj PC  
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice