Ovo je pravi razlog pada HT-ove mreže...

poruka: 70
|
čitano: 15.038
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovo je pravi razlog pada HT-ove mreže...".
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je pravi razlog pada HT-ove mreže...
Sum_of_all_fears kaže...

Prije nego što počneš prozivati ljude glupima, upali mozak.

 

Banke zakonski moraju imati duple linije (radi sigurnosti).

 

 koji je to zakon?nisam baš upoznat sa ovim zakonom,niti nikad čul za to.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2015 20:26 (jura).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Ovo je pravi razlog pada HT-ove mreže...

Mislim da je ovo, ne da mi se sad spajati na VPN od firme da tražim točan pdf (nije konkretno moje područje, ali tiče se dijela posla koji obavljam)

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je pravi razlog pada HT-ove mreže...
Sum_of_all_fears kaže...

Mislim da je ovo, ne da mi se sad spajati na VPN od firme da tražim točan pdf (nije konkretno moje područje, ali tiče se dijela posla koji obavljam)

 jel znaš možda točan članak di se obvezuju banke na ovu tvoju tvrdnju?inače u novčarskim institucijama i oko njih radim već godinama i za to prvi put čujem,zbog čega su onda bankama isto pali suastavi i to ne jednoj ili dvije u jednom gradu nego više njih u više gradova?samo mi nemoj reči da se ne drže onda zakona

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Ovo je pravi razlog pada HT-ove mreže...

Ja govorim o sigurnosti (alarmni sustavi i video). To dvoje mora biti dual-path inače krše zakon. Obično je IP + GSM....

 

Što se tiče samog poslovanja, e to ne mogu biti 100% siguran ali znam da jedna banka sigurno ima dupli net. Druga stvar što su oba od T-Coma

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je pravi razlog pada HT-ove mreže...
Sum_of_all_fears kaže...

Ja govorim o sigurnosti (alarmni sustavi i video). To dvoje mora biti dual-path inače krše zakon. Obično je IP + GSM....

 

Što se tiče samog poslovanja, e to ne mogu biti 100% siguran ali znam da jedna banka sigurno ima dupli net. Druga stvar što su oba od T-Coma

 a dobro,sve 5 u pravu si kaj se ovog tiče samo sam ja krivo skužil napočetku na kaj si mislil

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
14 godina
offline
Re: Capital Market: Divne stvari
Loroc kaže...
Nikola45 kaže...

S obzirom da ponedjeljkom, utorkom i srijedom u jutarnjoj smjeni (6-14) bude oko 10 000 poziva, a svaki poziv je minimalno 3,30 kn, firma je tu dosta izgubila.

U noćnoj smo zaprimili oko 70 poziva za službu buđenja, a ni jedan nalog nije ispunjen jer se ljude nije moglo nazvati.

 Cak i nije sporan nacin budjenja, vec spomenuta bakica takvu uslugu ne bi ni placala kad bi nabavila moderni router koji ima takvu mogucnost 

 

No, vratimo se temi i zanimljivoj Cloudijinoj prezentaciji...

Pa jesi li to stavio link na pdf?  Direktan link za download pdf-a?  I tko ce meni to sad obrisat sa moba? 

http://eu.battle.net/sc2/en/profile/294395/1/Chef/ http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Chef_cr0/
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2015 21:39 (KIKI3ooo).
10 godina
offline
Re: Ovo je pravi razlog pada HT-ove mreže...
Sum_of_all_fears kaže...

Prije nego što počneš prozivati ljude glupima, upali mozak.

 

Banke zakonski moraju imati duple linije (radi sigurnosti).

Trgovački centri se u pravilu nalaze u gradovima ili uz gradove i iz mog iskustva, 99% njih ima duple linije.

Bankomati moraju (zakonski) imati dva komunikacijska kanala (radi sigurnosti).

Trgovine mogu imati backup preko GSMa (operater različit od fiksnog - ako im net iz nekog razloga treba, a skoro svi maloprodajni lanci imaju lokalne baze, plaćanje kešom nije imalo problema a fiskalizaciju možeš obaviti u roku od 48 sati).

 

Možda radim u sigurnosnoj branši i radio sam u TK branši pa znam koji klinac pričam.

 Hm, zanimljivo...a upravo u DVA veća grada (jedan u kojem trenutno boravim i drugi iz kojega je došao čovjek s kojim sam razgovarao) taj dan niti jedan pos uređaj, bankomati, banke nisu radili!!! O kakvim ti duplim linijama pričaš. Okani se Zagreba, nemaju svi gradovi dostupne alternativne operatore.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2015 1:53 (GreenLife).
10 godina
offline
Re: Ovo je pravi razlog pada HT-ove mreže...

brisati / dupli post

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2015 1:52 (GreenLife).
9 godina
offline
Re: Ovo je pravi razlog pada HT-ove mreže...
Sum_of_all_fears kaže...

Prije nego što počneš prozivati ljude glupima, upali mozak.

 

Banke zakonski moraju imati duple linije (radi sigurnosti).

Trgovački centri se u pravilu nalaze u gradovima ili uz gradove i iz mog iskustva, 99% njih ima duple linije.

Bankomati moraju (zakonski) imati dva komunikacijska kanala (radi sigurnosti).

Trgovine mogu imati backup preko GSMa (operater različit od fiksnog - ako im net iz nekog razloga treba, a skoro svi maloprodajni lanci imaju lokalne baze, plaćanje kešom nije imalo problema a fiskalizaciju možeš obaviti u roku od 48 sati).

 

Možda radim u sigurnosnoj branši i radio sam u TK branši pa znam koji klinac pričam.

 Shvacas da pricamo o stanju u Hrvatskoj?

Battlenet - TheProdigy#2234
16 godina
offline
Ovo je pravi razlog pada HT-ove mreže...

pametni znaju cemu sluzi 27001

 
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice