Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s pravim n

poruka: 51
|
čitano: 6.602
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s pravim n".
15 godina
offline
Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s pravim n

Ma kako se usudjujete napisati da doticni prodaje maglu, ima ovde Bugovaca koji se zakleli da to nije tako, jer i sami su kupili maglu pa sad tesko priznati tako nesto.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s pravim n

Najgluplji koncept ikada...kupi brod za 50-100-5 000 dolara i onda ti se može dogoditi da ti ga netko otme, ukrade, uništi...iiii nema više, osim ako se opet ne isprsiš.

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png | https://www.flickr.com/photos/131447653@N03/
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s prav
mrxa1 kaže...

Najgluplji koncept ikada...kupi brod za 50-100-5 000 dolara i onda ti se može dogoditi da ti ga netko otme, ukrade, uništi...iiii nema više, osim ako se opet ne isprsiš.

Treba se samo isprsiti i platiti policu kasko osiguranja s osiguranjem od krađe (otimanja, uništavanja....).

Stručnjak za odmaganje...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s prav
Da bi ti ga netko uništio, prvo treba postojati igra u kojoj će to biti izvedivo. Kako je krenulo vlasnike će sahraniti s nevoženim brodovima.

Jedino nije jasno zašto su napravili samo 200 komada. Ponestalo vektora i piksela?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
moderator
offline
Re: Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s prav

Virtualni brod ište virtualni kasko. Logično.

 

 

This space for rent!
13 godina
offline
Re: Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s prav
Visak kaže...
Jedino nije jasno zašto su napravili samo 200 komada. Ponestalo vektora i piksela?

U javnost su dali brojku od 200 komada (ekskluziva) a tko zna koliko su ih zavaljali

Drago kaže...

Virtualni brod ište virtualni kasko. Logično.

 

 

I redoviti virtualni tehnički pregled te virtualnu registraciju. Kad sve to uvalja vlasnicima nevirtualno će ih zaboljeti glava.

Stručnjak za odmaganje...
11 godina
offline
Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s pravim n

hahaha, fotka i legenda ispod nje su izravni pogodak..... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s pravim n

Malo tko je reagirao i na "tajkune" tako i na ovo, samo u daleko modernijem izdanju zvanom "crowdfunding", sto je najgore ovo je tek pocetak...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s pravim n

Slazem se sa clankom. No meni osobno nema razlike dat novac za star citizen koji jos nije ni napravljen (vjerojatno nikad ni nece) ili za neki novi call of duty, neki hollywoodski blockbuster u kinu ili neki cd recimo kanye westa. Niti jedan od tih proizvoda nema veze sa tim za sta se predstavlja, sve su to kao oblici zabave (neki cak kazu umjetnosti lol), a u biti dobro osmisljene prevare za mase. Tako da je danas sve virtualno jer se prodaje pod jednim imenom, a u biti je potpuno druga stvar. Ovo sa star citizenom je samo posljedica poptuno dekadentne kulture.

 
3 4 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s pravim n

Prije nekog vremena sam se s nekim prepirao baš oko ovoga. Štošta toga mi je ovdje glupo ko noć, ali da je "napravljeno" samo toliko i toliko nekih brodova... To stvarno moraš biti topina da mu onda još i platiš!

Freak Show Inc.
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s pravim n

Optimist kaže: igra bi trebala biti toliko ogromna i kompleksna da ovako dug razvoj baš i ne čudi - brzanje kakvo je uobičajeno kod AAA naslova bi samo moglo naškoditi kvaliteti, pa nek traje koliko traje ako će završni rezultat biti u skladu s obećanim.

Pesimist kaže: u potpunosti se slažem s člankom 

 

 

disklejmer:

nisam im ni kune dao, ali sam s užitkom malo prošvrljao po onome što je bilo dostupno u nekoj mini-alfi/beti/štogod.

Sa strane promatram situaciju i ako/kad ju napokon izbace, igrat će se.

Split your lungs with Blood and Thunder
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s pravim n

Budimo realni. Danas je kupnja jako puno stvari prevara. Ova je samo malo bolje osmišljena.

Kupiš neku top igru i moraš čekat ko zna koliko da to poprave bugove, a i to je pitanje.

Preorderaš bit coin miner i dobiješ ga kad je gotovo beskoristan.

Kupiš isti proizvod dva puta. Prvi put genijalan, drugi put totalno drugačiji i lošiji.

Naručiš namještaj i moraš potpisat brdo penala s svoje strane, a ako oni kasne s isporukom ili ju ni ne dobiješ nikom ništa, vratit će ti novce.

Što je najgore sve je to sasvim legalno i nemožeš ništa, a ako se pobuniš kažu ti da uvijek možeš ne kupiti. Treba bit oprezan i znati da će te netko prije ili kasnije nagu*iti. Samo je pitanje koliko puta i za koliko para/vremena.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2015 14:07 (axos).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s pravim n

zasto ne? ako ima tenkrea koji "vapiju" da ih oderes a imaju (svoje) love - svi sretni

i zadovoljni. kao i kod onih appova "ja sam bogat" koje sklone iz shopova (sto mi je potpuno

neobjasnjivo).

 

nije nista novo, bio onomad u 'meriki lik koji je dao oglas, nesto u stilu - posaljite mi 10

dolara, zauzvrat necete dobiti nista. tako i bi. mislite da nije bilo genijalaca koji su mu slali pare?

 

puno vise me zulja kad je moneta kojom se barata u bilo kakvoj prici uresena onima koji su

je privredili - pocinje na 'p' a zavrsava na "orezni obveznici" - a vi si crtajte kaj ocete.

samo nek se dela.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s prav
nikola kaže...

zasto ne? ako ima tenkrea koji "vapiju" da ih oderes a imaju (svoje) love - svi sretni

i zadovoljni. kao i kod onih appova "ja sam bogat" koje sklone iz shopova (sto mi je potpuno

neobjasnjivo).


 

 

Što ne znači da je to sve normalno. Ima likova koji plaćaju prostitutkama da seru po njima! Tako možeš bilo šta relativizirati...

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s pravim n

i kad smo kod izvedenice "onog koji krupno serenda" - drago budi malo u trendu,

moj prijedlog:

 

 ταύροσκατάρ

 

kovanica koju nisamm cuo u grka, a ljepse zvoni...

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s prav
nikola kaže...
 

kovanica koju nisamm cuo u grka

 

Ne čuju se više kod njih ni kovanice ni papirnati novci...

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s prav

al ovo ne skodi. nemres dobit koleru, choko obol oko usta kao neki

nizeligaski fudbaler iz dubrave... svakom bedaku voje veselje.

nije da su rekli "platite da dobijete jednu zidarsku iza uha",

prodaju maglustinu naivcima, nisu nicim vezani - druga je stvar sto

kaljaju ideje crowdfundinga, ali ovo sa brodovima je genijalan

potez. vrh vrhova i zasluzuje naklon do poda. virtualni.

15 godina
odjavljen
offline
Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s pravim n

:)

 

Nego, nije crowdfunding problem sam po sebi. Problem je iskorištavanje koncepta. I zapravo, nije problem ni u samom principu ni ideji Star Citizena, ali u obećanju jest. 

 

Svima nam je poznat feature creep. No, očekivao bih da netko s tolikom lovom i timovima ima i zdravog managera. Chris nije manager. Očito.

 

Nedavno su otkazali "FPS modul". Mislim da je to zadnji čavao u lijesu šansi da oni nešto završe. Imaju gotov FPS engine i SDK, sve alate... kojim praktički svatko tko nije kompletan idiot može složiti FPS igru (ne samo level) za 9 dolara u mjesec dana. Oni nisu ni to uspjeli u n>6 mjeseci. Ne vidim zašto bi itko očekivao da su u stanju napraviti bilo što drugo, a ponajmanje ono što bi Star Citizen trebao biti.

 

Donekle nije fer reći da ovi koji plaćaju ne dobiju ništa. Dizajneri brodova rade vraški dobar posao i time su za to plaćeni...

 

I da, kolege na jednom mjestu pišu zanimjive interne stvari:

http://www.glassdoor.com/Reviews/Cloud-Imperium-Games-Reviews-E776546.htm

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2015 14:50 (Tonči).
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s prav
nikola kaže...

i kad smo kod izvedenice "onog koji krupno serenda" - drago budi malo u trendu,

moj prijedlog:

 

 ταύροσκατάρ

 

kovanica koju nisamm cuo u grka, a ljepse zvoni...

 

Nemrem pročitat, it's all Greek to me...

 

 

This space for rent!
12 godina
neaktivan
offline
Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s pravim n

Čekamo forumske apologete da nam objasne kako je dobro da su odgodili ''x'' (umjesto x stavite bilo koji dio igre jer je valjda apsolutno sve odgađano) i da to rade jer žele izbaciti kvalitetan proizvod. Razmišljam da svojim klijentima kažem kako odgađam sve sastanke za nekoliko mjeseci kako bih bio svjež i odmoran i kako bi te sastanke (jednom) odradili na najvišem nivou, u međuvremenu me mogu nastaviti plaćati jer ulažu u budućnost.

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s pravim n

a koliko košta defiant nx-75633 s kromiranim auspuhom, klimom, kožnim sicevima i šiberdahom? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s prav
Ajar kaže...

a koliko košta defiant nx-75633 s kromiranim auspuhom, klimom, kožnim sicevima i šiberdahom? 

 

Dosta, ali daju velike popuste ako u dućan dovedeš starog defianta za trade-in...

 

 

This space for rent!
12 godina
neaktivan
offline
Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s pravim n

drago mi je da nisam dao ni lipe za ovo sranje

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s pravim n

Čekajte da dođe Dado_ZG78 pa će Vam objasnit kako ste u krivu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s pravim n

Je li netko javio hrvatskoj vladi za Star Citizen ? Primjera radi, taj Limited Edition brod (limited na sve kretenoide koji ga žele kupit) je dlična prilika, 1500$ dakle po domaćoj konverziji to je 15 000 kn, 25% PDV-a u državnu blagajnu molim lipo !

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s prav
Branimir82 kaže...

Je li netko javio hrvatskoj vladi za Star Citizen ? Primjera radi, taj Limited Edition brod (limited na sve kretenoide koji ga žele kupit) je dlična prilika, 1500$ dakle po domaćoj konverziji to je 15 000 kn, 25% PDV-a u državnu blagajnu molim lipo !

 Brod je $2500.

 

Ima paketa brodova od $10.000 koji se uredno prodaju.

Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s pravim n
Procitao sam da izlazi 2016. godine, tako da bi trebali sacekati sa tipicnom hrvatskom seracinom jos neko vrijeme.

Ja vise volim 2D platformice, recimo Captain Claw ili oddworld, a ni Rayman nije los. Steta sto nema vise takvih igara nego samo nekakvi hibridi strategije, rpga, mmo, takticke, lgbt, ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s prav
Branimir82 kaže...

Je li netko javio hrvatskoj vladi za Star Citizen ? Primjera radi, taj Limited Edition brod (limited na sve kretenoide koji ga žele kupit) je dlična prilika, 1500$ dakle po domaćoj konverziji to je 15 000 kn, 25% PDV-a u državnu blagajnu molim lipo !

 Ne bi me čudilo da je netko kalibra Merzelice svom sinčiču za rođendan kupio omanju krstaricu. Službenom karticom, naravno. Sve bi majka za svoje zlato dala.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2015 22:06 (Visak).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s prav
Visak kaže...
Branimir82 kaže...

Je li netko javio hrvatskoj vladi za Star Citizen ? Primjera radi, taj Limited Edition brod (limited na sve kretenoide koji ga žele kupit) je dlična prilika, 1500$ dakle po domaćoj konverziji to je 15 000 kn, 25% PDV-a u državnu blagajnu molim lipo !

 Ne bi me čudilo da ne netko kalibra Merzelice svom sinčiču za rođendan kupio omanju krstaricu. Službenom karticom, naravno. Sve bi majka za svoje zlato dala.

 Merzelice ? Kud baš na njemačku populaciju upirati prstom kad je korupcija u pitanju a oko nas sotonističi koruptirani političari, gradonačelnici, ministri koji su svaki dan u dnevniku sa novom aferom/krađom ?

15 godina
odjavljen
offline
Re: Prasićkanje u oblaku virtualnog svemira s prav
Branimir82 kaže...
Visak kaže...
Branimir82 kaže...

Je li netko javio hrvatskoj vladi za Star Citizen ? Primjera radi, taj Limited Edition brod (limited na sve kretenoide koji ga žele kupit) je dlična prilika, 1500$ dakle po domaćoj konverziji to je 15 000 kn, 25% PDV-a u državnu blagajnu molim lipo !

 Ne bi me čudilo da ne netko kalibra Merzelice svom sinčiču za rođendan kupio omanju krstaricu. Službenom karticom, naravno. Sve bi majka za svoje zlato dala.

 Merzelice ? Kud baš na njemačku populaciju upirati prstom kad je korupcija u pitanju a oko nas sotonističi koruptirani političari, gradonačelnici, ministri koji su svaki dan u dnevniku sa novom aferom/krađom ?

 O čemu ti?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice