Poznate cijene Surfacea

poruka: 62
|
čitano: 8.374
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Poznate cijene Surfacea".
12 godina
protjeran
offline
Poznate cijene Surfacea

Nije loše ali ja bi radije neki 7-8" model...

 
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Poznate cijene Surfacea

Additional Product Information — Surface With Windows RT

  • Software - Surface with Windows RT comes with Microsoft Office Home and Student 2013 RT Preview (2) (which includes Microsoft Word, PowerPoint, Excel and OneNote)

  • Exterior - 10.81 x 6.77 x 0.37 inches, 1.5 pounds, VaporMg casing, dark titanium color, volume and power buttons

  • Storage - 32 GB (3); 64 GB

  • CPU - NVIDIA T30, 2 GB of RAM

  • Wireless - Wi-Fi (802.11a/b/g/n), Bluetooth 4.0 technology

  • Cameras - Two 720p HD cameras, front- and rear-facing

  • Audio - Two microphones, stereo speakers

  • Ports - Full-size USB 2.0, microSDXC card slot, headset jack, HD video out port, cover port

  • Sensors - Ambient light sensor, accelerometer, gyroscope, compass

  • Power Supply - 24W power supply

  • Warranty - One-year limited hardware warranty

  • Apps (included) - Microsoft Office Home and Student 2013 RT Preview (2) (Word, PowerPoint, Excel and OneNote), Windows Mail and Windows Messaging, SkyDrive, Windows Internet Explorer 10, Bing, Xbox Music, Xbox Video, and Xbox Games

 

http://www.microsoft.com/en-us/news/Press/2012/Oct12/10-16announcementPR.aspx

kod mene normalno radi.....(osim usranog apple iJpeg-a)
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2012 19:26 (cekpi).
Moj PC  
0 0 hvala 6
16 godina
offline
Poznate cijene Surfacea

njami njami

jedino kakvu če cijenu napravit ovdje.. X2

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Poznate cijene Surfacea
cekpi kaže...

Additional Product Information — Surface With Windows RT

  • Software - Surface with Windows RT comes with Microsoft Office Home and Student 2013 RT Preview (2) (which includes Microsoft Word, PowerPoint, Excel and OneNote)

  • Exterior - 10.81 x 6.77 x 0.37 inches, 1.5 pounds, VaporMg casing, dark titanium color, volume and power buttons

  • Storage - 32 GB (3); 64 GB

  • CPU - NVIDIA T30, 2 GB of RAM

  • Wireless - Wi-Fi (802.11a/b/g/n), Bluetooth 4.0 technology

  • Cameras - Two 720p HD cameras, front- and rear-facing

  • Audio - Two microphones, stereo speakers

  • Ports - Full-size USB 2.0, microSDXC card slot, headset jack, HD video out port, cover port

  • Sensors - Ambient light sensor, accelerometer, gyroscope, compass

  • Power Supply - 24W power supply

  • Warranty - One-year limited hardware warranty

  • Apps (included) - Microsoft Office Home and Student 2013 RT Preview (2) (Word, PowerPoint, Excel and OneNote), Windows Mail and Windows Messaging, SkyDrive, Windows Internet Explorer 10, Bing, Xbox Music, Xbox Video, and Xbox Games

 

http://www.microsoft.com/en-us/news/Press/2012/Oct12/10-16announcementPR.aspx

Što i ovi sad isto furaju na "apple" pa nude samo 1 godinu garancije?

{| qu!ck_s!1\/3r |}
16 godina
offline
Poznate cijene Surfacea

Ako podrzava Angry Birdse, kupujem. {#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Poznate cijene Surfacea

dao bi 500 eura za ovo  cudo... bez beda! 32gige + neki vansjki hard i vozi misko. pf , zakon.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2012 19:52 (skank666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Poznate cijene Surfacea
skank666 kaže...

dao bi 500 eura za ovo  cudo... bez beda!

 Nadji nekog u ameriki i preorderaj:

http://www.microsoft.com/surface/en-us

 

A ako nemas nikoga tamo, probaj preko nekog forwardera, npr: http://forwardit.us/

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
14 godina
neaktivan
offline
Poznate cijene Surfacea

mene zanima sa windows 8 na x86 arhitekturi.

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Poznate cijene Surfacea

Sve odlicno osim ekrana, sta nisu mogli stavit bar FHD. Ako zele konkurirat applu moraju podhitno popravit taj aspekt.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Poznate cijene Surfacea
mzex kaže...

mene zanima sa windows 8 na x86 arhitekturi.

Ista stvar, samo punokrvni Windows dolazi u obzir.

14 godina
neaktivan
offline
Poznate cijene Surfacea

Hmm, valjda ja jedini mislim da su ove cijene previsoke? Mislim, ne znam kakva će biti dostupnost aplikacija za Windowse RT, ali čini mi se bez obzira na sve da je cijena trebala biti 300-400 $. Možda se meni samo to čini? Mislim da bi ove cijene bile uspješne kad bi bio punokrvni Windows u pitanju (11.6 inčni Acer Iconia W700 s FHD rezolucijom i punokrvnim Windowsima u nelošem kućištu će se prodavati za 800 dolara)

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Poznate cijene Surfacea

nebi im bog nista ni da su stavili usb 3.0.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Poznate cijene Surfacea

Cjenovni rang od 200-400$ je rezerviran za tablete manje rezolucije, dok bi OS na Surfaceu trebao nuditi više od mobilnih OS-eva konkurencije.

Manjak aplikacija je evidentan nedostatak no glavnina važnijih i kvalitetnijih je već u izradi ili će stići jako brzo, a tu je i bolja verzija Officea.

Cijenu je kasnije lakše korigirati na niže pa ne čudi ovakav potez Microsofta.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
neaktivan
offline
Poznate cijene Surfacea

Loše - rezolucija premala, cover se izgleda kopča na konektor, nije zalijepljen magnetom kao na iPadu, izgleda da nema HDMI nego neki poseban HD izlaz, čini mi se da je zadnja kamera samo 2 Mpx

Dobro - WP 8, kućište je od odličnog materijala, cover s tipkovnicom je genijalna ideja, kućište ima dio za "podboltat" da stoji uspravno, dosta memorije

 

Rezolucija me toliko razočarala da ga neću kupiti iako je par sitnica stvarno genijalno. Nadam se da će uskoro verzija s "retina" displayom.

 
0 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Poznate cijene Surfacea

Ja se ispričavam ukoliko mi je omaknulo, ali koliko je rezolucija ovog čuda?

 

Što se cijene tiče, mislim da je malčice pretjerana, ali OK. Jedino je blesavo da nema 3G/4G pa da ga ovi naši carrieri mogu "za đabe" u nekoj tarifi prodavat (ne znam može li se nekako neki stick ubaciti pa mobile tarifa... ?).

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Poznate cijene Surfacea
gamer34 kaže...

Sve odlicno osim ekrana, sta nisu mogli stavit bar FHD.

jocommb kaže...

nebi im bog nista ni da su stavili usb 3.0.....

Ako želite fHD i u3.0 - Surface Pro

 

milin kaže...

Ja se ispričavam ukoliko mi je omaknulo, ali koliko je rezolucija ovog čuda?

1366*768

 

 

I najdetaljnija usporedba te specifikacije

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2012 23:34 (Paolo2612).
15 godina
offline
Re: Poznate cijene Surfacea
zoki.zlikowski kaže...

cover se izgleda kopča na konektor, nije zalijepljen magnetom kao na iPadu

 

Magnetski je... 

16 godina
offline
Re: Poznate cijene Surfacea
parizer kaže...
zoki.zlikowski kaže...

cover se izgleda kopča na konektor, nije zalijepljen magnetom kao na iPadu

Magnetski je... 

 

 Mrak...

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Poznate cijene Surfacea
zoki.zlikowski kaže...

Loše - rezolucija premala

Ako je tebi to premalo, ok. Ali meni je za tu dijagonalu i previše. Dovoljno sam ćorav da mi sitniji pikseli ne trebaju :)

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
13 godina
neaktivan
offline
Re: Poznate cijene Surfacea

uuu ovi pro ce bit mrcina, ni ne moze bit jeftin

rezolucija je ok, vise bi bilo nepotrebni overkill

ovako ce grafika bolje obavljat posao (hd4000)

 

za rt neznam, nece bit los

samo ostaje pitanje koliko ce aplikacija podrzavati

i kad ce se postojece updateat

Any aluminum product may scratch or chip with use, exposing its natural silver color. That is normal.
16 godina
protjeran
offline
Poznate cijene Surfacea

hmm.. pa nebi bas rekao da je rezolucija tako losa... sasvim solidna...
i kad bi ga mogao nabaviti po amerskoj cijeni.. uzeo bi.. a do daljnjega..
cekat cu Pro da vidim njegovu cijenu.. i onda nekog frenda pomorca nazicat da mi uzme u americi..

Play Hrad Play Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Poznate cijene Surfacea

Treba pricekati neke user hands-on reviewove. Cini mi se da je najbitnija ipak baterija. To je jedini razlog zasto mi se dopada RT (mogli bi rec da sam pro-RT :) ). Trebalo bi to ipak raditi kao mob, a ne laptop (citaj, dva i pol sata autonomije). Dobro, i cijena ide u prilog RTu.. Koje su realne prednosti Pro-a u svakodnevnom radu? Kao tableta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Poznate cijene Surfacea
rustweaver kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Loše - rezolucija premala

Ako je tebi to premalo, ok. Ali meni je za tu dijagonalu i previše. Dovoljno sam ćorav da mi sitniji pikseli ne trebaju :)

Imam iPad 3 i iPad 2, nakon što sam se navikao na iPad 3 i retina rezoluciju ništa mi više nije dovoljno dobro. Manji pikseli ne znači da moraš bolje vidjeti, kakva je to logika?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Poznate cijene Surfacea
zoki.zlikowski kaže...

Manji pikseli ne znači da moraš bolje vidjeti, kakva je to logika?

Normalna logika. Što ću sa sitnim detaljima ako ih ne mogu vidjeti. S druge strane ako ciljaš na to da će zbog niže rezolucije elementi GUI-a imati problema s veličinom (prozori koji ne stanu kompletni u ekran i slično) to se jako lako riješi pri razvoju aplikacija kada znaš ograničenja uređaja za koji razvijaš.

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
16 godina
protjeran
offline
Poznate cijene Surfacea

 

:D

Play Hrad Play Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Poznate cijene Surfacea
rustweaver kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Manji pikseli ne znači da moraš bolje vidjeti, kakva je to logika?

Normalna logika. Što ću sa sitnim detaljima ako ih ne mogu vidjeti. S druge strane ako ciljaš na to da će zbog niže rezolucije elementi GUI-a imati problema s veličinom (prozori koji ne stanu kompletni u ekran i slično) to se jako lako riješi pri razvoju aplikacija kada znaš ograničenja uređaja za koji razvijaš.

To je normalna logika čovjeka koji radi na Windowsima, kod Applea velika rezolucija služi tome da ikone budu čišće, a ne manje.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Poznate cijene Surfacea
zoki.zlikowski kaže...

To je normalna logika čovjeka koji radi na Windowsima, kod Applea velika rezolucija služi tome da ikone budu čišće, a ne manje.

A kako bi ako ti je vid loš trebao vidjeti čistoću tih ikona? To je onaj dio o sitnim detaljima koji odbijaš shvatiti. Ako je jedino opravdanje za toliku rezoluciju na tako malenom ekranu taj kić, i think i'll pass...

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2012 23:10 (rustweaver).
14 godina
neaktivan
offline
Poznate cijene Surfacea

Onog dana u proljeće sljedeće godine kad budu ovome čudu rezali cijenu zbog slabe prodaje. moći ću vam reć - danas je datum kad je počeo duugačak smrtni hropac Microsofta. Da li će završiti kao što će završiti AMD, u totalnoj propasti, ili će se samo skvrčiti - ostaje pitanje.

Early adopter
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Poznate cijene Surfacea
rustweaver kaže...
zoki.zlikowski kaže...

To je normalna logika čovjeka koji radi na Windowsima, kod Applea velika rezolucija služi tome da ikone budu čišće, a ne manje.

A kako bi ako ti je vid loš trebao vidjeti čistoću tih ikona? To je onaj dio o sitnim detaljima koji odbijaš shvatiti. Ako je jedino opravdanje za toliku rezoluciju na tako malenom ekranu taj kić, i think i'll pass...

U pravu si. Sta recimo ako si daltonist? Onda najbolje opcenito boje izbacit iz upotrebe. Da ne spominjem ljude koji nazalost imaju jednu, ili pak ni jednu ruku. Najbolje tablete opcenito odhebati, sve je to kić.

 

P.S.

Šalu na stranu... Appleovo povecanje rezolucije na svim uredjajima podrzavam uzduz i poprijeko. Sad samo cekam i na druge proizvodjace da krenu raditi isto. Tehnologija napreduje, nema smisla da bude drugacije.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Poznate cijene Surfacea
jumboY kaže...

Tehnologija napreduje, nema smisla da bude drugacije.

Nema smisla ni kuditi istu radi nedostatka nekog beskorisnog gimmicka kao što je ovakva rezolucija na malenom ekranu.

 

Da ti objasnim, (kad vam se sve mora crtati). Možeš ti imati ovo:

 

 

ili ovo:

 

 

Ali nema ti neke razlike ako zapravo vidiš ovo:

 

Inače da, i ja sam za velike monitore i velike rezolucije kada to ima smisla. Ali čim neko prokomentira da je nešto suvišno, odmah se pojavi neki butthurt hipster sa optužbom da se koči napredak i da bi onda bilo najbolje da se svi vratimo u kameno doba.

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2012 23:45 (rustweaver).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice