Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphonea

poruka: 31
|
čitano: 6.578
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphonea".
14 godina
online
Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphonea

Moram priznati da jedva čekam da dođe P10 jer mislim da će biti odličan uređaj kakve smo navikli dobivati od Huawei-a.

E sad bih molio autora teksta da vidi da li su njegovi podaci u tekstu točni jer na stranici NextPowerUp ima sličan tekst koji se baš ne podudara sa vašim po pitanju specifikacija uređaja.

Znači da će uređaji imati Kirin 960, a ne Kirin 965 kako vi navodite u tekstu, niti će imati jaču grafu nego istu kao i Mate 9 ili ti Mali G71, dijagonale ekrana se ne podudaraju.

Pa Vas lijepo molim da provjerite podatke.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2017 8:07 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphonea

ja si gledam ubost p9 lite. eto imam p8lite i mob je bas lose napravljen ili sam ja jednostavno krceve srece.2 puta pao na pod iz zepa 2 puta puklo staklo.. 

 

onaj okvir blizu stakla je pretanak i slab.. 

xfact
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2017 8:14 (=xfact=).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphon
=xfact= kaže...

ja si gledam ubost p9 lite. eto imam p8lite i mob je bas lose napravljen ili sam ja jednostavno krceve srece.2 puta pao na pod iz zepa 2 puta puklo staklo.. 

 

onaj okvir blizu stakla je pretanak i slab.. 

Pa po svima P9 Lite je odličan mob. A što se tiče sa staklom ipak mob nije napravljen da pada, još ovisi i sa koje visine i na koju podlogu je pao tak da nije čudno da ode staklo za bilo koji mob.

12 godina
neaktivan
offline
Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphonea

a cuj dalo bi se raspravljat.lumia 640 je letjela od neznam kud sve ne nikad nista. eto p8 mi ispao iz zepa na plocice u stanu, jos je pao na bok i opet puklo staklo..  stakleni mob

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphon
Pozdrav, mislim da si loše sreće, moj P8 lite radi bez greške. Jedino što bi trebalo je veća baterija, 2200 je fakat malo. Generalno odnos uloženo dobiveno vrlo dobar.
I naravno futrola obavezno, i sa futrolom može padati koliko hoće.
Slijedeći ponovo HUAWEI, koji bude aktualan za cca 17 mjeseci.
Pozdrav fanovima HUAWEI iz Splita.
Emin Bula
7 godina
neaktivan
offline
Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphonea

ili se meni čini ili huawei povećava cijene. i specifikacije. i specifikacije.

Vi ste programer? Da. Amater? A mater? Ne, ona doma kuha ručak.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphon

a čuj...to je odavno poznato,baciš smartfon o zid razbiješ smartphone...baciš nokiju3310 o zid...dobiješ novi prozor u zidu.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphon
Bula kaže...
Pozdrav, mislim da si loše sreće, moj P8 lite radi bez greške. Jedino što bi trebalo je veća baterija, 2200 je fakat malo. Generalno odnos uloženo dobiveno vrlo dobar.
I naravno futrola obavezno, i sa futrolom može padati koliko hoće.
Slijedeći ponovo HUAWEI, koji bude aktualan za cca 17 mjeseci.
Pozdrav fanovima HUAWEI iz Splita.

 Da unatoc losoj karmi uzet cu h ponovo.ako bog da p9lite :)

xfact
15 godina
online
Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphonea

P9 Lite uzela moja zena...super izgleda mob...

ja si gruntam P9 Mate ili P10...

Bolje je znati malo i temeljito nego mnogo i površno.- I. Kant
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphon

To je ono sto ja stalno pricam o kineskim i "brand" telefonima. Kinez drzi niske cijene jer ne nudi nikakav support van svoje zemlje. Support kosta. I kako kinez raste siri mrezu i prodajnu i servisnu troskovi rasti i postaje brand a tako i cijene idu gore... To je u vezi price kako su brendovi preskupi i deru a eto kinez to daje 3 puta jeftinije.....

12 godina
offline
Re: Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphon
Torent kaže...

To je ono sto ja stalno pricam o kineskim i "brand" telefonima. Kinez drzi niske cijene jer ne nudi nikakav support van svoje zemlje. Support kosta. I kako kinez raste siri mrezu i prodajnu i servisnu troskovi rasti i postaje brand a tako i cijene idu gore... To je u vezi price kako su brendovi preskupi i deru a eto kinez to daje 3 puta jeftinije.....

 Nije u pitanju samo support nego reklame, tu ode najviše sredstava pa se od negdje mora napuniti džep.

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
8 godina
odjavljen
offline
Re: Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphon

SVet o vuce jedno drugo... Bez reklame nemas prodaje a bez prodaje nemas novca za sirenje a bez sirenja nemas trziste.....

 

Jednostavno ne mozes imati no name kinez sa brend supportom. Nekome pase niska cijena i moze biti bez telefona mjesec i vise dana a neko ne moze. Ja sam ovaj drugi...

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2017 8:29 (Torent).
14 godina
online
Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphonea

Huawei je svijetski brand koji ima dobar support, dobar tim koji konstantno razvija software, hardware na visokoj razini i svakim danom su sve bolji i bolji. Dok god se oni budu tako ponašali imat će i mene kao vjernog kupca. Sad imam Huawei Mate 8 i bolji mob u životu nisam imao, a nadam se da će idući biti ili Mate 9 ili P10 Plus.

Oni koji nisu probali Huawei premium klase ne mogu uopće pričati o usporedbi sa drugim markama jer je Huawei u njihovom rangu, a po meni i bolji. U životu nisam koristio fluidniji android OS nego kao na Huawei uređajima, nakon 10 mjeseci uporabe, 3 firmware nadogradnje (bez factory reseta) i oko 100 aplikacija na mobu, uređaj radi kao prvi dan - jednostavno fascinantno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphon

Potvrdjujem. Koristio P9 par dana i poal godine vec nexus 6p i oba uredjaja vrlo kvalitetno napravljena. Imaju i mene kao kupca.

15 godina
offline
Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphonea

Nikad ne bih dao za kineski proizvod 700 eura. To je vjenčanje za uređaj do njegove smrti. Doduše teško bih dao 700 eura za bilo kakav mobitel ali kako rekoh za kineski nikada ma kako dobar bio.

Moj PC  
1 3 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphon
Ko prica o 700 eur? Ja sam nexus platio 420 eur u prodavnici nov.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphon
Ko prica o 700 eur? Ja sam nexus platio 420 eur u prodavnici nov.
15 godina
offline
Re: Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphon
Torent kaže...
Ko prica o 700 eur? Ja sam nexus platio 420 eur u prodavnici nov.

Pisac članka. Ako se ne varam nexus nije tema članka pa se da lako zaključiti tko o čemu priča i koje cijene navodi? Kaže da će p10 plus biti debelo preko 700 eura. Ja samo kažem da za kineza ne bih nikada dao toliko novca a niti za mobitel općenito. I ovih 420 mi zvući prebiše jer mi mobitel toliko ne vrijedi.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphon

A nisam to upratio. Ma cijena zavisi od trzista do trzista. Ja sam nekoliko puta uporedjivao cijene recimo Banja Luka i Bg i u Bg je skoro duplo veca cijena obicno.... Znam da je note 4 bio 900 EUR u bg u samsungovoj prodavnici sto je tad a i sad suludo dati za mobitel. Moja gornja granica je 450 EUR i niti centa preko toga za nov flagship mob... A nexus sam spoenuo jer je nexus 6p proizveo huawei....

14 godina
online
Re: Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphon
movie kaže...
Torent kaže...
Ko prica o 700 eur? Ja sam nexus platio 420 eur u prodavnici nov.

Pisac članka. Ako se ne varam nexus nije tema članka pa se da lako zaključiti tko o čemu priča i koje cijene navodi? Kaže da će p10 plus biti debelo preko 700 eura. Ja samo kažem da za kineza ne bih nikada dao toliko novca a niti za mobitel općenito. I ovih 420 mi zvući prebiše jer mi mobitel toliko ne vrijedi.

Neće biti debelo preko 700€ nego 770€, drugo ako ga uzmeš preko operatera ili još bolje preko njuške paltit ćeš ga ne malte ne duplo manje (npr. Huawei Mate 8 kada je izašao na slobodno je koštao oko 700€, a ja sam ga na njuški uzeo novog ne otvorenog za 380€) a tako će biti i sa P10 Plus. 

Ti za mob ne bi dao 700€ (ne bi ni ja) i to je ok, ali za nešto drugo bi izvalio i 1000€ (HI-FI uređaje, PC uređaje, spickavanje auta, itd), svatko u životu prema svojim mogućnostima ima prioritete i tako troši.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphon

Pa realno ova roba sto ti nabroja traje puno duze od mobitela...

14 godina
online
Re: Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphon
Torent kaže...

Pa realno ova roba sto ti nabroja traje puno duze od mobitela...

Pa ovisi, ti ove top uređaje možeš koristiti 3-4 godine bez problema, ali naravno da nećeš jer će te tržište terati da uzmeš novi i bolji, tako je i sa svime ovim kojim sam nabrojao, osim možda HI-FI uređaja, ali i tamo ima hrpa likova koji mjenjaju tu opremu kao čarape. Kod skockavanja auta je posebna kategorija jer se vrti ogromna para koja isplativa kod starih automobila koji s godiama dobivaju na vrijednosti, a kod novih najčešće popušiš novce jer si uložio hrpu novaca u auto koji ti nakon pet godina neće ništa vrijediti i to svo silno ulaganje nećeš moći vratiti osim ako nije Folcika  jer to naši ljudi jako vole.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphon

To je potrosacka roba i kao takva dotraje. Sad bas da te neko tjera da promijenis mobitel bas i ne. Jos uvijek mozes koristiti nokiu 3310 ako zelis....

A ovo ostalo mijenja se ali ne zato sto moras vec zato sto zelis a to vec nije tema za raspravu jer kako narod kaze svaka budala ima svoje veselje ;) Gadgeti su moje veselje i mijenjam telefon svake godien kad mi uleti dobra prilika jer mi stari jednostavno dosadi... Ne vidim za sta bih konkretno bio uskraces da korisim npr. note 3 ili note 4 koje sam kupio cim su izasli....

15 godina
offline
Re: Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphon
MasterOfDisaster kaže...

Neće biti debelo preko 700€ nego 770€, drugo ako ga uzmeš preko operatera ili još bolje preko njuške paltit ćeš ga ne malte ne duplo manje (npr. Huawei Mate 8 kada je izašao na slobodno je koštao oko 700€, a ja sam ga na njuški uzeo novog ne otvorenog za 380€) a tako će biti i sa P10 Plus. 

Ti za mob ne bi dao 700€ (ne bi ni ja) i to je ok, ali za nešto drugo bi izvalio i 1000€ (HI-FI uređaje, PC uređaje, spickavanje auta, itd), svatko u životu prema svojim mogućnostima ima prioritete i tako troši.

Pa meni je 770 eura, debelo preko 700 eura. Je skužio si me, za neke stvari koje su meni drage ne pitam za cijenu. No mobitel ne spada u tu skupinu. Svake dvije godine mijenjam operatera zbog 50% popusta kojeg dobijem ako firma prijeđe s jednog na drugog operatera plus mobiteli po akcijskim cijenama. Prošle godine tako smo dobili samsung galaxy s7 edge za nekih 700 kuna i nekoliko microsoft lumia 650 po nekih 300 kn te neki lg i još nekaj, više se ne sjećam. Microsoft lumia 650 mi je sasvim dovoljan telefon a žena si uzela s7 edge.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphon
Lumia 650 je vrhunski uredjaj
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphon
Naravno. Idu kao vruce kifle..... Otimaju se za njih....
16 godina
protjeran
offline
Re: Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphon
uragan kaže...
Lumia 650 je vrhunski uredjaj

 MS sektašima bez kritičkog razmišljanja kao ti ona je uber super uređaj bez mane. Osim što ima samo 1GB RAMa ima i najjadniji Snapdragon procesor, seriju 2XX koja su slaba i za pametne satove.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
8 godina
odjavljen
offline
Re: Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphon

A najveca mana lumije je OS...

16 godina
protjeran
offline
Re: Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphon
Torent kaže...

A najveca mana lumije je OS...

 To svakako, WP 10 je mrtvi izudarani magarac.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
15 godina
offline
Re: Poznate cijene Huawei P10 i P10 Plus smartphon
uragan kaže...
Lumia 650 je vrhunski uredjaj

 Više manje svi mobiteli su vrhunski uređaji za telefoniranje. Ja ga niti ne koristim za išta drugo tako da se mogu složiti s tobom.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice