Potop grafičkog tržišta

poruka: 10
|
čitano: 2.551
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Potop grafičkog tržišta".
16 godina
protjeran
offline
Potop grafičkog tržišta

Dakle, prema najsvježijim podacima, NVIDIA drži 37.9% tržišta, a AMD/ATI 21.4%. Toliko o bajkama da će ATI "pojesti" NVIDIU sa svojom 4xxx serijom.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Potop grafičkog tržišta

naravno da je pala prodaja kada su digli cijene, sta su ocekivali rast prodaje?? LoL

intel q9550 nvidia gtx 280 gigabyte x48-ds5 4gb OCZ reaper 1066mhz corsair 750w hdd wd 640GB thermlake kandalf samsung t220 Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potop grafičkog tržišta
Vortac kaže...

Dakle, prema najsvježijim podacima, NVIDIA drži 37.9% tržišta, a AMD/ATI 21.4%. Toliko o bajkama da će ATI "pojesti" NVIDIU sa svojom 4xxx serijom.

 Ljudi očito nisu željni boljih performansa za manje pare.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Potop grafičkog tržišta

perfomanse su nisu bolje ali razlika u cijeni i kvaliteti takoder postoji.

pitanje je samo za sto se ljudi odlucuju.

15 godina
offline
Potop grafičkog tržišta

meni ovo nije jasno, valjda ima još snobova koji vole davat masne pare

neka daju

AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Potop grafičkog tržišta

A šta češ,nemaju kud sa lovom i onda kupuju takve stvari,a onda šta je najbitnije se hvali sa 10Fps-ova više nego onaj koji je za grafu da 2000kn manje.

 

microman
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potop grafičkog tržišta

Nvidia drzi velik postotak trzista u profesionalnoj obradi, tj njihove quadro kartice..tako da ovaj podatak nista ne znaci....

16 godina
offline
Potop grafičkog tržišta

Pa naravno da će im prodaja pasti u 4. kvartalu kad su si ljudi već pokupovali nove grafulje u 3. kvartalu (odatle dobri rezultati prodaje hehehe) Namigiva

Pa što oni očekuju da će ljudi svaka 3 mjeseca kupovat nove kartice?!?

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Potop grafičkog tržišta

a istina ka da se ljudi malo istroše na puste blagdane, recesija je u tjeku  triba stegnit remen

AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Potop grafičkog tržišta
AmD kaže...

naravno da je pala prodaja kada su digli cijene, sta su ocekivali rast prodaje?? LoL

 upravo to...cijene nerealne pa nešto seruckaju...uvik ista priča
Konzolitis - destroying games since PS 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice