Pokrenut stečajni postupak za HG Spot

poruka: 46
|
čitano: 10.404
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pokrenut stečajni postupak za HG Spot".
15 godina
neaktivan
offline
Pokrenut stečajni postupak za HG Spot

impossibru!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pokrenut stečajni postupak za HG Spot

Mihaela, gdje si, Mihaela ?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pokrenut stečajni postupak za HG Spot

Sta ce ti Mihaela? Ona radi u novoj firmi HGSPOT Informatika.HGSPOT d.d. je u stecaju koji nema veze s njima.

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pokrenut stečajni postupak za HG Spot

Najbolji vic je da će banke bit na gubitku

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
14 godina
neaktivan
offline
Pokrenut stečajni postupak za HG Spot

gdje nam je Ana?

 

(nadam se da se snašla)

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Pokrenut stečajni postupak za HG Spot

-zapravo iz priložene slike se vidi da je vijest netočna, INVENTURA. khmm, ma da, nekoliko inventura je već bilo u prošle dvije godine. (sarkazam).

-nije im pomogao genijalni managment, osobni svjetnik, fancy look ili lajkanje. Neobično? Primarno za trgovinu je imati robu, prodati, zaraditi. Ni jedno od tog HGspot već duže vrijeme nema, osim kamata na kamatu.

Banke su pametne, imaju novac, zarađuju time što ga imaju, kamatom na kamautu kupuju dug koji su sami napravili (kroz NO)... Skoro kao perpetuum mobile u novčarskom smislu, dok magare ne crkne. Ponestaje magaraca u lijepoj našoj, što kad magarci sasvim nestanu?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
26 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pokrenut stečajni postupak za HG Spot
ihush kaže...

-zapravo iz priložene slike se vidi da je vijest netočna, INVENTURA. khmm, ma da, nekoliko inventura je već bilo u prošle dvije godine. (sarkazam).

-nije im pomogao genijalni managment, osobni svjetnik, fancy look ili lajkanje. Neobično? Primarno za trgovinu je imati robu, prodati, zaraditi. Ni jedno od tog HGspot već duže vrijeme nema, osim kamata na kamatu.

Banke su pametne, imaju novac, zarađuju time što ga imaju, kamatom na kamautu kupuju dug koji su sami napravili (kroz NO)... Skoro kao perpetuum mobile u novčarskom smislu, dok magare ne crkne. Ponestaje magaraca u lijepoj našoj, što kad magarci sasvim nestanu?

 

Prodaja kuća, stanova i zemlje

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
15 godina
offline
Re: Pokrenut stečajni postupak za HG Spot
ihush kaže...

-. Ponestaje magaraca u lijepoj našoj, što kad magarci sasvim nestanu?

 

Kao i za sve drugo, uvoziti cemo ih.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
neaktivan
offline
Pokrenut stečajni postupak za HG Spot
Kapitalizam želi proizvesti i prodati što više u što kraćem vremenu sa što manje radnika!
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pokrenut stečajni postupak za HG Spot
Romano kaže...

Sta ce ti Mihaela? Ona radi u novoj firmi HGSPOT Informatika.HGSPOT d.d. je u stecaju koji nema veze s njima.

Ja mislim da ne radi. Koliko se sjećam Mihaela je davno otišla, pa došla Ana, pa otišla i ona.

 

HGspot informatika ima veze s HGspot d.d. jer je HGspot d.d. vlasnik HGspot informatike, pa samim time stečajni upravitelj postaje direktor i HGspot informatike.

 

Koliko god bilo ovdje ljudi koji mrze HGspot, zatvori li se HGspot nama kupcima će samo značiti još jedno zatvaranje mjesta gdje možeš kupiti normalnu stvar. Meni je žao gledati da ulazimo u doba kupnje po Ecosima i Konikomima.

16 godina
offline
Re: Pokrenut stečajni postupak za HG Spot
cekpi kaže...

gdje nam je Ana?

 

 Ana otisla u Trillenium:

http://hr.linkedin.com/pub/ana-mati%C4%87/12/a12/556

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
14 godina
offline
Pokrenut stečajni postupak za HG Spot

Koliko bisera ima ovjde... priceless.

Kao da moraš doći, opipati i pomirisati stvar koju kupuješ. Prošlo je vrijeme kupovine po velikim centrima. Onaj tko se malo interesira za ono što kupuje brzo će se snaći, an za ostatak tu je guljeje "centara" i njihovih "prodavača".

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pokrenut stečajni postupak za HG Spot

190 milijuna kuna duga.   Svaka čast !

Z-Admin Small Business CMS for ASP.NET - http://www.z-admin.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pokrenut stečajni postupak za HG Spot
SupremeCommander kaže...
cekpi kaže...

gdje nam je Ana?

 

 Ana otisla u Trillenium:

http://hr.linkedin.com/pub/ana-mati%C4%87/12/a12/556

 

ubi me profesor engleskog kad mu kažem gymnasium umjesto grammar school

Kapitalizam želi proizvesti i prodati što više u što kraćem vremenu sa što manje radnika!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pokrenut stečajni postupak za HG Spot
SupremeCommander kaže...
cekpi kaže...

gdje nam je Ana?

 

 Ana otisla u Trillenium:

http://hr.linkedin.com/pub/ana-mati%C4%87/12/a12/556

 

 znači kad Prpić to nakon završi možemo očekivat da će nas Ana krenut uvjeravat u sve predosti virtualnih šetnji po virtualnim shopping centrima {#}

kod mene normalno radi.....
16 godina
offline
Pokrenut stečajni postupak za HG Spot

Da, trilllleniiiium je daleko bolja ideja od pravog shopa, gdje barem možeš npr. zujati na uključenom monitoru i

zagledati sliku iz kuteva, AG coating, backlight bleeding... isprobati kako leži miš u ruci, koliko je stvarno ugodna

podloga, dali tv čita naše znakove na subtitlovima, koliko trza force feedback volan, buči ventilator na kućištu ili

grije plazma. Ako sam već osuđen na virtualnu kupnju, onda trebam samo katalog proizvoda poredan po svojstvima

i cijenama, i linkove na proizvođače i testove.
p.s. koji je ovo već put da čitamo opet o bankrotu hagespota?

Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pokrenut stečajni postupak za HG Spot

Prvi komentar svima je "opet..."

Šteta radnika tamo, u zadnjih 3-4 godine sam bio tamo 2-3 puta i svaki put su djelatnici bili ljubazni.

Baš sam danas/sutra planirao ići tamo kupiti monitor a čak sam razmišljao i da ga platim online pa pokupim :D

Sva sreća da nisam..

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pokrenut stečajni postupak za HG Spot
SupremeCommander kaže...
cekpi kaže...

gdje nam je Ana?

 

 Ana otisla u Trillenium:

http://hr.linkedin.com/pub/ana-mati%C4%87/12/a12/556

 

Vecu idiotariju od "virtuanog shopping centra" dugo nisam vidio. Bas cu se ja setat u 3Du okolo kada ima puno funkcionalnijih nacina kupovine iz doma. Ovo bi bilo fora 92. ovako... WTF

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pokrenut stečajni postupak za HG Spot
mislav_01 kaže...
SupremeCommander kaže...
cekpi kaže...

gdje nam je Ana?

 

 Ana otisla u Trillenium:

http://hr.linkedin.com/pub/ana-mati%C4%87/12/a12/556

 

Vecu idiotariju od "virtuanog shopping centra" dugo nisam vidio. Bas cu se ja setat u 3Du okolo kada ima puno funkcionalnijih nacina kupovine iz doma. Ovo bi bilo fora 92. ovako... WTF

Da, recimo cjenik u excelu bi bio najfunkcionalniji. A i komandna linija isto, a ne da mišem vučeš nešto gore-dolje. Fino upišeš cp test.txt d: i gotovo, a ne da otvaraš dva ekrana, drag&dropas i sl.

15 godina
offline
Re: Pokrenut stečajni postupak za HG Spot
mislav_01 kaže...

Vecu idiotariju od "virtuanog shopping centra" dugo nisam vidio. Bas cu se ja setat u 3Du okolo kada ima puno funkcionalnijih nacina kupovine iz doma. Ovo bi bilo fora 92. ovako... WTF

sama ideja je odlična, ali...

... to je već preko 5 godina u razvoju i nikako da počne raditi kako je zamišljeno.

jednostavno još nije vrijeme za to (tehnološki) i bojim se da će ideju vrijeme pregaziti

15 godina
neaktivan
offline
Re: Pokrenut stečajni postupak za HG Spot
zoki.zlikowski kaže...
mislav_01 kaže...
SupremeCommander kaže...
cekpi kaže...

gdje nam je Ana?

 

 Ana otisla u Trillenium:

http://hr.linkedin.com/pub/ana-mati%C4%87/12/a12/556

 

Vecu idiotariju od "virtuanog shopping centra" dugo nisam vidio. Bas cu se ja setat u 3Du okolo kada ima puno funkcionalnijih nacina kupovine iz doma. Ovo bi bilo fora 92. ovako... WTF

Da, recimo cjenik u excelu bi bio najfunkcionalniji. A i komandna linija isto, a ne da mišem vučeš nešto gore-dolje. Fino upišeš cp test.txt d: i gotovo, a ne da otvaraš dva ekrana, drag&dropas i sl.

Duhovito... Dovoljna je dobra kvaliteta slike sa tocnim opisom proizvoda u nekom fino dizajniranom page layoutu. Ne moram gubit vrijeme setajuci u VIRTUALNOM soping centru nije me pamet napustila.

 

Ideju je, po meni, vrijeme vec odavno pregazilo. Ne vidim apsolutno niti jednu prednost nekog 3D shopping centra nad klasicnim oblikom web kupnje danas, vidim samo jos jedan oblik sjedenja ispred racunala i ne izlaska iz kuce. Ako hoces kod kuce kupovat cilj ti je to napravit brzo i jednostavno a ako se hocu družit sa ljudima onda se odem družit sa ljudima. Kakav je ovo proizvod? Second life shopping?! Nit revolucionarno nit posebno. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2012 15:22 (mislav_01).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pokrenut stečajni postupak za HG Spot
mislav_01 kaže...
zoki.

Duhovito... Dovoljna je dobra kvaliteta slike sa tocnim opisom proizvoda u nekom fino dizajniranom page layoutu. Ne moram gubit vrijeme setajuci u VIRTUALNOM soping centru nije me pamet napustila.

 

To bi bilo zanimljivo prvih par dana, poslije bi jednostavno ljudima dosadilo i vratili bi se dobrim starim - webshopovima.

Ali opet, kreator bi mogao to dobro unovčiti i pobjeći ;)

16 godina
offline
Re: Pokrenut stečajni postupak za HG Spot
Darky kaže...
mislav_01 kaže...

Vecu idiotariju od "virtuanog shopping centra" dugo nisam vidio. Bas cu se ja setat u 3Du okolo kada ima puno funkcionalnijih nacina kupovine iz doma. Ovo bi bilo fora 92. ovako... WTF

sama ideja je odlična, ali...

... to je već preko 5 godina u razvoju i nikako da počne raditi kako je zamišljeno.

jednostavno još nije vrijeme za to (tehnološki) i bojim se da će ideju vrijeme pregaziti

 Ma nikad neće biti vrijeme za to. Kako da ti znaš kako ti stoji tenisica, kako da je salata svježa, ili kako da piješ "vortualnu kavu u virtualnom kafiću" ?

Ili se kupuje KATALOŠKI (što je odavno uvriježeno, samo smo prije koristili kataloge Quellea, Neckermanna a danas webshopove) ili odeš nekud i šopingiraš.
Pa nije život glupa reklama erste banke gdje debil "bankari" (bokte, švabi nam izmišljaju nove hrvatske riječi) mašući rukama uz preglasnu muziku i

blješteće monokromatske montaže nekakvih ekrana mijenja histeričnu žensku na slideshowu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2012 15:26 (overhaul).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pokrenut stečajni postupak za HG Spot
overhaul kaže...

  Ma nikad neće biti vrijeme za to. Kako da ti znaš kako ti stoji tenisica, kako da je salata svježa, ili kako da piješ "vortualnu kavu u virtualnom kafiću" ?

Ili se kupuje KATALOŠKI (što je odavno uvriježeno, samo smo prije koristili kataloge Quellea, Neckermanna a danas webshopove) ili odeš nekud i šopingiraš.
Pa nije život glupa reklama erste banke gdje debil "bankari" (bokte, švabi nam izmišljaju nove hrvatske riječi) mašući rukama uz preglasnu muziku  i

blješteće monokromatske  montaže nekakvih ekrana  mijenja histeričnu žensku na slideshowu.

 

Ako to zaživi, moj idući projekt je virtualna javna kuća ;)

15 godina
offline
Re: Pokrenut stečajni postupak za HG Spot
overhaul kaže...

 Ma nikad neće biti vrijeme za to. Kako da ti znaš kako ti stoji tenisica, kako da je salata svježa, ili kako da piješ "vortualnu kavu u virtualnom kafiću" ?

vidi sama ideja nije loša ona spaja dva svijeta

webshop i second life i teoretski sa bilo kuda se možeš spojiti i vidjeti sa prijateljima koje dugo nisi vidio na virtuelnoj kavici (bez obzira na geografsku poziciju bilo koga)

e sad tome dodaj da to treba raditi kao i WOW za desetke tisuća istovremeno

i dolazimo do problema sa CPU i GPU resursima i na serveru i kod klijenata

 

16 godina
offline
Pokrenut stečajni postupak za HG Spot

Second life:)

Taj je odapeo kad i myspace:)

http://www.slate.com/articles/business/moneybox/2011/11/why_second_life_failed_how_the_milkshake_test_helps_predict_which_ultra_hyped_technology_will_succeed_and_which_won_t_.html

A oni furaju poslovnu stretagiju i troše masne pare na ideju koja je odapela prije dvije godine.
Jasno je da "one koje nisi vidjeo sto godina" danas ipak lakše nađeš na Facebooku.

A i kako to da je facebook takav kakav je, a nema virtualnih kafedžinica i pušionica?

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2012 15:58 (overhaul).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pokrenut stečajni postupak za HG Spot
zoki.zlikowski kaže...

Koliko god bilo ovdje ljudi koji mrze HGspot, zatvori li se HGspot nama kupcima će samo značiti još jedno zatvaranje mjesta gdje možeš kupiti normalnu stvar. Meni je žao gledati da ulazimo u doba kupnje po Ecosima i Konikomima.

Upravo to. Mi u Vinkovcima i okolici nemamo normalnu trgovinu računalnom opremom (ako izuzmemo HG), za sve će trebat ići u Osijek, pa i za sitnice.

Basically any Mac is now an overrated/overpriced PC...
14 godina
offline
Pokrenut stečajni postupak za HG Spot

512 tisuća i 32 milijuna kuna prihoda. Baš su se informatički zadužili..{#}

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Pokrenut stečajni postupak za HG Spot

Izgleda da di ja matičnu kupim, ta firma propada!

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pokrenut stečajni postupak za HG Spot

...pa nebi se smjeli bojati za garancije, nije li i tako sve kod njih bilo od Msana?

Valjda msan neće još propasti, iako firma gazde stipe matića (hm, tko zna kako se to

naša draga članica Ana matić isto preziva) nakon ere ive sanadera

ne cvjeta kao nekad, vjerujem da imaju dovoljnu inerciju i ekskluzivna zastupstva?

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2012 20:19 (overhaul).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice