Pojeftinjuje iPod Touch

poruka: 25
|
čitano: 3.508
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pojeftinjuje iPod Touch".
15 godina
offline
Pojeftinjuje iPod Touch

Taman bih mogao upiknut ovaj za 199$, odlican uredaj i mozda jedini Appleov prenosivi kojeg bi kupio...(osim MBP)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pojeftinjuje iPod Touch
Mitch kaže...

Taman bih mogao upiknut ovaj za 199$, odlican uredaj i mozda jedini Appleov prenosivi kojeg bi kupio...(osim MBP)

imao sam taj, prodao ga, stislo :S...ali me sad opet zanima, pogotovo ako ce imati flash i cameru...a ne samo kameru... nisam to nigdje uspio naci ...

MuWu
13 godina
offline
Re: Pojeftinjuje iPod Touch
MujagaWudakhi kaže...
Mitch kaže...

Taman bih mogao upiknut ovaj za 199$, odlican uredaj i mozda jedini Appleov prenosivi kojeg bi kupio...(osim MBP)

imao sam taj, prodao ga, stislo :S...ali me sad opet zanima, pogotovo ako ce imati flash i cameru...a ne samo kameru... nisam to nigdje uspio naci ...

 

Ima i flash.

 

Inace ovo im je po meni hvale vrijedan potez i za 200 dolara je super cijena.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
15 godina
offline
Pojeftinjuje iPod Touch

Problem je sto je ostao nazalost na Apple A5...to znaci jos jedan update i fiju

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pojeftinjuje iPod Touch

da li je moguće telefonirati i slati SMSove preko iPoda tj. koristiti ga kao iPhone ako ima 3G modul u sebi tako da ga se jailbrakea ili nekako hakira?

Pozz, Data ;))
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pojeftinjuje iPod Touch
Lieutenant commander Data kaže...

da li je moguće telefonirati i slati SMSove preko iPoda tj. koristiti ga kao iPhone ako ima 3G modul u sebi tako da ga se jailbrakea ili nekako hakira?

 

Ne moze se jer ne mozes ubacit sim karticu. Dok si na internetu mozes koristiti Skype te slicne servise i ako se ne varam Applov iMessage.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
15 godina
offline
Re: Pojeftinjuje iPod Touch
Lieutenant commander Data kaže...

da li je moguće telefonirati i slati SMSove preko iPoda tj. koristiti ga kao iPhone ako ima 3G modul u sebi tako da ga se jailbrakea ili nekako hakira?

Mozes koristit Whatsapp i Viber ali moras ukucat neciji broj i tako ga aktivirat...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
14 godina
neaktivan
offline
Pojeftinjuje iPod Touch

Tko još kupuje dedicated mp3 player bez proširive memorije {#}

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Moj PC  
2 4 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pojeftinjuje iPod Touch
MujagaWudakhi kaže...
Mitch kaže...

Taman bih mogao upiknut ovaj za 199$, odlican uredaj i mozda jedini Appleov prenosivi kojeg bi kupio...(osim MBP)

imao sam taj, prodao ga, stislo :S...ali me sad opet zanima, pogotovo ako ce imati flash i cameru...a ne samo kameru... nisam to nigdje uspio naci ...

ima LED flash http://www.apple.com/ipod-touch/

 

zanimljivo je ovo što kaže kolega Mitch, da li će taj uređaj dobivati updateove budući da ima zastarijeli SoC? inače za te pare ako se usporedi s iPhoneom je dosta dobra prilika za one koji bi htjeli iPhone, a ne mogu si ga priuštiti ako bi se mogla "otključati" funkciija telefoniranja i slanja SMSova. EDIT: znači ipak nema 3G modul

Pozz, Data ;))
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.6.2014 22:49 (Lieutenant commander Data).
15 godina
offline
Re: Pojeftinjuje iPod Touch
crazy_luđak kaže...

Tko još kupuje dedicated mp3 player bez proširive memorije {#}

Ako napunis 16, 32 ili pak 64 GB sa mp3-cama na playeru koji ne moze citati FLAC, onda svaka cast...

 

 

Takoder ako kupujes glazbu na iTunesu, on koristi m4a koji isto ripa u 320 kbps, i isti je zvuk kao mp3, samo sto je 10% manji file.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
13 godina
offline
Re: Pojeftinjuje iPod Touch
Mitch kaže...
Lieutenant commander Data kaže...

da li je moguće telefonirati i slati SMSove preko iPoda tj. koristiti ga kao iPhone ako ima 3G modul u sebi tako da ga se jailbrakea ili nekako hakira?

Mozes koristit Whatsapp i Viber ali moras ukucat neciji broj i tako ga aktivirat...

 

Mislim da se na iPod ne moze skinut WA i Viber. 

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
15 godina
offline
Re: Pojeftinjuje iPod Touch
gamer34 kaže...
Mitch kaže...
Lieutenant commander Data kaže...

da li je moguće telefonirati i slati SMSove preko iPoda tj. koristiti ga kao iPhone ako ima 3G modul u sebi tako da ga se jailbrakea ili nekako hakira?

Mozes koristit Whatsapp i Viber ali moras ukucat neciji broj i tako ga aktivirat...

 

Mislim da se na iPod ne moze skinut WA i Viber. 

Moze doduse ne preko AppStorea, nego preko kompa, ali ne zahtjeva JB..

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
15 godina
offline
Pojeftinjuje iPod Touch

iPod + dump phone mi se čak čini kao dobra kombinacija, autonomnost odlicna, a opet imas sve...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pojeftinjuje iPod Touch
SHELBY_09 kaže...

iPod + dump phone mi se čak čini kao dobra kombinacija, autonomnost odlicna, a opet imas sve...

To sam ja isto mislio, imao sam prvo iPod 5 i Nexus One i stvarno je bilo odlicno, ali premalo.

Onda sam prodao iPod 5 i uzeo Nexus 7 i isto koristio N7 i N1, al opet preveliko za dzep.

 

 

Na kraju kupio Nexus 5 i stalno mijenjam sluzbeni mob (M8/Note 3/G2), ali ne moze bolje od N5.

 

 

Tako da, za 299$ umjesto iPoda 32GB (doduse sad 249$) rade nadodati jos 50$ i uzeti Nexus 5.

Topla preporuka.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
15 godina
offline
Re: Pojeftinjuje iPod Touch
Mitch kaže...

Tako da, za 299$ umjesto iPoda 32GB (doduse sad 249$) rade nadodati jos 50$ i uzeti Nexus 5.

Topla preporuka.

Istina, ali opet baterija traje 2 dana max, a ovdje bi čak mogla dogurati do 5-6 dana na oba uređaja...

Vjerovatno nikad neću nikad tu kombinaciju koristiti, ali za nekog kome je uz autonomnost bitno i prosurfati i nešto slikati ovo je dobra kombinacija. 

15 godina
offline
Pojeftinjuje iPod Touch

Da bar crknu glupseri americhki. Umjesto da ukinu sve verzije osim 16G i ugrade citac kartica bio bi najprodavaniji mp3 player ikad hebo ih itunes smece od programa.

 
1 6 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pojeftinjuje iPod Touch
SHELBY_09 kaže...
Mitch kaže...

Tako da, za 299$ umjesto iPoda 32GB (doduse sad 249$) rade nadodati jos 50$ i uzeti Nexus 5.

Topla preporuka.

Istina, ali opet baterija traje 2 dana max, a ovdje bi čak mogla dogurati do 5-6 dana na oba uređaja...

Vjerovatno nikad neću nikad tu kombinaciju koristiti, ali za nekog kome je uz autonomnost bitno i prosurfati i nešto slikati ovo je dobra kombinacija. 

Nema sanse, iPod 5 stuca na max 20h standbya uz najvise 6h WIFI koristenja...

 

najvise bez koristenja sta sam uspio dogurat je 30h...iako ga reklamiraju na 40h

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
15 godina
offline
Re: Pojeftinjuje iPod Touch
Mitch kaže...

Nema sanse, iPod 5 stuca na max 20h standbya uz najvise 6h WIFI koristenja...

 

najvise bez koristenja sta sam uspio dogurat je 30h...iako ga reklamiraju na 40h

E to nisam znao...bezveze!
Više mi iPhone 4 izgura :/

13 godina
offline
Pojeftinjuje iPod Touch

Ja sam imao 2. generaciju toucha i onda je još to bila razumljiva kupnja, al sad kad svaka šuša ima iphone, galaxy, htc i ostale smartphone, ne vidim smisao kupnji toga. I još kod nas košta ko novi s3, rabljeni xperia z

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pojeftinjuje iPod Touch
SHELBY_09 kaže...
Mitch kaže...

Nema sanse, iPod 5 stuca na max 20h standbya uz najvise 6h WIFI koristenja...

 

najvise bez koristenja sta sam uspio dogurat je 30h...iako ga reklamiraju na 40h

E to nisam znao...bezveze!
Više mi iPhone 4 izgura :/

A zeznuli su se malo, ekstremno je tanak uredaj i pomalo cak i nezgodan u ruci jer je toliko tanak (za dzep je savrsen :), tako da nisu uspjeli strpat vecu bateriju...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
16 godina
offline
Pojeftinjuje iPod Touch

Ja imam iPod touch 4 generaciju, vec je poprilicno star i moram priznati da muziku slusam samo na njemu a imam i Lumiju i SGS3 i Xperiu arc. Sto se tice toga uredjaj je odlican, ja ga najvise volim u teretani ili pri trcanju bas zbog velicine i debljine.
Za 200 $ se isplati ova nova generacija ako ce se koristiti za muziku/igranje/zabavu {#}

 

Kombinacija iPoda i dummy phone-a se ne isplati, bolje je uzeti jedan uredjaj kako treba, ipod samo ide kao dodatni uredjaj da pokrije odredjene aktivnnosti {#} 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pojeftinjuje iPod Touch

Što će mi moj samsung r0 nosi 20GB s micro sd card karticom i sve skupa dođe niti 1000 kn a zvuk je potpuno konfigurabilan do detalja što je još jedan benefit samsung r0 i sony koje idu na glavu sve skupa dođe manje od 1000 kn a ako vam je touch fora r1 8 GB zvuk ista stvar sa slušalicama i nikad nemojte sony mp4 uređaje kombinirat sa sony jevim slušalicama to nevalja ništa radije sony MD ili MP3 uređaje s uključenim mega bass opciom i nikad nemojte koristit slušalice koje idu u uši jer ćete imat drečav i kričav zvuk a puninu zvuka nikad. Nikad ne koristite slušalice koje imaju opciju aktivnog upijanja vanjske buke jer ćete mladi poginut nego šuplje slušalice koje se oslanjaju na glavu a ne na uši jer kad uši nose slušalice onda nije baš ugodno slušanje duže vrijeme

 

Sve što pričam sam vjerujte mi na riječ 15 godina kemijao

 

 

Ivan Stanic
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Pojeftinjuje iPod Touch
gamer34 kaže...
Mitch kaže...
Lieutenant commander Data kaže...

da li je moguće telefonirati i slati SMSove preko iPoda tj. koristiti ga kao iPhone ako ima 3G modul u sebi tako da ga se jailbrakea ili nekako hakira?

Mozes koristit Whatsapp i Viber ali moras ukucat neciji broj i tako ga aktivirat...

 

Mislim da se na iPod ne moze skinut WA i Viber. 

whatsapp sam imao na svojem ipod 5(16gb bez kamere), ima shema da netko instalira na iphoneu i rega broj koji želiš, zatim ti posalje te datoteke koje ti stavis na svoj iPod... i radi, radi super... čak ne mora biti isti iOS od iphonea i ipoda... za viber ne znam..

 

bed je sto ipod touch nema mikrofon niti zvucnik kao na mobitelu, dakle dolje za usta mic i gore za uho zbucnik... ima mic za kameru iza i zvucnik za mjuzu kod utora za sluske...

 

meni je taj uredjaj super, nadam se nekoj novoj, jačoj verziji radi svih iOS muzičkih aplikacija koje na androidu nema... :(

MuWu
15 godina
offline
Pojeftinjuje iPod Touch

Kupio sam 2007. u Francuskoj iPod touch 1. generacije, 16 GB model. 1700  kuna (230 EUR) me koštao sa povratom poreza i uključenom futrolom i punjačem,  dok je taj isti model kad se pojavio u Hrvatskoj koštao je ca. 2700 kn (bez punjača i futrole).

Taj uređaj i danas radi kao i prvog dana, baterija još uvijek traje danima, koristim ga non stop. Jednino sam promijenio slušalice, Appleove su crkle nakon par mjeseci.

Moram prizanti da se radi o zbilja kvalitetnom uređaju.

Ne znam kakva je kvaliteta izrade novijih generacija (pogotovo kupljenih u HR), ali kada mi rikne ovaj (ako mi ikada rikne) defintivno ću razmisliti o novom iPodu.

 

Howgh!

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Pojeftinjuje iPod Touch

 u iščekivanju ipod toucha 6g 64GB, frend će ga isfurat iz kanade... iphone 6 proc unutra, dosta storagea,dobra kamerica... sva za cca 1700kn... 

 

MuWu
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice