PlayStation 3 konačni pobjednik

poruka: 29
|
čitano: 3.543
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PlayStation 3 konačni pobjednik".
16 godina
offline
PlayStation 3 konačni pobjednik

zar se uopće sumnjalo? Belji se

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.3.2010 12:49 (nixass).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 3 konačni pobjednik

˝Prema rezultatima istraživanja tržišta tvrtke Strategy Analytics, PlayStation 3 će na kraju biti najprodavanija igraća konzola˝...

A šta bi tek bilo da postoji mod chip? Pomeli bi svu konkurenciju.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
 
12 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PlayStation 3 konačni pobjednik

Samo što Wii i dalje tuče sve ostale. Ali, navijanje za PlayStation nikad nije bilo demode, zašto bi sada?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 3 konačni pobjednik

ma samo vi ps3, ja ću xbox

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PlayStation 3 konačni pobjednik
Dabogda živio ko ps2.
16 godina
online
PlayStation 3 konačni pobjednik

Pa ako ce se prodavat 5 godina dulje od ostalih konzola bit ce sramota da ih ne prestigne...

 

...Samo ce tih 5 godina Microsoft i Nintendo prodavat svoje nove konzole

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: PlayStation 3 konačni pobjednik
Kant kaže...

Pa ako ce se prodavat 5 godina dulje od ostalih konzola bit ce sramota da ih ne prestigne...

 

...Samo ce tih 5 godina Microsoft i Nintendo prodavat svoje nove konzole

sony nema potrebu za novom konzolom još neko vrijeme..

CELL će se itekako dobro nositi sa buduućim zadacima

14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 3 konačni pobjednik

ljudi prepoznaju najbolje

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 3 konačni pobjednik

Kaže članak...

 

Analitičari ističu kako je Nintendo napravio odličan posao u približavanju igraće konzole novim korisnicima, no sada prodaja počinje polako padati, a broj konzola kod korisnika će dosegnuti svoj maksimum 2011. S druge strane vjeruje se kako će PlayStation 3 dosegnuti svoj vrhunac između 2012. i 2014. Ova predviđanja poklapaju se s izjavama iz samog Sonya u kojima se isticalo kako rani uspjeh nije sve, odnosno kako je PS3 u 10-godišnjem životnom ciklusu što će omogućiti prodaju konzole dugo nakon što Xbox 360 i Wii nestanu s tržišta.

 

Ovaj dio zapravo je  bedast, jer ako će biti u prodaji dugo nakon što xbox 360 odnosno wii nestanu onda će biti bedasto kupovati staru konzolu zar ne? Neće li onda ljudi rađe odabrati baš tu konzolu Wii/Xbox novije generacije? Ja bi!

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
 
3 0 hvala 0
16 godina
online
RE: PlayStation 3 konačni pobjednik
nixass kaže...
Kant kaže...

Pa ako ce se prodavat 5 godina dulje od ostalih konzola bit ce sramota da ih ne prestigne...

 

...Samo ce tih 5 godina Microsoft i Nintendo prodavat svoje nove konzole

sony nema potrebu za novom konzolom još neko vrijeme..

CELL će se itekako dobro nositi sa buduućim zadacima

Vrijeme ce pokazat

16 godina
offline
RE: PlayStation 3 konačni pobjednik

nece biti bedasto, zasto bi?

Pa Wii 2 ce najvjerojatnije i u novijoj inacici biti tehnicki inferioran PStrojki.

 

A jos bitnije, pa koliko se dugo i dobro prodavao PS2 i nakon Wiia, Xboxa360, pa cak i PS3. Zato sto je jeftiniji, pristupacniji, ima ogromnu bazu igara i dodatnog hardvera.

Tako ce i sa PS3 biti.

Tek tada ce Sony zaradjivati pare na njemu, jer pretpostavljam da znate da su oni masno gubili pare po svakom prodanom komadu.

16 godina
neaktivan
offline
RE: PlayStation 3 konačni pobjednik
Danny_HR kaže...

Kaže članak...

 

Analitičari ističu kako je Nintendo napravio odličan posao u približavanju igraće konzole novim korisnicima, no sada prodaja počinje polako padati, a broj konzola kod korisnika će dosegnuti svoj maksimum 2011. S druge strane vjeruje se kako će PlayStation 3 dosegnuti svoj vrhunac između 2012. i 2014. Ova predviđanja poklapaju se s izjavama iz samog Sonya u kojima se isticalo kako rani uspjeh nije sve, odnosno kako je PS3 u 10-godišnjem životnom ciklusu što će omogućiti prodaju konzole dugo nakon što Xbox 360 i Wii nestanu s tržišta.

 

Ovaj dio zapravo je  bedast, jer ako će biti u prodaji dugo nakon što xbox 360 odnosno wii nestanu onda će biti bedasto kupovati staru konzolu zar ne? Neće li onda ljudi rađe odabrati baš tu konzolu Wii/Xbox novije generacije? Ja bi!

Ogromna baza igri

Jeftinija konzola

Jeftinije igre

Dosta dodataka u prodaji

Mnogi uređaji kompatibilni s konzolom

Ispravljeni i popeglani gotovo svi bugovi...

 

Ja bi staru. Ionako mi je grafika zadnja stvar na koju gledam

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
protjeran
offline
PlayStation 3 konačni pobjednik

izvrsna vijest

sony ps3 ce biti u konacnici prodavaniji od wii i xbox-a i nakon 67 godina ce se prodati u 242 milijuna primjeraka,shto je daleko vishe nego broj prodanih wii-ja i xboxa zajedno

na upit da komentiraju prodaju wii27 rekli su kako ih ne zanima konzola koja je prodana tek u 127 milijuna primjeraka,iako se radi o podatku da je to postignuto vec prvog dana prodaje

znate,treba biti realan i usporediti brojke izravnih takmaca,rekli su u sony-ju,a to je,nastavljaju oni,da je prodano 242 milijuna primjeraka PS3 shto je preko 2 put vishe od svog takmaca wii-ja,i to treba prepoznati

 

zelim,hocu,mogu al neam koga
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 3 konačni pobjednik

Ova predviđanja poklapaju se s izjavama iz samog Sonya u kojima se isticalo kako rani uspjeh nije sve, odnosno kako je PS3 u 10-godišnjem životnom ciklusu što će omogućiti prodaju konzole dugo nakon što Xbox 360 i Wii nestanu s tržišta.

 

a oni valjda misle da će Nitendo Wii i XBOX360 samo nestat s tržišta, neće ih zamijenit bolji modeli(za koje ne vidim zašto ne bi bili bolji i od same PS3)...

a onda sam se probudio...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: PlayStation 3 konačni pobjednik
Kako uopce mogu usporedjivati Plejku sa ostalim smecem..
16 godina
neaktivan
offline
RE: PlayStation 3 konačni pobjednik
nixass kaže...

sony nema potrebu za novom konzolom još neko vrijeme..

CELL će se itekako dobro nositi sa buduućim zadacima

Još kada Cell ne bi pratila kilava grafička kartica.

 

Paolo2612 kaže...

Ispravljeni i popeglani gotovo svi bugovi...

Osim kada naiđe parna godina koja nije prijestupna.

16 godina
neaktivan
offline
RE: PlayStation 3 konačni pobjednik
crazy_luđak kaže...

Ova predviđanja poklapaju se s izjavama iz samog Sonya u kojima se isticalo kako rani uspjeh nije sve, odnosno kako je PS3 u 10-godišnjem životnom ciklusu što će omogućiti prodaju konzole dugo nakon što Xbox 360 i Wii nestanu s tržišta.

 

a oni valjda misle da će Nitendo Wii i XBOX360 samo nestat s tržišta, neće ih zamijenit bolji modeli(za koje ne vidim zašto ne bi bili bolji i od same PS3)...

PS2 je otkad je izašao xbox360 (prva konzola najnovije generacije) je prodan u preko 40 milijuna primjeraka.  Xbox-a i PS3 mu nimalo ne smetaju - prodaje se bolje od njih

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
neaktivan
offline
RE: PlayStation 3 konačni pobjednik
Elk Cloner kaže...
Paolo2612 kaže...

Ispravljeni i popeglani gotovo svi bugovi...

Osim kada naiđe parna godina koja nije prijestupna.

Obožavam kada iz cijelog posta mi izvuču jednu izjavu i uhvate se samo nje i gledaju je izvučenog iz cijelog konteksta posta.

 

Ali da odgovorim:

 

1."Debeli" PS3 više nije u prodaji tako da ne mogu kupiti konzolu s tim bugom

2. Nauči razliku između "gotovo svi" i "svi"

3. Čak i da sam rekao "ispravljeni apsolutno svi bugovi do izlaska nove generacije konzola" - nove konzole nisu još izašle pa taj bug ne treba biti dosad ispravljen - u kontekstu mojeg posta

 

EDIT: isprike zbog duplog posta

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.3.2010 15:34 (Paolo2612).
16 godina
offline
RE: PlayStation 3 konačni pobjednik
Ciljana publika Wii konzole nije ona od PS3 i Xbox tak da uspoređivat prodajne brojke je bez veze.
Kad izađe novi Wii prodal se bude u dodatnih 200 milijuna i onda bude 200 Wii i 100 PS3.

Uspoređivanje konzoli je ko žutilo u bapskim novinama.

Bitnije u to priči je kolko je ko prodal igara jer su igre koje donose dobit a ne konzole, pogotovo kad PS3 proizvodnja dojde više nego je prodajna cijena.
Nisam up to date, je PS3 pojeftinil proizvodnju i postal isplativiji u proizvodnji?
15 godina
protjeran
offline
RE: PlayStation 3 konačni pobjednik
NEW_MAN kaže...
Ciljana publika Wii konzole nije ona od PS3 i Xbox tak da uspoređivat prodajne brojke je bez veze.
Kad izađe novi Wii prodal se bude u dodatnih 200 milijuna i onda bude 200 Wii i 100 PS3.

Uspoređivanje konzoli je ko žutilo u bapskim novinama.

Bitnije u to priči je kolko je ko prodal igara jer su igre koje donose dobit a ne konzole, pogotovo kad PS3 proizvodnja dojde više nego je prodajna cijena.
Nisam up to date, je PS3 pojeftinil proizvodnju i postal isplativiji u proizvodnji?

to je tocno i sa time wii ima problema jer se nedovoljno prodaju igre posebno se zale developeri da se njihove igre preslabo prodaju pa odustaju od wii-a kao sto su Ea i Ubisoft 

dok Sony ima najkvalitetnije igre za konzole u svom taboru koje se naravno odlicno prodaju

http://companyofheroesonline.tumblr.com/
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2010 7:39 (hrvatskafarkasevec).
16 godina
neaktivan
offline
RE: PlayStation 3 konačni pobjednik
Paolo2612 kaže...

Obožavam kada iz cijelog posta mi izvuču jednu izjavu i uhvate se samo nje i gledaju je izvučenog iz cijelog konteksta posta.

 

Ali da odgovorim:

 

1."Debeli" PS3 više nije u prodaji tako da ne mogu kupiti konzolu s tim bugom

2. Nauči razliku između "gotovo svi" i "svi"

3. Čak i da sam rekao "ispravljeni apsolutno svi bugovi do izlaska nove generacije konzola" - nove konzole nisu još izašle pa taj bug ne treba biti dosad ispravljen - u kontekstu mojeg posta

 

EDIT: isprike zbog duplog posta

Što sam trebao, vikati "Živio govornik" za točku "Ogroman broj igara" kada i sam se slažem s time.

 

Ad 1. Nema veze što je "debeli", SONY je sada već skupio pozamašan broj grešaka u firmwareu da mi ne ulijeva povjerenje da se to neće nastaviti.

Ad 2. Mogao bih se i ja praviti pametan i poteguti pitanje pravopisa. Ali, nisam pametan i ne svršavam na 8 jezgri, pa neću.

Ad 3. Kako ne treba, ako platiš nešto valjda očekuješ da to možeš i koristiti. A ne da ti konzola postane cigla zbog šlampavog programiranja. Makar i na jedan dan.

 

hrvatskafarkasevec kaže...

to je tocno i sa time wii ima problema jer se nedovoljno prodaju igre posebno se zale developeri da se njihove igre preslabo prodaju pa odustaju od wii-a kao sto su Ea i Ubisoft 

dok Sony ima najkvalitetnije igre za konzole u svom taboru koje se naravno odlicno prodaju

Otkud ti to? Reggie Fils-Aime je rekao da će New Super Mario Bros. nadmašiti prodaju MW2 na barem jednoj platformi do kraja 2009. Iako su svi rekli da se PC ne računa, NSMB je uspio nadmašiti i prodaju MW2 na PS3 (malo mu nedostaje za X360).

 

E, sada, problem je što drugi izdavači osim Nintenda slabije prolaze (osim raznoraznih fitnes igara i Guitar Heroa, ali to ne smatram igrama). A ovo za odustajanje EA i Ubisofta je potpuna besmislica koju može samo vlasnik PS3-a izvaliti. Barem za Ubisoft znam da razvija i PoP i novi GR za Wii. Toliko o odustajanju.

15 godina
protjeran
offline
RE: PlayStation 3 konačni pobjednik

 

hrvatskafarkasevec kaže...

to je tocno i sa time wii ima problema jer se nedovoljno prodaju igre posebno se zale developeri da se njihove igre preslabo prodaju pa odustaju od wii-a kao sto su Ea i Ubisoft 

dok Sony ima najkvalitetnije igre za konzole u svom taboru koje se naravno odlicno prodaju

Otkud ti to? Reggie Fils-Aime je rekao da će New Super Mario Bros. nadmašiti prodaju MW2 na barem jednoj platformi do kraja 2009. Iako su svi rekli da se PC ne računa, NSMB je uspio nadmašiti i prodaju MW2 na PS3 (malo mu nedostaje za X360).

 

E, sada, problem je što drugi izdavači osim Nintenda slabije prolaze (osim raznoraznih fitnes igara i Guitar Heroa, ali to ne smatram igrama). A ovo za odustajanje EA i Ubisofta je potpuna besmislica koju može samo vlasnik PS3-a izvaliti. Barem za Ubisoft znam da razvija i PoP i novi GR za Wii. Toliko o odustajanju.

"malo" sam se krivo izrazio...znam da nitendu dobro ide sa prodajom igara al drugima nejde bas i mislio sam napisat da ubisoft i Ea se zale na slabiju prodaju njihovih igara a ne da odustaju (to ti je kad pisem tak rano)

http://companyofheroesonline.tumblr.com/
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2010 11:44 (hrvatskafarkasevec).
16 godina
offline
RE: PlayStation 3 konačni pobjednik
hrvatskafarkasevec kaže...

to je tocno i sa time wii ima problema jer se nedovoljno prodaju igre posebno se zale developeri da se njihove igre preslabo prodaju pa odustaju od wii-a kao sto su Ea i Ubisoft 

dok Sony ima najkvalitetnije igre za konzole u svom taboru koje se naravno odlicno prodaju

 

http://www.gamasutra.com/view/news/27120/Saling_The_World_Just_Dance_Leads_Multiplatform_Sales_in_US_and_UK.php

 

ubisoft? Imaju apsolutni hit, i to pogodi za koju konzolu

 

 

15 godina
protjeran
offline
RE: PlayStation 3 konačni pobjednik
segregator kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

to je tocno i sa time wii ima problema jer se nedovoljno prodaju igre posebno se zale developeri da se njihove igre preslabo prodaju pa odustaju od wii-a kao sto su Ea i Ubisoft 

dok Sony ima najkvalitetnije igre za konzole u svom taboru koje se naravno odlicno prodaju

 

http://www.gamasutra.com/view/news/27120/Saling_The_World_Just_Dance_Leads_Multiplatform_Sales_in_US_and_UK.php

 

ubisoft? Imaju apsolutni hit, i to pogodi za koju konzolu

 

 

hmm vidis vidis ocito sam cito neku prastaru vijest Sramim se

http://companyofheroesonline.tumblr.com/
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2010 11:46 (hrvatskafarkasevec).
14 godina
protjeran
offline
PlayStation 3 konačni pobjednik

PS3 je zakon,nema mana.

Skype: internet.gospodin
 
2 2 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 3 konačni pobjednik

Ovo su totalne gluposti. Tko će kupovati konzolu staru 5 godina ako može novu od Nintenda ili Microsofta.

Lako je čovjeka sprdati, al aj mu daj 100kn
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: PlayStation 3 konačni pobjednik
segregator kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

to je tocno i sa time wii ima problema jer se nedovoljno prodaju igre posebno se zale developeri da se njihove igre preslabo prodaju pa odustaju od wii-a kao sto su Ea i Ubisoft 

dok Sony ima najkvalitetnije igre za konzole u svom taboru koje se naravno odlicno prodaju

 

http://www.gamasutra.com/view/news/27120/Saling_The_World_Just_Dance_Leads_Multiplatform_Sales_in_US_and_UK.php

 

ubisoft? Imaju apsolutni hit, i to pogodi za koju konzolu

 

 

edit:moze brisanje

 

http://companyofheroesonline.tumblr.com/
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2010 11:55 (hrvatskafarkasevec).
16 godina
neaktivan
offline
RE: PlayStation 3 konačni pobjednik
hrvatskafarkasevec kaže...

"malo" sam se krivo izrazio...znam da nitendu dobro ide sa prodajom igara al drugima nejde bas i mislio sam napisat da ubisoft i Ea se zale na slabiju prodaju njihovih igara a ne da odustaju (to ti je kad pisem tak rano)

Žali se samo EA koji napravi on-rail pucačinu. Nije da taj žanr nema svoju publiku, samo Wii ima dosta takvih igara. A svatko će prije uzeti jedan od RE naslova. Osobno mi je House of a Dead: Overkill privlačniji, čini mi se zabavnijim od pretencioznog naslova u kojem većina glavnih likova je loše sinkronizirana. I to dok ne vrište krajnje iritantno.

 

Žalili su se i na skupu izradu igara za PS3 pa nitko značajan nije odustao (osim Valvea). Čini mi se da je kod Wii-a najveći problem shovelware, pa je teže doći prostora sa igrom.

16 godina
protjeran
offline
RE: PlayStation 3 konačni pobjednik

greshka :)

zelim,hocu,mogu al neam koga
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.5.2010 18:46 (lepi).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice