Platite tuđu WhatsApp pretplatu

poruka: 15
|
čitano: 4.965
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Platite tuđu WhatsApp pretplatu".
16 godina
offline
Platite tuđu WhatsApp pretplatu

Već isprobao. Ja imam lifetime ali curi ističe 1st year za par dana pa sam razmišljao kako da joj kupim bez da regam karticu i na njezin račun dok nisam vidio gift. Dobrodošla opcija.

Die Slawen haben uns besiegt. Sie haben unser Land, unsere Nation, unsere Ideologie zerschlagen... Das bedeutet sie sind eine arische Rasse und sie werden diese Welt in die Knie zwingen...
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Platite tuđu WhatsApp pretplatu
Odlična opcija, malo klošarenja nikad dosta :D
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
11 godina
offline
Platite tuđu WhatsApp pretplatu

WhatsApp se kod mene automatski renewa bez da ista platim ili je netko uplatio za mene ? :P

Uvijek napisu datum isteka i uvijek mi se taj datum produlji, zadnji puta pred 6 tjedana...

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Platite tuđu WhatsApp pretplatu
Stari aktivni korisnici imaju 10 years free, mislim da se odnosi na one prije 2013.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
11 godina
neaktivan
offline
Platite tuđu WhatsApp pretplatu

Ima li neka dobra duša...

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Platite tuđu WhatsApp pretplatu
I za mene...
Optimizam je nedostatak iskustva.
14 godina
offline
Platite tuđu WhatsApp pretplatu

netrebate to produljivat, samo se obnovi i produzi za jos jednu godinu, meni prije tjedan dana

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Platite tuđu WhatsApp pretplatu

Ne koristim WhatsApp ali vidim da netko dijeli zahvale, pa što ne bih i ja dobio "Hvala". {#}

HTC 8X :)
Moj PC  
4 1 hvala 7
13 godina
offline
Re: Platite tuđu WhatsApp pretplatu
kratos091 kaže...

Ne koristim WhatsApp ali vidim da netko dijeli zahvale, pa što ne bih i ja dobio "Hvala". {#}

neces razbojnice

14 godina
neaktivan
offline
Re: Platite tuđu WhatsApp pretplatu
Koristim whatsapp, nakrcajte me thumbsdown-ovima!
1911 /\/\/\/\/\ 1899
11 godina
offline
Platite tuđu WhatsApp pretplatu

ja ne koristim vac ap i ljakse sam ajmo tambs davn

 
1 6 hvala 1
11 godina
offline
Platite tuđu WhatsApp pretplatu

Ne kuzim vac ap ima samo besplatne poruke i mms sta nije bolji viber?

"Možemo upotrebljavati najrazličitija dostignuća tehnologije, no ako su bez srca, nehumana - ostavimo ih po strani."
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Platite tuđu WhatsApp pretplatu
zviznemte kaže...

Ne kuzim vac ap ima samo besplatne poruke i mms sta nije bolji viber?

bio bi da nije tako spor i lose napravljen

11 godina
neaktivan
offline
Platite tuđu WhatsApp pretplatu

Isprobao sada za jedan broj. 5 godina, naplaćeno 2,81€. Nakon klika na kupnju, pokreće browser na mobitelu, te izaberete Paypal i sa jednim klikom, gotovo. Druga strana dobije WA poruku o nadoplati.  + nadodava se period preostalih dana iz tekuće godine.

ex specijala
 
1 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Platite tuđu WhatsApp pretplatu

Viber je sporiji, puno losije radi na low-end uredajima, a opcija Call zapravo i nije toliki game-changer da bih presao s jedne platforme na drugu.

Koristim obje tho, ali opet, Whatsapp radi bolje.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice