Patch za propust u Androidu

poruka: 8
|
čitano: 2.155
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Patch za propust u Androidu".
15 godina
neaktivan
offline
Patch za propust u Androidu

I hebao ih takav poslovni model kad ja na svoj htc one s uopce necu dobiti update 

apple ekosistem ftw ;-)

 
5 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Patch za propust u Androidu
axis kaže...

I hebao ih takav poslovni model kad ja na svoj htc one s uopce necu dobiti update 

apple ekosistem ftw ;-)

Ovo s Androidom se pretvara u noćnu moru, sigurnosnu. Windowsi nisu ni pola tako šuplji kao Android.

14 godina
offline
Re: Patch za propust u Androidu
zoki.zlikowski kaže...
axis kaže...

I hebao ih takav poslovni model kad ja na svoj htc one s uopce necu dobiti update 

apple ekosistem ftw ;-)

Ovo s Androidom se pretvara u noćnu moru, sigurnosnu. Windowsi nisu ni pola tako šuplji kao Android.

Windowsi?

Pa Windows je software s vjerojatno najmanje rupa baš zbog toga što je najkorišteniji software a i time najviše analiziran i krpan.

Pogledaj Chrome, što ga više i više ljudi koristi, to mu više rupa nalaze te povećavaju nagrade za njihovo pronalaženje.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
10 godina
offline
Patch za propust u Androidu

Bude Android ikad išta odmah po izlasku dobio?

 

Osim nexus linije naravno, ali i tamo nije sve identično.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Patch za propust u Androidu
axis kaže...

I hebao ih takav poslovni model kad ja na svoj htc one s uopce necu dobiti update 

apple ekosistem ftw ;-)

A što je tu Google kriv?

Što bi oni trebali za sve Android smartphone sami pravit ROM-ove

robimarko@gmail.com
15 godina
neaktivan
offline
Re: Patch za propust u Androidu
zoki.zlikowski kaže...
(...)

Ovo s Androidom se pretvara u noćnu moru, sigurnosnu. Windowsi nisu ni pola tako šuplji kao Android.

U 2012. godini, sve verzije Androida su imale 13 sigurnosnih propusta, dok su Windowsi 7 imali 51, Windows Vista 49, a Windowsi XP 48 (moram dodati da se isti propust može pojaviti u sva tri Windowsa, budući da dijele kod, tako da nije uputno zbrajati iznose).

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
12 godina
neaktivan
offline
Re: Patch za propust u Androidu
hrx kaže...
zoki.zlikowski kaže...
(...)

Ovo s Androidom se pretvara u noćnu moru, sigurnosnu. Windowsi nisu ni pola tako šuplji kao Android.

U 2012. godini, sve verzije Androida su imale 13 sigurnosnih propusta, dok su Windowsi 7 imali 51, Windows Vista 49, a Windowsi XP 48 (moram dodati da se isti propust može pojaviti u sva tri Windowsa, budući da dijele kod, tako da nije uputno zbrajati iznose).

 

A ostali?
12 godina
neaktivan
offline
Patch za propust u Androidu
Andoid fanboysi, hvalite vise taj google nego mi apple, :D
 
0 3 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice