Pasivni Radeon HD 7850

poruka: 14
|
čitano: 3.112
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pasivni Radeon HD 7850".
11 godina
neaktivan
offline
Pasivni Radeon HD 7850

Ne znam zasto uopce proizvode pasivne hladnjake. Graficke kljucaju u njima pod maximalom

 
1 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pasivni Radeon HD 7850

Nije istina, imam GF9800GT sa pasivnim hladnjakom i radi super, temperature nikad preko 55 C, barem meni, s tim da nikad nisam igrao nešto prezahtjevne igre i slično... 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pasivni Radeon HD 7850
p1c3k kaže...

Nije istina, imam GF9800GT sa pasivnim hladnjakom i radi super, temperature nikad preko 55 C, barem meni, s tim da nikad nisam igrao nešto prezahtjevne igre i slično... 

 Meni je gigabytica 9600gt kljucala nova 80-95 C

.I.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pasivni Radeon HD 7850
Basim_900 kaže...
p1c3k kaže...

Nije istina, imam GF9800GT sa pasivnim hladnjakom i radi super, temperature nikad preko 55 C, barem meni, s tim da nikad nisam igrao nešto prezahtjevne igre i slično... 

 Meni je gigabytica 9600gt kljucala nova 80-95 C

Pasivna??? Čudno, ja na ovoj svojoj sam imao najviše na 62 C i to kad sam igrao igrice, u idle-u max 35 stupnjeva, baš ću pogledat danas kak se ponaša, mada to ima velike veze sa protokom zraka u kućištu, sad dal' sam u pravu, ne znam...

16 godina
offline
Re: Pasivni Radeon HD 7850
p1c3k kaže...

Nije istina, imam GF9800GT sa pasivnim hladnjakom i radi super, temperature nikad preko 55 C, barem meni, s tim da nikad nisam igrao nešto prezahtjevne igre i slično... 

Pa kak očekuješ da se zagrije bez da ju opteretiš? No temperature zavise i o tome o kojem se čipu radi, ne griju se sve serije jednako.

 

Bili bi fino na ovakav glomazni pasivac stavit neki veći tihi vent, e to bi onda već bilo dobro hlađenje.

 

I treba računati da s pasivcima i nema nekog clockanja.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2013 11:26 (lllnuclearlll).
14 godina
neaktivan
offline
Pasivni Radeon HD 7850

ako imaš kućište s dobrim protokom zraka, on još dodatno pomaže odvodnji toplog zraka koju stvara kartica. 

Smrt takvim karticama su kućišta bez ventilacije i skučenog prostora.

 

Tko hoće dobre temperature, mora na sve misliti.  

Đuro#2155,
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2013 11:18 (Franjo15).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pasivni Radeon HD 7850

Volim pasivke...nečujne i lijepe

Prodajem dijelove vodenog hlađenja...na PM
Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
offline
Pasivni Radeon HD 7850

Krasna kartica, taman za nečujno mItX računalo.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pasivni Radeon HD 7850

Ovo je jako dobro, stavite jedan mali i tihi vent+ dobar protok zraka i ima super tenperature.

Pasivni hladnjaci su jako dobri, tihi i kvalitetni. Mislim da je za ovakvu karticu dosta imati 3 -4 ventilatora u kućištu 2 izbaciju topli zrak van i jedan veliki ubacije zrak.

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
16 godina
offline
Pasivni Radeon HD 7850

Ovakve pasivne grafe vrijedi kupiti jer imaju vrlo kvalitetan i masivan hladnjak, i dodaš 100kn kupiš dva tiha venta ušarafiš na hladnjak i imaš vrlo hladnu karticu, a tihu.

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pasivni Radeon HD 7850
Caesar et Brutus kaže...

Krasna kartica, taman za nečujno mItX računalo.

 Slažem se za to da je kartica super, jer je to sposobno pokrenuti i nešto
zahtjevnijeg materijala bez buke i muke, ali mITX... uh, bojim se da bi

u njemu proključala i ona i obližnje komponente. Mora ona imati prostora
za prirodnu cirkulaciju zraka (hladnog sa dna prema van tj vrhu)

ili kućište mora imati prisilnu ventilaciju sa svih strana, a onda ideja

o pasivnoj kartici gubi neki smisao, ne?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
offline
Pasivni Radeon HD 7850

Grafičke s pasivnim hladnjakom, a namijenjene igranju su totalni promašaj. Ne vidim u čemu je problem staviti tihi ventilator, a razlika u zagrijavanju je nebo i zemlja.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pasivni Radeon HD 7850
77ari kaže...

Ovo je jako dobro, stavite jedan mali i tihi vent+ dobar protok zraka i ima super tenperature.

Pasivni hladnjaci su jako dobri, tihi i kvalitetni. Mislim da je za ovakvu karticu dosta imati 3 -4 ventilatora u kućištu 2 izbaciju topli zrak van i jedan veliki ubacije zrak.

Čemu kupovati karticu, na koju onda moraš montirati ventilator? Radije kupim grafičku s dobrim pasivnim i tihim ventilatorom.

12 godina
protjeran
offline
Pasivni Radeon HD 7850

Neshvaćam vas pola koji ste napisali da na tu grafu koja je Pasivna treba stavit ventilator, ta grafa je planirana da ima pasivno hlađenje i bude necujna, ako hocete sa ventom kupite si Gigabyte sapphire ili msi twin frozr 3 - koju ja imam i grafa je gotovo necujna a ne tu nekek ventove stavljati na nju i slicno - ova grafa je super ali opcenito hd 7850 ima golemi overklokerski potencijal oko 20-25% i to na ovakvoj grafickoj kartici nemoze biti iskoristeno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice