Panasonic Lumix DMC-GH4 za 4K video

poruka: 10
|
čitano: 3.667
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Panasonic Lumix DMC-GH4 za 4K video".
10 godina
neaktivan
offline
Panasonic Lumix DMC-GH4 za 4K video

O čuda li tehnološkog..sustigoše moj džepni pc po rezoluciji snimanja videa

Moj PC  
0 7 hvala 0
16 godina
offline
Re: Panasonic Lumix DMC-GH4 za 4K video
darko_sam kaže...

O čuda li tehnološkog..sustigoše moj džepni pc po rezoluciji snimanja videa

Al' po kvaliteti valjda 2 svijetlosne godine ispred. 

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
10 godina
neaktivan
offline
Re: Panasonic Lumix DMC-GH4 za 4K video
ukay1000 kaže...
darko_sam kaže...

O čuda li tehnološkog..sustigoše moj džepni pc po rezoluciji snimanja videa

Al' po kvaliteti valjda 2 svijetlosne godine ispred. 

 

Kakve to veze ima sa spomenutom činjenicom? ?

Usput, i više sam nego impresioniran kvalitetom videa na Noteu 3.

Vjerovao ili ne, ovo je frame uzet iz video snimke:

 

 

http://i60.tinypic.com/2iabymf.jpg

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.2.2014 22:55 (darko_sam).
11 godina
neaktivan
offline
Panasonic Lumix DMC-GH4 za 4K video

Ovo je vrlo kvalitetan mirrorless i neće po karakteristikama zaostajati za prethodnikom GH3. A takva će mu biti i cijena. Paprena.

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Panasonic Lumix DMC-GH4 za 4K video
darko_sam kaže...
ukay1000 kaže...
darko_sam kaže...

O čuda li tehnološkog..sustigoše moj džepni pc po rezoluciji snimanja videa

Al' po kvaliteti valjda 2 svijetlosne godine ispred. 

 

Kakve to veze ima sa spomenutom činjenicom? ?

Usput, i više sam nego impresioniran kvalitetom videa na Noteu 3.

Vjerovao ili ne, ovo je frame uzet iz video snimke:

 

 

http://i60.tinypic.com/2iabymf.jpg

 

Uh, strašan ti je frame, a pošto si ti impresioniran siguran sam da je kvaliteta uz bok namjenskoj video opremi. {#}

 

Kakve to veze ima sa spomenutom činjenicom? ?

Da imaš imalo pojma o čemu govoriš, nikad ne bi uspoređivao GH4 i Note3, u ničemu. Ovako, ispadaš glup.

Eto, takve veze ima..

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Panasonic Lumix DMC-GH4 za 4K video
Bioaktiv kaže...
darko_sam kaže...
ukay1000 kaže...
darko_sam kaže...

O čuda li tehnološkog..sustigoše moj džepni pc po rezoluciji snimanja videa

Al' po kvaliteti valjda 2 svijetlosne godine ispred. 

 

Kakve to veze ima sa spomenutom činjenicom? ?

Usput, i više sam nego impresioniran kvalitetom videa na Noteu 3.

Vjerovao ili ne, ovo je frame uzet iz video snimke:

 

 

http://i60.tinypic.com/2iabymf.jpg

 

Uh, strašan ti je frame, a pošto si ti impresioniran siguran sam da je kvaliteta uz bok namjenskoj video opremi. {#}

 

Kakve to veze ima sa spomenutom činjenicom? ?

Da imaš imalo pojma o čemu govoriš, nikad ne bi uspoređivao GH4 i Note3, u ničemu. Ovako, ispadaš glup.

Eto, takve veze ima..

 

 

Ispadam glup samo u očima vas koji zbog nedostatka inteligencije implicirate i ne znate razlučiti činjenicu niti kad im se sažme u par riječi.

 

Evo da ti prevedem činjenicu na tvoj jezik - profesionalni fotoaparat kaska po rezoluciji videa od uređaja koji uopće nije primarno (a niti sekundarno) namijenjen snimanju videa, koji stane u džepić i košta 3-4 puta manje.

Kako to opravdavaš?

 

A moj frame je bio stavljen kao dokaz da je ta REZOLUCIJA(da ti razjasnim očito usput -nigdje nisam uspoređivao KVALITETU kamera niti mi je to bila bila namjera) legitimna a ne gimmick.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Panasonic Lumix DMC-GH4 za 4K video
Uspoređuješ dva uređaja od kojih nijednom snimanje videa nije primarna uloga. Fotoaparati zbog svoje primarne uloge mogu zumirati video i dati veću optičku kvalitetu slike. Note zahvaljujući svojoj primarnoj ulozi ima jači procesor, pa može obraditi veći bitrate, a time i veću rezoluciju.
10 godina
neaktivan
offline
Panasonic Lumix DMC-GH4 za 4K video

Ovo je solidan odgovor, ali na neki način zapravo potvrđuješ koliko je industrija kamera tehnološki u usporenom filmu u usporedbi sa "handheld" industrijom..razvoj procesora u mobitelima je bio toliko strelovit da je čak i u procesiranju slike (što im je, opet, niti sekundarna namjena) jeftini mobilni SoC postao superioran procesorima koji su specijalizirani za obradu slike.

 

Inače moj komentar o impresioniranosti kvalitetom videa na Noteu 3 je bio odgovor na totalno deplasiranu primjedbu o dvije "svjetlosne godine"..uzevši sve u obzir, imam puno više razloga biti impresioniran videom na Noteu 3 nego na bilo kojoj profesionalnoj kameri.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Panasonic Lumix DMC-GH4 za 4K video
darko_sam kaže...

Ovo je solidan odgovor, ali na neki način zapravo potvrđuješ koliko je industrija kamera tehnološki u usporenom filmu u usporedbi sa "handheld" industrijom..razvoj procesora u mobitelima je bio toliko strelovit da je čak i u procesiranju slike (što im je, opet, niti sekundarna namjena) jeftini mobilni SoC postao superioran procesorima koji su specijalizirani za obradu slike.

 

Inače moj komentar o impresioniranosti kvalitetom videa na Noteu 3 je bio odgovor na totalno deplasiranu primjedbu o dvije "svjetlosne godine"..uzevši sve u obzir, imam puno više razloga biti impresioniran videom na Noteu 3 nego na bilo kojoj profesionalnoj kameri.

 

 

Foto industrija je doista konzervativna (što ima veze i s veličinom tržišta), a ti si se uhvatio jed(i)nog aspekta u kojem je tvoj mob dobar skoro kao i ovaj aparat i sada radiš dramu od toga. 

 

Brzinu razvoja možeš gledati i iz drugog kuta. Za 4-5 godina ovo će i dalje biti solidan foto aparat, a Note će biti stara krama.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Panasonic Lumix DMC-GH4 za 4K video
Visak kaže...
darko_sam kaže...

Ovo je solidan odgovor, ali na neki način zapravo potvrđuješ koliko je industrija kamera tehnološki u usporenom filmu u usporedbi sa "handheld" industrijom..razvoj procesora u mobitelima je bio toliko strelovit da je čak i u procesiranju slike (što im je, opet, niti sekundarna namjena) jeftini mobilni SoC postao superioran procesorima koji su specijalizirani za obradu slike.

 

Inače moj komentar o impresioniranosti kvalitetom videa na Noteu 3 je bio odgovor na totalno deplasiranu primjedbu o dvije "svjetlosne godine"..uzevši sve u obzir, imam puno više razloga biti impresioniran videom na Noteu 3 nego na bilo kojoj profesionalnoj kameri.

 

 

Foto industrija je doista konzervativna (što ima veze i s veličinom tržišta), a ti si se uhvatio jed(i)nog aspekta u kojem je tvoj mob dobar skoro kao i ovaj aparat i sada radiš dramu od toga. 

 

Brzinu razvoja možeš gledati i iz drugog kuta. Za 4-5 godina ovo će i dalje biti solidan foto aparat, a Note će biti stara krama.

 

Fair enough, ali stvar će prije izgledati ovako - za 4-5 godina kamere na mobitelima će biti superiorne ovom Panasonicu 

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice