Pad dobiti zbog iPhonea

poruka: 36
|
čitano: 6.476
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pad dobiti zbog iPhonea".
16 godina
protjeran
offline
Pad dobiti zbog iPhonea

Lol, tako i treba, drugi put ce se operateri zamislit hoce li pristat na uvjete "jabuke" i hoce li uopce vise nudit sminkersko jabucno "smece".

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
Moj PC  
5 5 hvala 0
15 godina
offline
Pad dobiti zbog iPhonea

E da košta soma kn onda bi ga prodali. Ko bi pametan kupio smeče za 3 soma...

Moj PC  
4 5 hvala 0
14 godina
offline
Pad dobiti zbog iPhonea

hehehe neka im je tako sad volio bi da budu blizu propasti ba bi se sve prodavalo jeftinoIzlanuo se

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Pad dobiti zbog iPhonea
Blue_Fatal1ty kaže...

E da košta soma kn onda bi ga prodali. Ko bi pametan kupio smeče za 3 soma...

Pa da, jer zasad jedino "jabuka" ima fini profit, a provideri puse jer su pristali na precijenjene uvjete.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
15 godina
neaktivan
offline
Pad dobiti zbog iPhonea

LMAO

Vir prudens non contra ventum mingit...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pad dobiti zbog iPhonea

dosad su vec izdali i 3 iPhone-a, sta oni ocekuju da ce jednoteisti kupovati svaki put noviji iPhone, onaj tko ga je htio vec ga je i kupio

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pad dobiti zbog iPhonea

ma to je zato sto se novi iphone "isti" ko stari, bice popularniji naredni (mozda i od prvog :) )

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Pad dobiti zbog iPhonea
MorciTheCroat kaže...
Pa da, jer zasad jedino "jabuka" ima fini profit, a provideri puse jer su pristali na precijenjene uvjete.

  Mora im se odati priznanje, Apple je majstor da stvori situaciju u kojoj jedino oni dobijaju.

 

I toliko o tvrdnjama onih ovdašnjih kupaca koji iPhone koriste kao ePenis enlargement pomagalo nadmeno tvrdeći da bi svi kupili iPhone samo kad bi ga mogli sebi priuštiti, tržišta gde ljudi definitivno imaju dovoljno za iPhone su rekla svoje (neka se ne osete prozvanim vlasnici koji su kupili uređaj zato što im se sviđa i ne dave druge zbog toga, to je drugo i stvarčica definitivno nije bez svojih čari Osmijeh).

16 godina
offline
Pad dobiti zbog iPhonea

Nisu svugdje ljudi budale.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Pad dobiti zbog iPhonea

Apple po jednom iPhonu ina čistu zaradu oko 150 dolara. Pa sve dok ima dovoljno ljudi koji vole lijepe sjajne stvarčice koje imaju milijun funkcija koje koristiš jednom na godinu, do tada će Apple držati tu cijenu.

Apple ima dobru stratergiju. Ko i sa OSX-om. Malo nadogradi sustav, ista stvar je sa iPhonom, doda koju novu stvar i prodaje dalje po istoj cijeni. Makar ništa novo značajno napravili nisu.

Što je je, dobar marketing, i dobri pr stručnjaci prodaju ovaj proizvod. A ne kvaliteta.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pad dobiti zbog iPhonea

Izgleda da cu si ja piknut jedan iPrdek 3GS za 100€ Izlanuo se  nece na meni zaradit.. hehehe

16 godina
protjeran
offline
Pad dobiti zbog iPhonea

Ja imam  LG KU990 i nebih ga mijenjao za iPhone.

 

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.8.2009 17:30 (MorciTheCroat).
Moj PC  
0 5 hvala 0
16 godina
offline
Pad dobiti zbog iPhonea

Ne bih ni ja iPhone za LG KU990! NIKADA!!!! iPhone treba znati koristiti, to je sve što ću reći!

 
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pad dobiti zbog iPhonea

Nisam odavno vidija ovoliko bezpotrebne mržnje, ljubomore i kivnosti u postovima, šta ga baš toliko želite?

http://www.metacafe.com/watch/1972097/how_to_behave_on_a_forum/
 
0 5 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Pad dobiti zbog iPhonea

Ne. ja imam cookie i k800i - drugo mi niš ne treba.... a nemam ni para Smijeh

Stick to the shadows....
15 godina
offline
Pad dobiti zbog iPhonea

Ja sam još uvijek malo konzervativan sa touchscreenovima-jest da imaju veći ekran i time bolje multimedijske mogučnosti al za sada većina imaju minus da uređaj slabo radi da malo trokira sem iphona-koristio sam ga neko vrijem(od frenda)i zbilja predivno radi al ja nemam 6k kuna da ga kupim i ono što me razočara je što je ekran više manje-sve što on nudiNeodlučanUzeo sam si SEw995 iz razloga što mi on zamjenjuje mp3 player i to radi perfektno-slušalice su fantastične a mobitel ima kvalitetno pojačalo i vrlo kvalitetan zvuk izlazi iz njega(naravno ak je pjesma kvalitetna)a opet mogu više manje ko iphone samo sa mnjim ekranom i tipkama i puno manje programa tipa fart machine i raznih na motion sensor a to mi i nije problem(ionako sve igre/programe mogu bez beda skinut sa neta bez odkodiranja mobaBelji se)

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pad dobiti zbog iPhonea

Slažem se da iPhone nije baš tako šaren kako ga prikazuju, ali da bih uzeo Cookie ili Viewty (ili neku drugi u Viewtyjevoj klasi), a ne iPhone (ako cjena ne bi igrala ulogu)... Well, zapravo ne bi jer T-com sam svojim iTarifama pljačka i meni bi trebala tarifa 900 za moju glad prema SMSovima... Ali da se nađe netko normalan s normalnim tarifama i da mogu birati mob - iPhone.

Every hole is a goal!
16 godina
protjeran
offline
RE: Pad dobiti zbog iPhonea
Bukva kaže...

Slažem se da iPhone nije baš tako šaren kako ga prikazuju, ali da bih uzeo Cookie ili Viewty (ili neku drugi u Viewtyjevoj klasi), a ne iPhone (ako cjena ne bi igrala ulogu)... Well, zapravo ne bi jer T-com sam svojim iTarifama pljačka i meni bi trebala tarifa 900 za moju glad prema SMSovima... Ali da se nađe netko normalan s normalnim tarifama i da mogu birati mob - iPhone.

SMS-as ha? :-)

Ja sam zeni kupio za godisnjicu ovaj LG 

http://www.tele2.hr/telefoni/lgks360_okpartyfon.html

Ima qwerty tipkovnicu, 2MP kameru (kao i iPhone) gratis 2GB microSD katicu itd. za 845 kuna u paketu (prepaid)

Evo za tebe kao stvorena tipkovnica :-)

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
14 godina
neaktivan
offline
Pad dobiti zbog iPhonea

ja imam iPhone i to je predobar mobitel ali moram reci da ga nikada nebi kupio da ga nisam dobio za 1800kn

 

 
3 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Pad dobiti zbog iPhonea
Domy95 kaže...

ja imam iPhone i to je predobar mobitel ali moram reci da ga nikada nebi kupio da ga nisam dobio za 1800kn

 

Slazem se, i vjerujem da ce se vecina slozit da je to dobar fancy mobitel, al jednostavno je preskup za ono sto nudi, a kad bi se prodavao

za 2000 kuna (prepaid) mislim da bi prodaja bila ogromna.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pad dobiti zbog iPhonea

Ljudi ,nemojmo bezveze flameat!! Ne može se reći da telefon nije dobar. To kaj je on kod nas debelo precijenjen to je jedna sasvim druga priča!!

Zato ,najbolje cool down i pamet u glavu kod komentiranja ,please!!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
16 godina
protjeran
offline
RE: Pad dobiti zbog iPhonea
kizo2703 kaže...

Ljudi ,nemojmo bezveze flameat!! Ne može se reći da telefon nije dobar. To kaj je on kod nas debelo precijenjen to je jedna sasvim druga priča!!

Zato ,najbolje cool down i pamet u glavu kod komentiranja ,please!!

Hmm to govoris za sebe?

A kaj sam ja napiso nego da mu je jedina mana to kaj je precijenjen.

Sorry na duplome postu...

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pad dobiti zbog iPhonea
MorciTheCroat kaže...

Hmm to govoris za sebe?

A kaj sam ja napiso nego da mu je jedina mana to kaj je precijenjen.

Sorry na duplome postu...

Evo ,upravo radi toga - NE ,NE RADI SEBE ,NEGO BAŠ RADI SVIH PRISUTNIH!!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
15 godina
offline
RE: Pad dobiti zbog iPhonea
MorciTheCroat kaže...

SMS-as ha? :-)

Ja sam zeni kupio za godisnjicu ovaj LG 

http://www.tele2.hr/telefoni/lgks360_okpartyfon.html

 

Bacio sam oko na njega, ali...

Dvije stvari koje moj novi mob mora imati (jednog dana kada stari ode na vječna lovišta):

->Wi-Fi

->SDK

Every hole is a goal!
16 godina
neaktivan
offline
Pad dobiti zbog iPhonea

ajmo biti objektivni:

 

iphone kao mobitel po čistim specifikacijama nije ništa posebno... ALI

ima app store

 

programi sa app storea mogu od običnog mobitela napraviti tako dobar uređaj da se smrzneš...

 

ja na svome imam instalirano sljedeće:

 

Medicinski (liječnik sam): lexi complete (cijela interna, pedijatrija, farmakoterapijski priručnik, toksikologija, zarazne bolesti), EKG vodič, vodič kroz srčane šumove (obadva programa su fantastični... vodič kroz šumove ima više toga nego bilokoja propedeutika dostupna u našim knjižarama), kalkulator za izračunavanje davanja lijeka u infuziji (nije komplicirano izračunati, ali ima posla sa time, pa je ovo puno brži način)

 

Igre: fritz i shredder šahovi (tko igra šah, zna koliko je fritz jak), worms, wild west pinball (odlična 3d grafika, ide savršeno glatko), rolando (super 2d scroller), trism (mozgalica)

 

ostalo: wikipanion (za wikipediju, možeš si saveat članke za offline pregledavanje), mxtube (za youtube i saveanje filmića), facebook program, fizz weather (puno bolji od default weather programa) i wifitrak (za traženje besplatnih wifi mreža)

 

 

neko vrijeme sam razmišljao o androidu (kao open source i google fan) ali jednostavno fali kvalitetnih medicinskih i multimedijalnih programa.

 

jedini mobitel koji bih mogao kupiti da zamjeni moj sadašnji (first gen) i phone je iphone 3GS 32G... da stanu svi ti super programi :)

Tko pod drugim jamu, ja mu mamu.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Pad dobiti zbog iPhonea
Gerontius kaže...

ajmo biti objektivni:

 

iphone kao mobitel po čistim specifikacijama nije ništa posebno... ALI

ima app store

 

programi sa app storea mogu od običnog mobitela napraviti tako dobar uređaj da se smrzneš...

 

ja na svome imam instalirano sljedeće:

 

Medicinski (liječnik sam): lexi complete (cijela interna, pedijatrija, farmakoterapijski priručnik, toksikologija, zarazne bolesti), EKG vodič, vodič kroz srčane šumove (obadva programa su fantastični... vodič kroz šumove ima više toga nego bilokoja propedeutika dostupna u našim knjižarama), kalkulator za izračunavanje davanja lijeka u infuziji (nije komplicirano izračunati, ali ima posla sa time, pa je ovo puno brži način)

 

Igre: fritz i shredder šahovi (tko igra šah, zna koliko je fritz jak), worms, wild west pinball (odlična 3d grafika, ide savršeno glatko), rolando (super 2d scroller), trism (mozgalica)

 

ostalo: wikipanion (za wikipediju, možeš si saveat članke za offline pregledavanje), mxtube (za youtube i saveanje filmića), facebook program, fizz weather (puno bolji od default weather programa) i wifitrak (za traženje besplatnih wifi mreža)

 

 

neko vrijeme sam razmišljao o androidu (kao open source i google fan) ali jednostavno fali kvalitetnih medicinskih i multimedijalnih programa.

 

jedini mobitel koji bih mogao kupiti da zamjeni moj sadašnji (first gen) i phone je iphone 3GS 32G... da stanu svi ti super programi :)

Hmmm, ja bi za te pare radije uzeo neki netbook i na njega stavio sve kaj bi trebal...

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
15 godina
protjeran
offline
Pad dobiti zbog iPhonea

Da baš ću ja sa sobom cijeli dan nositi netbook u džepu. Namigiva

 

Student sam medicine i također se slažem da ima odličnih programa iz kojih se mnogo lakše mogu shvatiti neke stvari, a uvijek uz sebe mogu imati malu enciklopediju.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.8.2009 22:52 (Simbamef).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pad dobiti zbog iPhonea
Stoja kaže...

Ja sam još uvijek malo konzervativan sa touchscreenovima-jest da imaju veći ekran i time bolje multimedijske mogučnosti al za sada većina imaju minus da uređaj slabo radi da malo trokira sem iphona-koristio sam ga neko vrijem(od frenda)i zbilja predivno radi al ja nemam 6k kuna da ga kupim i ono što me razočara je što je ekran više manje-sve što on nudiNeodlučanUzeo sam si SEw995 iz razloga što mi on zamjenjuje mp3 player i to radi perfektno-slušalice su fantastične a mobitel ima kvalitetno pojačalo i vrlo kvalitetan zvuk izlazi iz njega(naravno ak je pjesma kvalitetna)a opet mogu više manje ko iphone samo sa mnjim ekranom i tipkama i puno manje programa tipa fart machine i raznih na motion sensor a to mi i nije problem(ionako sve igre/programe mogu bez beda skinut sa neta bez odkodiranja mobaBelji se)

 ti ne znas kaj pricas.. odkad to sonyericson ima bolji player od appleovog? koji se sonyjev mp3/mp4 player prodaje bolje od ipoda? i kud ste svi zapeli za fart machine, sto jest glupost, a ima jos tisuce drugih vrlo korisnih aplikacija...

i kaj bi ti ova zadnja recenica trebala znacit? ocito nikad nisi imao u rukama iphone

15 godina
neaktivan
offline
RE: Pad dobiti zbog iPhonea
Gerontius kaže...

ajmo biti objektivni:

 

iphone kao mobitel po čistim specifikacijama nije ništa posebno... ALI

ima app store

 

programi sa app storea mogu od običnog mobitela napraviti tako dobar uređaj da se smrzneš...

 

ja na svome imam instalirano sljedeće:

 

Medicinski (liječnik sam): lexi complete (cijela interna, pedijatrija, farmakoterapijski priručnik, toksikologija, zarazne bolesti), EKG vodič, vodič kroz srčane šumove (obadva programa su fantastični... vodič kroz šumove ima više toga nego bilokoja propedeutika dostupna u našim knjižarama), kalkulator za izračunavanje davanja lijeka u infuziji (nije komplicirano izračunati, ali ima posla sa time, pa je ovo puno brži način)

 

Igre: fritz i shredder šahovi (tko igra šah, zna koliko je fritz jak), worms, wild west pinball (odlična 3d grafika, ide savršeno glatko), rolando (super 2d scroller), trism (mozgalica)

 

ostalo: wikipanion (za wikipediju, možeš si saveat članke za offline pregledavanje), mxtube (za youtube i saveanje filmića), facebook program, fizz weather (puno bolji od default weather programa) i wifitrak (za traženje besplatnih wifi mreža)

 

 

neko vrijeme sam razmišljao o androidu (kao open source i google fan) ali jednostavno fali kvalitetnih medicinskih i multimedijalnih programa.

 

jedini mobitel koji bih mogao kupiti da zamjeni moj sadašnji (first gen) i phone je iphone 3GS 32G... da stanu svi ti super programi :)

 to je to! u potpunosti se slazem

16 godina
online
Pad dobiti zbog iPhonea

Ok za studente, ali nekako sam podozriv prema mogućnosti da me lekar leči pomoću aplikacija za iPhone. Inače se slažem, kao i svaki kompjuter, uređaji poput iPhonea su onoliko dobri koliko su dobre aplikacije za njih.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.8.2009 23:34 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice