Otvoren Bug Online Forum!

poruka: 71
|
čitano: 15.156
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Otvoren Bug Online Forum!".
16 godina
protjeran
offline
Otvoren Bug Online Forum!

Koliko bi koštala vaša licenca za instalaciju ovog forumana mom serveru? Vjerujem više no obično za strane forume budući da je lokaliziran na hrvatski i to, jel može cjenik na PM?

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2008 17:54 (Enter).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Otvoren Bug Online Forum!

Ajd napokon....

 

al moram izraziti žaljenje...jer da je pravovremeno pokrenut mogao je več izrasti u kultno web odredište....


www.istratourism.com
16 godina
moderator
offline
RE: Otvoren Bug Online Forum!

Nikad nije (pre)kasno =)


Work is for people who suck at video games.
16 godina
neaktivan
offline
Otvoren Bug Online Forum!

Bolje ikad, nego nikad Namigiva


www.vseadria.com $)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Otvoren Bug Online Forum!
scissors kaže...

Bolje ikad, nego nikad Namigiva


 Nema do narodne mudrosti! Osmijeh
16 godina
neaktivan
offline
Otvoren Bug Online Forum!

Čestitam! Nadam se da će ispuniti vaša očekivanja...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Saka Čast

Saka Čast Dečki ako ste to sami složili, rčionaku, rčionaku. Evo oma se idem registrirati   := )

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Otvoren Bug Online Forum!

Forum izgleda predivno, s obzirom da svi koriste neke tudje sheme, ovo je stvarno predobro! Eto, svaka cast! ;)


i'm going back to 505...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Otvoren Bug Online Forum!

Čestitam na otvaranju Foruma! Jest da Vam je dugo trebalo, ali bolje ikad nego nikad. Nadam se da će Forum služiti kao uspješni posrednik za razmjenu savjeta, prijedloga, itd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Otvoren Bug Online Forum!
Enter kaže...

Koliko bi koštala vaša licenca za instalaciju ovog forumana mom serveru? Vjerujem više no obično za strane forume budući da je lokaliziran na hrvatski i to, jel može cjenik na PM?

 

 

pa imas i druge forum software koje samo dignes na svoj server i eto ti forum, naravno postoji par uslova koje trebas imati instalirano na serveru prije nego li ti zaživi forum, ali o tome sve procitas u popratnoj dokumentaciji koju skines sa onim forumom koji instaliras
Obzirom da hoces hrvatski, evo ti primjer phpbb , instaliraj si, digni HR jezik, i eto ti foruma, naravno sve for free !!!

Imao sam taj gore navedeni forum instaliranog i radi savrseno, ne vidim razlog da koristim neki drugi, recimo vbulletin koji je također sjajan software, po mom mišeljenju bolji u odnosu na "phpbb" samo u administrativnom dijelu, ali to je samo par sitnica, za koje se ne isplati izdvojiti 160$.
Obzirom da je phpbb besplatan, imas hrpu dodataka za njega (skinova, modova...etc).

Ako bas zelis sjediti i dobiti forum, e onda ces to i platiti, tada tvoj post ima puno smisla.

Ali vodjenje i održavanje foruma nije isto sto i biti korisnik nekakvog foruma, kao kreator ili puni admin foruma stalno nesto moras cackati, doradjivati, brisati, stvarati......uglavnom posla koliko hoces u startu dok to sve onda ne krene svojim putem.

Oni koji ti instaliraju forum, uzeti će ti lovu, rekao bi i pre laka lova, za kojih 4 min posla (toliko ti treba za instalaciju sa nekakvom mysql bazom).
ovdje ti ne ulazi kreiranje FORUM sekcija (teme, naslovi, raspored), to si sam sve izrađuješ u ADMIN dijelu foruma, tamo obični useri ne mogu........itd

Potrudi se, vjeruj mi da ce ti biti slađe kada vidiš kako ti raste forum i znas da je tvoj od samog pocetka, tvojih ruku dijelo.

ako ima gramtičkih pogreški, zanemarite ih ! Cool

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2008 20:10 (debugger).
16 godina
offline
Otvoren Bug Online Forum!

Ostanite vodeći i dalje:D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Otvoren Bug Online Forum!

nakon ovih prvih par minuta pregledavanja foruma mogu samo reći PRVA LIGA

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Otvoren Bug Online Forum!

Stvarno pohvalno Raduje me modernizacija portala koju vec godinama cekam... iako je forum donekle konkurentski mom imate moju pohvalu :)


www.download.hr
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Otvoren Bug Online Forum!

Ovo je svakako jedan od najljepsih foruma koji sam posjetio... ikada. Usporedbe radi, PlanetAMD64 mu nije ni do koljena. E sad pitanjce... Kako mogu izmjeniti podatke u svom profilu... prije svega me zanima kako da promjenim avtar slicicu. Thanx.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Otvoren Bug Online Forum!

Posebno mi je drago sto ovo nije jos jedna phpbb skripta! Ovo sto sam do sada vidio moze se mjeriti sa phpbb-om, a zanima me kako ce se drzati kada bude par desetaka tisuca postova :)

Bilo bi ljepo kada bi rekli par rijeci o samom nacinu izrade, koristenim alatima i tehnikama (prvenstveno data access dio) i sl. Iako po mome ukusu malo previse koristenih server side kontrola za UI, ubiti ce procesor kod vise req/sec.


#define QUESTION ((bb) || !(bb))
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Otvoren Bug Online Forum!

Sve čestitke...konačno jedan od mojih najdražih portala ima forum..samo naprijed..


<< BUG svaki dan >>
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Otvoren Bug Online Forum!
hudo kaže...

Posebno mi je drago sto ovo nije jos jedna phpbb skripta! Ovo sto sam do sada vidio moze se mjeriti sa phpbb-om, a zanima me kako ce se drzati kada bude par desetaka tisuca postova :)

Bilo bi ljepo kada bi rekli par rijeci o samom nacinu izrade, koristenim alatima i tehnikama (prvenstveno data access dio) i sl. Iako po mome ukusu malo previse koristenih server side kontrola za UI, ubiti ce procesor kod vise req/sec.


Kako ti možeš znati što su, a što nisu server side kontrole i gdje? Uostalom, u .NET-u su sve tzv. server-side kontrole i to nema apsolutno nikakve veze s brzinom izvođenja.
Ocjene da će nešto "ubiti" nešto drugo na osnovu ničega mogu se ocijeniti samo kao paušalne.
16 godina
moderator
offline
RE: Otvoren Bug Online Forum!
TomCat kaže...

Ovo je svakako jedan od najljepsih foruma koji sam posjetio... ikada. Usporedbe radi, PlanetAMD64 mu nije ni do koljena. E sad pitanjce... Kako mogu izmjeniti podatke u svom profilu... prije svega me zanima kako da promjenim avtar slicicu. Thanx.


U sivoj traci na vrhu ces vidjeti gumb "moj profil". Pritisni ga te tada klikni na tipku "Uredi profil" koja ce takodjer biti na vrhu foruma. Dalje ces znati :)

Work is for people who suck at video games.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Otvoren Bug Online Forum!

Bar sada imamo pravi forum za IT. Čestitam BUG-ovci!!

16 godina
neaktivan
offline
Otvoren Bug Online Forum!

Moram priznat da sam ugodno iznenađen, nije lošeOsmijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Otvoren Bug Online Forum!

pratim vas i konkurenciju.. redoviti sam član www.recenzije.hr  portala..  No, još jedan forum nije na odmet.. bravo!


www.recenzije.hr - FAN - Recenzije.hr User
16 godina
neaktivan
offline
RE: Otvoren Bug Online Forum!

"U sivoj traci na vrhu ces vidjeti gumb "moj profil". Pritisni ga te tada klikni na tipku "Uredi profil" koja ce takodjer biti na vrhu foruma. Dalje ces znati :)"

 

Hvala, ne znam kako to nisam vidio a gledao sam valjda pet puta.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2008 20:56 (TomCat).
16 godina
offline
RE: Otvoren Bug Online Forum!
debugger kaže...

Imao sam taj gore navedeni forum instaliranog i radi savrseno, ne vidim razlog da koristim neki drugi, recimo vbulletin koji je također sjajan software, po mom mišeljenju bolji u odnosu na "phpbb" samo u administrativnom dijelu, ali to je samo par sitnica, za koje se ne isplati izdvojiti 160$.
 Ako se ne varam, vbulletin bi ove godine trebao postati free, GPL licenca.

- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com
16 godina
offline
Otvoren Bug Online Forum!

kao što smo se svi složili forum je odličan....OsmijehOsmijeh


Oko za oko, četkica za zube.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Otvoren Bug Online Forum!

Forum Vam je zaista nepotreban. Osim što kasni pet-šest godina, uz Usenet grupu i fantastični http://forum.pcekspert.com/ forum, ovaj predstavlja puko zadovoljavanje 'normi' nekog web sajta.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2008 21:23 (Karabaja).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Otvoren Bug Online Forum!
ambivalent kaže...
debugger kaže...

Imao sam taj gore navedeni forum instaliranog i radi savrseno, ne vidim razlog da koristim neki drugi, recimo vbulletin koji je također sjajan software, po mom mišeljenju bolji u odnosu na "phpbb" samo u administrativnom dijelu, ali to je samo par sitnica, za koje se ne isplati izdvojiti 160$.
 Ako se ne varam, vbulletin bi ove godine trebao postati free, GPL licenca.

 Ma, odakle ti takve info?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Otvoren Bug Online Forum!
Karabaja kaže...

Forum Vam je zaista nepotreban. Osim što kasni pet-šest godina, uz Usenet grupu i fantastični http://forum.pcekspert.com/ forum, ovaj predstavlja puko zadovoljavanje 'normi' nekog web sajta.

ajoj .. pc expert je sve samo ne fantastičan forum .. jedini veći forum u hr na kojem nikad nisam bio aktivan, već mi je sad ovaj draži 
16 godina
neaktivan
offline
RE: Otvoren Bug Online Forum!
Karabaja kaže...

Forum Vam je zaista nepotreban. Osim što kasni pet-šest godina, uz Usenet grupu i fantastični http://forum.pcekspert.com/ forum, ovaj predstavlja puko zadovoljavanje 'normi' nekog web sajta.

 
Neznam zašto,ali pcekspert mi nikako nije "sjeo".

Malo dobre konkurencije svakom dobro dođeOsmijeh

Zašto stajati kad možeš sjediti?
16 godina
offline
RE: Otvoren Bug Online Forum!
Karabaja kaže...

Forum Vam je zaista nepotreban. Osim što kasni pet-šest godina, uz Usenet grupu i fantastični http://forum.pcekspert.com/ forum, ovaj predstavlja puko zadovoljavanje 'normi' nekog web sajta.

 U potpunosti se slazem. Mislim da HTV ima program vise, a i ova RTL i NOVA samo zauzimaju eter. Uostalom zasto Bug izdaje Mrezu. Dovraga i BOL je suvisan.

jesti i spavati
16 godina
neaktivan
offline
RE: Otvoren Bug Online Forum!
branimir kaže...
Karabaja kaže...

Forum Vam je zaista nepotreban. Osim što kasni pet-šest godina, uz Usenet grupu i fantastični http://forum.pcekspert.com/ forum, ovaj predstavlja puko zadovoljavanje 'normi' nekog web sajta.

 U potpunosti se slazem. Mislim da HTV ima program vise, a i ova RTL i NOVA samo zauzimaju eter. Uostalom zasto Bug izdaje Mrezu. Dovraga i BOL je suvisan.

 Promašio si i šefa i kolosijek i stanicu.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice