Osvojite HTC-ov flagship

poruka: 8
|
čitano: 1.835
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osvojite HTC-ov flagship".
15 godina
offline
Osvojite HTC-ov flagship

jedini način na koji bih mogao nešto osvojiti (osim, jasno, puškom) je tako da u redakciji odaberete dvojicu mahera za preferans (od 500, 2 refe) sa mnom. uložite bilo što (može i ovaj telefon). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.5.2015 10:06 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Osvojite HTC-ov flagship
Zasto od 500 sa dvi refe?? Bolje od 100-150 a refa koliko ima?!
ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
offline
Re: Osvojite HTC-ov flagship
sardax kaže...
Zasto od 500 sa dvi refe?? Bolje od 100-150 a refa koliko ima?!

 da učinimo igru zanimljivijom. i još im dam po 100 juhe fore. a samo dvije refe imaju razlog: zamisli da netko padne oba puta (recimo betl) na refu - nikad gotovo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.5.2015 16:36 (Ajar).
16 godina
moderator
offline
Re: Osvojite HTC-ov flagship
Ajar kaže...

jedini način na koji bih mogao nešto osvojiti (osim, jasno, puškom) je tako da u redakciji odaberete dvojicu mahera za preferans (od 500, 2 refe) sa mnom. uložite bilo što (može i ovaj telefon). 

 Problem je što sam ja igram preferans, svi ostali su ti briškula likovi koji ne znaju ni što su mađarice, a dio su šmokljani koji ne znaju ni što su to karte... Na žalost u takvom okruženju sam i ja skroz zahrđao, mislim da sam posljednji put kartao prije 10 ili 15 godina. :( Tako da si u totalnoj i nepravednoj prednosti :(

...
15 godina
offline
Re: Osvojite HTC-ov flagship
Miro kaže...

 Problem je što sam ja igram preferans, svi ostali su ti briškula likovi koji ne znaju ni što su mađarice, a dio su šmokljani koji ne znaju ni što su to karte... Na žalost u takvom okruženju sam i ja skroz zahrđao, mislim da sam posljednji put kartao prije 10 ili 15 godina. :( Tako da si u totalnoj i nepravednoj prednosti :(

 kako napisah: jedini način da nešto osvojim  

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
offline
Osvojite HTC-ov flagship

važi li ova nagradna igra za nas bosančerose?

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Osvojite HTC-ov flagship
Uključujem se, nema nas puno izgleda, velike su šanse odjednom :)
15 godina
offline
Re: Osvojite HTC-ov flagship
Indestructible kaže...

važi li ova nagradna igra za nas bosančerose?

 i za vas i za slovenčerose itd. tko god kupi bug i prijavi se. čak i žene! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice