Osvajajte uređaje na BFS-u!

poruka: 37
|
čitano: 6.586
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osvajajte uređaje na BFS-u!".
12 godina
offline
Osvajajte uređaje na BFS-u!

Auuu, svaka cast! {#}

Sad se vec isplati ici do Zagreba {#}

Autobus, vlak, auto (besplatno parkirtalite u blizini)?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Osvajajte uređaje na BFS-u!
jel mogu obični smrtnici doći ili je to za odabranu klijentalu? vidio sam da neke pozivnice treba, al više od toga neznam ništa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Osvajajte uređaje na BFS-u!
zuper kaže...
jel mogu obični smrtnici doći ili je to za odabranu klijentalu? vidio sam da neke pozivnice treba, al više od toga neznam ništa...

Prva trojica koji na Twitter pošalju sliku sebe s Bugom uz hashtag #bfs2014 dobit će pozivnicu... Kreni! {#}

drpetric
12 godina
offline
Re: Osvajajte uređaje na BFS-u!
drpetric kaže...
zuper kaže...
jel mogu obični smrtnici doći ili je to za odabranu klijentalu? vidio sam da neke pozivnice treba, al više od toga neznam ništa...

Prva trojica koji na Twitter pošalju sliku sebe s Bugom uz hashtag #bfs2014 dobit će pozivnicu... Kreni! {#}

{#} Cekaj da napravim Twitter account...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše
15 godina
neaktivan
offline
Osvajajte uređaje na BFS-u!

hoće li biti bfs majica? :D

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14 // How much RAM could a RAM ram if a RAM could ram RAM?
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Osvajajte uređaje na BFS-u!

ja bi ako ima tko future shock 2001 majicu {#}{#}

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Osvajajte uređaje na BFS-u!
Mikovic_xD kaže...

hoće li biti bfs majica? :D

Hoće! Nevjerojatno, ali uspjeli smo (prvi put u povijesti, svojoj naravno) oragnizirati prodaju majica, kao prigodnog suvenira za posjetitelje showa!

 

...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Osvajajte uređaje na BFS-u!

Imam ja i futureshock i mayday :) rave on...rave on

16 godina
moderator
offline
Re: Osvajajte uređaje na BFS-u!
Larn81 kaže...

Imam ja i futureshock i mayday :) rave on...rave on

ma ako nemaš Iggy Pop majicu, onda nije to to... {#}

...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osvajajte uređaje na BFS-u!
drpetric kaže...
zuper kaže...
jel mogu obični smrtnici doći ili je to za odabranu klijentalu? vidio sam da neke pozivnice treba, al više od toga neznam ništa...

Prva trojica koji na Twitter pošalju sliku sebe s Bugom uz hashtag #bfs2014 dobit će pozivnicu... Kreni! {#}

Ma kakav twitt, obični smrtnici to ne koriste, ajde naki zanimljiviji način kako doći do pozivnice, tj. ne mora mi se udijeliti. Kupio bih je. A ne vidim način kako doći do nje.  

Đuro#2155
14 godina
offline
Re: Osvajajte uređaje na BFS-u!
Franjo15 kaže...

Ma kakav twitt, obični smrtnici to ne koriste, ajde naki zanimljiviji način kako doći do pozivnice, tj. ne mora mi se udijeliti. Kupio bih je. A ne vidim način kako doći do nje.  

Vjerujem da bi par kila janjetine poslane na adresu uredništva riješilo tvoj problem Smijeh

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osvajajte uređaje na BFS-u!
XXX-Man kaže...
Franjo15 kaže...

Ma kakav twitt, obični smrtnici to ne koriste, ajde naki zanimljiviji način kako doći do pozivnice, tj. ne mora mi se udijeliti. Kupio bih je. A ne vidim način kako doći do nje.  

Vjerujem da bi par kila janjetine poslane na adresu uredništva riješilo tvoj problem Smijeh

Ja sam slavonac, može kobase, slanine kulina. Za to nije problem. Samo se javite u inbox!

Slabi smo mi s janjetinom u slavoniji, i ono malo što ima ne hoda dugo. 

 

 

Đuro#2155
14 godina
offline
Re: Osvajajte uređaje na BFS-u!

Probaj, možda su zainteresirani Smijeh

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
16 godina
moderator
offline
Re: Osvajajte uređaje na BFS-u!
Franjo15 kaže...

Ja sam slavonac, može kobase, slanine kulina. Za to nije problem. Samo se javite u inbox!


 

 

Na dobrom si putu do pozivnice... Javi se ti nama u inbox... {#}

drpetric
14 godina
neaktivan
offline
Osvajajte uređaje na BFS-u!

Hahah, sad sam se sjetio da imam neki profil na twittu, za neke gluposti koje sam radio. Marko Peričina, taj sam. 

 

Čak sam se išao slikati za bug, tražio sam u garaži neke brojeve. Haha,

Sliku neću objavljivati ovdje, jako sam fotogeničan {#}

uglavnom, ponuda još vrijedi za kobase i ostalo :)

 

 

Đuro#2155
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Osvajajte uređaje na BFS-u!
Franjo15 kaže...

Hahah, sad sam se sjetio da imam neki profil na twittu, za neke gluposti koje sam radio. Marko Peričina, taj sam. 

 

Čak sam se išao slikati za bug, tražio sam u garaži neke brojeve. Haha,

Sliku neću objavljivati ovdje, jako sam fotogeničan {#}

uglavnom, ponuda još vrijedi za kobase i ostalo :)

 

 

Ajde, ok, slikaj (naše buduće) kobase s Bugom umjesto nefotogeničnog sebe i priznat ćemo! {#}

drpetric
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osvajajte uređaje na BFS-u!
drpetric kaže...

Ajde, ok, slikaj (naše buduće) kobase s Bugom umjesto nefotogeničnog sebe i priznat ćemo! {#}

Nisam u Slavoniji, u ZG sam trenutno. Ovdje ne dimim i ne sušim ništa :D
Ali probati ću nagovoriti nekoga od doma da se zaleti u pušnicu i da malo poslika {#}

Ako uspijem nagovoriti

Đuro#2155
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.1.2014 23:00 (Franjo15).
16 godina
moderator
offline
Re: Osvajajte uređaje na BFS-u!
Franjo15 kaže...
XXX-Man kaže...
Franjo15 kaže...

Ma kakav twitt, obični smrtnici to ne koriste, ajde naki zanimljiviji način kako doći do pozivnice, tj. ne mora mi se udijeliti. Kupio bih je. A ne vidim način kako doći do nje.  

Vjerujem da bi par kila janjetine poslane na adresu uredništva riješilo tvoj problem Smijeh

Ja sam slavonac, može kobase, slanine kulina. Za to nije problem. Samo se javite u inbox!

Slabi smo mi s janjetinom u slavoniji, i ono malo što ima ne hoda dugo. 

 

 

meni je baš neki dan stigla iz Slavonije kulenova seka (prva pošiljka ove sezone), ne bi bilo loše usporediti s nekom iz alternativnog izvora, pa ponesi malo na put, vidiš kakvo je vrijeme, moraš se osigurati ako te negdje zamete, da izduraš dok pomoć ne pristigne! 

živijo!

{#}

 

edit:

vidim da si napisao kako si postao dotepenec, a ništa onda - nisi jedini! {#}

 

...
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.1.2014 23:05 (Miro).
16 godina
moderator
offline
Re: Osvajajte uređaje na BFS-u!
Franjo15 kaže...
drpetric kaže...

Ajde, ok, slikaj (naše buduće) kobase s Bugom umjesto nefotogeničnog sebe i priznat ćemo! {#}

Nisam u Slavoniji, u ZG sam trenutno. Ovdje ne dimim i ne sušim ništa :D
Ali probati ću nagovoriti nekoga od doma da se zaleti u pušnicu i da malo poslika {#}

Ako uspijem nagovoriti

Pozivnica je oživjela, sva se već smješka i moli nas i preklinje da ju pošaljemo tebi... Blizu si! 

drpetric
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osvajajte uređaje na BFS-u!
Miro kaže...

meni je baš neki dan stigla iz Slavonije kulenova seka (prva pošiljka ove sezone), ne bi bilo loše usporediti s nekom iz alternativnog izvora, pa ponesi malo na put, vidiš kakvo je vrijeme, moraš se osigurati ako te negdje zamete, da izduraš dok pomoć ne pristigne! 

živijo!

{#}

 

edit:

vidim da si napisao kako si postao dotepenec, a ništa onda - nisi jedini! {#}

 

E vidiš onda moje nešto baš moraš probati, moja majka još sama papriku suši, samo za "klanje" i naše kobase. 

drpetric kaže...

Pozivnica je oživjela, sva se već smješka i moli nas i preklinje da ju pošaljemo tebi... Blizu si! 

Nadam se da uskoro stiže i jedan prava slika od doma. Pokušavam brata nagovoriti da se malo protegne do tavana.
Ali lako za sliku, ja dajem metar+ kobasice za pozivnicu. Nema zaj****** s nama slavoncima.  

Đuro#2155
16 godina
moderator
offline
Re: Osvajajte uređaje na BFS-u!
Franjo15 kaže...

Nadam se da uskoro stiže i jedan prava slika od doma. Pokušavam brata nagovoriti da se malo protegne do tavana.
Ali lako za sliku, ja dajem metar+ kobasice za pozivnicu. Nema zaj****** s nama slavoncima.  

Napeto čekamo, osobito kobaje {#}

drpetric
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osvajajte uređaje na BFS-u!

Evo nagovorio sam brata da slika, i evo rezultat, jedan mali dio. Nije cijela pušnica nije mu se dalo penjati, nego jedan dio pričuve. 

 

I evo upri prstom reci što hoćeš, kroz dan dva može biti u ZG kod Vas na stolu. 

 

Đuro#2155
16 godina
moderator
offline
Re: Osvajajte uređaje na BFS-u!
Franjo15 kaže...

Evo nagovorio sam brata da slika, i evo rezultat, jedan mali dio. Nije cijela pušnica nije mu se dalo penjati, nego jedan dio pričuve. 

 

I evo upri prstom reci što hoćeš, kroz dan dva može biti u ZG kod Vas na stolu. 

 

Ti izaberi ono s čim si najponosniji... :) Šalji mi mail na dpetric at bug dot hr i sutra kad dođem na posao šaljem ti pozivnicu... {#}

drpetric
14 godina
neaktivan
offline
Osvajajte uređaje na BFS-u!

Evo jedna još bolja :)
Da bude autentična, baš sam namučio brata da mi ide tražiti bugove, i da to slika. 

Mnogo sam zahvalan, obavezno nešto stiže do Vas. Sa svime se ponosim. Ali mislim da ću prvo tražiti od oca (lovca) ako ima nešto s divljim mesom.

 

 

Đuro#2155
Moj PC  
8 0 hvala 2
16 godina
moderator
offline
Re: Osvajajte uređaje na BFS-u!
Franjo15 kaže...

Evo jedna još bolja :)
Da bude autentična, baš sam namučio brata da mi ide tražiti bugove, i da to slika. 

Mnogo sam zahvalan, obavezno nešto stiže do Vas. Sa svime se ponosim. Ali mislim da ću prvo tražiti od oca (lovca) ako ima nešto s divljim mesom.

 

 

Vanserijska umjtnost! Fotografski vrh! Ovakve ljude želimo na BFS-u! Šalji mi mail, sutra ti stiže pozivnica!

drpetric
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osvajajte uređaje na BFS-u!
drpetric kaže...

Vanserijska umjtnost! Fotografski vrh! Ovakve ljude želimo na BFS-u! Šalji mi mail, sutra ti stiže pozivnica!

Poslan mail, još ću usput zagnjaviti svoje da mi to šalju express-no, pa već u čet ili ranije ako bude moguće materijal kod mene. I spreman dalje za distribuciju. 

Đuro#2155
16 godina
offline
Re: Osvajajte uređaje na BFS-u!
Franjo15 kaže...

Evo jedna još bolja :)
Da bude autentična, baš sam namučio brata da mi ide tražiti bugove, i da to slika. 

Mnogo sam zahvalan, obavezno nešto stiže do Vas. Sa svime se ponosim. Ali mislim da ću prvo tražiti od oca (lovca) ako ima nešto s divljim mesom.

 

 

Tako se dolazi do pozivnice, svaka čast!

Samo, sad si pred ostale stavio težak zadata. Treba to nadmašit. :)

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
13 godina
offline
Osvajajte uređaje na BFS-u!

Kolika će biti jedinstveno definirana cijena majica-suvenira za posjetitelje show-a?

(spoiler: moram priznati da sam mislio da ćete iste dijeliti (a ne prodavati) i to šapkom i kapkom)

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Osvajajte uređaje na BFS-u!
dankec kaže...

Kolika će biti jedinstveno definirana cijena majica-suvenira za posjetitelje show-a?

(spoiler: moram priznati da sam mislio da ćete iste dijeliti (a ne prodavati) i to šapkom i kapkom)

 

 

Ulaz na Show je besplatan, što je, moraš priznati, prilično velikodušan pokon za svakoga. Da na poslovnim konferencijama slušaš toliko puno predavanja i panela, pa još da poslije odeš u kino na film, koštalo bi te najmanje nekoliko stotina kuna.

drpetric
13 godina
offline
Re: Osvajajte uređaje na BFS-u!

Ne bih se složio. IT konferencije ovoga tipa (sa gomilom sponzora koji iste koriste za promociju i reklamu) su redovno bez participacije, te često uz pregršt brandiranih poklona za svakog posjetitelja i uz obavezan ručak na kraju. Samo jedan od primjera mogu biti konferencije koje organizira IDC (adrese poznate uredništvu)

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.1.2014 12:25 (dankec).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice