Osnivanje obrta elektroničkim putem i – besplatno

poruka: 9
|
čitano: 2.044
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osnivanje obrta elektroničkim putem i – besplatno".
14 godina
offline
Osnivanje obrta elektroničkim putem i – besplatno

ja sam u potpunosti iznenadjen i prenerazen!

cak sam otisao vidjeti da li radi i zaista radi. da nije bilo potrebno uplatiti noFce vec bi bio ponosni obrtnik...a onda tko zna gdje mi je granica?

 

remetinec? kao krajnji cilj i jedino mjerilo uspjeha u hrvata! ako nisi bio, nisi niti bitan...idemo delati!

 
5 0 hvala 1
14 godina
offline
Osnivanje obrta elektroničkim putem i – besplatno

Prije 9 mjeseci smo otvarali obrt i toliko papira i needuciranih sluzbenika u xy ustanova za popizdit i vremena i goriva i svega... Tako da ako ovo funkcionira od A do Ž onda POHVALNO!

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivanje obrta elektroničkim putem i – bespla
Fake_Alert kaže...

Prije 9 mjeseci smo otvarali obrt i toliko papira i needuciranih sluzbenika u xy ustanova za popizdit i vremena i goriva i svega... Tako da ako ovo funkcionira od A do Ž onda POHVALNO!

 Pa danas je jednostavnije otvorit d.o.o od obrta.

15 godina
offline
Osnivanje obrta elektroničkim putem i – besplatno

Bilo bi lijepo i napisati koliko košta ZATVARANJE obrta

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Osnivanje obrta elektroničkim putem i – besplatno

Najavljeno je da će zatvaranje obrta također biti besplatno ili će iznosi biti uvelike smanjeni.

 
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Osnivanje obrta elektroničkim putem i – besplatno

poslusajmo koliko tocno

 

 
1 0 hvala 2
16 godina
offline
Osnivanje obrta elektroničkim putem i – besplatno

Da, zatvaranje obrta je platio moj poznanik puuuno puno prije par godina, smiješno je da se za takve stvari čekalo tako dugo. Da bi potaknuli poduzetništvo to je sve trebalo biti olakšano odavno. Još uvijek ima dosta birokracije unatoč tim e-stranicama... Možda za desetak godina bude kao u modernim zemljama.

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Osnivanje obrta elektroničkim putem i – besplatno

sad buju cure iz Gajeve konačno mogle legalno "poslovati" s tihim obrtom 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Osnivanje obrta elektroničkim putem i – besplatno

Koliko god bilo jednostavno otvoriti obrt ili doo u par klikova, ne treba se puno veseliti..Presrest će te uhljebi kad tad, a kad te zaskoče, prisjest će ti i obrt i doo..Vrebaju iz prikrajka..

Fiskalni i parafiskalni nameti jednostavno ubijaju svaku mogućnost poslovanja..Promjene zakona na mjesečnoj bazi ne treba ni spominjati..

U ovoj državi svi se bave formom, sadržajem nitko..

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice