Optimistična očekivanja za iPhone

poruka: 15
|
čitano: 3.838
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Optimistična očekivanja za iPhone".
16 godina
offline
Optimistična očekivanja za iPhone

Ima taj telefon kod nas za kupit ili bude došel za sto godina?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Optimistična očekivanja za iPhone

Nema, a i bolje da nema... Svaki od slijedećih uređaja je bar nekoliko puta bolji od dotičnog:

- HTC TYTN/MDA VARIO2

- HTC TYTN2/MDA VARIO3

- HTC bilo koji drugi

- Sony ericsson P1

- Sony ericsson P990

- Nokia N95

- HP iPAQ 514 VoiceMessenger

- MIO A701

- ..........

 

i pogodi što - SVI su nabavljivi kod nas... Svi imaju paprenu cijenu (doduše vjerovatno ne toliko paprenu koliku će imati iPhone)... Svi su 3g telefoni... I jedina razlika između bilo kojeg od njih i iPhone-a je što nisu toliko marketinški isforsirani i nitko (više manje) ne zna za njih... Eventualno iPhone ima multitouch screen ali to ne vidim kao neku prednost s obziron da bi ga koristio trebaš koristit dvije ruke... Nisam pokušao ali izgleda poprilično nezgrapno...

16 godina
offline
Optimistična očekivanja za iPhone

Ma curi je trideseti ročkas za par dana a ona se pali na apple pa sam joj htel kupit tu idijotariju.

Žali bože novaca.

Molim boga da dojde iphone u hr za tjedan dva da joj kupim tu šugavu ciglu i da bog da joj krepa za tjedan dana da je do kraja života podjebavam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Optimistična očekivanja za iPhone

Widi na ebayu, ili naruci si iz amerike (peeeep... ovaj, crackaj si sam ga, jer ne radi na hr. mrezama inace).; jer i phone ak bude dosao u evropu, doci ce tek krajem ljeta ili kasnije - tak se spekulise :P


"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
16 godina
neaktivan
offline
RE: Optimistična očekivanja za iPhone
9500 kaže...

Nema, a i bolje da nema... Svaki od slijedećih uređaja je bar nekoliko puta bolji od dotičnog:

 

Riiiiight... aj ne kenjaj dok ne probas...

 

 

 
16 godina
neaktivan
offline
RE: Optimistična očekivanja za iPhone

imam iphone od pre nekoliko meseci i nisam ga ja pravio nego sam kupio od USA.......

 

to je isto kako u 1984g ako se nevaram da gledas Rat Zvezda.....

 

pozdrav,

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.3.2008 3:26 (kufalo).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Optimistična očekivanja za iPhone

Ne znam zašto bi itko htio kupiti to smeće?

To je marketinško smeće, jer kako drugačije objasniti mobitel kojem su namjerno izbačene neke mogućnosti koje su sasvim uobičajene već godinama na mobilnim telefonima? - Jednostavno Appleov način da pripremi tržište za iPhone 2.0, 3.0... Ljigava politika za nešto što je najskuplji telefon na tržištu.


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Optimistična očekivanja za iPhone

mozda se treba pitati dali zaista ti trebaju te funkcije a to dali e smece i najskupi na planeti mislim da nisi odavno proverio cene Mobitela ,posto ga imam a pre toga sam promenio 10setak razlicitih modela Nokia posledni E61 i ako teba da sporedim daleko je sunce sto se tice konkurencije mozda za neku godinu dve sto licno ne verujem,

na BUG stranica mozes da procitas sta jee novo ako te zanima a mozda i zaradis neki novac ako ???

16 godina
neaktivan
offline
RE: Optimistična očekivanja za iPhone

Hoćeš reći da je najbolji? A baš da je jeftin... košta $500, a to je u nas oko $1000. Mislim da je $1000 zaista visoka cijena za mobitel koji ni video ne može snimati.

 

Osim toga, u nas se ne može kupiti, a piratskoj verziji ne možeš upgrejdati softver... Dakle, imaš problem.

 

Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.3.2008 12:02 (naxeem).
16 godina
offline
RE: Optimistična očekivanja za iPhone
9500 kaže...

Eventualno iPhone ima multitouch screen ali to ne vidim kao neku prednost s obziron da bi ga koristio trebaš koristit dvije ruke... Nisam pokušao ali izgleda poprilično nezgrapno...

 

 

 Jesi li ti normalan?!?! Multitouch screen znaci da mozes radit sa vise prstiju o jednog a obje ruke ti trebaju jedino ako na svakoj imas po jedan prst!!!

Bolje ispast budala nego iz aviona!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Optimistična očekivanja za iPhone

nigde nisam pisao da je najboli taman posla samo sam rekao da cena od 320eu u USA dobra ili ako hoces odlicna za ono sto nudi Iphone sto se tice softvera imas ga na pretek i u principu djabe ili da pojasnim istaliras program koj se zove instaler koi kosta 0eu i imas na pretek

ako sporedim sa naprimer nokia to je (daleko je sunce)nedostizno za fince steta ali to je istina ,sa novim korakom koi je Apple napravio ovih dana razlika bice joj veca i po mene nedostizna u buduce,

proveri na www.bug.hr

16 godina
offline
Optimistična očekivanja za iPhone

pojasni malo, od kud za iPhone na pretek softvera, što možda kad se instalirata aplikacija Instalater, koju si naveo možeš bilo koju Java pisanu app staviti da radi ili..

 

a usput kad si naveo Nokiu jesi mislio na Symbian platformu ili...


hcsc
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Optimistična očekivanja za iPhone

kad imas installer onda dobies na pretek softver koi izlazi svaki dan i u principu besplatno koliko od toga je meni tebi potrebno ???

sada i Apple je napravio nesto slicno Apple - QuickTime - Apple March 6 Even 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.3.2008 22:53 (kufalo).
16 godina
offline
RE: Optimistična očekivanja za iPhone
iphone je sexy i kupiti ce ga oni koji zele biti trendy i cool jer apple uglavnom fura takav marketing da si cool ako koristis apple jer apple koriste umjetnici, muzicari, boemi a ne nerdovi i onda ti isti nerdovi kupe iphone da budu dio "apple communitya".

revolucija bi bila kada bi iphone znao da li se zelis javiti ili ne. ovak je samo malo ljepsi mobitel na koji te svatko moze dobit 24/7 a ako ga ugasis - onda si tek sumnjiv :D

vise mi je bitnije da mob ne moram puniti svakih par dana nego da upravljam preko touchscreen (i to sa vise prstiju odjednom lol).

ali kako se to uopce tipka u isto vrijeme sa vise prstiju jedne ruke? ako drzis mob u ruci, slobodan ti je vjerojatno samo palac, ne?
16 godina
offline
RE: Optimistična očekivanja za iPhone
dado kaže...
ali kako se to uopce tipka u isto vrijeme sa vise prstiju jedne ruke? ako drzis mob u ruci, slobodan ti je vjerojatno samo palac, ne?
Predpostavljam kao i na hardverskoj. Nego ta radnja "multi touch" ili kako već, radnja istodobno više prstiju, služi za zoomiranje, povečavanje i smanjivanje slika na ekranu iPhone-a.
Radnja ide tako da staviš dva prsta na ekrane telefona i približiš ih i tako smanjiš sliku, kada ih odvojiš povečaš sliku. Odnosno prsti su cijelo vrijeme na ekranu, a ti ih samo spajaš odnosno odvajaš (prste). Nadam se da je jasnije.

hcsc
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice