Optički disk od 320 GB

poruka: 10
|
čitano: 2.616
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Optički disk od 320 GB".
14 godina
neaktivan
offline
Optički disk od 320 GB

e do #%&$%!

 

sta ce kome toliki kapacitet. nek se ogrebe, i ode sve do vraga....

 

i hard disk od 160GB sam ispunio 20% hahaha

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Optički disk od 320 GB

Sigurno nebude jeftin, pitanje koliko treba da na taj disk snimiš sve podatke i kakav snimač ti treba (cijena paprena), još nije riješeno raspadanje takvih medija nakon 5 god, tako da neznam tko će kupovati takvo nešto???

Dobar je napredak samo u današnje vrijeme beskoristan. Plač

365 dana za kompom :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Optički disk od 320 GB
Phobocaster kaže...

Sigurno nebude jeftin, pitanje koliko treba da na taj disk snimiš sve podatke i kakav snimač ti treba (cijena paprena), još nije riješeno raspadanje takvih medija nakon 5 god, tako da neznam tko će kupovati takvo nešto???

Dobar je napredak samo u današnje vrijeme beskoristan. Plač

Doći će vrijeme za to, prije su nam obični dvd-ovi bili previše al doći će i ovo na red, treba par godina da sjedne. 

Iako mislim da optički mediji nemaju budučnost jer imam brze internete i usb memorije koje su sve jeftinije i kapacitetnije . 

 

 

Fedora 11 Leonidas Kde 4.2
16 godina
offline
Optički disk od 320 GB
opa...

možde nekome i ne treba ali biti će korisnika kojima će to i tekako dobro doći.
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Optički disk od 320 GB

nevjerujem da če ikad doći na tržište a i ako dođe cijena če mu biti previsoka

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Optički disk od 320 GB

Ovo bi bilo dobro za backup. 320GB je stvarno opako.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2009 11:31 (Xanzzu).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Optički disk od 320 GB

pa onaj DL (2 sloja) DVD kosta malo vise od dva dvd-a, a tako bi bilo i za ovaj vjerovatno

14 godina
neaktivan
offline
Optički disk od 320 GB

optika... ne znam zasto se toliko trude oko toga, ti diskovi su vrlo osjetljivi na fizicka ostecenja, na svjetlo, na vrijeme... a ovi koji su i komplicirani su i jako skupi, cemu to? flash is a WTG

thinking...
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Optički disk od 320 GB

tehnologija mora ici dalje istina je da su najvjerovatnije preosjetljivi i vjerovatno preskupi ali bitno je da ga je neko napravio sada ga drugi mogu unaprijedit i spustit cijenu same proizvodnje svih cd, dvd-a ali i usb-a odnosno flesh memorija povecanjem standarda pada cijena trenutnim standardima npr cd je u pocetku bio skup pa je izaso dvd koji je imao veci kapacitet ali je bio i puno skuplji pa je cd-u pala cijena pa su izasli DL dvd-i kojima je cijena u samom pocetku bila preko 60 kn a sada kada je tu i blurey disk cijena mu je ko 2 dvd-a tako da samo neka oni to razvijaju tako da cijene padnu   Smijeh

borg
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Optički disk od 320 GB
Čak Noris kaže...

e do #%&$%!

 

sta ce kome toliki kapacitet. nek se ogrebe, i ode sve do vraga....

 

i hard disk od 160GB sam ispunio 20% hahaha

  kako misis sta ce nam ja imam 2 diska od 1TB koji su puni i jedan od 320 GB koji je skoro pun sada trazim jedan dobar od 2 TB

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice