Opljačkana bitcoin mjenjačnica Bitfinex

poruka: 17
|
čitano: 3.371
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Opljačkana bitcoin mjenjačnica Bitfinex".
16 godina
offline
Opljačkana bitcoin mjenjačnica Bitfinex

'ko se magle laća...

Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Opljačkana bitcoin mjenjačnica Bitfinex
Pazi,ukradeni su brojevi..ko da nemogu ponovo napisat iznos
Moj PC  
3 13 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Opljačkana bitcoin mjenjačnica Bitfinex

Smrdi mi na to da su vlasnici mjenjačnice pokrali bitcoine korisnika i preprodali.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Opljačkana bitcoin mjenjačnica Bitfinex

Nije li svaki put tako?

15 godina
offline
Opljačkana bitcoin mjenjačnica Bitfinex

Donekle sam informaticki pismen, all mi stvarno nije jasno kako je moguce ukrasti nesto virtualno bez traga?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Opljačkana bitcoin mjenjačnica Bitfinex

Baš nešto gledam btc-e pa mi nije jasno odakle toliki pad a kada ono 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Opljačkana bitcoin mjenjačnica Bitfinex
Foz-matija kaže...
Pazi,ukradeni su brojevi..ko da nemogu ponovo napisat iznos

 A nije to tako jednostavno kao kod banaka samo stvoriti novice. 

15 godina
offline
Opljačkana bitcoin mjenjačnica Bitfinex

pa i bolje je tako nego se pred ljudima sramotiti s čarapama ili glupim maskama na glavi. o nošenju ne baš laganog oružja da i ne govorim. i buđenju zaštitara: "ej, došli smo vas opljačkati." "hrrr ... a? pa kud baš u mojoj smjeni?" "ženi je tako zgodnije, jer nema tko biti doma s klincima popodne." "a. onda dobro." 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
17 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Opljačkana bitcoin mjenjačnica Bitfinex

Svaka valuta na svijetu bila ona virtualna ili papirnata ima stvarnu vrijednost 0.

Samo oni koji posuđuju takav novac mogu zaraditi,a to je bankarski sektor zajedno sa Federalnim rezervama koje su u privatnom vlasništvu.

Sve je to kapitalizam kojeg se moramo odreći ukoliko želimo kao ljudska vrsta preživjeti i napredovati.

Moj PC  
3 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Opljačkana bitcoin mjenjačnica Bitfinex
Ovo izgleda pametno, kolike su sanse da im se ikada udje u trag? Jedino ako nisu budale da budu htjeli isplatiti sve pare odjednom :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Opljačkana bitcoin mjenjačnica Bitfinex

Ove "pljačke" mijenjačnica nemaju smisla.

 

BTC je takav da se nemre ući u trag vlasniku, što mi garantira da me upravo mjenjačnica nije opljačkala? Zamisli da ti Zaba ili Erste kaže jednog dana "e sorry rista nema ti para na računu ukrao ih netko, al ne znamo tko. Fakat sorry, naš bed" i tu priča stane

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Opljačkana bitcoin mjenjačnica Bitfinex

Za mtGox se odma skontalo da su pokrali osnivaci. Osnivaci Bitfinexa su nesto naucili na tom primjeru pa kazu da je netko drugi opljacko :D A ako hoce biti "posteni" jucer prije nego su objavili vijesti (prije nego je cijena pala) su prodali bitcoine, a danas kad je cijena pala ce ih kupiti. Razliku pospreme u dzep.

 

Zanimljivo ce bit vidjet kako planiraju nac hakere kad je cijeli bitcoin sustav napravljen tako da se novcu ne moze uc u trag.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2016 17:23 (JosephBullet).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Opljačkana bitcoin mjenjačnica Bitfinex
I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Opljačkana bitcoin mjenjačnica Bitfinex

eeeee, da je sad naći vreću bitkoina na jakuševcu, kak su nekad znali naći kad su lopovi begali glavom bez obzira....

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Opljačkana bitcoin mjenjačnica Bitfinex

Virtualne valute su kao stvorene za korupciju i pranje novca. 

 
1 3 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Opljačkana bitcoin mjenjačnica Bitfinex

Sto ce prijaviti da je ukradeno nesto sto se nije ni izjasnilo jeli legalno ili ne u drzavi gdje je registrirana ta tvrtka?  I meni je ukraden vremeplov, pa jeli netko vidi da se zalim?

Moj PC  
1 1 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: Opljačkana bitcoin mjenjačnica Bitfinex
Foz-matija kaže...
Pazi,ukradeni su brojevi..ko da nemogu ponovo napisat iznos

 :clap clap:

skupio sam za laptop sinoc i zbog ovog pada sam morao jos 400 kn dodati -.-
coinbase je bio kao pod ddos-om preksinoc i jucer ujutro od svih prodaja, open bazaar isto
bas me zanima kako planiraju prodati btc, to trebaju biti neki teeeeski btc tumbler majsori da se izvuku s ovim, ali ako su strpljivi moguce...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice