Opera Mini opet raste

poruka: 12
|
čitano: 3.118
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Opera Mini opet raste".
15 godina
offline
Opera Mini opet raste

A normalno, to je jedini web preglednik na Androidu koji dobro radi i nije pretjerano velik. 

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Opera Mini opet raste
također za dummy phone najbolji po meni..pošto oni preglednici što dolaze uz mob su jako loši i nedorađeni opera mini onda najbolji za mobitele s javom.
Također i na androidu super radi
13 godina
protjeran
offline
Opera Mini opet raste

Jedina prednost Opere mini na Androidu je kompresija podataka, sve ostalo je lošije od recimo Dolphin HD.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Opera Mini opet raste
Na dummyphoneima Opera Mini je zakon!


Ali na Androidu i nije bas nesto, tu je bolji stock browser (prikazuje stranice kako treba, flash, pinch-to-zoom).
S Operom Mobile ce se to valjda popraviti
[=XII=] {_.:BRUNO:._}
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Opera Mini opet raste
Šef kaže...
Na dummyphoneima Opera Mini je zakon!


Ali na Androidu i nije bas nesto, tu je bolji stock browser (prikazuje stranice kako treba, flash, pinch-to-zoom).
S Operom Mobile ce se to valjda popraviti

 

Kad sam vidio koliko zauzima instalacija Opere Mobile odmah sam je maknuo. Ne nudi puno više a zauzima višestruko više.

15 godina
online
Opera Mini opet raste

Meni Opera Mini cesto prikazuje stranice djelomicno, pola teksta fali i slicno (iPod Touch)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Opera Mini opet raste
Zeljko1 kaže...
Šef kaže...
Na dummyphoneima Opera Mini je zakon!


Ali na Androidu i nije bas nesto, tu je bolji stock browser (prikazuje stranice kako treba, flash, pinch-to-zoom).
S Operom Mobile ce se to valjda popraviti

 

Kad sam vidio koliko zauzima instalacija Opere Mobile odmah sam je maknuo. Ne nudi puno više a zauzima višestruko više.

Ah... tvoj izbor...

 

Ja imam 5-6 browsera, od kojih su dva sa vise od 10MB... 

 

Mobile je tek u beti, prva verzija da je izasla na Android i kasnije ce nudit vise (i Fennec/ FF isto tako)

[=XII=] {_.:BRUNO:._}
13 godina
protjeran
offline
Opera Mini opet raste

Probao sam mini i iznosim svoje mišljenje da nije vrijedna tih 40 ili koliko već MB koje zauzme. Kad ju srede, optimiziraju probat ću je opet.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Opera Mini opet raste
Meni je na androidu stock browser skroz ok operu sam instalirao jedino zbog mobile viewa i kompresije, jer stock browser jede megabajte na 3G.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Opera Mini opet raste
Meni je na androidu stock browser skroz ok operu sam instalirao jedino zbog mobile viewa i kompresije, jer stock browser jede megabajte na 3G.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Opera Mini opet raste
Zeljko1 kaže...

Probao sam mini i iznosim svoje mišljenje da nije vrijedna tih 40 ili koliko već MB koje zauzme. Kad ju srede, optimiziraju probat ću je opet.

To je Mobile sto ima 20ak MB... Mini ima nesto sitno

 

Ali ti Opera moze kompresirati stranice, ako si na 3Gu, pa stedis megabajte... ;)

[=XII=] {_.:BRUNO:._}
13 godina
protjeran
offline
RE: Opera Mini opet raste
Šef kaže...
Zeljko1 kaže...

Probao sam mini i iznosim svoje mišljenje da nije vrijedna tih 40 ili koliko već MB koje zauzme. Kad ju srede, optimiziraju probat ću je opet.

To je Mobile sto ima 20ak MB... Mini ima nesto sitno

 

Ali ti Opera moze kompresirati stranice, ako si na 3Gu, pa stedis megabajte... ;)

Ma da, na mobile sam mislio :) Slažem se i napisao sam da mi je štednja prometa jedina prednost Opere (i mini i mobile). Za paranoične to može potencijalno biti problem.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice