Opasne poruke u Facebooku

poruka: 9
|
čitano: 3.014
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Opasne poruke u Facebooku".
15 godina
offline
Opasne poruke u Facebooku

pa kad se dječurlija ne zna zaštiti. klikću gdje god im piše "klikni ovdje" i koriste one razne aplikacije koje traže pristup privatnim podacima

Atomska bubamara
 
18 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Opasne poruke u Facebooku

Kako meni niko nije nikada provalio nijedan account, treba samo mrvicu edukacije..

Ljudi traže zlatnu pticu, ja nekoga s ožiljkom na licu, neku kao ja.. teško ranjena..
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Opasne poruke u Facebooku

Kaj i očekujete od bahate ekipe koja jedva da zna kompjuter upaliti, ali čim su na fejsbuku oni su "računarci", "informatičari" jbt.

 

Sve više razmišljam da i ja napišem koju aplikaciju čisto iz zabave, pa da maznem koju informaciju.

 

Facebook je jedna velika sigurnosna rupa.

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
 
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Opasne poruke u Facebooku

Moje videnje popularnog Facebooka. Mislim da je to samo jos jedno u nizu CIA-inih da ih tako nazovem ''oruzja'' za iznudivanje raznih vrsta informacija.

Kakav Zuckerberg. Haha.

Coca-Cola je Najpoznatije piće, a ujedno i druga najpoznatija riječ na svijetu - odmah poslije riječi OK.Njezina je formula jedna od najvećih svjetskih tajni.U Brazilu se smatra da je Cola afrodizijak
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Opasne poruke u Facebooku
meluka kaže...

Moje videnje popularnog Facebooka. Mislim da je to samo jos jedno u nizu CIA-inih da ih tako nazovem ''oruzja'' za iznudivanje raznih vrsta informacija.

Kakav Zuckerberg. Haha.

 

to su već odavno windowsi, platforma namjerno dovoljno nesigurna da omogući onima koji to trebaju pristup u tvoj život.

13 godina
neaktivan
offline
Opasne poruke u Facebooku

Kako su se ono hvalili za novi mail? Bez spama? hehehehe - al 20% baš zvuči impresivno

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Opasne poruke u Facebooku
funat kaže...

 

to su već odavno windowsi, platforma namjerno dovoljno nesigurna da omogući onima koji to trebaju pristup u tvoj život.

mislim da je google ipak taj, on i doslovno sve zna o nama, tražilica, Android, maps, e-mail...

15 godina
neaktivan
offline
Opasne poruke u Facebooku

Mogu misliti kako zvuči jedna takva zloćudna poruka: "Umrijećeš za 24 sata.", "Tvoja djevojka te vara." i "Usvojen si."

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Opasne poruke u Facebooku

Pa bar je to informatički obrazovana ekipa. Ako se oni ne mogu zaštititi što će onda biti s nama ostalima?? 

 

Tim likovima da daš savršen operativni sustav bez jednog mogućeg virusa i da ga ne mogu srušit, valjda bi tipkovnicu polomili ili vodom zalijevali kučište.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice