OnePlus One – "ubojica flagshipa"

poruka: 108
|
čitano: 24.287
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OnePlus One – "ubojica flagshipa"".
15 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
Chriss kaže...
Danyel kaže...

 

 

Da, da... i tako je svizac zamotao čokoladu. A sad mi reci zašto tebi toliko smeta što sam ja skeptičan (s razlogom) prema ovakvim uređajima?

Ajmo mi radije pričekati relevantne recenzije i iskrene korisničke komentare, ne ove hvalospjeve (pre)prodavača.

Za mene osobno zvuči predobro da bi bilo ovako jeftino-negdje su morali uštedjeti, a na čemu - pokazat će vrijeme. Ako nisu - skidam im kapu! No, sve i da je sve super ne bih ga kupio jer mi je prevelik. Pa ipak, znatiželjan sam jer volim tehnologiju i zanima me može li se napraviti uistinu kvalitetan uređaj za manje od 300 dolara.

 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.5.2014 0:42 (Danyel).
12 godina
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

Ja sam ti već objasnio što mi smeta, ostavi svisca na miru i pročitaj što sam napisao pa ćeš valjda shvatiti...

Svak ima pravo biti skeptičan, naravno, al ti si svojim netočnim navodima samo dokazao da ne znaš o čemu pričaš, čak ni ovaj video što si komentirao nisi pogledao kako treba, tebi je bitno samo da pljuješ, kao i u drugim temama što si općenito pljuvao kineze(toliko da si bio suspendiran) i odgovarao ljude od same kupovine i onda kupio iNew V3, pa taj prilično bugovit iNew preporučivao drugima kao bestbuy i sad uspoređuješ politiku iNew-a i njemu sličnim s onom Oneplus-a koji u svojoj klasi uređaja lažima ne može ništa postići...

Meni ne zvuči, nego JE i predobro i istinito i jedino mi smeta ta veličina radi koje ću bojim se odustati od OnePlus One-a, al ko zna, kad ga uzmem u ruke možda mi i neće smetati ta veličina...

Nisu na ničemu štedjeli, već će vjerojatno ostati na nuli po pitanju zarade, ako ne i otići u minus, u tome i je stvar, na taj način se žele probiti do "velikih igrača".

Da budem jasan, meni ne smeta tuđe mišljenje i skepsa, naprotiv, al onda pazi šta pišeš, ispeci pa reci ili bolje šuti i čekaj tu relevantnu recenziju.

 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
Chriss kaže...

Ja sam ti već objasnio što mi smeta, ostavi svisca na miru i pročitaj što sam napisao pa ćeš valjda shvatiti...

Svak ima pravo biti skeptičan, naravno, al ti si svojim netočnim navodima samo dokazao da ne znaš o čemu pričaš, čak ni ovaj video što si komentirao nisi pogledao kako treba, tebi je bitno samo da pljuješ, kao i u drugim temama što si općenito pljuvao kineze(toliko da si bio suspendiran) i odgovarao ljude od same kupovine i onda kupio iNew V3, pa taj prilično bugovit iNew preporučivao drugima kao bestbuy i sad uspoređuješ politiku iNew-a i njemu sličnim s onom Oneplus-a koji u svojoj klasi uređaja lažima ne može ništa postići...

Meni ne zvuči, nego JE i predobro i istinito i jedino mi smeta ta veličina radi koje ću bojim se odustati od OnePlus One-a, al ko zna, kad ga uzmem u ruke možda mi i neće smetati ta veličina...

Nisu na ničemu štedjeli, već će vjerojatno ostati na nuli po pitanju zarade, ako ne i otići u minus, u tome i je stvar, na taj način se žele probiti do "velikih igrača".

Da budem jasan, meni ne smeta tuđe mišljenje i skepsa, naprotiv, al onda pazi šta pišeš, ispeci pa reci ili bolje šuti i čekaj tu relevantnu recenziju.

Nisam pogledao video kako treba?? Pogledaj malo bolje što čovjek (prodavač?) kaže o bateriji - koliko mu traje... (slabo) i konstrukciji, tipkama koje jedva da svijetle... Puno toga me kod ovog OnePlusOne-a podsjetilo na iNew V3 koji sam imao i zato sam izrazio sumnju. A kod inew-a su dosta toga lagali u specifikacijama.

Inače, i dalje ne preporučam kineze, ima dobrih međutim u globalu su loši i neisplativi. Kad budu svi imali svoje servise ovdje i kada budu stavljali kvalitetnije komponente, onda možemo pričati o njima u boljem svjetlu, za sada još ne.  

 

No, usprkos tome inew sam preporučio ljudima, kao što bih preporučio i neki ZTE ili pak Huawei, i opet ga preporučam jer zaista nije loš za tih 1000kn, po meni jedan od rijetkih kineza koji vrijedi toliko. Ima mana ali u globalu je dobar za taj novac. MENI - ponavljam, što ne znači da je tebi isto. Dopusti da ja mislim drugačije od tebe i da imam neko svoje viđenje, ok? Ili da ukinemo internet i forume i da svi mislimo jednako?

 

I zato ti ponavljam, daj me se okani i pronađi sebi neku drugu žrtvu jer ću te prijaviti zbog maltretiranja. Od sada si na ignore.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.5.2014 2:22 (Danyel).
12 godina
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

Što se tiče videa, pa očito i nisi dobro pogledao, govorio sam ti radi jeftine plastike, koja na OPO-u to nije, pa JellyBean 4.2 koji si spomenuo a zapravo je KitKat 4.4, pretjeranoj skeptičnosti...
A što se tiče baterije, kapacitivnih tipki,... tu se radi o testnom primjerku i nepotpuno sređenom CyanogenMod-u, to još nije 100% gotov proizvod...

Tko ti brani da misliš drugačije, samo sam ti rekao da paziš šta pišeš jer si TI pisao laži o jeftinoj plastici i slabijem androidu, a ne OnePlus.

Ja te maltretiram?! Dečko, ajde oladi, vidim pere te žešća paranoja.
Prestani glumiti žrtvu i "boriti se" za prava slobode govora/pisanja/razmišljanja, nitko ti ih ne oduzima nit ugrožava.

Nema potrebe za ukidanjem interneta, foruma i tuđih mišljenja, kao što nema potrebe za ovolikim spamom ove teme pa evo nešto da se vratimo na pravi put...
Brownlee recenzirao OnePlus One:



 
2 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
Chriss kaže...



Tko ti brani da misliš drugačije, samo sam ti rekao da paziš šta pišeš jer si TI pisao laži o jeftinoj plastici i slabijem androidu, a ne OnePlus.



Da ja pazim što pišem? Da PAZIM?? Tko si pa ti da mi govoriš da PAZIM što pišem? {#}

 

Napisao sam, ponavljam: NAJVJEROJATNIJE se radi o jeftinoj plastici (jer negdje moraju uštedjeti). I zato rekoh da čekam pametne, iskrene recenzije. Za 4.2.2 - ne znam i zaista mi se činilo kao 4.2.2, čemu odmah vrijeđanje da lažem?

 

Ne umišljaj si previše, klinjo. 

 

A kad smo već kod recenzija, evo još jedna:

 

 

I još uvijek sam jako skeptičan, ali možda budem manje kad ga se dočepam :-) (mada ga sigurno neću zadržati, zbog prevelikih dimenzija)

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
12 godina
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

koja ljubav između vas da se dopisujete u 4 ujutro {#}

Moj PC  
13 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
Chriss je u pravu i kraj price.

Jedino kaj mi fali na tom telefonu je citac otiska prsta.
12 godina
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"
Pišu ljudi prema zadnjem reviewu (navodno link na pce) da telefon ima problema s lagovima i sporošću, a i da nije neki komad mobitela koji bi ugrozio današnje flagshipe.
Znači tresla se brda rodio se miš. No, uz rezervu. Čekamo da dođe u prodaju.
Fuck me I'm famous.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
Danyel kaže...

Da ja pazim što pišem? Da PAZIM?? Tko si pa ti da mi govoriš da PAZIM što pišem? {#}

 

Napisao sam, ponavljam: NAJVJEROJATNIJE se radi o jeftinoj plastici (jer negdje moraju uštedjeti). I zato rekoh da čekam pametne, iskrene recenzije. Za 4.2.2 - ne znam i zaista mi se činilo kao 4.2.2, čemu odmah vrijeđanje da lažem?

 

Ne umišljaj si previše, klinjo. 

 

A kad smo već kod recenzija, evo još jedna:

 

 

I još uvijek sam jako skeptičan, ali možda budem manje kad ga se dočepam :-) (mada ga sigurno neću zadržati, zbog prevelikih dimenzija)


Da, da paziš, al ne da PAZIŠ!!!, zašto ti to shvaćaš kao prijetnju? Stvarno te pere,...
Nitko si ništa ne umišlja osim tebe.

Ne radi se o jeftinoj plastici što se može u videu skužiti, kučište je od magnezija a imati će i zamjenske back covere od pravog kevlara, drva,...

To je to od mene, neda mi se više s tobom prepirati, a ti i dalje piši šta god hoćeš ako imaš volje i ljubavi {#}


nex987 kaže...

koja ljubav između vas da se dopisujete u 4 ujutro {#}


Nema šta, hahahahaha, klasična hrvatska ljubavna priča, bilo je toliko strastveno da me je htio prijaviti radi maltretiranja {#}


15 godina
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
digitall1982 kaže...

takva cijena za takav harver... {#} {#}

po tome se vidi kolko ovi "poznati" naplacuju samo ime..

sve super sve pet, samo je pitanje podrske, tj. sluzbenog update-a.. da se ne treba kopati po xda i sl. za neku zakrpu

 

 

 

edit: za ove sto lupaju td, wtf? nesto sam krivo rekao? krivo vam je sto sam odusevljen? nesto sam neistinito rekao? lol

 

Lupaju ti TD jer su se ovi kinezi stvarno potrudili da naprave odličan telefon po pristupačnoj cijeni a ti tražiš 'dlaku u jajetu'.

 

Kulo Vi Britania kaže...
x18x05x kaže...
Kod nas ce biti u cjenovnom rangu kao i S5 ili HTC One.

narucit izvana,daj mi recite kaj je ovo smash the past ako razbijemo svoj mobitel da dobijemo za 1 dolar,ne zeli mi otvoriti stranicu

Pogledao sam, 'smash the past' konkurs ili šta već je prošao. Tako da, čekaj ili pozivnicu od nekoga tko ga ima ili sačekaj da se može kupiti. Ili možda već moće nisam puno čačkao.

 

syncmaster245b kaže...

Usput, stranice su im grozomorno spore.

 

Ili su pod opsadom ili su serveri stacionirani u Lesotu!

Do tebe je ili tvog ISP-a, jer kod mene se sranica (press slike i sve ostalo) otvaraju instantno.

Because anything Korea does, Japan does it better.
13 godina
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

I jel ga itko uspio nabaviti, ja nikako da nađem nekoga sa inviteom, kupujem novi mobitel i ovo mi se cini kao odlican (i jeftin) izbor ;)

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

Još nisu krenuli u masovnu proizvodnju sa tim mob.

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"

Stigao mail

 

"

OnePlus
Storm of Invites


Dear OnePlus fans,

What we are about to announce has been brewing for weeks now, but now the time has finally come: The Storm of Invites is here! We are giving out 2,500 invites plus a free phone!



All you have to do is go to the Storm of Invites page, log in with your email/Facebook account and complete as many of the tasks as you want. However, the more tasks you complete, the better your chances will be. For more details, see our post in the forums!

Are you ready for the Storm?

JOIN THE STORM!


Never Settle

- Team OnePlus

© OnePlus

Web Version | Forward | Unsubscribe

Google+ Facebook Twitter

"

 

Ako nekoga zanima stranica je

Link

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.6.2014 9:32 (NEW_MAN).
15 godina
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
NEW_MAN kaže...

Stigao mail

 

"

OnePlus
Storm of Invites


Dear OnePlus fans,

What we are about to announce has been brewing for weeks now, but now the time has finally come: The Storm of Invites is here! We are giving out 2,500 invites plus a free phone!



All you have to do is go to the Storm of Invites page, log in with your email/Facebook account and complete as many of the tasks as you want. However, the more tasks you complete, the better your chances will be. For more details, see our post in the forums!

Are you ready for the Storm?

JOIN THE STORM!


Never Settle

- Team OnePlus

© OnePlus

Web Version | Forward | Unsubscribe
1+
Google+ Facebook Twitter

"

 

Ako nekoga zanima stranica je

Link

{#}{#}1+

12 godina
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

previše odugovlače s tim

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
skyline91 kaže...

previše odugovlače s tim

Odugovlače jer im cijela stvar bazirana na preorderu. Za postići tako nisku cijenu tog hardvera, moraju imati ogormnu količinu narudžbi. 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
15 godina
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
Danyel kaže...
skyline91 kaže...

previše odugovlače s tim

Odugovlače jer im cijela stvar bazirana na preorderu. Za postići tako nisku cijenu tog hardvera, moraju imati ogormnu količinu narudžbi. 

Ma nitko im ne želi raditi mobitele po tako niskoj cjeni.

12 godina
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
Danyel kaže...
skyline91 kaže...

previše odugovlače s tim

Odugovlače jer im cijela stvar bazirana na preorderu. Za postići tako nisku cijenu tog hardvera, moraju imati ogormnu količinu narudžbi. 

Da je bar preorder.. znao bi da ćeš ga dobit kroz neko vrijeme. Ovako možeš čekat invite još 3 mjeseca i ništa. Mislim da je prodaja za kinesko tržište već počela. 

A što se tiče dijelova, nisu očekivali da će imati ovako veliku zainteresiranost u relativno kratkom vremenu pa im toga sad fali.

15 godina
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2014 17:11 (misho_hrnjak).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
misho_hrnjak kaže...

Nije kopija, ali je rađen za kinesko tržište. Ima jednu godinu garancije koja vrijedi samo u kini. Razlika je i u mreži koju podržava. Nema WCDMA kanala 4, LTE 4 i 17 (u Hrvatskoj to ne igra neku ulogu). Na njega će još ići carina ako se kupi preko drugih stranica.

12 godina
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

ja sam ga uspio danas naručiti pa se nadam da će stići kroz tjedan-dva {#}

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
skyline91 kaže...

ja sam ga uspio danas naručiti pa se nadam da će stići kroz tjedan-dva {#}

Gdje si ga uzeo te koliko te koštao?

robimarko@gmail.com
12 godina
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
robimarko kaže...
skyline91 kaže...

ja sam ga uspio danas naručiti pa se nadam da će stići kroz tjedan-dva {#}

Gdje si ga uzeo te koliko te koštao?

dobio sam invite i narucio sam s njihove stranice.. ispao je sa dostavom 309e tj. 2353kn

11 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"

i jel mozes dalje dijelit invite? ja sam jedan od kandidata :D

 

a kaj mogu slat u hr opo? cital sam negde da se ne moze slat kod nas

12 godina
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
apphole kaže...

i jel mozes dalje dijelit invite? ja sam jedan od kandidata :D

 

a kaj mogu slat u hr opo? cital sam negde da se ne moze slat kod nas

još nisam dobio nikakve inviteove za dijeliti.. ne šalju u hrv, ja šaljem kod frenda u Austriju.. ali postoji i opcija slanja u Njemačku pa da onda oni pošalju u hrv

http://www.mailboxde.com/croatia.html#ups

15 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"

Koliko čujem, ljudi plaćaju oko 300 € (oko 2300-2500 kn) za ovo iz Kine... Da nije to malo previše - s obzirom da se za te novce da naći dosta zanimljivih mobitela kod nas, sa našom garancijom..?

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

ne

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
Danyel kaže...

Koliko čujem, ljudi plaćaju oko 300 € (oko 2300-2500 kn) za ovo iz Kine... Da nije to malo previše - s obzirom da se za te novce da naći dosta zanimljivih mobitela kod nas, sa našom garancijom..?

u nas slicni mobiteli kostaju oko 4500-5000 kn.pa ti sad vidi jel ti se isplati davat toliko novaca.

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
15 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
cod4gamer kaže...
Danyel kaže...

Koliko čujem, ljudi plaćaju oko 300 € (oko 2300-2500 kn) za ovo iz Kine... Da nije to malo previše - s obzirom da se za te novce da naći dosta zanimljivih mobitela kod nas, sa našom garancijom..?

u nas slicni mobiteli kostaju oko 4500-5000 kn.pa ti sad vidi jel ti se isplati davat toliko novaca.

Ma kakavi, Motorole i LG-evi su sada sve jeftiniji. Evo baš gledam LG G2 možeš nać (novi, u trgovini) već od 3100kn. Pa radije dati 500kn više za LG G2 koji je vrhunski mobitel nego za to kinesko bez garancije.

 

Na njuškalu imaš novih, neraspakiranih LG G2 i S4, ili pak HTC One za 2000-2500kn. Garancija, račun.

 

Po meni, ovo je neisplativo. Mislio sam da će to biti jeftinije. Pogotovo zbog poznate kineske aljkavosti i nepostojeće garancije (ili, ako imaš sreće - šalješ i čekaš ida ti se smiluju i da ti stigne u roku mjesec dana)...

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
12 godina
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

Ima li zainteresiranih za OnePlus One ? {#}

Da ova pozivnica nebi u vjetar otišla ...

 
2 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice