Office 365 i za Hrvatsku

poruka: 3
|
čitano: 1.803
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Office 365 i za Hrvatsku".
14 godina
offline
Office 365 i za Hrvatsku

IT revolucija...polako se sve vraca principu Server/terminal. Za 20 godina nece biti niti PC-a, imat cemo samo mis/tastatura/monitor/router, a primat/slat cemo sliku/zvuk/podatke sa (farmi) servera na kojima ce biti nase virtualne masine. Zgodno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2012 15:09 (AFARON).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Office 365 i za Hrvatsku
AFARON kaže...

IT revolucija...polako se sve vraca principu Server/terminal. Za 20 godina nece biti niti PC-a, imat cemo samo mis/tastatura/monitor/router, a primat/slat cemo sliku/zvuk/podatke sa (farmi) servera na kojima ce biti nase virtualne masine. Zgodno.

 

Prije 20 godina PC je bio revolucija, a sada se vracamo nazad. No, cloud ima i nekih prednosti. Prva i najvaznija je backup, a druga je spijunaza.

Kako je to lijepo kada ti citav svijet ima pristup podacima (mislim kada hakeri probiju zastitu i pokupe dokumente). Mozemo pretpostaviti da ti MS nicime ne garantira za tvoje podatke.

14 godina
offline
Re: Office 365 i za Hrvatsku
Drazen kaže...
AFARON kaže...

IT revolucija...polako se sve vraca principu Server/terminal. Za 20 godina nece biti niti PC-a, imat cemo samo mis/tastatura/monitor/router, a primat/slat cemo sliku/zvuk/podatke sa (farmi) servera na kojima ce biti nase virtualne masine. Zgodno.

 

Prije 20 godina PC je bio revolucija, a sada se vracamo nazad. No, cloud ima i nekih prednosti. Prva i najvaznija je backup, a druga je spijunaza.

Kako je to lijepo kada ti citav svijet ima pristup podacima (mislim kada hakeri probiju zastitu i pokupe dokumente). Mozemo pretpostaviti da ti MS nicime ne garantira za tvoje podatke.

Nazalost, vec i danas je tako (osim ako nemas pristup internetu).

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice