OCZ VeloDrive

poruka: 15
|
čitano: 3.061
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OCZ VeloDrive".
15 godina
odjavljen
offline
OCZ VeloDrive

Imam osječaj da Hrvatskoj jednog poklone, mogli bismo vanjski dug otplatit.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
13 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OCZ VeloDrive
Ovo će koštat ko naš ulazak u EU


Nevjerojatne performanse po specifikacijama, rado bih ugrabio jednu
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
14 godina
neaktivan
offline
OCZ VeloDrive

1 GB/s hehe, baš me zanima kolko če 1,2 TB verzija koštat :D Sigurno oko $4000

[URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/1225775843.png[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
OCZ VeloDrive

decki, ima ssdova od 2 tb po $80k :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OCZ VeloDrive

Nisam previše u tome doma, pa čisto iz zanimanja, jel netko zna za što se točno koriste takva rješenja?

15 godina
offline
Re: OCZ VeloDrive
makopos kaže...

Nisam previše u tome doma, pa čisto iz zanimanja, jel netko zna za što se točno koriste takva rješenja?

ovo će se vjerojatno koristiti u firmama koje imaju velik broj računala spojen na serversko pa će ovo ić u ono serversko radi bržeg međusobnog slanja podataka između klijenata

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
14 godina
neaktivan
offline
Re: OCZ VeloDrive
Mitch kaže...
makopos kaže...

Nisam previše u tome doma, pa čisto iz zanimanja, jel netko zna za što se točno koriste takva rješenja?

ovo će se vjerojatno koristiti u firmama koje imaju velik broj računala spojen na serversko pa će ovo ić u ono serversko radi bržeg međusobnog slanja podataka između klijenata

 takve firme neće uzet pci karticu od ocz-a nego će ili uzet gotovo storage riješenje poput ramsan-a i sličnih ili će na serveru umijesto klasičnih koristit ssd diskove al sve u svemu ništa od toga neće koristit kao klasični file share storage nego će se korisit za situacije di su iopsi bitni (transakcije/kalkulacije/izračuni).

kod mene normalno radi.....
14 godina
neaktivan
offline
Re: OCZ VeloDrive
cekpi kaže...
Mitch kaže...
makopos kaže...

Nisam previše u tome doma, pa čisto iz zanimanja, jel netko zna za što se točno koriste takva rješenja?

ovo će se vjerojatno koristiti u firmama koje imaju velik broj računala spojen na serversko pa će ovo ić u ono serversko radi bržeg međusobnog slanja podataka između klijenata

 takve firme neće uzet pci karticu od ocz-a nego će ili uzet gotovo storage riješenje poput ramsan-a i sličnih ili će na serveru umijesto klasičnih koristit ssd diskove al sve u svemu ništa od toga neće koristit kao klasični file share storage nego će se korisit za situacije di su iopsi bitni (transakcije/kalkulacije/izračuni).

 

Raspitivao sam se za to i rekli su mi da ovo sve sto je sad na trzistu ne moze ici. Serveri imaju posebne diskove i nema SSD diskova za server (barem ne po normalnoj cijeni), a nemaju niti PCI express utor da se u njih stave ovakve kartice.
15 godina
offline
Re: OCZ VeloDrive
makopos kaže...

Nisam previše u tome doma, pa čisto iz zanimanja, jel netko zna za što se točno koriste takva rješenja?

 

Pa recimo, CCP games koristi RamSAN polja SSD-ova već 5.5 godina....performanse njihovog tadašnjeg arraya izgledaju šokantno danas, a prije 5.5 godina su izgledale kao da su ispale slučajno Picardu iz džepa dok se teleportirao nazad u 24. stoljeće.

 

Članak iz 2005.

 

Znači, koristi se u aplikacijama čije baze podataka imaju masivne potrebe za pisanjem/čitanjem podataka u realnom vremenu.

14 godina
neaktivan
offline
OCZ VeloDrive

kad smo kod njih pred mjesec dana smo se malo igrali s njim:

 

 

test je rađen na simulaciji baze od 500gb

 

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OCZ VeloDrive
cekpi kaže...

kad smo kod njih pred mjesec dana smo se malo igrali s njim:

 

 

test je rađen na simulaciji baze od 500gb

 

 

Errr....a kojim to proizvodom desni indikator ode full desno? :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: OCZ VeloDrive
cekpi kaže...

kad smo kod njih pred mjesec dana smo se malo igrali s njim:

 

 

test je rađen na simulaciji baze od 500gb

 

Isuse, ovo je strašno. Koliko to košta?

15 godina
offline
Re: OCZ VeloDrive
facewithascar kaže...
cekpi kaže...

kad smo kod njih pred mjesec dana smo se malo igrali s njim:

 

 

test je rađen na simulaciji baze od 500gb

 

Isuse, ovo je strašno. Koliko to košta?

 

Pa, ne previše - evo, pred godinu i pol vidim da je koštao oko 220 000 US$, što je zaista prikladno za osrednji desktop, a danas je cijena jamačno niža.

 

Što kažeš na ovo?

14 godina
neaktivan
offline
Re: OCZ VeloDrive
facewithascar kaže...
cekpi kaže...

kad smo kod njih pred mjesec dana smo se malo igrali s njim:

 

 

test je rađen na simulaciji baze od 500gb

 

Isuse, ovo je strašno. Koliko to košta?

 pa i ne tako puno ako imaš potrebu za tako nećim

kod mene normalno radi.....
12 godina
neaktivan
offline
Re: OCZ VeloDrive

6 hiljki $ plus škegro

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice