OCZ RevoDrive u prodaji

poruka: 11
|
čitano: 3.774
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OCZ RevoDrive u prodaji".
15 godina
neaktivan
offline
OCZ RevoDrive u prodaji

Opako,al trebali su staviti nekakvu fizičku zaštitu s kakvim protokom zraka,bolje bi ispao dizajn.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
OCZ RevoDrive u prodaji

..zanimljiva stvar.. pogotovo sto je jeftinija nego obicni SSD

Ne planirati znači planirati neuspjeh.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
OCZ RevoDrive u prodaji

Super još nekoliko godina i svi čemo imati SSD.

Sometime the best defense is to attack!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
OCZ RevoDrive u prodaji

...opet nema kljucne informacije....niste napisali da je Revo drive internal raid0 uz pomoc Silicon Image raid kontrolera i da ima dvostruke sandforce 1200 kontrolere kod modela od 120GB,odnosno cetverostruke SF 1200 kontrolere kod kapacitativnijih modela.RevoDrive je jeftinija varijanta Z-drivea,a kako su to postigli OCZ inzinjeri procitajte tu!

dasHHa
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2010 19:13 (dasHHa).
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
OCZ RevoDrive u prodaji

a i nije toliko skup kao ostali ssd-ovi i što je najvažnije jako je brz i "velikog kapaciteta"

potpis
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: OCZ RevoDrive u prodaji
RPG vs TENK kaže...

a i nije toliko skup kao ostali ssd-ovi i što je najvažnije jako je brz i "velikog kapaciteta"

I njegova dobra strana je što nema konektora pa cable menagment može bit još efikasniji ; )

14 godina
neaktivan
offline
RE: OCZ RevoDrive u prodaji
dasHHa kaže...

...opet nema kljucne informacije....niste napisali da je Revo drive internal raid0 uz pomoc Silicon Image raid kontrolera i da ima dvostruke sandforce 1200 kontrolere kod modela od 120GB,odnosno cetverostruke SF 1200 kontrolere kod kapacitativnijih modela.RevoDrive je jeftinija varijanta Z-drivea,a kako su to postigli OCZ inzinjeri procitajte tu!

  virojatno ta informacija nije jos niti izasla,pa nemaju bugovci dirketni kontkat sa oczeom pa da mogu pitat

RazorNapster
15 godina
offline
RE: OCZ RevoDrive u prodaji

Ne isplati se uzimati SSD bez TRIMa, što god tko napisao...

Every hole is a goal!
14 godina
neaktivan
offline
OCZ RevoDrive u prodaji

700 baksa za disk je stvarno respektabilna cijena! Postavlja se samo pitanje jel "prosjecnom" korisniku treba protok od 1/2 GB po sekundi?

Pravi programeri programiraju binarno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: OCZ RevoDrive u prodaji
Pentium100 kaže...

700 baksa za disk je stvarno respektabilna cijena! Postavlja se samo pitanje jel "prosjecnom" korisniku treba protok od 1/2 GB po sekundi?

 

Meni ne bi smetalo

16 godina
neaktivan
offline
RE: OCZ RevoDrive u prodaji
Bukva kaže...

Ne isplati se uzimati SSD bez TRIMa, što god tko napisao...

E sad ovo je malo dublja tematika ali ukratko:-Za sada tu je samo garbage collection koji je integriran u firmware svih internal raid SSD-a iz OCZ-a.Taj GC je manje agresivan od TRIMa i loada se samo na log on screenu tj kad winsi nisu ''gore''!Iz osobnog iskustva(imam OCZ colossus 120GB) znam da ovaj GC radi svoj posao kako spada i svakih 10-15 dana pustim preko noci da ''poslozi junk cellove''.TRIM je user friendly jer se pokrece pod winsima i firmware kontrolera je lako nadogradiv kroz update dok sa internal raid0 ssd-ima ovo nije moguce(ne za sad kazu u OCZ).

dasHHa
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2010 23:27 (dasHHa).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice