Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Luckey

poruka: 60
|
čitano: 6.376
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Luckey".
9 godina
offline
Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Luckey

Sad vidimo što je Mac.

Moj PC  
17 3 hvala 1
13 godina
offline
Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Luckey

Za mac je prezahtjevna i mozilla s 15 tabova  

 

 

EDIT
Pa ti pljuni 20k za i5,HD 7850 i 8gb rama

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2016 8:18 (kruskar).
Moj PC  
26 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Lu

prodajem komp pod "moj pc" za navedeni iznos!

sloven sam, belac, slobodni strelac. za svaki slucaj, jos uvek samo svoj.
13 godina
offline
Re: Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Lu
svjetlosni_mikroskop kaže...

Sad vidimo što je Mac.

Cijenjeni kolega, utvaram si da je ovo što ste vi napisali samo neinspirativan prikaz crnog humora i kiselog sarkazma! 

Ne bih se usudio biti tako olako kategorički cinik, kao i gospodin iz Oculusa, ali bih se usudio predmnijevati da će se dogoditi nešto upravo suprotno, da će probuditi zdravu konkurenciju, gdje će uskoro Apple ponuditi nešto svoje bazirano na takvom sadržaju. 

Na kraju krajeva, neka mi netko pokaže da je DOKAZANO znanstveno, medicinski općenito pa i okulistički da su gadgeti tipa Oculus zdravi, odnosno da je preporučljivo blejati sa njim na glavi nekoliko sati, obzirom kada ljudi umiru od igranja za PC uređajima po nekoliko dana!? 

Istina, komparacija i nije baš najrealnija, ali dugoročno, mogli bi ljudi toliko oćoraviti, da im niti "pepeljare" više neće biti od pomoći, a niti oftamolog u ordinaciji "Šarić" ili bilo koji drugi! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Lu
Kakve veze ima drugi dio odgovora sa temom? Cinjenica: Mac je preslab da vrti Oculus sadržaj na potrebnoj rezoluciji sa zadovoljavajućim framerateom.

Apple ima 45 (ili koliko vec) mld dolara svih zaliha i sigurno može napraviti nešto (ako već ne radi) u VR areni - ali to uopće nije tema.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Lu
Koliko god para da ima Apple, ocigledno je da njih ne zanima gaming tako da mislim da nece krenuti u VR, bar ne u dogledno vreme, a i njihovi racunari jesu slabiji on nekog custom racunara u koji stavis najmocniji Core i7 i graficku od 800€. Ko njih je vazan samo dizajn
---------- markantz
 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Luckey

Znaci ni ovo ne prolazi (slika)?? 

Steta.

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Lu
ATJLučko kaže...
svjetlosni_mikroskop kaže...

Sad vidimo što je Mac.

Cijenjeni kolega, utvaram si da je ovo što ste vi napisali samo neinspirativan prikaz crnog humora i kiselog sarkazma! 

Ne bih se usudio biti tako olako kategorički cinik, kao i gospodin iz Oculusa, ali bih se usudio predmnijevati da će se dogoditi nešto upravo suprotno, da će probuditi zdravu konkurenciju, gdje će uskoro Apple ponuditi nešto svoje bazirano na takvom sadržaju. 

Na kraju krajeva, neka mi netko pokaže da je DOKAZANO znanstveno, medicinski općenito pa i okulistički da su gadgeti tipa Oculus zdravi, odnosno da je preporučljivo blejati sa njim na glavi nekoliko sati, obzirom kada ljudi umiru od igranja za PC uređajima po nekoliko dana!? 

Istina, komparacija i nije baš najrealnija, ali dugoročno, mogli bi ljudi toliko oćoraviti, da im niti "pepeljare" više neće biti od pomoći, a niti oftamolog u ordinaciji "Šarić" ili bilo koji drugi! 

 ti mi licis na one rodjene sredinom ili pocetkom proslog stoljeca koji stalno govore: ne gledaj toliko tv, oslijepiti ces, sta sjedis 2 metra od tevea, morassjediti barem 4 inace ces osljepiti :))))

 

 

e nadji mi jedan znanstveni dokaz koji potkrepljuje te budalastine? nadji mi JEDNU osobu koja je oslijepila zbog tv-a... ma znas sta, nadji mi nekog tko je izgubio vid a da je tomu kriv tv ili racunalo?!?!?!

 nema :D

15 godina
neaktivan
offline
Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Luckey

Palmer bi bio uvjerljiviji kad uz Oculus ne bi dolazio Xbox kontroler.

 
1 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Lu
LudaRajcica kaže...
ATJLučko kaže...
svjetlosni_mikroskop kaže...

Sad vidimo što je Mac.

Cijenjeni kolega, utvaram si da je ovo što ste vi napisali samo neinspirativan prikaz crnog humora i kiselog sarkazma! 

Ne bih se usudio biti tako olako kategorički cinik, kao i gospodin iz Oculusa, ali bih se usudio predmnijevati da će se dogoditi nešto upravo suprotno, da će probuditi zdravu konkurenciju, gdje će uskoro Apple ponuditi nešto svoje bazirano na takvom sadržaju. 

Na kraju krajeva, neka mi netko pokaže da je DOKAZANO znanstveno, medicinski općenito pa i okulistički da su gadgeti tipa Oculus zdravi, odnosno da je preporučljivo blejati sa njim na glavi nekoliko sati, obzirom kada ljudi umiru od igranja za PC uređajima po nekoliko dana!? 

Istina, komparacija i nije baš najrealnija, ali dugoročno, mogli bi ljudi toliko oćoraviti, da im niti "pepeljare" više neće biti od pomoći, a niti oftamolog u ordinaciji "Šarić" ili bilo koji drugi! 

 ti mi licis na one rodjene sredinom ili pocetkom proslog stoljeca koji stalno govore: ne gledaj toliko tv, oslijepiti ces, sta sjedis 2 metra od tevea, morassjediti barem 4 inace ces osljepiti :))))

 

 

e nadji mi jedan znanstveni dokaz koji potkrepljuje te budalastine? nadji mi JEDNU osobu koja je oslijepila zbog tv-a... ma znas sta, nadji mi nekog tko je izgubio vid a da je tomu kriv tv ili racunalo?!?!?!

 nema :D

Cijenjeni kolega, vi od mene nešto tražite, a da niste prije ponudili argument za raspravu?! 

Prvo vi specificirajte da je zdravo blejati na 2 do 4 metra 12 sati u komadu, pa ćemo dalje nastaviti komunication, hehehehehe! 

U svakom slučaju, o kojem segmentu korištenja PC gadgeta mi raspravljamo?! 

Odobno, na svojem iPad tabletu uredno, i jedino, gonim RR3 od igara, gdje ne vidim potrebe Oculusa da na iPhone mobitelu isto igram taj RR3 ili bilo koju igricu?! 

Možda, kada bi se nabacila definicija kakav vid i tip igara se želi propagirati i kakav se tip igrača želi profilirati, gdje se u ovoj priči možda traži kruha iznad pogače?! 

ATJ Lučko
11 godina
offline
Re: Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Lu
ATJLučko kaže...
LudaRajcica kaže...
ATJLučko kaže...
svjetlosni_mikroskop kaže...

Sad vidimo što je Mac.

Cijenjeni kolega, utvaram si da je ovo što ste vi napisali samo neinspirativan prikaz crnog humora i kiselog sarkazma! 

Ne bih se usudio biti tako olako kategorički cinik, kao i gospodin iz Oculusa, ali bih se usudio predmnijevati da će se dogoditi nešto upravo suprotno, da će probuditi zdravu konkurenciju, gdje će uskoro Apple ponuditi nešto svoje bazirano na takvom sadržaju. 

Na kraju krajeva, neka mi netko pokaže da je DOKAZANO znanstveno, medicinski općenito pa i okulistički da su gadgeti tipa Oculus zdravi, odnosno da je preporučljivo blejati sa njim na glavi nekoliko sati, obzirom kada ljudi umiru od igranja za PC uređajima po nekoliko dana!? 

Istina, komparacija i nije baš najrealnija, ali dugoročno, mogli bi ljudi toliko oćoraviti, da im niti "pepeljare" više neće biti od pomoći, a niti oftamolog u ordinaciji "Šarić" ili bilo koji drugi! 

 ti mi licis na one rodjene sredinom ili pocetkom proslog stoljeca koji stalno govore: ne gledaj toliko tv, oslijepiti ces, sta sjedis 2 metra od tevea, morassjediti barem 4 inace ces osljepiti :))))

 

 

e nadji mi jedan znanstveni dokaz koji potkrepljuje te budalastine? nadji mi JEDNU osobu koja je oslijepila zbog tv-a... ma znas sta, nadji mi nekog tko je izgubio vid a da je tomu kriv tv ili racunalo?!?!?!

 nema :D

Cijenjeni kolega, vi od mene nešto tražite, a da niste prije ponudili argument za raspravu?! 

Prvo vi specificirajte da je zdravo blejati na 2 do 4 metra 12 sati u komadu, pa ćemo dalje nastaviti komunication, hehehehehe! 

U svakom slučaju, o kojem segmentu korištenja PC gadgeta mi raspravljamo?! 

Odobno, na svojem iPad tabletu uredno, i jedino, gonim RR3 od igara, gdje ne vidim potrebe Oculusa da na iPhone mobitelu isto igram taj RR3 ili bilo koju igricu?! 

Možda, kada bi se nabacila definicija kakav vid i tip igara se želi propagirati i kakav se tip igrača želi profilirati, gdje se u ovoj priči možda traži kruha iznad pogače?! 

 

ti ne vidis potrebe

 

TI NE VIDIS POTREBE

 

 

ponoviti cu ti

 

ti, tvoje velicanstveno TI iliiga svoje velicanstveno JA kaze, ne to je nepotrebno....

 

 

i uredu je to

 

 

ali ostanimo na tome da se to radi ISKLJUCIVO I SAMO ISKLJUCIVO O TEBI!!!

 

 

eto kolega, mog odgovora :)

 

 

a ti se svega toga kloni, jer da ne bi se razbolio, mozda dobis upalu vidnog puta ahahahahha

13 godina
offline
Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Luckey

so mac is not a gaming machine... no shit?

 
14 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Luckey

dobro covjek veli, iako je u macu proslogodisnji high end gpu r9 290 samo u okrljastenoj M verziji, sto dode rang desktop 280x...govorim o najjacoj izvedbi, ostali nisu vrijedni spomena!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Lu

LudaRajcica, nemoj vrijeđati čovjeka, ako već ne možeš argumentirati. Tek vrijeme će pokazati što je zdravo a što nije. A činjenica je da, ako radiš u IT svijetu, ili provodiš nekim čudom 8-12h pred ekranom, imaš velike šanse završiti kod okuliste, i izaći s naočalama. Ako ne vjeruješ, pogledaj oko sebe...a još su mi bolji samsungovi i pokušaji nekoliko proizvođača da sve to obavlja mobitel...pa ti sjedi i igraj se...i dozvoli da ti wifi, LTE, Bluetooth ili što sve već ne radi na nekoliko mm od glave. Zdravstveno i statistički me to tek zanima za 5 godina...ali vrijeme će pokazati.

14 godina
offline
Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Luckey

jedino je MAC malo brži u VMWARE

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Lu
ATJLučko kaže...

Na kraju krajeva, neka mi netko pokaže da je DOKAZANO znanstveno, medicinski općenito pa i okulistički da su gadgeti tipa Oculus zdravi, odnosno da je preporučljivo blejati sa njim na glavi nekoliko sati, obzirom kada ljudi umiru od igranja za PC uređajima po nekoliko dana!? 

 

Samo mala napomena; zdravo znaci nesto pozivitno za organizam. Oculus treba biti neutralan. 

 

 

15 godina
offline
Re: Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Lu
Chilly kaže...

LudaRajcica, nemoj vrijeđati čovjeka, ako već ne možeš argumentirati. Tek vrijeme će pokazati što je zdravo a što nije. A činjenica je da, ako radiš u IT svijetu, ili provodiš nekim čudom 8-12h pred ekranom, imaš velike šanse završiti kod okuliste, i izaći s naočalama. Ako ne vjeruješ, pogledaj oko sebe...a još su mi bolji samsungovi i pokušaji nekoliko proizvođača da sve to obavlja mobitel...pa ti sjedi i igraj se...i dozvoli da ti wifi, LTE, Bluetooth ili što sve već ne radi na nekoliko mm od glave. Zdravstveno i statistički me to tek zanima za 5 godina...ali vrijeme će pokazati.

 

Zdravstveno i statisticki je dokazano da automobili mogu ubiti na pjesackom prijelazu.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
neaktivan
offline
Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Luckey

Cijenjeni ATJLučko prema količini tema koje pratiš zaključujem da trošiš puno vremena na kvarenje očiju dok ovdje glumiš nekog frajera zabrinutog za zdravlje. Daj mi molim te reci u kakvom su ti stanju optički senzori u očnici?

 

ATJLučko kaže...
Na kraju krajeva, neka mi netko pokaže da je DOKAZANO znanstveno, medicinski općenito pa i okulistički da su gadgeti tipa Oculus zdravi, odnosno da je preporučljivo blejati sa njim na glavi nekoliko sati, obzirom kada ljudi umiru od igranja za PC uređajima po nekoliko dana!? 

Istina, komparacija i nije baš najrealnija, ali dugoročno, mogli bi ljudi toliko oćoraviti, da im niti "pepeljare" više neće biti od pomoći, a niti oftamolog u ordinaciji "Šarić" ili bilo koji drugi! 

 

A da ti radije nama pokažeš svoj dokazani argument da su nezdravi? Ili možda da pokažeš iz kojeg znanstvenog rada/istraživanja si izvadio ove metre i sate buljenja u računalo?

 

markantz kaže...
Koliko god para da ima Apple, ocigledno je da njih ne zanima gaming tako da mislim da nece krenuti u VR, bar ne u dogledno vreme, a i njihovi racunari jesu slabiji on nekog custom racunara u koji stavis najmocniji Core i7 i graficku od 800€. Ko njih je vazan samo dizajn

 Krenut će u VR za 5-10 godina kad inoviraju taj koncept.

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2016 11:34 (indig0F10w).
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Lu
ATJLučko kaže...

Cijenjeni kolega, vi od mene nešto tražite, a da niste prije ponudili argument za raspravu?! 

Prvo vi specificirajte da je zdravo blejati na 2 do 4 metra 12 sati u komadu, pa ćemo dalje nastaviti komunication, hehehehehe! 

 

a.) Teret dokazivanja je na onom tko je iznio tvrdnju

 

b.) Nitko nije iznio tvrdnju da je "zdravo blejati na 2 do 4 metra 12 sati u komadu"

c.) Cijenjeni kolega je iznio tvrdnju da ne postoje dokazi za vašu tvrdnju, čime nije iznio novu tvrdnju koju on mora dokazati, već vas je samo podsjetio na činjenicu pod a.)

Dodano, u dvije rečenice ste uspjeli napraviti čak tri logičke pogreške:

 

1.) Tražili ste dokaze koji opovrdavaju vašu tezu, umjesto da vi ponudite dokaze koji je potkrepljuju

 

2.) Zamjena teze - zdravo != nije nezdravo

 

3.) Razvlačenje teze u ekstrem kako bi dokaze koji vrijede za ekstrem primjenio na općeniti slučaj - 12 sati gledati pozorno u bilo što je loše za oči jer manje trepćemo, ali to ne dokazuje da je loše gledati 2 - 3 sata niti daje izvući zaključke o udaljenosti gledanja. 2 litre vode dnevno nisu nezdrave (čak su i zdrave, ali u konkretnom slučaju je to irelevantno), ali ako piješ svaki dan 12 litara vode, ozbiljno ćeš ugroziti svoje zdravlje. 3 dcl pive svaki dan nije štetno, a ima i pozitivne učinke. Činjenica da postoje kroneri koji su pivom uništili jetru ne opovrgava navedenu činjenicu.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Lu

Mac nije za igrice, on je super za biznis, kao sto je produkcija muzije, dizain, obrada video zapisa. Ako ti za takve stvari treba nešto ideš na mac, za igrice ili sve druge nezahtjevne poslove windows je bolji.

Pogledajte samo usporedbe racunala mac i pc. Svaki ima svoju svrhu, PC je za široku upotrebu. Dok mac cilja samo određene korisnike.

Niti jedan PC laptop nije dobar za ove poslove koje sam naveo. Dok niti jedan Mac nije dobar za igrice.

 

Btv ja ne vjerujem da tv oštečuje oći.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2016 12:04 (77ari).
16 godina
offline
Re: Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Lu
Chilly kaže...

LudaRajcica, nemoj vrijeđati čovjeka, ako već ne možeš argumentirati. Tek vrijeme će pokazati što je zdravo a što nije. A činjenica je da, ako radiš u IT svijetu, ili provodiš nekim čudom 8-12h pred ekranom, imaš velike šanse završiti kod okuliste, i izaći s naočalama. Ako ne vjeruješ, pogledaj oko sebe...a još su mi bolji samsungovi i pokušaji nekoliko proizvođača da sve to obavlja mobitel...pa ti sjedi i igraj se...i dozvoli da ti wifi, LTE, Bluetooth ili što sve već ne radi na nekoliko mm od glave. Zdravstveno i statistički me to tek zanima za 5 godina...ali vrijeme će pokazati.

Buljim u ekran od svoje 4. godine (televizori, mobiteli, monitor ekrani), u zadnjih 10 godina buljim po 8-15h dnevno svaki dan, ovisno o danu...

 

Vid mi je savršen, imam 29 godina. 

 

Gledanje u ekran mi uopće ne predstavlja umor i zamor za oči, niti me ikada boljela glava od toga i sl, na što znam da se ljudi znaju žaliti. Ja te simptome nisam nikada imao. 

16 godina
offline
Re: Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Lu
77ari kaže...

Mac nije za igrice, on je super za biznis, kao sto je produkcija muzije, dizain, obrada video zapisa. Ako ti za takve stvari treba nešto ideš na mac, za igrice ili sve druge nezahtjevne poslove windows je bolji.

Pogledajte samo usporedbe racunala mac i pc. Svaki ima svoju svrhu, PC je za široku upotrebu. Dok mac cilja samo određene korisnike.

Niti jedan PC laptop nije dobar za ove poslove koje sam naveo. Dok niti jedan Mac nije dobar za igrice.

 

 

 

 Jel se ti zahebavaš??? Nisam znao da Adobeovi alati ne rade na PCu...

 

Po čemu je to Mac bolji od PCa za produkciju muzike, dizajn, obradu videozapisa?

 

Pa čovječe PC je brži i u tom pogledu jer ga možeš nabrijati s najjačim trenutnim komponentama, dok to kod Mac-a nije slučaj....

 

O čem ti pričaš? Navedi mi jednu stvar zašto bi Mac bio bolji za te stvari od PCa?

 

A ako pričaš isključivo o laptopima, baci oko na Dell XPS i Alienware, pa se zapitaj dal bi dao jednake pare za taj laptop ili za Mac.

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2016 12:46 (lllnuclearlll).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Lu
lllnuclearlll kaže...
77ari kaže...

Mac nije za igrice, on je super za biznis, kao sto je produkcija muzije, dizain, obrada video zapisa. Ako ti za takve stvari treba nešto ideš na mac, za igrice ili sve druge nezahtjevne poslove windows je bolji.

Pogledajte samo usporedbe racunala mac i pc. Svaki ima svoju svrhu, PC je za široku upotrebu. Dok mac cilja samo određene korisnike.

Niti jedan PC laptop nije dobar za ove poslove koje sam naveo. Dok niti jedan Mac nije dobar za igrice.

 

 

 

 Jel se ti zahebavaš??? Nisam znao da Adobeovi alati ne rade na PCu...

 

Po čemu je to Mac bolji od PCa za produkciju muzike, dizajn, obradu videozapisa?

 

Pa čovječe PC je brži i u tom pogledu jer ga možeš nabrijati s najjačim trenutnim komponentama, dok to kod Mac-a nije slučaj....

 

O čem ti pričaš? Navedi mi jednu stvar zašto bi Mac bio bolji za te stvari od PCa?

 

A ako pričaš isključivo o laptopima, baci oko na Dell XPS i Alienware, pa se zapitaj dal bi dao jednake pare za taj laptop ili za Mac.

 

 

Pogledaj.

 

 

Čak je jednako dobar za gaming kao i najbolji PC gaming laptop.

 

Drugi laptopi imaju oko 4 sata baterije, ako radiš nešto zagtjevno padne na čak 2 sata. Dok mac ima 8h i kada radiš nešto zahtjevno padne na 6h. Što je čak i naj važnija stvar kod laptopa.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2016 12:54 (77ari).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Lu
lllnuclearlll kaže...

 O čem ti pričaš? Navedi mi jednu stvar zašto bi Mac bio bolji za te stvari od PCa?

 

 

bolji? pa po tome sto ima svjetlecu jabuku! pokazi mi pc/laptop koji to ima?! 

sloven sam, belac, slobodni strelac. za svaki slucaj, jos uvek samo svoj.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2016 13:01 (b4rt!mej).
16 godina
offline
Re: Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Lu
77ari kaže...

 

 

Pogledaj.

 

 

Čak je jednako dobar za gaming kao i najbolji PC gaming laptop.

 

Drugi laptopi imaju oko 4 sata baterije, ako radiš nešto zagtjevno padne na čak 2 sata. Dok mac ima 8h i kada radiš nešto zahtjevno padne na 6h. Što je čak i naj važnija stvar kod laptopa.

Gle, ako ću raditi nešto ozbiljno tada to definitivno neću raditi na laptopu, a pogotovo ne na bateriji jer mi nije baš praktično. Kad radim nešto ozbiljno treba mi PC i barem 2-3 monitora sa strane.

 

OK, nije Mac smeće, znamo to svi, računala im rade izuzetno dobro i fluidno, ali reći da su u nekom aspektu bolji od PCa ne možeš zato jer nisu. Jedini problem je taj što su izuzetno precjenjeni, ali tko voli nek izvoli... 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2016 13:14 (lllnuclearlll).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Lu
77ari kaže...

Mac nije za igrice, on je super za biznis, kao sto je produkcija muzije, dizain, obrada video zapisa. Ako ti za takve stvari treba nešto ideš na mac, za igrice ili sve druge nezahtjevne poslove windows je bolji.

 

To je bilo tako u vrijeme PowerPC Mac-ova koji su imali potpuno različitu arhitekturu, a općenito su računala bila slabija, te je upotreba grafičke za sve za što je danas koristimo zvučala kao nešto iz Star Treka. Danas je praktički jedina razlika između Mac-a i PC-a, ne gledajući dizajn i bateriju (jer se to kod PC-a kreće u iznimno širokom rasponu, a ako ćeš gledati u kategoriji sličnih cijena i ne razlikuje se previše od Mac-a) u OS-u. Tu razlika može biti u par postotaka maksimalno i u pravilu se razlikuje od taska do taska. Ali čak i da radiš sve ono u čemu je prednost na strani Mac-a uz iste komponente, na strani PC-a možeš dobiti jače komponente za istu lovu.

 

Da ne govorim o kompatibilnosti hardware-a, korištenja GPU akceleracija, raznih specijaliziranih kartica poput Tesle i slično, gdje Mac predstavlja ništa više od glavobolje.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
10 godina
neaktivan
offline
Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Luckey

Vi ste svi ljubomorni na ejpl jer ste sirotinja koja si ne može priuštiti njihove savršene proizvode. Mac može shvatiti samo čovjek koji je završio MIT a ne nekakav seljo sa polja u nekoj vukojebini. Može vas biti sram kao narod da tako pljujete po istinski savršenoj kompaniji kao što je ejpl. 

 
4 4 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Lu
RedRocco kaže...

Vi ste svi ljubomorni na ejpl jer ste sirotinja koja si ne može priuštiti njihove savršene proizvode. Mac može shvatiti samo čovjek koji je završio MIT a ne nekakav seljo sa polja u nekoj vukojebini. Može vas biti sram kao narod da tako pljujete po istinski savršenoj kompaniji kao što je ejpl. 

 
Ovo ti ironicno ili ozbiljno?

15 godina
offline
Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Luckey

frajer sere qake. kakve veze ima OR s operacijskim sustavom? očvrsje je ionako isti q (sve dok se ne spomene cijena). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Oculus je prezahtjevan za Mac, tvrdi Palmer Lu
RedRocco kaže...

Vi ste svi ljubomorni na ejpl jer ste sirotinja koja si ne može priuštiti njihove savršene proizvode. Mac može shvatiti samo čovjek koji je završio MIT a ne nekakav seljo sa polja u nekoj vukojebini. Može vas biti sram kao narod da tako pljujete po istinski savršenoj kompaniji kao što je ejpl. 

 Je savrseni su dok im traje njihova bijedna 1godisnja garancija, nakon toga si nayebo!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice