Oculus Go, Facebookov jeftini VR naglavnik

poruka: 3
|
čitano: 1.008
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Oculus Go, Facebookov jeftini VR naglavnik".
13 godina
offline
Oculus Go, Facebookov jeftini VR naglavnik

Mogu ga dijeliti za 1$ ali moje novce neće vidjeti. Palmer Luckey, osnivač Oculusa, je teška licemjerna gnjida od čovjeka koji je nakon što se prodao Facebooku (i ljudi počeli otkazivati prednarudžbe) tvrdio da se ništa promjenilo, bar dok početkom godine nije otišao iz – Facebooka. Uz to je potrošio gomilu novca ne samo na podršku Trumpu, nego na internet trollanje HIllary. Sad je sve ostalo u rukama Facebooka, kompanije koja je poznata na tome da radi eksperimente sa svojim korisnicima bez njihovog znanja i pristanka, a i općenito im fali bilo kakva naznaka moralnosti.

 

Oculus je drastično pojeftinio iz jednostavnog razloga što je HTC sagradio bolji i kompletniji sustav, pa unatoč tome što je skuplji prodaje se bolje. Facebook ima kapital da prodaje Oculus i s gubitkom, a to što je Facebook spreman ići tako daleko samo da gurne uređaje u domove je samo po sebi dovoljna stvar za zabrinutost.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Oculus Go, Facebookov jeftini VR naglavnik
Chronosus kaže...

Mogu ga dijeliti za 1$ ali moje novce neće vidjeti. Palmer Luckey, osnivač Oculusa, je teška licemjerna gnjida od čovjeka koji je nakon što se prodao Facebooku (i ljudi počeli otkazivati prednarudžbe) tvrdio da se ništa promjenilo, bar dok početkom godine nije otišao iz – Facebooka. Uz to je potrošio gomilu novca ne samo na podršku Trumpu, nego na internet trollanje HIllary. Sad je sve ostalo u rukama Facebooka, kompanije koja je poznata na tome da radi eksperimente sa svojim korisnicima bez njihovog znanja i pristanka, a i općenito im fali bilo kakva naznaka moralnosti.

 

Oculus je drastično pojeftinio iz jednostavnog razloga što je HTC sagradio bolji i kompletniji sustav, pa unatoč tome što je skuplji prodaje se bolje. Facebook ima kapital da prodaje Oculus i s gubitkom, a to što je Facebook spreman ići tako daleko samo da gurne uređaje u domove je samo po sebi dovoljna stvar za zabrinutost.

 Čemu odmah politiku spominjati (*-_-).

On topic- nisam skužio dali se ovo služi samo kao ekran ili je samostalan uređaj, nije u tekstu objašnjeno dovoljno jasno :-/
Ako bude cjenovno pristupačnije od ovih skupljih a tu negdje po kvaliteti, bit če više prihvačen. Je ja bi htio kupiti Vive, ali je daleko iznad mojih financiskih mogučnosti, ova ako sa kontrolorima bude 2000 kn, bi čak i uzeo, al otom potom-

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
16 godina
neaktivan
offline
Re: Oculus Go, Facebookov jeftini VR naglavnik
Gdje će naći milijardu ljudi koji imaju 200$?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice