Objavljene LTE tarife i uređaji

poruka: 88
|
čitano: 13.519
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Objavljene LTE tarife i uređaji".
15 godina
neaktivan
offline
Objavljene LTE tarife i uređaji

bitno bi bilo saznati

1. što s nama koji imamo odlične npr. na VIPu digitalne podatke u pretplati, da li nabavom sticka možemo koristiti njih i dalje?

2. Da li LTE stick podržava i 3g tamo gdje nema LTEa?

3. Da li je to frekv područje odgovarajuće za ipad3?

 

Jel tko zna odgovore na pitanja?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Objavljene LTE tarife i uređaji
diablo2211 kaže...

bitno bi bilo saznati

1. što s nama koji imamo odlične npr. na VIPu digitalne podatke u pretplati, da li nabavom sticka možemo koristiti njih i dalje?

2. Da li LTE stick podržava i 3g tamo gdje nema LTEa?

3. Da li je to frekv područje odgovarajuće za ipad3?

 

Jel tko zna odgovore na pitanja?

2. Da, naravno, to se podrazumijeva.

 

3. Ne za LTE verziju iPada koja je trenutačno u ponudi, no Apple - navodno - radi i LTE verziju iPada 3 koja pokriva i ovu "našu" frekvenciju...

drpetric
14 godina
neaktivan
offline
Objavljene LTE tarife i uređaji

hahaha

 

šta će meni LTE s 3GB mjesečno pa da ga potrošim za 10minuta na toj "brzini".


Bravo, uz to još skup kao vrag 

http://www.demonoid.me/users/franjo15
Moj PC  
23 2 hvala 0
13 godina
offline
Objavljene LTE tarife i uređaji

Nisam ni očekivao niže cijene.

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Objavljene LTE tarife i uređaji

Čisti pederluk!

 
28 0 hvala 0
14 godina
offline
Objavljene LTE tarife i uređaji

Ovo će samo teži geekovi uzeti po ovoj cijeni.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Objavljene LTE tarife i uređaji

Koliko te košta zemaljski internet sa tolikom brzinom i prometom?

 

zapravo nije toliko ni skupo

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Objavljene LTE tarife i uređaji
Mudrinjo style
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Objavljene LTE tarife i uređaji

Samo ne znam, moram ovo reci... koja ce kretencina koristiti ovo? (NHF) skupo ko suho zlato, pa ja se pitam koji je njima k?!?! slicna stvar i sa ADSL-om kojeg reklamiraju na t-comovim stranicama (20mbit/s brzina i 15 GB prometa).... haha, pa vicevi su im bolji i od hase i chuck norrisa zajedno.

 

Ne racunam ljude poput rockfellera ili pak one kojima mamica i tatica financiraju citav zivot...

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Objavljene LTE tarife i uređaji
mene ovaj zadnji pasus zanima.

znaci samsungovi uredaji imaju prevlast na lteu kod nas, a ova info o SGS3 je tak eksluzivna. pa to sam vam ja mogo rec ovak
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Objavljene LTE tarife i uređaji

Bolje da i nisu ponudili ništa... teoretski paket od 3 GB zderem za manje od skeunde... S ovakvim brzinama jedino flat igra.

http://www.powerplaymanager.com/r802803/ sportski menađer. probaj i uživaj!
Moj PC  
3 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Objavljene LTE tarife i uređaji
Cisto sumnjam da Galaxy S3 prvo u HT dolazi.
You can either try to destroy it... Run from it... Or concede to it. Aren't you tired of running? /// Everyone has a dark side--you show me yours and I'll show you mine.
15 godina
offline
Objavljene LTE tarife i uređaji

Ovo me podsjeća na slućaj s 3G mrežom...išla je prića nekao ovako

 

Razgorajte putem 3G mobitela i gledajte svojeg sugovornika-VIDEOLINK ko u zvjezdanim stazama :), koliko znam niko živ nije obavio tako razgovor preko mobitela.

Ovo sad je novost i trebat će barem 5 godina da im se to isplati i da konaćno spuste cijene do onda smo u EU a ko zna možda počinjemo birati i oparetere iz Španjolske ili Francuske možda

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.4.2012 15:08 (soner).
 
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Objavljene LTE tarife i uređaji

Bezveze je ovo,previsoke cijene i nema uopce flat internet.Sta ce ti Lte bez fleta.

 
8 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Objavljene LTE tarife i uređaji
soner kaže...

Ovo me podsjeća na slućaj s 3G mrežom...išla je prića nekao ovako

 

Razgorajte putem 3G mobitela i gledajte svojeg sugovornika-VIDEOLINK ko u zvjezdanim stazama :), koliko znam niko živ nije obavio tako razgovor preko mobitela.

Ovo sad je novost i trebat će barem 5 godina da im se to isplati i da konaćno spuste cijene do onda smo u EU a ko zna možda počinjemo birati i oparetere iz Španjolske ili Francuske možda

 

ja sam isprobao taj video razgovor, nije nesto posebno s obzirom na tadasnje kamere koje su bile dosta lose i kasnjenje je bilo poprilicno.

16 godina
offline
Objavljene LTE tarife i uređaji

Super OGROMNA brzina, strimanje 20 video sadrzaja u FullHD formatu, download megagengstasuperhigh... Zapravo k od o.

1. Kaj ce ti brzina dok je podatkovni promet na razini 2003.(osim ako netko smatra da je 20GB sasvim dovoljno)?

2. Cijena u ovo doba... ne zelim vise nista reci... glavobolja, nevjerica... Svi s velikim primanjima ce si ovo kupit, ostali {#}.

3. Radi na 1800Mhz sto znaci da tamo gdje nemas 3G neces imati niti LTE.

 

Zakljucak: Od totalnog veselja do razocarenja. "Revolucionarna" tehnologija ogranicena hrvatskom metodom rada - pokrij 5% drzave, nabij cijene i prodaj SVIMA. {#}

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Moj PC  
8 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Objavljene LTE tarife i uređaji
mile_st kaže...

Ovo će samo teži geekovi uzeti po ovoj cijeni.

Prije idijoti. 

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
14 godina
neaktivan
offline
Objavljene LTE tarife i uređaji

Slažem se da je to još uvijek preskupo.

Zapravo je dobro pitanje postavio jedan kolega forumaš; Da li se može "nabaviti" USB LTE stick, i koristiti sadašnje 3G tarife.

To bi značilo da onaj tko ima aktiviranu opciju Mobilni internet - noćna opcija, može po noći skidati BEZ LIMITA!!!!!

HALOOO, pa znate li vi što bi to značilo???!!!!!! {#}

Zdravac
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Objavljene LTE tarife i uređaji

U 2012 godini mi još uvijek baratamo internet prometom, dok je Amerika 90-tih od početka interneta imala FLAT rate, mi skoro 20 godina nakon još nudimo pakete po prometu ! To se zove hrvatski napredak.

Sramota VIPa i Tcoma na ovakvim ponudama, dok ne vidim LTE po flat rateu za 300kn/mjesečno neće biti ništa od napretka. Kako oni misle nuditi 70Mbit ili 150/Mbit brzinu za 3GB prometa.. jedna velika LOLchina.

Kao što rekoh prije jedinu prednost tu vidim nuditi uslugu svima VAN grada da se poveća konkurentnost Tcomu, nuditi ovo u centru grada gdje ionako imamo 5 ili više dostupnih operatera je u najmanju ruku bezobrazno, dok drugdje ljudi nemaju ništa ili imaju samo Tcom.

15 godina
offline
Re: Objavljene LTE tarife i uređaji
kach kaže...

Bezveze je ovo,previsoke cijene i nema uopce flat internet.Sta ce ti Lte bez fleta.

Mislis onaj "flat"? koji ce ti nakon potrosenih x (ne xx) GB ograniciti brzinu, usporedivo s onom na dial-upu.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
16 godina
offline
Objavljene LTE tarife i uređaji

Ovo je smiješno, uveli su novu tehnologiju s ogromnim brzinama, a naplaćuju prijenos po većim cijenama.

Npr. T-Mobile ima tarife za LTE

3GB za 175kn

20GB za 250kn

a već imaju tarife za 3G/HSDPA

3GB za 127kn

20GB za 203kn

 

Po tome ispada da onaj koji već ima neki data paket, da se neće moći spojiti na LTE

 

 
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Objavljene LTE tarife i uređaji

Hah, pokrivenost je u tragovima, cijena je über tu mač... podatkovni paketi su smeh za brzinu od 75 Mb/s, nema flat-a...... {#}
Ova tehnologija je zamišljena kao "wired internet access killer", da bude dostupna svima po povoljnim cijenama a ne ovo.... đizzzzs

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Objavljene LTE tarife i uređaji
diablo2211 kaže...

bitno bi bilo saznati

1. što s nama koji imamo odlične npr. na VIPu digitalne podatke u pretplati, da li nabavom sticka možemo koristiti njih i dalje?

 

Vjerovatno će ti usluga LTE-a biti vezana za broj SIM kartice koje si dobio od operatera tako da 0 bodova za postojeće data tarife.

Da ne ulazim kako je to moguće :P, treba se sjetiti pristupnih točaka za razne usluge ala mms, gprs, blackberry itd..

14 godina
neaktivan
offline
Objavljene LTE tarife i uređaji

Problem sa svim nasim providerima je u tome sto imaju srot od opreme. Ne govorim o pristupnoj opremi, za koju su se svi tako lijepo pobrinuli da ju nabave, jer se to moze reklamirati. Ono gdje je shit je mrezna oprema koju prakticki nijedan provider nije mijenjao zadnjih 4-5 godine, tj. nisu radili nikakve upgradeove. Pa tako imate sad stanje da su vam bazne stanice (sto 2G, 3G, pa i sad LTE) povezane u najboljem slucaju 1 GB linkovima prema jezgri providera - a to su *najbolji* slucajevi, dobrim dijelom su na FE vezama i cak sporijim od toga. I onda imas super situaciju da korisnicima nudis super brzine, koje idu od korisnika do bazne stanice, ali nadalje, ko te sljivi. Pa bi vam trebalo biti jasno zasto ne nude vece pakete od ovog sto nude, jer bi se ljudi pomamili i poceli fakat koristiti uslugu, a onda bi na vidjelo isplivalo da im mreza to bas i nemre hendlati. Racunica je vrlo jednostavna :)

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Objavljene LTE tarife i uređaji

Dobro, šta niste pročitali da do 10. mjeseca u HT-ovim tarifama ne vrijedi paket, nego je internet flat, i ne dolazi do spuštanja brzine nakon ovih prekoračenja.

Dakle pola godine imate flat na LTE-u za ~200 HRK mjesečno, a do tada će već biti nove tarife s pravim flatom garantiram :)

 

koliko sam ja danas preletio na poslu, trenutno radi 11 baznih postaja, u cilju je do kraja godine pokriti sva urbana područja. 

Iskreno, kartu nisam gledao da vidim gdje je pokrivenost točno.

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.4.2012 17:59 (FlyBoy).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Objavljene LTE tarife i uređaji

imao sam u planu uzeti LTE a pod ovim uvjetima nema sanse. bez pravog flata s tim mislim na pravi flat a ne s ogranicenjima brzine nakon utroseni GB stvarno 0 bodova. ovo su jucer trebali objaviti za prvoaprilsku salu da se danas vec mogu iskupiti i realno ponuditi korisnicima uslugu

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Objavljene LTE tarife i uređaji
djdamir81 kaže...

imao sam u planu uzeti LTE a pod ovim uvjetima nema sanse. bez pravog flata s tim mislim na pravi flat a ne s ogranicenjima brzine nakon utroseni GB stvarno 0 bodova. ovo su jucer trebali objaviti za prvoaprilsku salu da se danas vec mogu iskupiti i realno ponuditi korisnicima uslugu

Ja ti opet kažem da do 10. mjeseca nema ograničenja brzine, a do tad će već izaći nove tarife kad se procjeni tržište...

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
12 godina
protjeran
offline
Objavljene LTE tarife i uređaji

jeli postoji carnet??? da smanji cijenu za duplo jer ja bi rado placo do 10 miseca 125 kuna sto nije tako puno(jer vec placam 100 kn ovaj trenutni stick, a meni nije dostupan normalan adsl internet, a dostupan mi je ovaj 4g...)

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Objavljene LTE tarife i uređaji

ispricavam se na spamu ali imam jos jedno pitanje.

 

jeli se ja mogu pribacit na ovu ponudu od t-coma sa sadasnje carnetove da placam 125kn (jer je neki popust za mlade od 18-28 godina -50 kn) pa se opet u 10 misecu pribacit na ovaj stari carnet jer na njemu imam 20gb...

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Objavljene LTE tarife i uređaji
xnex kaže...

Problem sa svim nasim providerima je u tome sto imaju srot od opreme. Ne govorim o pristupnoj opremi, za koju su se svi tako lijepo pobrinuli da ju nabave, jer se to moze reklamirati. Ono gdje je shit je mrezna oprema koju prakticki nijedan provider nije mijenjao zadnjih 4-5 godine, tj. nisu radili nikakve upgradeove. Pa tako imate sad stanje da su vam bazne stanice (sto 2G, 3G, pa i sad LTE) povezane u najboljem slucaju 1 GB linkovima prema jezgri providera - a to su *najbolji* slucajevi, dobrim dijelom su na FE vezama i cak sporijim od toga. I onda imas super situaciju da korisnicima nudis super brzine, koje idu od korisnika do bazne stanice, ali nadalje, ko te sljivi. Pa bi vam trebalo biti jasno zasto ne nude vece pakete od ovog sto nude, jer bi se ljudi pomamili i poceli fakat koristiti uslugu, a onda bi na vidjelo isplivalo da im mreza to bas i nemre hendlati. Racunica je vrlo jednostavna :)

To nije baš istina. I T i Vip su apgredjali svoje bežične linkove na IP infrastrukturu.

Možeš mi molim te objasniti zašto 1Gb (pretpostavljam da si mislio na 1Gb, a ne 1GB?) wireless link nije dovoljan?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice