NSA i GCHQ pratili Nijemce

poruka: 7
|
čitano: 4.854
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NSA i GCHQ pratili Nijemce".
15 godina
offline
NSA i GCHQ pratili Nijemce

"Inglorious Basterdz II"? {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.3.2014 11:53 (Ajar).
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
NSA i GCHQ pratili Nijemce

Najfascinantnije nije to sto su licemjerne strane spiunirale sve zivo i nezivo dok su za takve radnje upravo druge optuzivali, vec cinjenica da je nemacka podvila rep i nikome nista. Da je situacija bila obrnuta te da su bili prisluskvani i praceni Obama ili vrh UK-a, prijetilo bi se na veliko prekidom svih ekonomsko politickih veza. BTW da se stvari stave u perspektivu, u izvjestaju o nadzoru Merkelice stoji da imaju toliko skupljenih podataka da ne znaju sto ce s njima. I neka mi sada netko kaze da nisu mogli utjecati na najmocniju politicarku Europe, a samim time i na cijeli kontinent!

Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
NSA i GCHQ pratili Nijemce

"Prema još jednom u nizu ''Snowdenovih'' dokumenata, koje je objavio Der Spiegel, ističe se kako su američka agencija NSA te identična britanska agencija GCHQ nadzirali njemačke političare i njemačke tvrtke."

Industrijska špijunaža u ime borbe protiv terorizma.

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded.
 
5 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: NSA i GCHQ pratili Nijemce

Taj snowden sve nešto priča pa gdje su ti dokumenti? Isto što je bilo s wikileaksom, pa gdje su dokumenti?

12 godina
offline
Re: NSA i GCHQ pratili Nijemce
TheThing kaže...

Taj snowden sve nešto priča pa gdje su ti dokumenti? Isto što je bilo s wikileaksom, pa gdje su dokumenti?

Dokumenti se salju medijskim kucama, a one zatim odlucuju sto ce i kako objaviti. Uvjeren sam da sve mozes naci i na internetu ako si voljan kopati...

16 godina
neaktivan
offline
NSA i GCHQ pratili Nijemce

Nije ti palo na pamet da se nadzirani ne bune puno, jer vjerovatno i njemacka i ostale zemlje rade isto, samo njih nisu uhvatili, a oni mudro sute. Zar kina i rusija ne rade isto to? 

 

 

 

 

Life is too short to remove USB safely
 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: NSA i GCHQ pratili Nijemce
hrvooje kaže...

Nije ti palo na pamet da se nadzirani ne bune puno, jer vjerovatno i njemacka i ostale zemlje rade isto, samo njih nisu uhvatili, a oni mudro sute. Zar kina i rusija ne rade isto to? 

Svi sve nadziru ili bar streme tome. Svaka država ima obavještajne službe koje upravo za to i služe. Razlikuju se samo po količini resursa koje posjeduju. Malo je naivno fokusirati se na jedne i pustiti druge na miru.

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice