Novi logo Windowsa

poruka: 100
|
čitano: 14.199
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi logo Windowsa".
16 godina
offline
Novi logo Windowsa

Sad ce ih Svedska tuzit jer podsjeca na njihovu zastavu.

 
14 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi logo Windowsa

Trebali su ga napravit raznobojnog, tj. crveno-zeleno-plavo-žuto

BRUN0_CRO ||| ''Work less, play more.'' \o/
Moj PC  
16 1 hvala 0
16 godina
offline
Novi logo Windowsa

Izgleda dobro, jednostavno i lako se naviknuti na njega. Ajmo reć' dašak svježine ;)

Basically any Mac is now an overrated/overpriced PC...
Moj PC  
21 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi logo Windowsa
dark_wizz kaže...

Izgleda dobro, jednostavno i lako se naviknuti na njega. Ajmo reć' dašak svježine ;)

To je jedino što im je i preostalo... platit marketing... jer za običnog korisnika posao će napraviti i stare verzije... nema im druge nego mjenjati pakiranje i nadat se najboljem. 

12 godina
neaktivan
offline
Novi logo Windowsa

evo ja sam sam napravio novi logo windowsa u paintu

 

boxxy (^_^)v
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2012 1:42 (IvoZetich).
 
78 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Novi logo Windowsa

marketing im zakazal, ovo uopce ne podsjca ko da ima veze s novim win, ovo izgleda dosadno, klasicno i zastarjelo... podsjeca me na logo od nekog jeftinog servisa... veoma sam razocaran... {#}

 
14 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi logo Windowsa
pa bas je dosadan i zastario...
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
13 godina
neaktivan
offline
Novi logo Windowsa

Pa nesto slicno je uradio Google sa svojim Chrome browserom...{#}

The future is Fusion - AMD
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2012 2:15 (MaXt0r).
Moj PC  
15 0 hvala 1
13 godina
offline
Novi logo Windowsa

E=mc^2

Savrseno! 

Izvinjavam se na jezicne pogreske! Makedonaccc
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Novi logo Windowsa

A jesu si daki truda!

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi logo Windowsa

Ako nisu mogli nista bolje izmisliti onda im stvarno fali kreativnosti.

Pa logo 95-ice izgleda puno, puno bolje.

 
10 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Novi logo Windowsa

brutalaaa *__* ne a?

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi logo Windowsa
IvoZetich kaže...

evo ja sam sam napravio novi logo windowsa u paintu

Dobar, vrlo dobre texture i boja je izvrsno izražena. Mora da si se jako potrudio! :D

Game experience may change during online play.
14 godina
neaktivan
offline
Novi logo Windowsa

"Novi Windows logo dizajnirala je Pentagram agencija za dizajn, odnosno Paula Scher, kojoj nije bilo jasno zašto je Windows logo zastava. "

Ubila se jadnica dok je dizajnirala ovaj logo. xD

 
35 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi logo Windowsa

me lieks

HOTCHIX.INFO - NIJE SIGURNO ZA POSAO
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi logo Windowsa

iako mislim da o ukusima ne treba raspravljati....
novi designe je katastrofa, još' više od toga, ja za kojeg svi govore da nemam ukusa...
vidim da je ovaj logo totalno promašen... nema boja, da ne velim gay zastave (u kojoj se moglo puno više multi multi multi opisati)

nema te fleksibilnosti ... nego je ova rigidna oštra i hladna perspektiva, oskudnih linija ... mogli su radije u perspektivi nacrtati otvoreni prozor.

i to bi ljepše igledalo... + uzeli su mi naj boju sad ispada da ću reklamirati win.... pa uz novu ACTU necu moci koristiti ovu boju +tri nijanse svijetilije ni tamnije da slučajno ne povredim autorska prava i samo da upozorim administratore jel' vidim i da na forumu ima fontova ove boje pa da se na vrijeme to promjenite :) ....

 

jbt. sad gledam kaj sam napisao i ono modni mačak se može sakriti sve mi neugodno.

ma zapravo odustajem od komentiranja...to je posao metro/hms populacije.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2012 6:19 (drveni krastavac).
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi logo Windowsa

svjetloplava boja engleskih bakica hahah jos samo fali vuna i igle za strikanje hahah.prozor je zatvoren jer se i kompanija zatvara u sebe i pretvara u ejpl klona ahhh

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi logo Windowsa
ni malo mi se ne svidja. jako puno je ta osoba koja je radila logo razmisljala. ne kuzim zasto su trebali mjenjat logo.
AMD u <3 Intel u C===3
13 godina
odjavljen
offline
Novi logo Windowsa

Jel oni to nas zaj*bavaju?

 

Pa uvijek je bio logo sa 4 različite boje i oblika koji svi znamo, ovo je baš glupavo.

R.I.P Tupac 1971. - 1996.
 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Novi logo Windowsa

Super je! Sviđa mi se, jednostavan a opet predstavlja okret prema metro sučelju.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
online
Re: Novi logo Windowsa
Panta_rei kaže...

Sad ce ih Svedska tuzit jer podsjeca na njihovu zastavu.

Mislis na Finsku, ona koristi te boje, samo na obrnutim mjestima

 

kaze mi kolega to mora da je zbog partnerstva s Nokiom :)

 

 

and the heavens shall tremble
15 godina
offline
Novi logo Windowsa

Izgleda jadno.

Life sucks... And then you die.
 
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi logo Windowsa

Bolje da su meni dali pare da im logo dizajniram , u svakom slučaju bi bilo llepšse od ovoga . To su napravili za cca. 20 minuta . -.-'

12 godina
neaktivan
offline
Novi logo Windowsa

 Logo nije loš! Na početku ovih Microsoftovih prevrata sam se ljutio i na MS i na Metro itd., ali sada sam se pomirio i sa Metrom, taskbarom bez Starta i tako sada sa novim logo.
Ne trebate previše pljuvati po Microsoftu, neke promjene se morau vršiti. Da su se još malo mogli potruditi, jesu, ali ni ovaj nije loš, kao što kaže sirka, u stilu Metro-a.

 
9 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi logo Windowsa
IvoZetich kaže...

evo ja sam sam napravio novi logo windowsa u paintu

 

netko je za ono dobio novaca jedinicu i nekoliko nula iza, a ti ništa. koja nepravda ;) 

Kapitalizam želi proizvesti i prodati što više u što kraćem vremenu sa što manje radnika!
14 godina
offline
Re: Novi logo Windowsa
pinky_dr- kaže...

Bolje da su meni dali pare da im logo dizajniram , u svakom slučaju bi bilo llepšse od ovoga . To su napravili za cca. 20 minuta . -.-'

Da, sigurno, jedna od najutjecajnijih tvrtki dizajnira logo 20 minuta.

Bilo je još logoa među izborom, ali odlučili su ovaj. Uostalom dosta inspiracije su povukli sa Windows 1.0 logoa.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi logo Windowsa
pinky_dr- kaže...

Bolje da su meni dali pare da im logo dizajniram , u svakom slučaju bi bilo llepšse od ovoga . To su napravili za cca. 20 minuta . -.-'

 Kako ne shvataš, mora biti nešto u stilu Metro-a. Više manje ima i bitnih stvari kod novih Windows-a od logo-a.

15 godina
offline
Re: Novi logo Windowsa
royalhero kaže...

 Logo nije loš! Na početku ovih Microsoftovih prevrata sam se ljutio i na MS i na Metro itd., ali sada sam se pomirio i sa Metrom, taskbarom bez Starta i tako sada sa novim logo.
Ne trebate previše pljuvati po Microsoftu, neke promjene se morau vršiti. Da su se još malo mogli potruditi, jesu, ali ni ovaj nije loš, kao što kaže sirka, u stilu Metro-a.

Ma nemam šta pljuvati po njima sve dok prave dobar sistem ali barem mogu komentarisat da je novi logo, po mom mišljenju, obično sranje. Ne zato što je promijenjen, neka su, ali su definitivno mogli odabrati kakav bolji dizajn.

Life sucks... And then you die.
14 godina
neaktivan
offline
Novi logo Windowsa

windows twitter edition

 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Novi logo Windowsa

Razocaran ,prejadno za takvu veliku firmu.

 

Btw. Sad ne kuzim, oce Metro biti i na PC-u i na tabletu, a kolko sam vidio, na tabletu ce biti i normalni desktop. Ni sami ne znaju kojim putem skrenuti.

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2012 9:47 (Edge).
 
0 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice