Novi iPad uskoro?

poruka: 126
|
čitano: 36.042
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi iPad uskoro?".
16 godina
offline
Novi iPad uskoro?

A konkurencija jos nije izdala ni jedan dostojan konkurent prvoj generaciji iPada.

 

 

Moj PC  
14 5 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi iPad uskoro?

kako nije, a što je s ona 2 Androidna tableta na onom sajmu od prije par dana ... ?

http://www.sosomoso.com - meet nice people!
Moj PC  
5 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi iPad uskoro?

Dvojezgreni procesor i 512mb rama? Smijeh Developeri ce uzivati! Cool

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
5 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi iPad uskoro?

oćemo zajedno odbrojavati do prvog "još jedna vijest o appleu" komentara?

Silence! I Kill You...
 
8 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Novi iPad uskoro?
Kuzo kaže...

A konkurencija jos nije izdala ni jedan dostojan konkurent prvoj generaciji iPada.

 

 

  Niti neče tako brzo, miljama su iza ipad-a i iphone-a 4. To su pokazali i na ovom sajmu na kojem su predstavili "ubojice ipad-a". Nakon godinu dana kopiranja sklepali su dva uređaja koji su toliko dobri i "savršeni" da neče nikada u serijsku proizvodnju!

15 godina
neaktivan
offline
Novi iPad uskoro?

Bolji procesor, vise rama i samo ce se povecati potrosnja baterije.

When you are sad and you dont know what to do , just remeber that life starts at 8000 rpm. KTM <3 Husky <3
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi iPad uskoro?

Novi iPad samo što nije izašao, a kod nas još nije stigla ni prva generacija... Baš smo zadnja rupa na sviralu.

 
13 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Novi iPad uskoro?

USB, stylus, USB, stylus, USB, stylus, USB, stylus...

 

Pretty please... Čak bi i mogao uzeti još koju jabuku pored iPoda... Samo daj USB i stylus (i flash, kad smo već kod toga).

Every hole is a goal!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi iPad uskoro?
zoran123456 kaže...

kako nije, a što je s ona 2 Androidna tableta na onom sajmu od prije par dana ... ?

Opet,koliko god bio jeftiniji/bolji apple svi kupuju...Zato što je loš/dobar tu neulazim..

14 godina
protjeran
offline
RE: Novi iPad uskoro?

ma kome treba,usb??...ma kome treba flash???...koji stylus??...kamera???..koješta....

tiho priznanje nedostataka prvog ajpada..

14 godina
protjeran
offline
RE: Novi iPad uskoro?
crowap kaže...
zoran123456 kaže...

kako nije, a što je s ona 2 Androidna tableta na onom sajmu od prije par dana ... ?

Opet,koliko god bio jeftiniji/bolji apple svi kupuju...Zato što je loš/dobar tu neulazim..

pa baš i ne primjećujem masovnost ejpla kod ljudi...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi iPad uskoro?
linuxjuzer kaže...

pa baš i ne primjećujem masovnost ejpla kod ljudi...

Ne vidis mase iphonova i ipodova kod sminkica?

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi iPad uskoro?
linuxjuzer kaže...
crowap kaže...
zoran123456 kaže...

kako nije, a što je s ona 2 Androidna tableta na onom sajmu od prije par dana ... ?

Opet,koliko god bio jeftiniji/bolji apple svi kupuju...Zato što je loš/dobar tu neulazim..

pa baš i ne primjećujem masovnost ejpla kod ljudi...

Da,statistike pokazuju koliko se apple uređaja aktivira dnevno..Oni fino aktiviraju i bace ga u smece..."Fuj nema flash!"

14 godina
offline
RE: Novi iPad uskoro?
crowap kaže...
linuxjuzer kaže...
crowap kaže...
zoran123456 kaže...

kako nije, a što je s ona 2 Androidna tableta na onom sajmu od prije par dana ... ?

Opet,koliko god bio jeftiniji/bolji apple svi kupuju...Zato što je loš/dobar tu neulazim..

pa baš i ne primjećujem masovnost ejpla kod ljudi...

Da,statistike pokazuju koliko se apple uređaja aktivira dnevno..Oni fino aktiviraju i bace ga u smece..."Fuj nema flash!"

Niti su statistike cinjenice niti su relevantne ako se ne stave u kontekst. A to je da se dnevno aktivira miljune raznoraznih uredaja od kojih su applovi smo mali djelic. Dakle masovnost ne dolazi u obzir uopce cak ni neki znacajni dio.. Hvala na razumjevanju.

 

Drugo- proizvodaci ne plasiraju nikakve tablete jer znaju da neku znacajnu prodaju mogu ostvariti samo na ljudima koji kupuju sve sto izadje i sto im se kaze da je trendy a ti ljudi su odavno vec apple fanboysi dakle nesto sto na sebi nema jabuku oni nece kupiti. Normalni korisnici ce kuiti neki pad po potrebi ali posto je ta potreba jako mala i broj prodanih uredaja nece biti velik. Normalni ljudi mozda pocnu kupovati takve uredaje kada cijena bude znacajno manja.

15 godina
protjeran
offline
RE: Novi iPad uskoro?
Lion King kaže...

Dvojezgreni procesor i 512mb rama? Smijeh Developeri ce uzivati! Cool

ne, engo ce si dozvoljavati pisati jos gori kod... kako to obicno biva :)

15 godina
protjeran
offline
RE: Novi iPad uskoro?
Kuzo kaže...

A konkurencija jos nije izdala ni jedan dostojan konkurent prvoj generaciji iPada.

 

 

lol

informiraj se prije nego lupetas p*z*a*i*e...

15 godina
protjeran
offline
RE: Novi iPad uskoro?
linuxjuzer kaže...

ma kome treba,usb??...ma kome treba flash???...koji stylus??...kamera???..koješta....

tiho priznanje nedostataka prvog ajpada..

pa to se desava s hajpovima.... provaj prezadovoljni a kada novi hajp stize e onda je ono sto je bila nekoc prednost sada mana :) to je ta iGejneracija :)

14 godina
offline
RE: Novi iPad uskoro?

kolika je mogućnost za stylus:

 (2:00)

USB: vidjet ćemo, ali mislim da neće

Flash: nema šanse(meni super, nemam ga niti na PCu instaliranog(Youtube ima HTML5 verziju))

Volim jabuke :)
14 godina
protjeran
offline
Novi iPad uskoro?

Krenulo je izvlačenje para od mutavih apple korisnika...

Prodavat će isti proizvod 5 puta, svaki put sa nekim izmjenjenim sitnicama iako su to sve mogli stavit i u prvu verziju.

Tipična politika Jobsa.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.9.2010 16:22 (v3rbatim).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi iPad uskoro?

Guli narod dok možeš, a kad više nemožeš mijenjaj kaput, hehe izgleda da je Stevo bio na podukama kod naših političara.

I'll be back
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Novi iPad uskoro?
v3rbatim kaže...

Krenulo je izvlačenje para od mutavih apple korisnika...

Prodavat će isti proizvod 5 puta, svaki put sa nekim izmjenjenim sitnicama iako su to sve mogli stavit i u prvu verziju.

Tipična politika Jobsa.

Pa to su vidjeli da pali i nemože ih niš zaustaviti...samo je i dalje problem što konkurencija spava...onaj galaxy tab i nije neka konkurencija jer je manji i sam google je priznao kako android još nije optimiziran za tablete, tek od 3,0 će tableti imati punokrvnu podršku za tablete...a kad se prvi android 3,0 tablet pojavi već će treći iPad biti na izlaskuNeodlučan

Stoja
13 godina
protjeran
offline
Novi iPad uskoro?

Evo kako se apple zeznuo, najprije diže proizvodnju na tri miliona ipada mjesečno a sad kad ga je žestoka konkurencija stisla, stala mu prodaja i puna skladišta. Vjerojatno će da bi spasili glavu morati umjesto ipad-a prodavati samsunga i tošibu!

 
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi iPad uskoro?
Septah kaže...
linuxjuzer kaže...

pa baš i ne primjećujem masovnost ejpla kod ljudi...

Ne vidis mase iphonova i ipodova kod sminkica?

  sori što neki uštede novac i kupe si kvalitetan muzički player.

16 godina
neaktivan
offline
Novi iPad uskoro?

nema, hejteri ce ostati hejteri do kraja vremena :D

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Novi iPad uskoro?
TranceMight kaže...
Kuzo kaže...

A konkurencija jos nije izdala ni jedan dostojan konkurent prvoj generaciji iPada.

 

 

lol

informiraj se prije nego lupetas p*z*a*i*e...

Ne znam ko lupeta p-i-z-d-a-r-i-j-e. Mozda mislis na Samsung Tab od 800€ ?

 

Ajde ako si ti toliko informiran nabroji dostojne konkurente, kao na primer HP-ov model, ACER, DELL, IBM itd, gde se prodaje i koliko kosta ?

 

Ne neki XingXung model sa Android 1.5 verzijom vec punokrvni model sa pravim operativnim sistemom za tablet.

 

Btw, i sam Google je priznao da Android nije za tablete, pa mislim da ni Samsung nece dobro proci.

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi iPad uskoro?
Bukva kaže...

USB, stylus, USB, stylus, USB, stylus, USB, stylus...

 

Pretty please... Čak bi i mogao uzeti još koju jabuku pored iPoda... Samo daj USB i stylus (i flash, kad smo već kod toga).

 

USB stoji, ali stylus??

Apple na svojim touchscreen uređajima koristi kapacitivni zaslon, koji reagira samo na dodir prsta.. Da bi koristili stylus morali bi promijenit tip ekrana, odnosno stavit rezistivni touchscreen, koji reagira na sve živo.. Tako da je to prvi problem.

Ali lako za to, nego ne vidim potrebu za stylus ili sl. na iOSu, jer je sučelje jaako dobro napravljeno za upravljanje prstima.. Jednostavno nema potrebe

01000010 01110010 00000111 01111000 ||
15 godina
offline
RE: Novi iPad uskoro?
C3PO kaže...

 

USB stoji, ali stylus??

Apple na svojim touchscreen uređajima koristi kapacitivni zaslon, koji reagira samo na dodir prsta.. Da bi koristili stylus morali bi promijenit tip ekrana, odnosno stavit rezistivni touchscreen, koji reagira na sve živo.. Tako da je to prvi problem.

Ali lako za to, nego ne vidim potrebu za stylus ili sl. na iOSu, jer je sučelje jaako dobro napravljeno za upravljanje prstima.. Jednostavno nema potrebe

Postoje ti i posebni stylusi koji i na kapacitivnim ekranima funkcioniraju, samo što su skuplji. Meni svrha stylusa ima samo u nekakvim grafičkim programima ako trebaš preciznost i ako bi ga koristio za pisanje, to bi onda bila super stvar za bilješke i slično. 

Stoja
15 godina
protjeran
offline
RE: Novi iPad uskoro?
Lion King kaže...

Dvojezgreni procesor i 512mb rama? Smijeh Developeri ce uzivati! Cool

i sto je posebno u tim specifikacijama?

Stoja kaže...
C3PO kaže...

 

USB stoji, ali stylus??

Apple na svojim touchscreen uređajima koristi kapacitivni zaslon, koji reagira samo na dodir prsta.. Da bi koristili stylus morali bi promijenit tip ekrana, odnosno stavit rezistivni touchscreen, koji reagira na sve živo.. Tako da je to prvi problem.

Ali lako za to, nego ne vidim potrebu za stylus ili sl. na iOSu, jer je sučelje jaako dobro napravljeno za upravljanje prstima.. Jednostavno nema potrebe

Postoje ti i posebni stylusi koji i na kapacitivnim ekranima funkcioniraju, samo što su skuplji. Meni svrha stylusa ima samo u nekakvim grafičkim programima ako trebaš preciznost i ako bi ga koristio za pisanje, to bi onda bila super stvar za bilješke i slično. 

i koji su neupotrebljivi za ista ozbiljnije jer su neprecizni, tj kapacitivni ekran je neprecizan

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
offline
RE: Novi iPad uskoro?
grimyHR kaže...

i koji su neupotrebljivi za ista ozbiljnije jer su neprecizni, tj kapacitivni ekran je neprecizan

A moguće, ali svejedno ja sam uspio i dosta precizne zahvate i na svom Desire-u radio i to sa prstima, tako da mislim da bi preciznost bila sasvim zadovoljavajuća za nekakve jednostavne radnje. Uostalom neznam tko bi uopće koristio tablet za neke zahtjevne grafičke obrade, ali recimo urediti amatareski par slika koje su loše ispale se daju i na smartphonu srediti a kamoli na tabletu.

Stoja
14 godina
protjeran
offline
RE: Novi iPad uskoro?
Kuzo kaže...

 

Ajde ako si ti toliko informiran nabroji dostojne konkurente

 

iPad ni nema pravih konkurenata kad ni jedna druga firma ne želi raditi tako besmislen proizvod.

To jedino apple može uspješno prodavat jer on ima specifično zatucane korisnike koji bi kupovali i ciglu sa nacrtanom jabukom na njoj.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice