Novi Galaxy stiže 3. svibnja

poruka: 58
|
čitano: 7.263
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi Galaxy stiže 3. svibnja".
16 godina
offline
Novi Galaxy stiže 3. svibnja

Jedna stranica onako nagadjajuci kaze:

- tri "fleke" su simbol za tri kapljice odnosno nano-coating tehnologiju za water-resistance

- plava i bijela boja su vjerovatno boje u kojem ce mobitel dolaziti

- teksture na kapljicama su teksture novog materijala koristenog za izradu kucista

 

Igraju se Samsung-ovci DaVinchi bullshita.

 
13 0 hvala 0
12 godina
offline
Novi Galaxy stiže 3. svibnja

Zanimljiva nagađanja.. Mada mi je malo nevjerojatno da neće doći u crnoj varijanti.

U svakom slučaju, očekivanja su velika, za 2 tjedna ćemo saznat koliko će njih opravdat.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi Galaxy stiže 3. svibnja

I sam datum simbolizira ime telefona 3.5. - 5.3. - S3

ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi Galaxy stiže 3. svibnja
H4X0R kaže...

Jedna stranica onako nagadjajuci kaze:

- tri "fleke" su simbol za tri kapljice odnosno nano-coating tehnologiju za water-resistance

- plava i bijela boja su vjerovatno boje u kojem ce mobitel dolaziti

- teksture na kapljicama su teksture novog materijala koristenog za izradu kucista

 

Igraju se Samsung-ovci DaVinchi bullshita.

 

Igraju se oni Apple-a :)

ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
13 godina
offline
Re: Novi Galaxy stiže 3. svibnja
Igraji se glave tvoje, a ne Applea.
Ajd iš s takvim glupostima.

Što se vijesti tiče, ne mogu ne komentirati da BUGovci (iako je vijest bila provjerena nisu odmah jučer objavili).
Jučer je cijeli Twitter bio u znaku toga, a vijest je tek danas došla na naše domene.
Možda bi se trebali ugledati na prave IT magazine, blogove i pratiti IT, a ne žutilo kao Index ili 24sata.
Umjesto vijesti o snimanju filma o Stevi i slično.

Što se specifikacija tiče, u sve vjerujem osim u full HD ekran.

I ova nagađanja, s kapljicama. To sam i ja čitao, ne treba to samo tako prepustiti slučaju. To ima smisla i značaj neki sigurno. Ne bi slučajno stavili.
Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
16 godina
offline
Re: Novi Galaxy stiže 3. svibnja
sudy_freak kaže...
Igraji se glave tvoje, a ne Applea.
Ajd iš s takvim glupostima.

Što se vijesti tiče, ne mogu ne komentirati da BUGovci (iako je vijest bila provjerena nisu odmah jučer objavili).
Jučer je cijeli Twitter bio u znaku toga, a vijest je tek danas došla na naše domene.
Možda bi se trebali ugledati na prave IT magazine, blogove i pratiti IT, a ne žutilo kao Index ili 24sata.
Umjesto vijesti o snimanju filma o Stevi i slično.

Što se specifikacija tiče, u sve vjerujem osim u full HD ekran.

I ova nagađanja, s kapljicama. To sam i ja čitao, ne treba to samo tako prepustiti slučaju. To ima smisla i značaj neki sigurno. Ne bi slučajno stavili.

 

S********, treba biti slijep da ne vidiš sličnost oko politike predstvljanja novog Galaxyja i appleovih proizvoda.

Čisto kopiranje appleovog marketinga i stvaranja hype-a oko proizvoda, što im je i uspjelo.

Inače, kupujem ga čim dođe do nas.

ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2012 17:06 (micho).
16 godina
offline
Re: Novi Galaxy stiže 3. svibnja
Moraju se prebacit na novo ime jer ovo s brojevima bude za tri godine debilana.
13 godina
neaktivan
offline
Novi Galaxy stiže 3. svibnja

Zasto, kak iPhone onda vec su na 4?

 

Nes ti problema, nakon 2g nakon 5ice nazovu ga Galaxy X ili nesto, nebitno :D.

 

Jedva cekam ovaj mobitel, mislim da cu vrlo rano postat vlasnik jednog.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi Galaxy stiže 3. svibnja
iPad 3 je iPad i isto tak budu napravili sa iPhone 5 koji bude iPhone.

Nema potrebe stavljat brojeve na kraj imena serije. Nemas BMW 3 8 nego samo BMW 3 isto tak nema Golf 6 nego Golf.

Treba izgradit prepoznatljiv brend i odbacit numeriranje jer je bez toga puno jednostavnije.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Galaxy stiže 3. svibnja
NEW_MAN kaže...
Moraju se prebacit na novo ime jer ovo s brojevima bude za tri godine debilana.

Za 3 godine može Android i propasti...

 

 

Sigurno bolje nego razni nazivi - makar su i oni počeli zaj...... s Galaxy Ace, Galaxy S, Galaxy S plus i sličnim glupostima

 

 

P.S. Što se ne zove neki jeftinjak s 3 inčnim ekranom Galaxy 3?

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
offline
Novi Galaxy stiže 3. svibnja

Jedva cekam da izađe ako bude bolji od iPhona 5 kupujem ga :)

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2012 11:13 (oo7).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi Galaxy stiže 3. svibnja
oo7 kaže...

Jedva cekam da izađe ako bude bolji od iPhona 5 kupujem ga :)

nema tu ako ;)

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
13 godina
neaktivan
offline
Novi Galaxy stiže 3. svibnja

Stave samo NEW Galaxy S i to je to {#}.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi Galaxy stiže 3. svibnja
EZY-E kaže...
oo7 kaže...

Jedva cekam da izađe ako bude bolji od iPhona 5 kupujem ga :)

nema tu ako ;)

 A dobro sve cemo vidjet definitivno kupujem bolji uređaj

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
16 godina
offline
Novi Galaxy stiže 3. svibnja

Nisam znao da Samsung ima toliko fanboya na našem forumu. Očito im dobro ide marketing, po uzoru na Apple.

 
2 9 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Galaxy stiže 3. svibnja
Malto kaže...

Nisam znao da Samsung ima toliko fanboya na našem forumu. Očito im dobro ide marketing, po uzoru na Apple.

A možda ljudi jednostavno prepoznaju kvalitetan proizvod? Ja sam prije SGSII imao Desire HD,Desire,Iphone 3g,Nokiu 5800 itd,itd (da ne idem dalje u prošlost).

Danas-sutra ako ću mjenjati mobitel prvo ću pogledati što se sve nudi,i što dolazi u bliskoj budućnosti pa onda biram uređaj koji mi odgovara,bez obzira na brand.

Naravno,sa Android OSom,jer mi to najviše odgovara. Marketing,ne znam di se to nešto specijalno u HR ijedan mobitel reklamira?

Bears, Beets, Battlestar galactica!
16 godina
offline
Novi Galaxy stiže 3. svibnja

1080p ekran? Ma kakve su to perverzije? :s

The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi Galaxy stiže 3. svibnja

Samsung je konačno pogodio poslovnu politiku. Rekli bi zlobnici, kopirajuči Apple... To je polje na kojem su Nokia i HTC podbacili iako i oni rade odlične mobitele, makar i oni polako hvataju korak.

scientia est potentia
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Galaxy stiže 3. svibnja
Pupi kaže...

1080px ekran? Ma kakve su to perverzije? :s

Neznam šta ovaj x predstavlja?

scientia est potentia
15 godina
neaktivan
offline
Novi Galaxy stiže 3. svibnja

Da vam tata objasni neke stvari :)))

 

Potvrđeno je i stiže SGS3 3.5 .....

720p ako samsung bude imao imat ce oko 319 ppi , 300 je vidljivo ljudskom oku...

1080 je 456(450) ppi tako nekako i neće ničem služit osim što će se baterija više trošiti...

 

A da se igraju Appla to ne stoji..

 

Samsung je svojom zaslugom postao najveći proizvođać mobitela na svijetu i zasluženo

drži tu titulu sada. On je postao vodeći svjetski brend kao i Apple sa IOS sustavom , tako je 

i Samsung sa Androidom i logično je da imaju svoj event jer su sada u mogućnosti to i izvest.

Toliki veliki odjek i boom nije imao apple bar ne Iphone 5 jer od 10 mjeseca kreću nagađanja 

i boom oko SGS3..

Samsung je možđa po uzoru na Apple preuzeo način "skrivanja" uređaja prema dobavljačima i ostalima

tako da do samog eventa možda dan-dva prije nećemo znati ništa o njemu..

Hype je dosao od samih korisnika ne i samsunga jer nisu ništa rekli niti jednu potvrdu pravu...

 

Sve u svemu ja čekam SGS3 pa će pasti presuda na HTC ONE X ili Samsung Galaxy S3 

 

I fala kk da je počeo buzz sa drugim proizvođačima a ne Ishit ^^

 

2 nove vijesti vezane za skriveni uređaj i skrivanje  te vezano za ekran, manju potrošnju baterije , ppi etc 

i da do kraja godine stizi liti tehnologija koja bi mogla omogucit 1080 oled ekrane yoma yoam kak vec ..

 

 

Evo 2 dosta bitne vijesti : 

 

http://www.phonearena.com/news/A-unit-of-the-Samsung-Galaxy-S-III-has-already-been-introduced-to-UK-carriers---in-a-steel-box_id29191

 

I jedna za ekran bitna dosta :

http://www.phonearena.com/news/Samsung-to-use-phosphorescent-green-pixels-in-the-Galaxy-S-III-screen-for-improved-battery-life_id29195

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2012 17:04 (Komrad).
 
6 1 hvala 4
12 godina
neaktivan
offline
Novi Galaxy stiže 3. svibnja

Neznam šta je u reklami kopirano od Appla?

 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Novi Galaxy stiže 3. svibnja

Iako bi 1080p bilo stvarno nešto što bi potpuno izdvajalo SGS3 od konkurencije, za takvu gustoću piksela realno i nema neke prevelike potrebe još uvijek.

Mislim da neće biti veliko razočaranje ukoliko ekran bude "samo" 720p.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Novi Galaxy stiže 3. svibnja

Ma nema smisla, Super AMOLED HD je zbilja fantastican na 4.65", neka naprave Super AMOLED HD+ sa jo 50% subpixela i to je to, apsolutno nista vise netreba.


I neka bude ekran simetricno postavljen kao na GNexusu ili One X-u , a ne ko na Xperii S, to mi je kog igara i nekih gluposti bitno, kad rade mobitel, neka bude kako treba.

 

Exynos Q-core, i nesto vise od 1Gb rama, posto obicno dio ode za GPU, dio za ovo dio za ono i nikad ne ostane preko 700Mb, cak ni tolko. Naravno i neki brutalan GPU i apsolutna GPU akceleracija svega.

 

1.5Gb bi bilo idealno, 512Mb za GPU, i jos 1Gb za sve kaj useru treba. Naravno ako se ne varam da tako funkcionira memorija sto se tice toga.

 

Bilo bi super kad bi mobiteli dolazili sa predinstaliranom folijom na ekranu, ali nekom brutalnom poput ZAGG ili tako nesto. Takoder se nadam onom nano-shitu za zastitu od vode.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Galaxy stiže 3. svibnja
BMK kaže...

Ma nema smisla, Super AMOLED HD je zbilja fantastican na 4.65", neka naprave Super AMOLED HD+ sa jo 50% subpixela i to je to, apsolutno nista vise netreba.


I neka bude ekran simetricno postavljen kao na GNexusu ili One X-u , a ne ko na Xperii S, to mi je kog igara i nekih gluposti bitno, kad rade mobitel, neka bude kako treba.

 

Exynos Q-core, i nesto vise od 1Gb rama, posto obicno dio ode za GPU, dio za ovo dio za ono i nikad ne ostane preko 700Mb, cak ni tolko. Naravno i neki brutalan GPU i apsolutna GPU akceleracija svega.

 

1.5Gb bi bilo idealno, 512Mb za GPU, i jos 1Gb za sve kaj useru treba. Naravno ako se ne varam da tako funkcionira memorija sto se tice toga.

 

Bilo bi super kad bi mobiteli dolazili sa predinstaliranom folijom na ekranu, ali nekom brutalnom poput ZAGG ili tako nesto. Takoder se nadam onom nano-shitu za zastitu od vode.

 

 

Well, that advantage for LCDs might be going into oblivion, as Samsung is reportedly using phosphorescent green for the pixels in its Super Amoled HD Plus. The trick allows for power consumption when displaying white to be on par with LCD displays at mid-brightness, thus eliminating one of the few advantages of LCD screens before AMOLEDs. The Galaxy S III screen will still be superiour to IPS-LCDs like on the iPhone 4/4S for displaying images and video, it is said.
The display on the Samsung Galaxy S III is reconfirmed again to be 4.6" with true 319ppi pixel density thanks to the regular RGB matrix arrangement of the subpixels. Moreover, if Samsung has truly managed to lower power consumption when displaying white, battery life gains should be substantial, as those HD displays are one of the most power-hungry units in today's flagship smartphones
Znaci bit ce :)) Ja osobno bih vise volio vidjet A-15 Cortex 2.0 Ghz al dobro more i quad . A gpu se toplo nadam da ce biti Mali T-604 a ako ovo bude verzija sgs2plus tipa toga onda cekamo dalje :)

 

13 godina
neaktivan
offline
Novi Galaxy stiže 3. svibnja

Taj GPU je 5x jaci nego onaj u SGS2, a Mali400 je u SGS2 bio prebolestan, apsolutno svaka stvar je letjela, strasno nesto, dakle mozemo reci da ce imati 50% vise pixela za procesirati, ali ce biti 5x jaci.

I to ako bude samo single-gpu, moze se skalirat do 4 jezgre, i jedna je strasna, ako ih bude ista vise, nece biti istinito.

 

Samo neka bude velika baterija unutra i dobar power managment.

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Galaxy stiže 3. svibnja
BMK kaže...

Taj GPU je 5x jaci nego onaj u SGS2, a Mali400 je u SGS2 bio prebolestan, apsolutno svaka stvar je letjela, strasno nesto, dakle mozemo reci da ce imati 50% vise pixela za procesirati, ali ce biti 5x jaci.

I to ako bude samo single-gpu, moze se skalirat do 4 jezgre, i jedna je strasna, ako ih bude ista vise, nece biti istinito.

 

Samo neka bude velika baterija unutra i dobar power managment.

Znam da je pratim to sve :) A mali 400 imam u svom SGS2 i niti jednom nisam imao nikakvih problema sve LETI , i kad sam igrao i poziv stigne od nekoga normalno sve :)))

Ma ja sam za taj novi mali i sve ce biti uredu :)

Uglavnom baterija navodno ce biti 2250 mah + rgb subpixels i što je danas pušteno kao neka nova info koristit će zelenu boju da smanje potrošnju amoled ekrana tako da će biti to sve okić,

plus samsung je rekao da quad u ovoj kombinaciji troši 30% manje + ovo sa zelenom bojom + 2250 mah  mislim da bi to trebalo biti čist ok ! Jos 2 tjedna i ova sapunica je gotova

13 godina
offline
Re: Novi Galaxy stiže 3. svibnja
Komrad kaže...
...........................
Jos 2 tjedna i ova sapunica je gotova

 

 

da samo u ta 2 tjedan imam ispite na faxu, i tko da se koncentrira na mutavo učenje... samo letim sa foruma na forum gdje ču doznati neku informaciju koaj je procurila za taj mob..... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..... mrzim ih, ali ipak jedva čekam taj mob na tržištu :D :D :D :D :D

13 godina
offline
Novi Galaxy stiže 3. svibnja

{#}.

http://bit.ly/J8R93P
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Novi Galaxy stiže 3. svibnja
sudy_freak kaže...

{#}.

Sjetimo se da je SGS2 najavljen na MWC-u u veljači prošle godine, a kod nas je došao tek 3-4 mjeseca poslije. Koliko sam čuo/pročitao po nekim glasinama, Samsung planira SGS3 izbaciti paralelno na više tržišta, među kojima je i Europa naravno. To bi značilo da će SGS3 kod nas doći već kroz 2 mjeseca negdje, što je opet u pravo vrijeme pred ljeto :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Galaxy stiže 3. svibnja
EchoOne kaže...
sudy_freak kaže...

{#}.

Sjetimo se da je SGS2 najavljen na MWC-u u veljači prošle godine, a kod nas je došao tek 3-4 mjeseca poslije. Koliko sam čuo/pročitao po nekim glasinama, Samsung planira SGS3 izbaciti paralelno na više tržišta, među kojima je i Europa naravno. To bi značilo da će SGS3 kod nas doći već kroz 2 mjeseca negdje, što je opet u pravo vrijeme pred ljeto :)

Mislim da će uređaj globalno biti dostupan prije olimpijskih igara,Samsung je službeni sponzor a navodno će SGSIII bit "službeni" mobitel Igara.

Ove godine im je bio cilj smanjiti vremensku razliku između predstavljanja i dostupnosti (pogotovo u USA),tako da ja očekujem da će kod nas biti dostupan negdje u 6om mjesecu.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice