Novi bankovni trojanac Kronos može se kupiti!

poruka: 6
|
čitano: 1.987
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi bankovni trojanac Kronos može se kupiti!".
11 godina
neaktivan
offline
Novi bankovni trojanac Kronos može se kupiti!

Ovo me podsjeća na one koji prodaju knjigu kako se lako obogatiti... pa ako je tako lako nemoj prodavati knjigu nego učini ono što piše i obogati se... isti princip sa ovim trojancem, ako te ne mogu uhvatiti i tako je dobar šta se oni tako ne obogate?

 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi bankovni trojanac Kronos može se kupiti!

Ja se divim osobama koje uspiju napisati ovako sofisticiran komad softvera. Čovječe koje tehnike oni upotrijebe da bi zaobišli sve zaštite. Možete samo zamisliti kako izgleda testiranje na sve moguće uvjete na koje može naići aplikacija u "divljini". Posebno je zanimljivo kako pronađu pravu žrtvu, jer je očigledno da ga ne ubacuju baš nasumično jer bi time ugrozili njegovu tajnost, a ne bi postigli nikakav rezultat.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
1 1 hvala 1
15 godina
offline
Novi bankovni trojanac Kronos može se kupiti!

mene zanima kak su došli do cifre od 7000 (bez pdv-a?) i ima li štogod za siromašne, koji ovoliko ne mogu platiti (barem ne dok ne realiziraju kupljeno; možda daju na 12 rata). {#}

Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Novi bankovni trojanac Kronos može se kupiti!

Jbg, znaju rusi kaj je biznis u kapitalizmu, učili su od najboljih.

Crkva je zlo 21. stoljeća
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi bankovni trojanac Kronos može se kupiti!
Ajar kaže...

mene zanima kak su došli do cifre od 7000 (bez pdv-a?) i ima li štogod za siromašne, koji ovoliko ne mogu platiti (barem ne dok ne realiziraju kupljeno; možda daju na 12 rata). {#}

Prije svega, na Bug-ovom forumu se ne koriste izrazi siromašan i bogat. To su politički nekorektni izrazi. Bogati su ovdje - zahtjevni korisnici - a sirotinaja su oni drugi. Dakle, to je program za zahtjevne korisnike. A što se tiče siromašnih, moram citirati Čkalju, za njih je tanjur supe i kur** u dupe. 

14 godina
offline
Re: Novi bankovni trojanac Kronos može se kupiti!
Ajar kaže...

mene zanima kak su došli do cifre od 7000 (bez pdv-a?) i ima li štogod za siromašne, koji ovoliko ne mogu platiti (barem ne dok ne realiziraju kupljeno; možda daju na 12 rata). {#}

Nema na rate ili si možeš priuštiti ili ne :P

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice