Nove tarife iz Vipneta

poruka: 39
|
čitano: 9.219
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nove tarife iz Vipneta".
15 godina
neaktivan
offline
Nove tarife iz Vipneta

IT vijest prve klase....

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nove tarife iz Vipneta

ajde ne baljezgaj...piše da je vijest telefonije, mora striktno biti IT vijest ?

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nove tarife iz Vipneta
Ovo je muljaža. Obračunska jedinica 60 sekundi i 25 lipa uspostava poziva wtf? Sranje teško!
Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nove tarife iz Vipneta
sve njihove tarife su muljaza.
16 godina
offline
Nove tarife iz Vipneta

Mada sam oduvijek na VIP-u (iz čiste lijenosti još nisam detaljno proučio sve druge opcije i modele ostalih operatera), sve češće razmišljam o 'prebjegu' u neki drugi tabor..

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Nove tarife iz Vipneta

a ja se vratio na VIP nakon niza dugih godina lutanja po bespucima raznih tarifa i kombinacija.Izgleda da se vrtim u krug :)

Uvijek Vaš nikad svoj.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nove tarife iz Vipneta

Ja sam u Vipu već od "početka" tako reći. Prvenstveno zbog Vip friends broja; besplatno 365 dana, 7/24, koliko god hoću i paketa podatkovnog prometa od 200 MB za 30 kn. Ako tko drugi ima ove opcije jeftinije, ja se odmah prebacim. Al nema. Istina, pozivi prema drugim mrežama su im pre, pre skupi, al ionako tu je SMS.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nove tarife iz Vipneta

Ja u tele2

 

pozivi prema svim mrežama i fiksnoj mreži 0,49 kn

 

pozivi unutar mreže za 0kn se naplačuju 50kn mjesečno 1000 minuta

 

Što znaći za 100 kn mjesečno imam cca 0,50 lipa pozivi prema svim mrežama i 0kn unutar mreže, MMS 1 kn prena svim mrežama SMS 0,29 kn prema svim mrežama. A perverzije za surfanje ne koristim iako paketi i nisu preskupi. Mišljenja sam da je to trenutno najeftinije što se može naći uzimajući u obzir da su pnuđene sve opcije moderng telefoniranja (SMS, MMS, roming....)

 

Kad gledam cijene drugih operatera pada mi mrak na oči :)))

 

 

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Nove tarife iz Vipneta
The Man kaže...
Ovo je muljaža. Obračunska jedinica 60 sekundi i 25 lipa uspostava poziva wtf? Sranje teško!

a po ćemu je to muljaža?

Na Vipu sam već godinama, i sad gledam da bi možda upiknuo iPhone u T-mobile-u, pa pogledam tarife i a ono sve stare tarife gase i ostaje samo nova iTarife i još jedna ili dvije i svugdje je takva fora ko i ova, imate besplatne minute ALI .... naplaćujemo uspostavu poziva 25lipa, to nije muljaža?

a cijene podatkovnih su katastrofa, 100KB = 1 kn !!!

Oni se i onako dogovaraju za cijene.

Baš nakon uvođenja novih paketa od strane T-mobile-a, gle čuda uvodi ih Vip, to je muljaža

15 godina
offline
RE: Nove tarife iz Vipneta

Bijah u VIPu još kad su signal imali jedino u većim gradovima...

 

Koji dan prije nove godine prebacio se u Tele2 tabor... Razlika u cijeni je enormna... Od ~100kn / mj na ~40kn/mj.

Dobro, istina je da sam u VIPu bio prepaid i da tarifa možda nije bila najsretnija za mene, dok ovdje Slike i slova su kao saliveni za mene (prije koji dan prebacih se na Superfrend, pa ćemo vidjet kako će to nakon ovoga mjeseca izgledati...). Svejedno, razlika je (pre)ogromna.

Every hole is a goal!
16 godina
neaktivan
offline
Nove tarife iz Vipneta

Na njihovm Site-u jos nema nikakv info o tarifama??

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nove tarife iz Vipneta

http://www.vipnet.hr/privatni-pretplatnici/tarife/sve-za-mene-tarife

 

Nema linka izdvojeng u meniju, ali ima ako "guglaš" na njihovoj tražilici.

 

16 godina
neaktivan
offline
Nove tarife iz Vipneta

iz tarife 30 i 75 u te pare izgleda ne ulaze sms poruke? Šta će ih posebno naplaćivati?

 

9. Potpisom Zahtjeva za zasnivanje pretplatničkog odnosa na bilo kojoj od Tarifa Sve za mene, pretplatnik izjavljuje da je suglasan s ukidanjem mogućnosti korištenja Vip friends broja, Opcije Vip 0, Opcije Fiksna 0, Opcije Ostale mobilne 0, Opcije SMS 0 Vip, Opcije SMS 0 sve mreže, Opcije SMS 0, Opcije SMS, Opcije Vip i Opcije Fiksna, kao i Multismart pogodnosti i ukidanjem Vip zona usluge.

 

zajebi ti to. draži mi je vip friends broj ;d

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Nove tarife iz Vipneta
ljenjivac kaže...

Ja u tele2

 

pozivi prema svim mrežama i fiksnoj mreži 0,49 kn

 

pozivi unutar mreže za 0kn se naplačuju 50kn mjesečno 1000 minuta

 

Što znaći za 100 kn mjesečno imam cca 0,50 lipa pozivi prema svim mrežama i 0kn unutar mreže, MMS 1 kn prena svim mrežama SMS 0,29 kn prema svim mrežama. A perverzije za surfanje ne koristim iako paketi i nisu preskupi. Mišljenja sam da je to trenutno najeftinije što se može naći uzimajući u obzir da su pnuđene sve opcije moderng telefoniranja (SMS, MMS, roming....)

 

Kad gledam cijene drugih operatera pada mi mrak na oči :)))

 

 

Badava se mucis pisat svoja iskustva, jer vecina u HR su lijene ovce koje cmizdre da ime je nes prekupo, al opte su prelijeni se prebacit tamo di je jeftinije.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
15 godina
offline
Nove tarife iz Vipneta

Meni je sad u planu preći sa prepaid-a na pretplatu u vipu, ali na one komplet tarite koje su slične t-mobile i tarifama. Jedino što imaju bonus da prvu godinu plaćaš 50% manje pa se onda mobiteli itekako isplate uzet na pretplatu. REcimo HTC legend kao mob dođe 3500kn a u komplet tarifi koja košta 200kn mjesečno(prvu godinu 100kn)mobitel dođe 1000kn, a ugovor se može poptisati na samo jednu godinu, pa vas mob ukupno dođe 2200kn sa troškovima pričanja, poruka i interneta. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nove tarife iz Vipneta

"Stanje na računu se može u svakom trenutku provjeriti slanjem SMS poruke sadržaja BSP na broj 777", Samo nigdje ne kažu da se ta provjera plaća po cijeni poslane poruke 0,4x kn. Meni je do sada računu dolazilo uredno oko 6-10 kn mjesečno samo na te provjere. e neće više...

.:: AtomizeR ::.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nove tarife iz Vipneta
Stoja kaže...

Meni je sad u planu preći sa prepaid-a na pretplatu u vipu, ali na one komplet tarite koje su slične t-mobile i tarifama. Jedino što imaju bonus da prvu godinu plaćaš 50% manje pa se onda mobiteli itekako isplate uzet na pretplatu. REcimo HTC legend kao mob dođe 3500kn a u komplet tarifi koja košta 200kn mjesečno(prvu godinu 100kn)mobitel dođe 1000kn, a ugovor se može poptisati na samo jednu godinu, pa vas mob ukupno dođe 2200kn sa troškovima pričanja, poruka i interneta. 

bježi od vipove pretplate kolko god možeš..

16 godina
neaktivan
offline
RE: Nove tarife iz Vipneta
NightShadow kaže...

http://www.vipnet.hr/privatni-pretplatnici/tarife/sve-za-mene-tarife

 

Nema linka izdvojeng u meniju, ali ima ako "guglaš" na njihovoj tražilici.

 

Ali link jos nije "ziv". Bitno da su oni isli sa objavom za medije...

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.4.2010 17:40 (mislav).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nove tarife iz Vipneta
TomCat kaže...
sve njihove tarife su muljaza.

 

Nisu. Evo ja npr. imam Tarifu 50 već oko 3 godine. Imam jedan broj iz Vip mreže s kojim pričam POTPUNO BESPLATNO i 10240 MB (ex Mobile Broadband Flat) za prijenos podataka. Račun mi je za taj broj 255,50 svaki mjesec, a napričam se BESPLATNO do ludila i stalno sam online ma gdje god da bio bez da moram pazit na promet. To mi po toj cijeni ne nudi niti jedan operater. Najbliže tome je T-Mobile i500 tarifa, no tamo mi kad prešišam 5 GB prometa 100 kB nije 4 lipe kao na Vip mreži nego 20 lipa tj. 5 puta skuplje... Možda sam ja malo neobičan juzer, ali eto 50 kn mjesečno mi je dosta za random pozive. Kisikisi
Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
15 godina
offline
RE: Nove tarife iz Vipneta
Zoran kaže...

iz tarife 30 i 75 u te pare izgleda ne ulaze sms poruke? Šta će ih posebno naplaćivati?

 

9. Potpisom Zahtjeva za zasnivanje pretplatničkog odnosa na bilo kojoj od Tarifa Sve za mene, pretplatnik izjavljuje da je suglasan s ukidanjem mogućnosti korištenja Vip friends broja, Opcije Vip 0, Opcije Fiksna 0, Opcije Ostale mobilne 0, Opcije SMS 0 Vip, Opcije SMS 0 sve mreže, Opcije SMS 0, Opcije SMS, Opcije Vip i Opcije Fiksna, kao i Multismart pogodnosti i ukidanjem Vip zona usluge.

 

zajebi ti to. draži mi je vip friends broj ;d

Ako je ovo istina, a još uvijek se ne može službeno saznati na njihovom sajtu jer ga non-stop mijenjaju, onda je to prava katastrofa. Jedina "normalna" VIP-ova pretplata je bila Easy+ Promo. Plaća se samo radijska frekvencija, a pozivi prema svim mrežama u svako doba dana i noći 0,91 kn/min.

16 godina
neaktivan
offline
Nove tarife iz Vipneta

Mi u firmi po.... sa VIPom i odlucili prijeci negdje drugdje. Otisli u T-Mobile i tam jos gori shit. Skuplje nego na VIPu, o HDSPAi da ne pricam. Odustali jer nema smisla. Otisli onda u Tele2 i gle, za firme moramo u Zagreb, mislim City Cenatar One. Ha ha ha. Osim toga Tele2 puno toga nema sto VIP ima. Trenutno jedini razlog za ostanak je MultiSIM koji nema niko (mislim sa dijeljenjem data i voice tarifa na 3 SIMa). I tako mi i dalje piz... i ostajemo na VIPu.

 

Nego, je se neko jos sijeca "Kluba prvih korisnika"? Ni glasa od VIPa o silnim obecanjima. Jedva prije n godina uzical 3 SIMa i nakon toga nista.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nove tarife iz Vipneta

Easy+ promo imam ja, ali isto nema friends broja..

 

Što se tiče linka, bio je radio, sad su makli..

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.4.2010 20:43 (NightShadow).
16 godina
offline
RE: Nove tarife iz Vipneta
BMT kaže...

Ako je ovo istina, a još uvijek se ne može službeno saznati na njihovom sajtu jer ga non-stop mijenjaju, onda je to prava katastrofa. Jedina "normalna" VIP-ova pretplata je bila Easy+ Promo. Plaća se samo radijska frekvencija, a pozivi prema svim mrežama u svako doba dana i noći 0,91 kn/min.

mene je ova stavka na računu zainteresirala..

najveća debilana je da to samo pretplatnici plaćaju.. a prepaid korisnici se švercaju "uz njih".. doje nas ko krave iz milka reklame..

 

malo o toj frekvenciji (cafe.mobil.hr)

14 godina
neaktivan
offline
Nove tarife iz Vipneta

tarife su grozne...obracunska jedinica je 60 sekundi, dakle pricam minutu i 1 sekundu i uzmu mi naravno 2 minute iz minuta ukljucenih u tarifu, ....pa je su oni normalni, iznos naknade ne mozes potrositi tako da i naknadu za uspostavu i sms i gprs i mms i sve usluge placas dodatno. nema vip freds broja ni nikakvih opcija...provjera stanja sms-om se naravno naplacuje... a kad potrosim te famozne minute imam o,91 + naknada z auspostavu poziva, sto nije malo.....grozno!!!

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nove tarife iz Vipneta
nixass kaže...
Stoja kaže...

Meni je sad u planu preći sa prepaid-a na pretplatu u vipu, ali na one komplet tarite koje su slične t-mobile i tarifama. Jedino što imaju bonus da prvu godinu plaćaš 50% manje pa se onda mobiteli itekako isplate uzet na pretplatu. REcimo HTC legend kao mob dođe 3500kn a u komplet tarifi koja košta 200kn mjesečno(prvu godinu 100kn)mobitel dođe 1000kn, a ugovor se može poptisati na samo jednu godinu, pa vas mob ukupno dođe 2200kn sa troškovima pričanja, poruka i interneta. 

bježi od vipove pretplate kolko god možeš..

slažem se!

ja sam uzeo tarifu 50 kn, pa onda jos vip 0 (jos 50 kn) pa ti naplate tu radij. frekv. pa jos pdv pa na kraju, iskreno, najmanji racun koji imam je oko 200 kn, a uredno su veci od 400 kn...

jos moram platiti 1 racun zaostatka i bjezim na tele2, jer je ovo koma!

imam hrpu poziva u vip i sve skupa cca 30 ili 40kn, a manje od 10 poziva u druge mreze 70 ili 80 kn?!?!??!

na zalost, detaljni ispis racuna dolazi iskljucivo kao pdf, jer bih rado to prebacio u excel pa malo pokusati sa drugim tarifama kalkulirati (izvuci cijene drugih tarifa po raznim daypartima, pa po drugim mrezama i sl.), jer me ovo ubija! 

...

a na pocetku nadobudno presao na pretplatu, kao samo 50kn mjesecno... i prvi racun me sokirao sa preko 70 kn ili 80 kn ti njihovih "troskova" (50 kn + nekakvi "dodaci" pa pdv za koji sam mislio da je unutar tih 50 kn..)

 

uh...

16 godina
offline
Nove tarife iz Vipneta

svi naplacuju uspostavu poziva a za pretplatnike je svugdje prva minuta 60sec a to mozemo zahvaliti nasoj dragoj vladi kad je uvela operaterima harac od 6% na neto zaradu,di ce oni nego preko nasih leđa.

 

Bitno je kako koristis telefon odnosno koliko pricas cesto jer sve je do korisnika i njegovog shvacanja koristenja mobilnih usluga.

Uvijek Vaš nikad svoj.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2010 2:40 (Mentor).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nove tarife iz Vipneta

a da probate sa komplet tarifama, ja osobno koristim komplet 200, najveći račun mi je bio 270 i neku kunu

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nove tarife iz Vipneta

Još su daleko od svoji cijena recimo u Srbiji, ali dok mogu derati, deri

 

http://www.vipmobile.rs/poslovni/mala-srednja-preduzeca/postpaid-tarife-za-mala-i-srednja-preduzeca.768.html

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Nove tarife iz Vipneta

Nije posvud. Tele2 prepaid ima 15 sekundi, a svi ostali prvu minutu pa onda 1sec ili 15 sec. jedino vip ima sad 60sec stalno!

15 godina
offline
RE: Nove tarife iz Vipneta
Mentor kaže...

svi naplacuju uspostavu poziva a za pretplatnike je svugdje prva minuta 60sec a to mozemo zahvaliti nasoj dragoj vladi kad je uvela operaterima harac od 6% na neto zaradu,di ce oni nego preko nasih leđa.

 

Ja ne plaćam uspostavu poziva u Tele2.

Ima tarifa u kojima se plaća, ima u kojima ne...

Every hole is a goal!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice