Nove internetske stranice tvrtke Sagena

poruka: 7
|
čitano: 2.188
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nove internetske stranice tvrtke Sagena".
14 godina
offline
Nove internetske stranice tvrtke Sagena

Zaštome ovo toliko podsjeća na čisto reklamiranje nego na pravu IT vijest?!

 
8 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nove internetske stranice tvrtke Sagena

Bombastična vijest.

Osnovna škola Šime Budinića iz Zadra je otvorila također nove stranice.

Objavite onda i to.

 
10 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Nove internetske stranice tvrtke Sagena
Pa i je ovo placena reklama, sam izgleda ovi iz buga nemaju obraza napisat, bolje da napišu nego se ko idioti ponašaju, misle da su ljudi glupi.
I don't need sex, T-com fucks me every day
16 godina
offline
Re: Nove internetske stranice tvrtke Sagena
pinkskin kaže...
Pa i je ovo placena reklama, sam izgleda ovi iz buga nemaju obraza napisat, bolje da napišu nego se ko idioti ponašaju, misle da su ljudi glupi.

Što je najgore, najvjerojatnije i nije. Najvjerojatnije su samo dobili jako malo PR objava u ovo ljetno vrijeme, pa sve ide, samo da se utrpa na BOL.

 

Yebote vijest!

Gledam te!
15 godina
offline
Nove internetske stranice tvrtke Sagena

Smatram da je konacno vrijeme da bugovci dodaju "thumbs down" dugme pored silnih "up-ova", jer ova vijest to i zasluzuje...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nove internetske stranice tvrtke Sagena

Bas sam si mislio da ce komentari biti ovakvi. Ne znam tko vas sve tjera da procitate bas svaku vijest? Meni je vijest zanimljiva, zanima me što se događa u svijetu novih web siteova iako ovaj i nije nešto posebno.

Od mene thumbs up Bugu.

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nove internetske stranice tvrtke Sagena
zoki.zlikowski kaže...

Bas sam si mislio da ce komentari biti ovakvi. Ne znam tko vas sve tjera da procitate bas svaku vijest? Meni je vijest zanimljiva, zanima me što se događa u svijetu novih web siteova iako ovaj i nije nešto posebno.

Od mene thumbs up Bugu.

 

 

Ajd se još malo uliži.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice