Nova dijagnoza: kronični ajpedizam

poruka: 62
|
čitano: 12.145
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nova dijagnoza: kronični ajpedizam".
16 godina
offline
Nova dijagnoza: kronični ajpedizam

Hmm plaćena reklama za Apple i njegov tablet?

Sve je ovo točno, da smo ovisni o društenim mrežama i novoj tehnologiji no toliko promicanje izraza "ajpedizam", Iphonea i Ipada je nepotrebno.

Većina uređaja u Hrvatskoj i u svijetu je temeljena na Androidu i stvarno ovo prikriveno oglašavanje nije potrebno.

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
Moj PC  
7 36 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nova dijagnoza: kronični ajpedizam

Sramota, jos na TV-u, tip koji predstavlja neki "kulturni" pravac, ma sve cobani :D 

Moj PC  
49 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Nova dijagnoza: kronični ajpedizam
Ag008 kaže...

Hmm plaćena reklama za Apple i njegov tablet?

Sve je ovo točno, da smo ovisni o društenim mrežama i novoj tehnologiji no toliko promicanje izraza "ajpedizam", Iphonea i Ipada je nepotrebno.

Većina uređaja u Hrvatskoj i u svijetu je temeljena na Androidu i stvarno ovo prikriveno oglašavanje nije potrebno.

 

Promasio si temu. U potpunosti.

15 godina
neaktivan
offline
Nova dijagnoza: kronični ajpedizam

Ma to mu je njegov PR tvitao odgovore da se ne izblamira kod Stanka:)

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
 
52 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nova dijagnoza: kronični ajpedizam

Nemam pametan telefon, vec dummy telefon, ali moze se spojiti na wi-fi. Sjedimo navecer na kavi/pivi, krenem se spajati na wi-fi i lupi me: "Idiote, pa s ljudima si na kavi, koji k?". I spremim ga natrag u dzep. Kad god imam mobitel u ruci, a s nekim sam u drustvu, stalno me to bocka "budalo, u drustvu si, kaj imas prckat". Imamo problem i to poprilican.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
 
32 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Nova dijagnoza: kronični ajpedizam

Ma Tribunjac skupio puno likeova, pa Toni provjerava da li ga je slučajno prestigao.

 

 

Meni je to na razini čitanja novina na kavi. Ako svi za stolom čitaju novine, ja vadim mobitel. Ako se priča, priča se.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
12 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nova dijagnoza: kronični ajpedizam

Ja bih rekao da je sve to nekultura a pogotovo kad ekipa sjedne na kavu i drka po mobitelima, slika račun pa stavi na fejsbuk uz obavezno tagiranje da bi se znalo di je i skim bio na kavi. Krajnje bezobrazno jer ako s nekim odeš na cugu, kavu...whatever onda se podrazumijeva komunikacija s tom osobom (ili više njih) jer nisam zvao na kavu da gledam druge kako tipkaju nego eto čisto radi druženja, pretresanja dnevnih tema i slično.

Nedavno sam se zbog takvih stvari posvađao s jednom osobom. Zovem ga na kavu a dotični drka li ga drka po mobitelu i nešto mumlja u bradu. Pitam nešto a odgovor mumljanje i ˝ček sekund da nešto vidim˝. Fino sam platio račun, digao se i otišao. Poslije me zove i kaže da šta mi je bilo?! Pa hebote pola sata sam vodio monolog. Razumijem kad te netko zove (ja se prije nego odgovorim na poziv a i nakon ispričam) ali da ne možeš bez drkanja po mobitelu pola sata...e to ne vjerujem.

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
 
52 0 hvala 6
15 godina
neaktivan
offline
Nova dijagnoza: kronični ajpedizam

Ma ne pati on od "kroničnog ajpedizma", on je samo obična budala...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
 
26 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nova dijagnoza: kronični ajpedizam

Ne vidim ništa loše u ovome: tri osobe sjede i svaka osoba čita nešto svoje. Kad netko naleti na nešto zanimljivo, prokomentira se, nasmije i tako...

Naravno, ovo nema veze s tim. To jest, nisam ni gledao. Možda je čovjek imao namjeru nešto citirati ili pokazati.

Sanjao sam fini parti, mnogo ljudi nigdje žandara...
 
1 6 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nova dijagnoza: kronični ajpedizam

Da vraga ajpedizam, ovo je džebena državna televizija i jedna od najgledanijih emisija, ovdje je riječ o standardnom, već ofucanom balkanizmu.. Ko što ostali kažu, ak pričaš s nekim - pričaš s nekim. Ak drkaš - drkaš.

You are in a dark musty temple. The shadows seem to play tricks with your eyes and you can hear the faint sound of movement.
 
10 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nova dijagnoza: kronični ajpedizam

Slažem se sa komentarom gore, vrlo vjerojatno mu je netko davao savjete kako da odgovara na pitanja.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nova dijagnoza: kronični ajpedizam

Sad nema ništa protiv porina kad ga je osvojio jel? E moj Cetinski poslije droge te lova šupila

12 godina
offline
Re: Nova dijagnoza: kronični ajpedizam
F1-IVO kaže...

Ja bih rekao da je sve to nekultura a pogotovo kad ekipa sjedne na kavu i drka po mobitelima, slika račun pa stavi na fejsbuk uz obavezno tagiranje da bi se znalo di je i skim bio na kavi. Krajnje bezobrazno jer ako s nekim odeš na cugu, kavu...whatever onda se podrazumijeva komunikacija s tom osobom (ili više njih) jer nisam zvao na kavu da gledam druge kako tipkaju nego eto čisto radi druženja, pretresanja dnevnih tema i slično.

Nedavno sam se zbog takvih stvari posvađao s jednom osobom. Zovem ga na kavu a dotični drka li ga drka po mobitelu i nešto mumlja u bradu. Pitam nešto a odgovor mumljanje i ˝ček sekund da nešto vidim˝. Fino sam platio račun, digao se i otišao. Poslije me zove i kaže da šta mi je bilo?! Pa hebote pola sata sam vodio monolog. Razumijem kad te netko zove (ja se prije nego odgovorim na poziv a i nakon ispričam) ali da ne možeš bez drkanja po mobitelu pola sata...e to ne vjerujem.

zar ovo boldano stvarno netko radi? zasto?

 

A Tony? Mislim da u Nedjeljom u 2 nije bio drogiran. Valjda se zato nenormalno ponasao i pricao gluposti.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2013 17:53 (BlueMax).
16 godina
neaktivan
offline
Nova dijagnoza: kronični ajpedizam

pih...gdje su legendarne crno bijele  emisije u studiju.. voditelj, 3-4 gosta, 3 pepeljare, 5 upaljaca, drina, opatija, filter160.. i krene

-"dobra vam vecer dragi gledatelji, veceras cemo razgovarati..."

 

tj popusit ce Live 4-5 kutija duhana.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
26 0 hvala 1
14 godina
offline
Nova dijagnoza: kronični ajpedizam

Taj ipad baš ima loš kut gledanja, ništa se ne vidi što je tipkao

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nova dijagnoza: kronični ajpedizam
F1-IVO kaže...

 

Nedavno sam se zbog takvih stvari posvađao s jednom osobom. Zovem ga na kavu a dotični drka li ga drka po mobitelu i nešto mumlja u bradu. Pitam nešto a odgovor mumljanje i ˝ček sekund da nešto vidim˝. Fino sam platio račun, digao se i otišao. Poslije me zove i kaže da šta mi je bilo?! Pa hebote pola sata sam vodio monolog. Razumijem kad te netko zove (ja se prije nego odgovorim na poziv a i nakon ispričam) ali da ne možeš bez drkanja po mobitelu pola sata...e to ne vjerujem.

 To je to. Qrac od karaktera. I dobro da s takvima raskrstiš. Barem dok ne shvate da su u mentalnim problemima i
potraže barem samopomoć. Vjerujem da je ovom cetinskom to onaniranje po tabletu neki tik, ili nervoza, 
kao kad smo nekad (ja još uvijek) šarali po bloku za poruke dok telefoniramo.
Ali kao što smo naučili da se pred nekim ne namješta jaja, ne prdi ili iskapa blago iz nosa,
tako se valjda jedan odrastao(?) čovjek može kontrolirati i da pred TV kamerama nebude takav kreten.
A vidim, i majcu je mogao obući manje ofucanu.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
offline
Re: Nova dijagnoza: kronični ajpedizam
F1-IVO kaže...

Krajnje bezobrazno jer ako s nekim odeš na cugu, kavu...whatever onda se podrazumijeva komunikacija s tom osobom (ili više njih) jer nisam zvao na kavu da gledam druge kako tipkaju nego eto čisto radi druženja, pretresanja dnevnih tema i slično.

Ajd to još nekako i preživim, ali kad mi 1000 puta stavlja status na fejs ovaj je popio ovo, ovaj je popio ono, prošla ova treba, prošla ona treba, što je dobra konobarica to me hebeno živcira. I onda me ko za kuki još taga na svaki svoj hebeni status. Pa propuco bi to. Ali ima još jedna gora tvar od dr*anja po mobitelu dok ste na kavi, da ekipica lagano odšeta do najbližeg aparata i kocka (poker, voćkice, piramide...) ili studirat kladaru, a ti ostaneš sam sjedit za stolom. Na to sam se ja par puta opkupio i otišao. To ne podnosim, ako smo došli popit kavu/sok/pivo/rakijicu onda smo zato došli, a ne da ja pijem kavu dok oni kockaju. Ma podjelit bonton okolo

Huawei u8650/u8652 CM7 team - PENZIONER :P
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2013 18:22 (dark_wizz).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nova dijagnoza: kronični ajpedizam
BlueMax kaže...
F1-IVO kaže...

Ja bih rekao da je sve to nekultura a pogotovo kad ekipa sjedne na kavu i drka po mobitelima, slika račun pa stavi na fejsbuk uz obavezno tagiranje da bi se znalo di je i skim bio na kavi. Krajnje bezobrazno jer ako s nekim odeš na cugu, kavu...whatever onda se podrazumijeva komunikacija s tom osobom (ili više njih) jer nisam zvao na kavu da gledam druge kako tipkaju nego eto čisto radi druženja, pretresanja dnevnih tema i slično.

Nedavno sam se zbog takvih stvari posvađao s jednom osobom. Zovem ga na kavu a dotični drka li ga drka po mobitelu i nešto mumlja u bradu. Pitam nešto a odgovor mumljanje i ˝ček sekund da nešto vidim˝. Fino sam platio račun, digao se i otišao. Poslije me zove i kaže da šta mi je bilo?! Pa hebote pola sata sam vodio monolog. Razumijem kad te netko zove (ja se prije nego odgovorim na poziv a i nakon ispričam) ali da ne možeš bez drkanja po mobitelu pola sata...e to ne vjerujem.

zar ovo boldano stvarno netko radi? zasto?

 

A Tony? Mislim da u Nedjeljom u 2 nije bio drogiran. Valjda se zato nenormalno ponasao i pricao gluposti.

 

Na faceboku barem to vidim 2-3 puta tjedno. A hrpu puta se viđaju slike što se pilo u kafiću/klubu. Ja osobno volim spartphone, internet i razne aplikacije ali me nervira kada je netko psihićki odsutan dok razgovaram s njime.

Ne smeta mi jedino kada netko koristi mobitel/tablet kada mi želi nešto pokazati ili ako raspravljamo pa mi pokaže da nisam u pravu ili kada treba nešto citirati.

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
11 godina
neaktivan
offline
Nova dijagnoza: kronični ajpedizam

Što je najgore znam ovu budalu tonyja cetinskog (namjerno mala slova)koji mi je kad sam radio u marini ostao dužan 300kn jer nije platio vez...Razlog tome je Hej čovječe znaš li ti tko sam ja?? Meni se ne naplačuje...Tragično je bilo da kad je shvati da će platit ujutro ko najveći lopov uteka tako da po meni je on glupan ane čovjek kojem taj uređaj stvarno treba.. 

Moj PC  
21 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nova dijagnoza: kronični ajpedizam
Horatio_Hornblower kaže...

Što je najgore znam ovu budalu tonyja cetinskog (namjerno mala slova)koji mi je kad sam radio u marini ostao dužan 300kn jer nije platio vez...Razlog tome je Hej čovječe znaš li ti tko sam ja?? Meni se ne naplačuje...Tragično je bilo da kad je shvati da će platit ujutro ko najveći lopov uteka tako da po meni je on glupan ane čovjek kojem taj uređaj stvarno treba.. 

 Ma Toni je, da nebudem utuživan ili bezobrazan... ništarija.
Ali za naše pojmove, nek ima sluha i veza, neeema problema.
Trebalo bi duet sa njime i Jackom Houdekom. Slični karakteri i pojave.

Da, isto ga znam, shodno prirodi posla... ma nebitan je.

dark_wizz kaže...

Ajd to još nekako i preživim, ali kad mi 1000 puta stavlja status na fejs ovaj je popio ovo, ovaj je popio ono, prošla ova treba, prošla ona treba, što je dobra konobarica to me hebeno živcira. I onda me ko za kuki još taga na svaki svoj hebeni status. Pa propuco bi to. Ali ima još jedna gora tvar od dr*anja po mobitelu dok ste na kavi, da ekipica lagano odšeta do najbližeg aparata i kocka (poker, voćkice, piramide...) ili studirat kladaru, a ti ostaneš sam sjedit za stolom. Na to sam se ja par puta opkupio i otišao. To ne podnosim, ako smo došli popit kavu/sok/pivo/rakijicu onda smo zato došli, a ne da ja pijem kavu dok oni kockaju. Ma podjelit bonton okolo

 Fala nebesima, nemam takvih ni FB "prijatelja", a ni na kavi uživo nebih takve više od jednom sreo.
U biti nisam te slučajeve kladara/kockanje u kafiću nikad ni imao, očito nekakva mentalna filtracija
životnih poznanika. Kad su se pojavili mobiteli, bilo ih je par koji su imali debate o modelima i
šta je najsuper, sada su i dotični davno prošli tu fazu.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2013 18:58 (overhaul).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nova dijagnoza: kronični ajpedizam
BlueMax kaže...
zar ovo boldano stvarno netko radi? zasto?

Nedavno sam mušteriji radio računalo i naravno morala mi se pohvalit (pokazat na svom fejsu) neke slike (za koje mene iskreno boli nešto dolje lijevo) kad ono slika sa benzinske kako je natankala za 50 kuna. Toj istoj osobi nije jasno kako ja nemam ni fejs ni tviter niti mobitel sa Viberom, Whatsappom i slično.

overhaul kaže...
To je to. Qrac od karaktera. I dobro da s takvima raskrstiš. Barem dok ne shvate da su u mentalnim problemima i

potraže barem samopomoć.

Ma prije sam još i tolerirao tu i tamo ali otkad je to uzelo maha više nemam strpljenja. Ili pričamo uz kavicu ili svako svojim putem.

dark_wizz kaže...
Ajd to još nekako i preživim, ali kad mi 1000 puta stavlja status na fejs ovaj je popio ovo, ovaj je popio ono...

Ponekad kad moram nešto obavit u centru grada sjednem predahnut uz kavicu (solo) malo škicam okolo (curice u ljetnim haljinicama i slično). Za oko su mi zapeli cura i njen dečko koji su sjedili nasuprot mene (valjda su par pošto su se na odlasku vrlo srdačno pozdravili:)) koji su a valjda jedno 15-ak minuta samo tipkali po mobitelima i niti riječ rekli (nebi ih niti primjetio ali mala je...avion).

Možda sam ja zaostao ili preglup da shvatim to ali takve stvari su mi izuzetno iritantne.

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
12 godina
offline
Re: Nova dijagnoza: kronični ajpedizam
77ari kaže...
BlueMax kaže...
F1-IVO kaže...

Ja bih rekao da je sve to nekultura a pogotovo kad ekipa sjedne na kavu i drka po mobitelima, slika račun pa stavi na fejsbuk uz obavezno tagiranje da bi se znalo di je i skim bio na kavi. Krajnje bezobrazno jer ako s nekim odeš na cugu, kavu...whatever onda se podrazumijeva komunikacija s tom osobom (ili više njih) jer nisam zvao na kavu da gledam druge kako tipkaju nego eto čisto radi druženja, pretresanja dnevnih tema i slično.

Nedavno sam se zbog takvih stvari posvađao s jednom osobom. Zovem ga na kavu a dotični drka li ga drka po mobitelu i nešto mumlja u bradu. Pitam nešto a odgovor mumljanje i ˝ček sekund da nešto vidim˝. Fino sam platio račun, digao se i otišao. Poslije me zove i kaže da šta mi je bilo?! Pa hebote pola sata sam vodio monolog. Razumijem kad te netko zove (ja se prije nego odgovorim na poziv a i nakon ispričam) ali da ne možeš bez drkanja po mobitelu pola sata...e to ne vjerujem.

zar ovo boldano stvarno netko radi? zasto?

 

A Tony? Mislim da u Nedjeljom u 2 nije bio drogiran. Valjda se zato nenormalno ponasao i pricao gluposti.

 

Na faceboku barem to vidim 2-3 puta tjedno. A hrpu puta se viđaju slike što se pilo u kafiću/klubu. Ja osobno volim spartphone, internet i razne aplikacije ali me nervira kada je netko psihićki odsutan dok razgovaram s njime.

Ne smeta mi jedino kada netko koristi mobitel/tablet kada mi želi nešto pokazati ili ako raspravljamo pa mi pokaže da nisam u pravu ili kada treba nešto citirati.

Nemam Facebook pa nisam ni znao za takve ljude. Meni je do sad bilo smijesno kad bi se ceski turisti slikavali sa vecerom u restoranu (ponekad i sa tudjom vecerom {#}). ovo je jos gore.

12 godina
offline
Re: Nova dijagnoza: kronični ajpedizam
F1-IVO kaže...
BlueMax kaže...
zar ovo boldano stvarno netko radi? zasto?

Nedavno sam mušteriji radio računalo i naravno morala mi se pohvalit (pokazat na svom fejsu) neke slike (za koje mene iskreno boli nešto dolje lijevo) kad ono slika sa benzinske kako je natankala za 50 kuna. Toj istoj osobi nije jasno kako ja nemam ni fejs ni tviter niti mobitel sa Viberom, Whatsappom i slično.

Ponekad kad moram nešto obavit u centru grada sjednem predahnut uz kavicu (solo) malo škicam okolo (curice u ljetnim haljinicama i slično). Za oko su mi zapeli cura i njen dečko koji su sjedili nasuprot mene (valjda su par pošto su se na odlasku vrlo srdačno pozdravili:)) koji su a valjda jedno 15-ak minuta samo tipkali po mobitelima i niti riječ rekli (nebi ih niti primjetio ali mala je...avion).

Možda sam ja zaostao ili preglup da shvatim to ali takve stvari su mi izuzetno iritantne.

Imam Viber jer mi treba kad sam u inozemstvu ili zovem vani. Zgodna je to stvarcica.

 

Meni male/avioni nisu iritantne :)

12 godina
neaktivan
offline
Nova dijagnoza: kronični ajpedizam

Dobro, ovo je problem, ali pojam  "ajpedizam"? Jer samo ipad ima touch screen{#}

 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nova dijagnoza: kronični ajpedizam
Bilal kaže...

Dobro, ovo je problem, ali pojam  "ajpedizam"? Jer samo ipad ima touch screen{#}

Da su napisali tabletizam mnogi bi krivo shvatili.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Nova dijagnoza: kronični ajpedizam
BlueMax kaže...
Imam Viber jer mi treba kad sam u inozemstvu ili zovem vani. Zgodna je to stvarcica.

 

Meni male/avioni nisu iritantne :)

Nisu ni meni ˝male˝ iritantne nego to masturbiranje po digitalijama umjesto konverzacije:)

Btw, imam Skype:)

Bilal kaže...

Dobro, ovo je problem, ali pojam  "ajpedizam"? Jer samo ipad ima touch screen{#}

Tabletizam, Tačpedizam:)

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
14 godina
offline
Re: Nova dijagnoza: kronični ajpedizam
F1-IVO kaže...

Tabletizam, Tačpedizam:)

Dodirnikizam

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
12 godina
offline
Re: Nova dijagnoza: kronični ajpedizam
F1-IVO kaže...
Bilal kaže...

Dobro, ovo je problem, ali pojam  "ajpedizam"? Jer samo ipad ima touch screen{#}

Tabletizam, Tačpedizam:)

Ajpedizam je samo jedna vrsta tabletizma.

Ima jos Samsungizam, Huavejizam, Asusizam.....

14 godina
offline
Nova dijagnoza: kronični ajpedizam

Čekaj stavljaju slike kako su natakali benzin i šta su popili u kafiću?! A govoru za narkomane da su ludi što se drogiraju

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Nova dijagnoza: kronični ajpedizam

Dijagnoza je da je osobi za tabletom/mobitelom dosadno i da ga nimalo ne zanima razgovor, ali reda radi ce odslusat sugovornika.

Eto sad znate kad ste nekom dosadni.

 

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice