Nokijine Here mape dostupne u 118 zemalja

poruka: 16
|
čitano: 3.515
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokijine Here mape dostupne u 118 zemalja".
15 godina
neaktivan
offline
Nokijine Here mape dostupne u 118 zemalja

Ako nekoga zanima dostupno je i za Hrvatistan! ;-)

-meh
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokijine Here mape dostupne u 118 zemalja
Evildoer kaže...

Ako nekoga zanima dostupno je i za Hrvatistan! ;-)

Aplikacija je u beti a  ne mape

pero_HR
13 godina
neaktivan
offline
Nokijine Here mape dostupne u 118 zemalja

Na prvu to još nije dorađeno kao na WP8, ali je funkcionalno. 

Koliko vidim još nema HR glasova. 

Offline mod radi. 

 

Preporuka svima. 

Bolje nego nekakvo warez rješenje.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokijine Here mape dostupne u 118 zemalja

Ja ih nemam na Playu {#}

EDIT: Preko browsera je uspjelo.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.12.2014 19:59 (chutac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nokijine Here mape dostupne u 118 zemalja
chutac kaže...

 

EDIT: Preko browsera je uspjelo.

Preko weba mozes odavno, na svim platformama, ali imas samo karte i rute, nema offline moda i navigacije.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
13 godina
neaktivan
offline
Nokijine Here mape dostupne u 118 zemalja

Ma preko browsera sam instalirao, to sam mislio.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokijine Here mape dostupne u 118 zemalja

{#}

To sam čekao! Ovo je velika stvar za Android iako je prošlo nezapaženo. Google Maps je neupotrebljiv bez interneta a sada je dobio konkurenciju. Napokon na Androidu imamo odličnu besplatnu navigaciju koja ne zahtijeva vezu s internetom! Nokia ima kvalitetne mape jer je 2007. kupila Navteq za 8.1 milijardi dolara.

 

Ako piše da vaš uređaj nije podržan, aplikaciju možete preuzeti koristeći apk downloader.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.12.2014 21:42 (DragonShit).
 
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Nokijine Here mape dostupne u 118 zemalja
Može li se ova aplikacija instalirati na mobitelu sa 512 mb RAM ? Nije bilo moguće, neznam jeli se išta promijenilo otkad je dostupna na Google Playu.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nokijine Here mape dostupne u 118 zemalja
zoran_k kaže...
Može li se ova aplikacija instalirati na mobitelu sa 512 mb RAM ? Nije bilo moguće, neznam jeli se išta promijenilo otkad je dostupna na Google Playu.

Probaj, ništa te ne košta. Piše da zahtijeva Android 4.1 ili noviji. Instalirao sam ju na mobitel s jednom jezgrom i 512 MB RAMa. Performanse bi mogle biti bolje ali jednako mi radi na tom mobitelu kao i na tabletu s 3 GB rama i 8 jezgri. Navigacija odlično radi ali pomicanje i zumiranje karte bi moglo biti glađe. Aplikacija je još u beti, sigurno će biti sve bolja.

16 godina
offline
Nokijine Here mape dostupne u 118 zemalja

Imate i još jednu besplatnu alternativu, ako kome treba - MapFactor Navigator

Navigaciju koristim jako rijetko, tako da baš nisam kompetentat za neke usporedbe, ali dosad mi je ova poslužila ok. Radi bez potrebe pristupa internetu što mi je bilo najbitnije, ali ću iz znatiželje probat i ove nokijine.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nokijine Here mape dostupne u 118 zemalja
denix kaže...

Imate i još jednu besplatnu alternativu, ako kome treba - MapFactor Navigator

Navigaciju koristim jako rijetko, tako da baš nisam kompetentat za neke usporedbe, ali dosad mi je ova poslužila ok. Radi bez potrebe pristupa internetu što mi je bilo najbitnije, ali ću iz znatiželje probat i ove nokijine.

Sve te besplatne navigacije koje sam probao imaju ružno i komplicirano sučelje i sve koriste besplatne OpenStreetMap karte. Profesionalne navigacije koriste Navteq ili TomTom karte. Nokia MAPS koristi Navteq pa nije ništa lošija od komercijalnih navigacija.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.12.2014 22:27 (DragonShit).
14 godina
offline
Nokijine Here mape dostupne u 118 zemalja

Instalirao sam Here Maps na svoj android mob, i sve je ok, osim šta ne mogu downloadati offline mape, tj. kad uprem download Hrvatske, on počne i onaj plavi "progress bar" nakon toga stane i ne miče se, i tako samo stoji. Pokuša sam i downloadati i neku drugu mapu, ali isto se dešava. wifi i mobilni podaci...sve radi.

Ima li još netko takav problem?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Nokijine Here mape dostupne u 118 zemalja
Sa ažuriranjem here maps za android ima i glasovno navođenje na hrvatskom jeziku.
 
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Nokijine Here mape dostupne u 118 zemalja
zoran_k kaže...
Sa ažuriranjem here maps za android ima i glasovno navođenje na hrvatskom jeziku.

 Ažurirao, ali ne nalazim hrvatski jezik u ponudi  ???

10 godina
neaktivan
offline
Re: Nokijine Here mape dostupne u 118 zemalja

Trebao bi biti i hrvatski jezik ako je ažurirana aplikacija iz trgovine play. Danas kod kolegice na nexus 5 u trgovini nije bilo omogućeno ažuriranje pa je uradila deintalaciju aplikacije i nakon ponovnog instaliranja je u postavkama bio i hrvatski jezik. Morate preuzeti hrvatski jezik tako što idete u setings < voice navigation< Manage voice i tu bi trebao biti i hrvatski jezik .

13 godina
offline
Nokijine Here mape dostupne u 118 zemalja

  App je skinuta prije a danas ažurirana i nemam ponuđen naš jezik . Deinstalacijom bi morao sve ponovo ( skidati mape i ostalo) ??

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice