Nokia više nije najvrednija

poruka: 11
|
čitano: 2.609
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia više nije najvrednija".
12 godina
neaktivan
offline
Nokia više nije najvrednija

"vrtoglavih 110 milijuna eura"???

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia više nije najvrednija

Malo su ćesto počeli u bagu zaj..... stvari.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia više nije najvrednija

a i ovo "najvrednija" bode u oči {#}

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia više nije najvrednija
WItcher kaže...

Malo su ćesto počeli u bagu zaj..... stvari.

 

Vidim da si jedino ti za....o :: č(ć)esto.Valjda ne radiš to preČesto.

Ma ne treba tjerati mak na konac tamo gdje to nije potrebno.

 

13 godina
offline
Nokia više nije najvrednija

"Za usporedbu, nedavno je objavljeno kako je Appleova tržišna vrijednost 417 milijardi eura."

ne bi oni bili oni, kada usputno, ne bi spomenuli Apple.
Čisto onako, neka se spomene. 

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
Moj PC  
6 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Nokia više nije najvrednija
Pogledajte ovo čudo!
Informatičari svoju ljubav napokon pretvaraju u novce.
Moj PC  
3 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nokia više nije najvrednija
telesoft kaže...
Pogledajte ovo čudo!

To je mobitel, a ne čudo, za godinu dana će biti smeće kao i sve ostalo zbog naglog rasta IT-a.

http://www.appoteka.net/ - http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia više nije najvrednija
telesoft kaže...
Pogledajte ovo čudo!

  Vidim reklamu za neki telesoft?

We are the European Union.Lower your shields and surrender.We will add your biological and technological distinctiveness to our own.Your culture will adapt to service us.Resistance is futile.
16 godina
offline
Re: Nokia više nije najvrednija
sudy_freak kaže...

"Za usporedbu, nedavno je objavljeno kako je Appleova tržišna vrijednost 417 milijardi eura."

ne bi oni bili oni, kada usputno, ne bi spomenuli Apple.
Čisto onako, neka se spomene. 

Da je Appleova tržišna vrijednost bazirana samo na prodaji mobitela kao što se Nokija bavi gotovo isključivo s tim, onda bi taj podatak i imao smisla, ovako je taj podatak bedast i potpuno suvišan.

12 godina
offline
Re: Nokia više nije najvrednija
Jazzer kaže...

Da je Appleova tržišna vrijednost bazirana samo na prodaji mobitela kao što se Nokija bavi gotovo isključivo s tim, onda bi taj podatak i imao smisla, ovako je taj podatak bedast i potpuno suvišan.

Ne bavi li se Nokia i mrežom i nema li tvrtka Nokia Siemens Networks utjecaja na vrijednost same Nokie?

A glavninu prihoda kod Applea generira upravo iPhone. Tako da ta usporedba i ima nekakav smisao.

Nokijin pad je potpomoglo upravo predstavljanje iPhonea.

Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
12 godina
protjeran
offline
Nokia više nije najvrednija

Iskreno, nisam nikada volio mobitele iz Nokie. Cak ni kad su vladali trzistem mobitela. Bio sam fan SE telefona, no jbg, svi su znali tko je vladar trzista mobitela, i vjerujem da je postojao dobar i opravdan razlog za to. No meni osobno nekako nisu lezali, cisto subjektivna procjena.

Sama Nokia je propustila veliku sansu. U vrijeme kad su dosli iOS i Android uredjaji, oni se jednostavno nisu snasli. Par godina su stajali sa strane i dopustali Appleu, Samsungu, HTC-u itd. da ubiru ogromnu zaradu. Sta su radili cijelo to vrijeme?

 

Zelim im svu srecu sa win mobitelima, jer navijam da ta platforma uspije kad je vec ocito da Android ima ogroman problem sa fragmentacijom trzista. Microsoft krece sa dosta zatvorenom platformom kad usporedimo njihove prijasnje softwareske proizvode kroz povijest, i mislim da je to odlicna politika. Ocito su na slucaju Androida nesto naucili. A opet platforma je dosta otvorenija nego iOS, dakle nalazit ce se u zlatnoj sredini, sto je meni osobno odlicno. Sad samo neka Nokia pokaze da Microsoftovo povjerenje u njih nije bilo pogresno, i imat cemo jedan odlican proizvod na trzistu i novu konkurenciju iOS-u i Androidu.

 

Ali moraju se sabrati i raditi, a ne davati blesave izjave poput onih nedavno kako su iOS i Android neintuitivni i lose dizajnirani OS sustavi. Na racun takvih izjava vidim da i dalje tapkaju po mraku, jer ujedno zaboravljaju da je njihova dominacija prekinuta bas tim "losim" mobilnim OS sustavima. Sutit, radit  i pokusat se vratit na vrh.

 
7 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice