Nokia gubi udio

poruka: 124
|
čitano: 22.843
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia gubi udio".
15 godina
offline
Nokia gubi udio

Normalno da je Nokii pao udio, kad totalno bezveze briju i ignoriraju trendove.

Ponasaju se kao da su sami na svijetu. Nek izdaju jos par mobitela sa symbianom... Izlanuo se

Moj PC  
8 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia gubi udio
Bitanga kaže...

Normalno da je Nokii pao udio, kad totalno bezveze briju i ignoriraju trendove.

Ponasaju se kao da su sami na svijetu. Nek izdaju jos par mobitela sa symbianom... Izlanuo se

Potpisujem....

 

Još bih dodao, da bi i dalje trebali zadržati svoje dizejnere jer tako još malo pa će se moći nazvati jedina firma koja proizvodi retro mobaće!!!Belji se

13 godina
protjeran
offline
RE: Nokia gubi udio

kakve mobitele prave i cudo je da su uopce jos zivi...da nema azije i afrike vratili bi se opet na proizvodnju guma

15 godina
neaktivan
offline
Nokia gubi udio

evo npr bugonja reče maloprije na temi appleova antena nešto u fazonu "vidjeli ste iPhone na slikama"

 

Nokia gubi udio ne znam zbog čega ali nema tog SE, Samsunga LGa i ne znam pogotovo Applea koji recimo ovu moju Nokia E75 (ili uskoro E72) može nadomjestiti pa makar djelimično.

Baterija, kamera, software... al kad kažem software ne mislim na neke fensišmensi gluparije, nego na praktičnost u svojoj primarnoj namjeni.

 

here I am
Moj PC  
12 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Nokia gubi udio

ja sam bio korisnik nokije godinama...od prvih modela do perjanica N serije,i tu sam prelomio..neda mi se sad opet zbog cega i kako,samo oni koji su nokiu N96 masno platili kao i ja,sve znaju..

15 godina
neaktivan
offline
Nokia gubi udio

Sam me strah da ne krenu povladjivat trzistu i jabuka sektasima.To bu odbilo stare korisnike a nebude donjelo teen prebjege zakacene na razne i-djindje.Nokia je jos uvijek najbolji mobitel( da mobitel ,ne pmp tablet semi gadget tu se mora priznati da kaska za konkurencijom iako je n900 cist pristojan gadget ali je malo sporiji nego konkurencija i nije nakicen djindjama).Signal najbolji kvaliteta zvuka neprikosnovena ,autnomija i jednostavnost osnovnih mobitel stvari nendmasena.Sto sam se zacudio cak je wifi daleko jaci nego neki novi gadgeti tipa htcovog desire-a.Kucista bi svakako mogla biti bolja pogotovo na n serijama.Ali za simple usere telefon sms email plus neunistivost nepostoji bolje

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nokia gubi udio

 

Najviše me čudi koliko je SE pao, nije mi jasno ko može uzet Samung pored SE-a (ili Nokie ili bilo kojeg drugog kvalitetnijeg proizvođača)

14 godina
neaktivan
offline
Nokia gubi udio

Ljudi prave najbolje mobitele,samo su zakazalii sa smartphonima :)

Bilo bi extra kada bi nokia izdala neki mobitel sa Androidom,ali ja ocekujem dosta od Nokie N8.

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Nokia gubi udio

pa i prave najbolje mobitele jer su to stare tehnologije a zakazuju tamo gdje je buducnost(smartphoni)..pa za cca5 godina nece ni biti vise dumbphonea,pogledajte samo kako to napreduje,danas se vec prica od 2ghz i 1gb rama na mobu a prije 5 godina kamera je bila dodatak na mobitelu(onaj sony erricson iz T serije nesjecam se tocno koji je prvi ubacio kameru na mob)

15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia gubi udio
nokia nije zakazala sa smartphoneovima, smartphone ne znaci TS, zakazala je sa n97(a ni n96 nije bas besto, ali bar radi savrseno)
http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
neaktivan
offline
Nokia gubi udio

nekoč nedostižni proizvođač mobitela pao na niske grane. vrh ponude im je nikakav, čak ga jedan donedavno nepoznati HTC tuče u mnogo segmenata. i iShit mi je bolji od bilo kojeg nokijinog modela. nisu pratili tržište pa su se doveli u tu situaciju.

šta če meni mobitel koji traje 10 godina kad ja mobitele mjenjam svake dvije godine!?, uostalom tehnologija sa tako brzo razvija da ono što je danas high-tech sutra je več zastarjelo.

"bolji" opstaje!

Don't pray in my school, and I won't think in your church
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2010 10:33 (alien).
 
1 2 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia gubi udio
alien kaže...

nekoč nedostižni proizvođač mobitela pao na niske grane. vrh ponude im je nikakav, čak ga jedan donedavno nepoznati HTC tuče u mnogo segmenata. i iShit mi je bolji od bilo kojeg nokijinog modela. nisu pratili tržište pa su se doveli u tu situaciju.

tko je "bolji" opstaje!

vrh ponude im je najmocniji smartphone trenutno dostupan na trzistu

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
13 godina
protjeran
offline
RE: Nokia gubi udio

najmocniji po cemu?cigla n900 od 5 kila?po aplikacijama mozda?po rezultatima prodaje mozda?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia gubi udio
grimyHR kaže...
alien kaže...

nekoč nedostižni proizvođač mobitela pao na niske grane. vrh ponude im je nikakav, čak ga jedan donedavno nepoznati HTC tuče u mnogo segmenata. i iShit mi je bolji od bilo kojeg nokijinog modela. nisu pratili tržište pa su se doveli u tu situaciju.

tko je "bolji" opstaje!

vrh ponude im je najmocniji smartphone trenutno dostupan na trzistu

slažem se..

a zašto ga nitko ne kupuje ti meni reci?

70% novih ajfona su kupili stari korisnici.

nitko ne kupuje ajfon zato što mu se isti stari pokvario.

Don't pray in my school, and I won't think in your church
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2010 10:38 (alien).
16 godina
offline
RE: Nokia gubi udio
bugonja kaže...

pa i prave najbolje mobitele jer su to stare tehnologije a zakazuju tamo gdje je buducnost(smartphoni)..pa za cca5 godina nece ni biti vise dumbphonea,pogledajte samo kako to napreduje,danas se vec prica od 2ghz i 1gb rama na mobu a prije 5 godina kamera je bila dodatak na mobitelu(onaj sony erricson iz T serije nesjecam se tocno koji je prvi ubacio kameru na mob)

FYI,

prvi mobitel s integriranom kamerom na svijetu predstavila je Nokia, model 7650. Telefon je bio revolucija u svakom pogledu, a ne samo zbog kamere. Uz cinjenicu da je bio prvi komercijalno dostupni Symbian telefon (ako izuzmemo Nokia Communicatore kojima si mogao ubiti covjeka), bio je i pri telefons flip dizajnom.

A prvi Ericsson s kamerom je T-68 i s par mjeseci odmaka T68i, prvi telefon pod SE brandom.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia gubi udio
alien kaže...
slažem se..

a zašto ga nitko ne kupuje ti meni reci?

70% novih ajfona su kupili stari korisnici.

nitko ne kupuje ajfon zato što mu se isti stari pokvario.

mozda zato jer ga ne reklamiraju... evo ja zivim u BiH i kod mog operatera nema N900 u ponudi a mislim da ni nema ni kod ijednog drugog ovde.

Al zato imaju sve HTC-ove modele Izlanuo se

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
16 godina
offline
RE: Nokia gubi udio
bugonja kaže...

ja sam bio korisnik nokije godinama...od prvih modela do perjanica N serije,i tu sam prelomio..neda mi se sad opet zbog cega i kako,samo oni koji su nokiu N96 masno platili kao i ja,sve znaju..

Ja osobno sam imao dva brodoloma s Nokiinim telefonima - prvo sa 6260 (onaj Symbian model kod kojeg se ekran mogao zakretati 360 stupnjeva) i.... N96.

6260 me ubijao sporoscu koja me znala dovesti do ruba da telefon bacim kroz zatvoreni prozor, a N96 ionako svi znamo pricu sa softverom i kvarovima. No, kada god sam pokusao preci na mobitele nekog drugog proizvodjaca (a dao sam prilike SE-u, Motoroli i Samsungu), vrlo brzo sam se vracao s osmjehom na licu Nokiinim modelima. Moze netko reci stogod zeli, ali cinjenica da imaju softver koji radi upravo ono sto treba raditi bez puno klikova i vrlo intuitivno i danas mi znaci daleko vise nego bilo koja igracka. Ok, ja sam poslovni korisnik i prvenstveno cijenim one osnovne feature telefona + pristup e-mailu, a i tu Nokia za mene osobno briljira.

 

Imao sam i Blackberry-e, medjutim... push e-mail client je jedino vrijedno spomena. Softver tipicno americki - lijepo izgleda na prvi pogled, dok ti ne zatreba nesto za raditi.

 

Uglavnom, uvijek sam se vratio Nokiama. A sad vise nema niti sanse da nabrojim bas sve modele koji su mi prosli kroz ruke od davne zime 1997. godine kada sam postao ponosnim vlasnikom legendarne Nokia 8110 poznate kao "banane".

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2010 10:49 (ChrisB).
15 godina
neaktivan
offline
Nokia gubi udio

Možda Nokija ne stoji najbolje trenutno ali odnos prema korisniku i podrška su odlični, bar iz mog iskustva.

Pogledajte samo ovo: http://www.bug.hr/vijesti/apple-o-iphoneu-4-crticama/102815.aspx

 

To je za ne povjerovati... kakva bahatost. Ne hvala, radije ću koristiti još uvijek (nakon 3 godine) vrlo dobru N95.

No čini se da sam u manjini tako da Nokia putuje prema dolje nažalost.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia gubi udio

Da,nokia N95 je zaista najbolji mobitel,svojevremeno uopste nije imao konkurenciju.

 

Moram istaci da je dobar ovaj Ovi vodic koji se dobije uz novi bug Belji se

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Nokia gubi udio
Sain kaže...

Možda Nokija ne stoji najbolje trenutno ali odnos prema korisniku i podrška su odlični, bar iz mog iskustva.

Pogledajte samo ovo:  http://www.bug.hr/vijesti/apple-o-iphoneu-4-crticama/102815.aspx

 

To je za ne povjerovati... kakva bahatost. Ne hvala, radije ću koristiti još uvijek (nakon 3 godine) vrlo dobru N95.

No čini se da sam u manjini tako da Nokia putuje prema dolje nažalost.

  bahatosto?vratis im uredaj a oni tebi novce i to bahatost?a bes mi sve stvarno ste kraljvei vi BUGovci,nisam vjerovao dok se nisam regao al tek sad vidim da vam nema premca...RISPEKT

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia gubi udio
bugonja kaže...

  bahatosto?vratis im uredaj a oni tebi novce i to bahatost?a bes mi sve stvarno ste kraljvei vi BUGovci,nisam vjerovao dok se nisam regao al tek sad vidim da vam nema premca...RISPEKT

 

Hahaha, od cijelog teksta o tome kako Apple ne priznaje hardversku grešku, kako iPhone gubi signal kada ga UHVATIŠ, kako Apple proporuča da ga UHVATITE DUGAČIJE ili KUPITE gumenu futrolicu (za samo 29.99$), kako su izdali softverski patch koji popravlja BROJ CRTICA signala koji vidite na ekranu..... Iz cijelog tog teksta ti si izvukao rečenicu "ako niste zadovoljni možete vratiti iPhone"

 

Ne bugonja, TI si kralj.. ;)

15 godina
offline
RE: Nokia gubi udio
BUGojno kaže...

Nokia gubi udio ne znam zbog čega ali nema tog SE, Samsunga LGa i ne znam pogotovo Applea koji recimo ovu moju Nokia E75 (ili uskoro E72) može nadomjestiti 

 :))))))))))))) Ne znaju ni oni, zato ga gube.

15 godina
offline
Nokia gubi udio

Ma možete vi pričati što hoćete, te ovaj mode je dobar, te onaj model je dobar, ali ta kompanija već odavne nije vauuu, jednostavno nisu sexi, dosadni su, a to je skoro kao modni biznis, nije dosta da je nešto udobno, treba biti vauu ili si ga popušio.

 
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Nokia gubi udio

Ah Nokia, zar ta firma još postoji? Nisam ni pomislio nikada kupiti nokiu još od vremena N95-ice.

 
0 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia gubi udio
rjakopec kaže...

Ma možete vi pričati što hoćete, te ovaj mode je dobar, te onaj model je dobar, ali ta kompanija već odavne nije vauuu, jednostavno nisu sexi, dosadni su, a to je skoro kao modni biznis, nije dosta da je nešto udobno, treba biti vauu ili si ga popušio.

U ovoj recenici je kompletan opis Nokijinih problema. Mozda bi im trebao to poslati i naplatiti.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia gubi udio
zoka kaže...

Ah Nokia, zar ta firma još postoji? Nisam ni pomislio nikada kupiti nokiu još od vremena N95-ice.

Ne trebas zaboravljati da oni i dalje vode na trzisnom udjelu.

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
offline
RE: Nokia gubi udio
stevan94 kaže...
zoka kaže...

Ah Nokia, zar ta firma još postoji? Nisam ni pomislio nikada kupiti nokiu još od vremena N95-ice.

Ne trebas zaboravljati da oni i dalje vode na trzisnom udjelu.

Ne bi se nikad toga sjetili da nas nisi podsjetio. Nije problem u tome koliko tržišta imaju nego zašto ga gube. Bilo je puno firmi koje su imale največi tržišni udio pa sad više ne postoje, od onih koji su radili voodoo kartice pa na dalje.

15 godina
neaktivan
offline
Nokia gubi udio

Ah pa sad su mi otvorene oci kad od 20 postova 15 ih je da ti mobiteli ne 'zgledaju' .Kupite si tissote panarai itd satove pa zgledajte u birtiji dok trusite mali heiniken i red bull.Mobitel sluzi za konverzaciju.I djabe bruseni aluminij carbone kucista amoled full hd ipse 15 mpx kamere koje 10 godina stari digitalci sa 2 mpx pojedu.I gluposti tipa treba mi dual core da stavim mobile photoshop i obradjujem fotke na 3 inca.        Kad ne cujem sugovornika ak vise od 2 covjeka pricaju umjerenim glasom u blizini.Kad moram imati uputstva kako do signala i jobs mi drzi tecaj pod kojim kutem da koristim telefon.Kad pisem poruke na touch screenu.Kad reklamiram uredjaj kao internet uredjaja a prastara nokia n96 uhvati sa iste pozicije 7-8 mreza dok htc desire jednu koja puca.

Svjestan sam da sve ima svoje trziste i da deca vole 1500 aplikacija virtualnih bubnjeva stiskat po ekranu i da sve ima svoje trziste.

Nokia treba da se drzi svoje filozofije E serija i uvijek ce biti ljudi za rim i nokie.Prelazak na ocu internet generaciju moze samo znaciti krah jer to trziste je zasiceno i sad naknado guranje medju vec ustaljene brandove medju tom populacijom moze znaciti samo krah.

 
7 1 hvala 1
14 godina
offline
Nokia gubi udio

i ja sam na N95 8gb već skoro 3 godine, i odlična integracija SIP telefonije i besplatno pričanje preko VoIP-a mi je zakon, zato sam toliko i svojevremeno izvojio za njega uz pretplatu, iako se od tada već dobrano vratilo upravo zbog VoIP-a,,, pogotovo kad odeš izvan države,zakačiš se za WiFi ili uzmeš mobilni internet paket i pričaš sa hrvatskom free,

 

da iPhone ima SIP integriran direktno u OSu kao i N95, već bi prešao na njega, a i cijena iPhona u pretplati je poprilično povoljnija nego tadašnje N95

 

ovako i dalje ostajem na N95 dok ljepo radi,,

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia gubi udio

Nokia ima svoje kupce.

Recimo moj tata,moja tetka itd. nikada ne bi kupili drugi mobitel osim Nokije.

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice