Ništa od macOS-a 11, stiže macOS 10.13

poruka: 9
|
čitano: 2.365
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ništa od macOS-a 11, stiže macOS 10.13".
13 godina
neaktivan
offline
Ništa od macOS-a 11, stiže macOS 10.13

osim ako nesto drasticno bolje ne uvedu na tom 10.13 ostajem i dalje na el capitanu..

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ništa od macOS-a 11, stiže macOS 10.13
brada09 kaže...

osim ako nesto drasticno bolje ne uvedu na tom 10.13 ostajem i dalje na el capitanu..

Meni je Sierra samo uvela zbrku u bluetooth konekcije - Logitech Anywhere 2 se vise ne spaja nakon sleepa. Svaki put moram iznova raditi refresh konekcije da se prepoznaju. Ostalo su zbilja minimalni pomaci poput sortranja foldera na vrh u Finderu.

 

Od 10.13 ocekujem puno vise - ako nista drugo APFS.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ništa od macOS-a 11, stiže macOS 10.13
kerum kaže...
brada09 kaže...

osim ako nesto drasticno bolje ne uvedu na tom 10.13 ostajem i dalje na el capitanu..

Meni je Sierra samo uvela zbrku u bluetooth konekcije - Logitech Anywhere 2 se vise ne spaja nakon sleepa. Svaki put moram iznova raditi refresh konekcije da se prepoznaju. Ostalo su zbilja minimalni pomaci poput sortranja foldera na vrh u Finderu.

 

Od 10.13 ocekujem puno vise - ako nista drugo APFS.

 Ma da, ali moras instaliravati nove verzije zbog security patches.

16 godina
offline
Ništa od macOS-a 11, stiže macOS 10.13

čudi me da nisu paptentirali broj 10 (X) svašta njima padne na pamet, al u zadnje vrijeme same gluposti...

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Moj PC  
3 9 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ništa od macOS-a 11, stiže macOS 10.13
Da su barem patentirali trolanje, oh kamo srece da im je to palo na pamet
IT Technical Consultant
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ništa od macOS-a 11, stiže macOS 10.13
kerum kaže...
brada09 kaže...

osim ako nesto drasticno bolje ne uvedu na tom 10.13 ostajem i dalje na el capitanu..

Meni je Sierra samo uvela zbrku u bluetooth konekcije - Logitech Anywhere 2 se vise ne spaja nakon sleepa. Svaki put moram iznova raditi refresh konekcije da se prepoznaju. Ostalo su zbilja minimalni pomaci poput sortranja foldera na vrh u Finderu.

 

Od 10.13 ocekujem puno vise - ako nista drugo APFS.

 

zbog toga sierru nisam ni stavljao, cujem samo neke probleme s njom..

 

16 godina
neaktivan
offline
Ništa od macOS-a 11, stiže macOS 10.13

Nisam vidio nijedan relevantan izvor koji bi tvrdio da se uopće i razmišljalo o verziji 11 - kad je izašla prva 10-ka (odnosno X) priča je bila da će se sve ostale verzije zvati X. Zanimljivo da je MS cijelo desetljeće došao do slične ideje, no sa mnogo više zbunjujućim sistemom nazivanja verzija.

 

Od nove verzije ne očekujem čuda, nadam se da će se nastaviti dalje smjer poboljšanja ispod haube, a preći ću na nju po inerciji.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ništa od macOS-a 11, stiže macOS 10.13
Super sto si jedan od onih koji nema problema al po netu se hrpa ljudi zali da im neke stvari nerade kako treba..
Mene el capitan odlicno sluzi a na sierri nema nista novo sto bi mi bilo korisno a definitivno mi se ne svidja sto su izbacili opciju kolko vremena ti je ostalo na bateriji.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Ništa od macOS-a 11, stiže macOS 10.13

Pokreneš Activity Monitor pa tamo gledaš :)

 

Ali da, užasno glupo što su to izbacili.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice