Nikeove samovežuće tenisice po paprenoj cijeni

poruka: 11
|
čitano: 2.774
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nikeove samovežuće tenisice po paprenoj cijeni".
16 godina
offline
Nikeove samovežuće tenisice po paprenoj cijeni

Bez obzira na cijenu, to će planuti u roku odmah 

Mogli su komotno tražiti i duplo.

Split your lungs with Blood and Thunder
 
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Nikeove samovežuće tenisice po paprenoj cijeni
Garantirano će 80% pošiljke za ameriku biti prodano onim debelima kaj se voze u onim auticima koji ce si na taj nacin izuzetno olaksati zivot s dijagnozama poput "teskih kostiju" i lose genetike, naravno.
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nikeove samovežuće tenisice po paprenoj cijeni
@ Zin8
To ti je otprilike ovo:
- Doktore, za moje kilograme koliko bi trebalo da budem visoka?!
- Negdje oko 4 metra.
- Eto, ja lijepo kažem da sam niska, a oni zapeli debela pa debela…
15 godina
offline
Nikeove samovežuće tenisice po paprenoj cijeni

Zar nije rečeno da je cijena paprena jer pare od te kupovine idu za otkrivanje lijeka za Parkinsonove bolesti, raka ili neke druge teške bolesti?

Can't find a better Jam!
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nikeove samovežuće tenisice po paprenoj cijeni
Zin8 kaže...
Garantirano će 80% pošiljke za ameriku biti prodano onim debelima kaj se voze u onim auticima koji ce si na taj nacin izuzetno olaksati zivot s dijagnozama poput "teskih kostiju" i lose genetike, naravno.

 Nema veze, dosta da 1 primjerak završi kod kineza pa cemo i mi uskoro imati takve tenisice...

 

Onda ce sneaker lobi spustiti cijene i imat cemo takve  za 1500-2000kn što i nije strašno s obzirom da jordanice kostaju soma petsto..

 

Sjecam se kad sam bio u osnovnoj i dale su se kupiti najkice za 250kn, a za 400 su bile plafon.. Iako je vecina nas nosila elvitonke za 100-150kn. Danas nemas postene ispod 500-600kn,a plafonke su soma i po..

 

3 puta poskupjela roba unazad 15god

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
15 godina
odjavljen
offline
Nikeove samovežuće tenisice po paprenoj cijeni

Cijena je visoka jer je za transport potreban plutonij.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nikeove samovežuće tenisice po paprenoj cijeni
GrimReaperKC kaže...
Zin8 kaže...
Garantirano će 80% pošiljke za ameriku biti prodano onim debelima kaj se voze u onim auticima koji ce si na taj nacin izuzetno olaksati zivot s dijagnozama poput "teskih kostiju" i lose genetike, naravno.

 Nema veze, dosta da 1 primjerak završi kod kineza pa cemo i mi uskoro imati takve tenisice...

 

Onda ce sneaker lobi spustiti cijene i imat cemo takve  za 1500-2000kn što i nije strašno s obzirom da jordanice kostaju soma petsto..

 

Sjecam se kad sam bio u osnovnoj i dale su se kupiti najkice za 250kn, a za 400 su bile plafon.. Iako je vecina nas nosila elvitonke za 100-150kn. Danas nemas postene ispod 500-600kn,a plafonke su soma i po..

 

3 puta poskupjela roba unazad 15god

 

a place 5 puta nize...

16 godina
offline
Re: Nikeove samovežuće tenisice po paprenoj cijeni

uff ja nemogu odolit tenisicama jos iz sred 90tih 

 

p.s jesu skupe ali kad tako neki modeli dobro izgledaju nemres odolit 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.11.2016 20:54 (4mal).
14 godina
offline
Nikeove samovežuće tenisice po paprenoj cijeni

Đava im boga odnia. Njima i njiovim patikama.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Nikeove samovežuće tenisice po paprenoj cijeni

šteta kaj smrde jednako kao i one s placa za 100 tvorova. trebali su malo poraditi na tome. za 5000 morale bi pobiti čitav kvart već čim se (automatski?) razvežu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Nikeove samovežuće tenisice po paprenoj cijeni
Ajar kaže...

šteta kaj smrde jednako kao i one s placa za 100 tvorova. trebali su malo poraditi na tome. za 5000 morale bi pobiti čitav kvart već čim se (automatski?) razvežu. 

 Premda, ja već 9 godina imam Nike Air tenisice od brušene kože, uglavnom, znao sam ih nositi i po 200 dana godišnje, jer su ekstra udobne, s pranjem jednom u 2 mjeseca, i apsolutno nikad nisu dobile baš nikakav miris, a sve druge tenisice jesu.

Očito Air sistem odlično šljaka, premda se meni abnormalno malo znoje stopala, što takoder vjerovatno ima utjecaja.

Ali, imao sam prije ovih skoro isti model još dok sam bio u pubertetu, pa svejedno nikad nisu smrdile....

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice